Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-02 - 2018-03-30
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Wrocław - Madryt, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Barajas Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Wtorek, Sobota) .

Tanie, bezpośrednie loty z Wrocławia do Madrytu liniami Ryanair. W sezonie letnim 2017 przewoźnik Ryanair uruchamia tanie przeloty na trasie Wrocław - Madryt wykonywane 2 razy w tygodniu; wtorki oraz soboty. Wylot z lotniska Wrocław o godz 20:45, przylot do Madrytu o godz 23:50. Powrotne loty z Madrytu do Wrocławia także dwa razy w tygodniu (wtorki, soboty) o godz 17:05-20:10. Rezerwacja biletów lotniczych do Madrytu dostępna już teraz online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Madryt

Tanie Loty z Wrocławia do Hiszpanii

Informacje o lotach Wrocław - Madryt. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-18 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Madryt (MAD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2017-07-29 21:45 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8305

    2017-07-29 21:45 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-08-05 18:05 Wrocław (WRO) 2017-08-05 22:10 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8306

    2017-08-05 18:05 Wrocław (WRO) 2017-08-05 21:10 Madryt (MAD)

Cena 1016 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2017-07-29 21:45 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8305

    2017-07-29 21:45 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-08-05 23:00 Wrocław (WRO) 2017-08-06 13:05 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 13h 5m / 1 przesiadka

  • IB

    1. IB 3916

    2017-08-05 23:00 Palma de Mallorca (PMI) 2017-08-06 00:20 Madryt (MAD)

  • P7

    1. P7 8742

    2017-08-06 09:25 Wrocław (WRO) 2017-08-06 12:05 Palma de Mallorca (PMI)

Cena 973 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2017-07-29 21:45 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8305

    2017-07-29 21:45 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-08-05 14:35 Wrocław (WRO) 2017-08-06 01:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5995

    2017-08-05 14:35 Londyn (STN) 2017-08-05 16:05 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 8407

    2017-08-05 21:40 Wrocław (WRO) 2017-08-06 00:50 Londyn (STN)

Cena 960 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2017-07-29 21:45 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8305

    2017-07-29 21:45 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-08-05 07:35 Wrocław (WRO) 2017-08-05 18:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9674

    2017-08-05 07:35 Rzym (CIA) 2017-08-05 10:05 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 9638

    2017-08-05 15:45 Wrocław (WRO) 2017-08-05 17:50 Rzym (CIA)

Cena 965 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2017-07-29 21:45 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8305

    2017-07-29 21:45 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-08-05 19:00 Wrocław (WRO) 2017-08-06 13:45 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 17h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5997

    2017-08-05 19:00 Londyn (STN) 2017-08-05 20:30 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 8405

    2017-08-06 09:35 Wrocław (WRO) 2017-08-06 12:45 Londyn (STN)

Cena 915 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2017-07-29 21:45 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8305

    2017-07-29 21:45 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-08-05 14:35 Wrocław (WRO) 2017-08-06 13:45 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 22h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5995

    2017-08-05 14:35 Londyn (STN) 2017-08-05 16:05 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 8405

    2017-08-06 09:35 Wrocław (WRO) 2017-08-06 12:45 Londyn (STN)

Cena 869 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2017-07-29 21:45 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 8305

    2017-07-29 21:45 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:50 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-08-05 17:20 Wrocław (WRO) 2017-08-06 13:05 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 18h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2053

    2017-08-05 17:20 Palma de Mallorca (PMI) 2017-08-05 18:55 Madryt (MAD)

  • P7

    1. P7 8742

    2017-08-06 09:25 Wrocław (WRO) 2017-08-06 12:05 Palma de Mallorca (PMI)

Cena 937 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2017-07-29 08:00 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:30 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 16h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-07-29 08:00 Wrocław (WRO) 2017-07-29 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 5998

    2017-07-29 20:55 Londyn (STN) 2017-07-30 00:30 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-08-05 19:00 Wrocław (WRO) 2017-08-06 13:45 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 17h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5997

    2017-08-05 19:00 Londyn (STN) 2017-08-05 20:30 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 8405

    2017-08-06 09:35 Wrocław (WRO) 2017-08-06 12:45 Londyn (STN)

Cena 1041 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2017-07-29 08:00 Wrocław (WRO) 2017-07-29 20:05 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 12h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-07-29 08:00 Wrocław (WRO) 2017-07-29 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 5996

    2017-07-29 16:30 Londyn (STN) 2017-07-29 20:05 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-08-05 14:35 Wrocław (WRO) 2017-08-06 13:45 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 22h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5995

    2017-08-05 14:35 Londyn (STN) 2017-08-05 16:05 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 8405

    2017-08-06 09:35 Wrocław (WRO) 2017-08-06 12:45 Londyn (STN)

Cena 1041 zł

Lot 10

Podróż z Wrocław

2017-07-29 08:00 Wrocław (WRO) 2017-07-30 00:30 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 16h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-07-29 08:00 Wrocław (WRO) 2017-07-29 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 5998

    2017-07-29 20:55 Londyn (STN) 2017-07-30 00:30 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-08-05 14:35 Wrocław (WRO) 2017-08-06 13:45 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 22h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5995

    2017-08-05 14:35 Londyn (STN) 2017-08-05 16:05 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 8405

    2017-08-06 09:35 Wrocław (WRO) 2017-08-06 12:45 Londyn (STN)

Cena 996 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

14 opinie

Dodaj komentarz

  • 09-03-2017

    Do Madrytu tylko tanimi liniami Ryanair. Najlepsze i najszybsze tanie linie lotnicze.

  • 12-02-2017

    Nie wyobrażam sobie docierać do Hiszpanii samochodem, jedyny najkrótszy transport to samolot. Ilość km do Hiszpanii zniechęca od razu na starcie. Podróż z dzieckiem w warunkach naziemnych odpada.

  • 07-02-2017

    W Hiszpanii cudnie, piękna pogoda każdego dnia.

  • 07-09-2016

    Chyba jak lecisz do Hiszpanii to liczysz się z tym że jest gorąco, po co narzekać jak dla mnie pogoda jest akurat plusem, a jęśli chodzi o samo połącznie samolotem to ok polecam

  • 07-09-2016

    A w Polsce nie ma nieporządku? W każdym miejscu znajdzie się coś co nas odstrasza, jednak widoki hiszpańskie piękne, zachody słońca cudne, chętnie tam wrócę.

  • 25-08-2016

    Miałem okazje wielokrotnie bywać w Madrycie. Po dłuższym pobycie zauważa się okoliczny nieporządek no i bezustanny upał , bardzo uciążliwy dla Europejczyków. Nie narzekajmy więc na chwilowy brak pogody, czy deszcze, wszystko ma swoje dobre strony.

  • 22-08-2016

    Hiszpania jest piękna - wakacje w Madrycie marzenie.

  • 19-08-2016

    Sama pogoda to nie wszystko , Hiszpania jak dla mnie to przede wszystkim widoki, ludzie, jedzenie, architektura to mogę mieć nawet jak leje, choć szczerze to nigdy nie widziałam żeby tam lało, czasem drobny deszczyk przynajmniej jak tam byłam. Fajnie że u nas klimat się zmienia i lata sa tak upalne i choć kocham Polskę to nie ma co porównywać ja do Hiszpanii, a na loty się bardzo cieszę

  • 03-08-2016

    Listopad za dwa miesiące wytrzymacie jakoś :P A poza tym nie będziecie mieć "afrykańskich upałów", słyszałem że do Polski właśnie nadciągają, będzie Hiszpania na miejscu.

  • 02-08-2016

    Zauważyłem że najniższe ceny system wybiera w przedziale od października- marca. Dobrze system podpowiada gdzie szukać. Super.

  • 29-07-2016

    Przecież macie Barcelone, Alicante i Malage, no ludzieeeee. Wrocław jest chyba zbyt wybredny.

  • 24-06-2016

    HISZPANIA TONIE W SŁOŃCU

  • 17-05-2016

    Dlaczego wszyscy maja Hiszpanię na wakacje, a my dopiero po sezonie. To niesprawiedliwe. Dajcie nam połaczenia od czerwca, to świetny moment, przy okazji będzie reklama.

  • 11-05-2016

    Od jesieni można wybierać się z naszego Wrocławia do Hiszpanii, dobry moment żeby po całym roku ciężkiej pracy odpocząć w słonecznym Madrycie. Póki tanie loty dysponują tanimi biletami rozglądnijcie się za dogodnym terminem.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena