Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-01
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Madryt, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Madryt Barajas Linie lotnicze LOT. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Madrytu liniami LOT. Z lotniska Warszawa-Okęcie wylecimy w sezonie letnim 2017 sześć razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, piątki, soboty, niedziele) o godz 10:40, planowany przylot do Madrytu o godz 14:35. Przelot trwa 03h55min. Loty powrotne z Madrytu o godz 15:25, lądowanie w Warszawie o godz 19:05. Rezerwacja biletów lotniczych z Warszawa(WAW) - Madryt(MAD) online lub telefonicznie pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Madryt

Tanie Loty z Warszawy do Hiszpanii

Informacje o lotach Warszawa - Madryt. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-27 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Madryt (MAD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1063

    2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-13 16:10 Warszawa (WMI) 2017-11-13 20:45 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1062

    2017-11-13 16:10 Warszawa (WMI) 2017-11-13 19:45 Madryt (MAD)

Cena 573 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1063

    2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-13 06:15 Warszawa (WMI) 2017-11-13 13:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 6h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2764

    2017-11-13 06:15 Poznań (POZ) 2017-11-13 09:30 Madryt (MAD)

  • LO

    1. LO 3946

    2017-11-13 11:55 Warszawa (WAW) 2017-11-13 12:50 Poznań (POZ)

Cena 454 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1063

    2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-13 10:50 Warszawa (WMI) 2017-11-13 18:30 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2683

    2017-11-13 10:50 Londyn (STN) 2017-11-13 12:25 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 2669

    2017-11-13 14:15 Warszawa (WMI) 2017-11-13 17:30 Londyn (STN)

Cena 533 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1063

    2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-13 13:05 Warszawa (WMI) 2017-11-13 22:15 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5995

    2017-11-13 13:05 Londyn (STN) 2017-11-13 14:40 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-13 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-13 21:15 Londyn (STN)

Cena 558 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1063

    2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-13 14:05 Warszawa (WMI) 2017-11-14 00:15 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 9h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5493

    2017-11-13 14:05 Milano (BGY) 2017-11-13 16:25 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 3898

    2017-11-13 21:10 Warszawa (WMI) 2017-11-13 23:15 Milano (BGY)

Cena 533 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1063

    2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-13 06:35 Warszawa (WMI) 2017-11-13 21:10 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 13h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5462

    2017-11-13 06:35 Brussel (CRL) 2017-11-13 09:00 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 1055

    2017-11-13 18:10 Warszawa (WMI) 2017-11-13 20:10 Brussel (CRL)

Cena 360 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1063

    2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-13 06:35 Warszawa (WMI) 2017-11-14 00:10 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 16h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5462

    2017-11-13 06:35 Brussel (CRL) 2017-11-13 09:00 Madryt (MAD)

  • W6

    1. W6 1382

    2017-11-13 21:15 Warszawa (WAW) 2017-11-13 23:10 Brussel (CRL)

Cena 373 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-06 15:35 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:35 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 8h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2282

    2017-11-06 15:35 Warszawa (WMI) 2017-11-06 17:15 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 5998

    2017-11-06 20:05 Londyn (STN) 2017-11-06 23:35 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-13 06:35 Warszawa (WMI) 2017-11-13 21:10 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 13h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5462

    2017-11-13 06:35 Brussel (CRL) 2017-11-13 09:00 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 1055

    2017-11-13 18:10 Warszawa (WMI) 2017-11-13 20:10 Brussel (CRL)

Cena 604 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 1063

    2017-11-06 20:10 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-13 18:05 Warszawa (WMI) 2017-11-14 13:10 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 18h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5997

    2017-11-13 18:05 Londyn (STN) 2017-11-13 19:40 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 1021

    2017-11-14 08:55 Warszawa (WMI) 2017-11-14 12:10 Londyn (STN)

Cena 441 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-06 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-07 10:15 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 12h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-11-06 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-06 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 2682

    2017-11-07 06:45 Londyn (STN) 2017-11-07 10:15 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-13 06:35 Warszawa (WMI) 2017-11-13 21:10 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 13h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5462

    2017-11-13 06:35 Brussel (CRL) 2017-11-13 09:00 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 1055

    2017-11-13 18:10 Warszawa (WMI) 2017-11-13 20:10 Brussel (CRL)

Cena 507 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

9 opinie

Dodaj komentarz

  • 09-10-2017

    Lot oferuje ceny od 399 zł w jedna stronę z Warszawy do Madrytu więc całkiem znośnie dla średniozamożnych pasażerów. Bywało drożej.

  • 12-06-2017

    Czasami podróż z LOTem to najlepsza opcja, zwłaszcza jak się kupuję dosyć późno przed wylotem i najtańsze opcje już wcale nie są takie tanie:)

  • 25-05-2016

    Czasem linia wstawia lepsze ceny, ale to oś dobrego cenowo ze swoim terminem.od przypadku do przypadku. Ciężko trafić w c

  • 11-01-2016

    Polskie linie może i maja fajne loty do Madrytu, ale koszt niezmiennie minimum 700 złotych od osoby w dwie strony. To już wolę lecieć z Modlina ale za niższą cenę. Powinno być więcej promocji wtedy może ktoś się pokusi lecieć LOTem.

  • 27-08-2015

    Tanie linie teraz się cenią nie duzo mniej niż regularne, zależy w jakim terminie i na jakie kierunki. Chyba zaczęły im ciążyć te tanie bilety bo coraz to wyższe ceny serwują nam.

  • 22-04-2015

    Przecież bezpośrednie loty z Okęcia mają też linie Norwegian we wtorki, czwartki i soboty i w niskich cenach, więc nie podzielam zdania, że na trasie hiszpańskiej jest zawsze drogo. Polecam tanie linie sprawdzić.

  • 07-11-2014

    POTWIERDZAM WYSOKIE CENY NA TYM KIERUNKU, Z KRAKOWA JEST MOŻE TANIEJ BO OFERTE MAJA TEŻ LINIE NALEŻĄCE DO TANIEJ FLOTY. ALE JAK KTOŚ MIESZKA W WARSZAWIE NIE BĘDZIE LECIAL Z KRAKOWA.

  • 06-06-2014

    ME GUSTA jak na mój gust to Madryt zawsze miał wysokie ceny nawet na tanich liniach. Nie wiem od czego to zależy. Kilka razy wydawałem tysiaka no ale nie było innej opcji.

  • 27-01-2014

    Życie jak w Madrycie - ale loty jak w Polsce. Zbyt drogo jak na nasze zarobki. Za granicą zarabiamy więcej a loty są dużo tańsze, dlaczego w Polsce nie może tak być.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena