Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-02
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Barcelona, Wylot lotnisko: Warszawa Okecie - Warszawa, Przylot lotnisko El Prat Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W sezonie letnim 2016 tanie linie Wizzair oferują bezpośredni lot z Warszawskiego lotniska Okęcie na hiszpańskie port lotniczy w El Prat w Barcelonie. Loty odbywają się trzy razy w tygodniu. Wylot z Warszawy w każdy wtorek, czwartek i sobotę w godzinach 16:55, planowane lądowanie w Barcelonie o godzinie 20:00. Loty powrotne z Barcelony do Warszawy także we wtorki, czwartki i soboty w godzinach 20:35-23:40. Zapraszamy do rezerwacji biletów telefonicznie bądź online.

Pozostałe tanie loty do Barcelona

Tanie Loty z Warszawy do Hiszpanii

Informacje o lotach Warszawa - Barcelona. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-06 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Barcelona (BARC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-24 11:35 Warszawa (WAW) 2017-11-24 14:40 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • VY

    1. VY 8845

    2017-11-24 11:35 Warszawa (WAW) 2017-11-24 14:40 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-12-01 07:45 Warszawa (WAW) 2017-12-01 11:50 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • VY

    1. VY 8844

    2017-12-01 07:45 Warszawa (WAW) 2017-12-01 10:50 Barcelona (BCN)

Cena 353 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-24 09:10 Warszawa (WAW) 2017-11-24 12:15 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 437

    2017-11-24 09:10 Warszawa (WAW) 2017-11-24 12:15 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-12-01 07:45 Warszawa (WAW) 2017-12-01 11:50 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • VY

    1. VY 8844

    2017-12-01 07:45 Warszawa (WAW) 2017-12-01 10:50 Barcelona (BCN)

Cena 417 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-24 11:35 Warszawa (WAW) 2017-11-24 14:40 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • VY

    1. VY 8845

    2017-11-24 11:35 Warszawa (WAW) 2017-11-24 14:40 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-12-01 06:20 Warszawa (WAW) 2017-12-01 10:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 6944

    2017-12-01 06:20 Warszawa (WMI) 2017-12-01 09:30 Barcelona (BCN)

Cena 356 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-24 09:10 Warszawa (WAW) 2017-11-24 12:15 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 437

    2017-11-24 09:10 Warszawa (WAW) 2017-11-24 12:15 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-12-01 06:20 Warszawa (WAW) 2017-12-01 10:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 6944

    2017-12-01 06:20 Warszawa (WMI) 2017-12-01 09:30 Barcelona (BCN)

Cena 420 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-24 11:35 Warszawa (WAW) 2017-11-24 14:40 Girona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • VY

    1. VY 8845

    2017-11-24 11:35 Warszawa (WAW) 2017-11-24 14:40 Barcelona (BCN)

Podróż do Girona

2017-12-01 12:00 Warszawa (WAW) 2017-12-01 18:45 Girona (BCN)
Całkowity czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9026

    2017-12-01 12:00 Bratysława (BTS) 2017-12-01 14:15 Girona (GRO)

  • W6

    1. W6 1586

    2017-12-01 16:35 Warszawa (WAW) 2017-12-01 17:45 Bratysława (BTS)

Cena 405 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-24 11:35 Warszawa (WAW) 2017-11-24 14:40 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • VY

    1. VY 8845

    2017-11-24 11:35 Warszawa (WAW) 2017-11-24 14:40 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-12-01 11:50 Warszawa (WAW) 2017-12-02 00:10 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 11h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2834

    2017-12-01 11:50 Brussel (CRL) 2017-12-01 14:05 Barcelona (BCN)

  • W6

    1. W6 1382

    2017-12-01 21:15 Warszawa (WAW) 2017-12-01 23:10 Brussel (CRL)

Cena 415 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-24 11:35 Warszawa (WAW) 2017-11-24 14:40 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • VY

    1. VY 8845

    2017-11-24 11:35 Warszawa (WAW) 2017-11-24 14:40 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-12-01 20:35 Warszawa (WAW) 2017-12-02 11:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7545

    2017-12-01 20:35 Manchester (MAN) 2017-12-01 22:20 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 2666

    2017-12-02 06:30 Warszawa (WMI) 2017-12-02 10:00 Manchester (MAN)

Cena 428 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-24 11:35 Warszawa (WAW) 2017-11-24 14:40 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • VY

    1. VY 8845

    2017-11-24 11:35 Warszawa (WAW) 2017-11-24 14:40 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-12-01 07:50 Warszawa (WAW) 2017-12-02 00:45 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 15h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9162

    2017-12-01 07:50 Birmingham (BHX) 2017-12-01 09:20 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 4509

    2017-12-01 20:15 Warszawa (WMI) 2017-12-01 23:45 Birmingham (BHX)

Cena 433 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-24 20:15 Warszawa (WMI) 2017-11-25 12:15 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 16h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4022

    2017-11-24 20:15 Warszawa (WMI) 2017-11-24 22:20 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1. FR 9124

    2017-11-25 10:15 Eindhoven (EIN) 2017-11-25 12:15 Girona (GRO)

Podróż do Barcelona

2017-12-01 07:45 Warszawa (WMI) 2017-12-01 11:50 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • VY

    1. VY 8844

    2017-12-01 07:45 Warszawa (WAW) 2017-12-01 10:50 Barcelona (BCN)

Cena 392 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-24 20:15 Warszawa (WMI) 2017-11-25 12:15 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 16h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4022

    2017-11-24 20:15 Warszawa (WMI) 2017-11-24 22:20 Eindhoven (EIN)

  • FR

    1. FR 9124

    2017-11-25 10:15 Eindhoven (EIN) 2017-11-25 12:15 Girona (GRO)

Podróż do Barcelona

2017-12-01 06:20 Warszawa (WMI) 2017-12-01 10:30 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 6944

    2017-12-01 06:20 Warszawa (WMI) 2017-12-01 09:30 Barcelona (BCN)

Cena 395 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

11 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-06-2016

    Na samej górze strony masz dużą tabelę zatytułowaną "Wybierz datę wylotu" obok mały kalendarzyk. Widać to bardzo czytelnie, od pokazują Ci się dni lotu i ceny na poszczególne terminy. Ślepa jesteś czy co. Każdy by to zauważył. Wystarczy kliknąć tylko na strzałkę i wybiera Ci się kolejny miesiąc. Czy to takie trudne?

  • 09-06-2015

    Ludzie !!!! jak tu szukać tych lotów??? pisze że z Wawy do Barcelony od 179zł, ale gdzie to znaleść!!!!!!!!!

  • 05-03-2013

    potwierdziła się tylko moja teoria ze co tanie wcale nie musi być złe

  • 26-02-2013

    Trzy godziny i jestem w magicznym mieście, każdemu kto jeszcze nie był polecam szczerze zobaczyć Barcelone

  • 05-10-2012

    Najważniejsze że latają na główne lotnisko i nie trzeba kombinować jak się dostać do Barcelony. No i loty przyjemne.

  • 17-09-2012

    W Barcelonie spędziłam wakacje życia i poznałam mojego narzeczonego,teraz trasę Warszawa- Barcelona wałkuje cały czas i naprawde uważam że jest to bardzo fajne połączenie.

  • 05-09-2012

    Powiem szczerze ze jak by to miała być moja pierwsza podróż w życiu tymi liniami to torche bym się bała wsiąść jak zobaczyłam samolot, ale potem nie było źle, i z racji tego ze trochę latam róznymi linami i mam porównanie to i tak dostają odemnie 4+

  • 28-08-2012

    Ceny nie zawsze maja najtańsze, zależy jak trafisz, czasem wybieram Ryanaira, ale tutaj plusem jest waga dodatkowego bagażu- 32 kg w porównaniu do innych to b.dużo i nie mam problemu z pakowaniem

  • 20-07-2012

    Bezpośrednie loty, dobra linia Wizz Air, polecam, leciałem, najlepsze ceny.

  • 11-05-2012

    w zasadzie nie ma się co zastanawiam , jak tylo ktos chce się dostac do Barcelony z Warszawy to to połaczenie jest super

  • 18-04-2012

    Dobry samolot, główne lotnisko, cena mi odpowiadała. Polecam wszystkim zainteresowanym lotami do Barcelony. Bezpośrednio, jestem zadowolony.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena