Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-30
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Wrocław - Malaga, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Costa del Sol Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Poniedziałek, Piątek) od 2017-10-30(Czwartek, Sobota).

Zarezerwuj tani lot z Wrocławia do Malagi. Tani przewoźnik Ryanair udostępnia bezpośrednie loty w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Wrocławia o godzinie 10:20, lądowanie na hiszpańskim lotnisku Malaga o godzinie 14:00. Loty powrotne na trasie Malaga - Wrocław dwa razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 06:20-09:55. Zapraszamy do kupna tanich biletów lotniczych z Wrocławia do Malagi online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Malaga

Tanie Loty z Wrocławia do Hiszpanii

Informacje o lotach Wrocław - Malaga. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-09 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Malaga (AGP).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2017-11-16 07:20 Wrocław (WRO) 2017-11-16 11:00 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2582

    2017-11-16 07:20 Wrocław (WRO) 2017-11-16 11:00 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-11-23 11:35 Wrocław (WRO) 2017-11-23 16:10 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2581

    2017-11-23 11:35 Wrocław (WRO) 2017-11-23 15:10 Malaga (AGP)

Cena 347 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2017-11-16 07:20 Wrocław (WRO) 2017-11-16 11:00 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2582

    2017-11-16 07:20 Wrocław (WRO) 2017-11-16 11:00 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-11-23 16:25 Wrocław (WRO) 2017-11-24 00:30 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8165

    2017-11-23 16:25 Londyn (STN) 2017-11-23 18:25 Malaga (AGP)

  • FR

    1. FR 8407

    2017-11-23 20:30 Wrocław (WRO) 2017-11-23 23:30 Londyn (STN)

Cena 454 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2017-11-16 07:20 Wrocław (WRO) 2017-11-16 11:00 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2582

    2017-11-16 07:20 Wrocław (WRO) 2017-11-16 11:00 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-11-23 12:00 Wrocław (WRO) 2017-11-23 23:45 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7045

    2017-11-23 12:00 Dublin (DUB) 2017-11-23 14:10 Malaga (AGP)

  • FR

    1. FR 1926

    2017-11-23 19:10 Wrocław (WRO) 2017-11-23 22:45 Dublin (DUB)

Cena 434 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2017-11-16 07:20 Wrocław (WRO) 2017-11-16 11:00 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2582

    2017-11-16 07:20 Wrocław (WRO) 2017-11-16 11:00 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-11-23 11:50 Wrocław (WRO) 2017-11-24 00:30 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 11h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8163

    2017-11-23 11:50 Londyn (STN) 2017-11-23 13:50 Malaga (AGP)

  • FR

    1. FR 8407

    2017-11-23 20:30 Wrocław (WRO) 2017-11-23 23:30 Londyn (STN)

Cena 393 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2017-11-16 07:20 Wrocław (WRO) 2017-11-16 11:00 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2582

    2017-11-16 07:20 Wrocław (WRO) 2017-11-16 11:00 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-11-23 21:20 Wrocław (WRO) 2017-11-24 10:50 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1314

    2017-11-23 21:20 Belfast (BFS) 2017-11-23 23:30 Malaga (AGP)

  • FR

    1. FR 1277

    2017-11-24 06:15 Wrocław (WRO) 2017-11-24 09:50 Belfast (BFS)

Cena 311 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2017-11-16 16:55 Wrocław (WRO) 2017-11-17 11:25 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 18h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1927

    2017-11-16 16:55 Wrocław (WRO) 2017-11-16 18:45 Dublin (DUB)

  • FR

    1. FR 7044

    2017-11-17 07:20 Dublin (DUB) 2017-11-17 11:25 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-11-23 11:35 Wrocław (WRO) 2017-11-23 16:10 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2581

    2017-11-23 11:35 Wrocław (WRO) 2017-11-23 15:10 Malaga (AGP)

Cena 464 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2017-11-16 15:10 Wrocław (WRO) 2017-11-17 10:45 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 19h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1072

    2017-11-16 15:10 Wrocław (WRO) 2017-11-16 16:35 Edynburg (EDI)

  • FR

    1. FR 6652

    2017-11-17 06:25 Edynburg (EDI) 2017-11-17 10:45 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-11-23 11:35 Wrocław (WRO) 2017-11-23 16:10 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2581

    2017-11-23 11:35 Wrocław (WRO) 2017-11-23 15:10 Malaga (AGP)

Cena 480 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2017-11-16 16:55 Wrocław (WRO) 2017-11-17 11:25 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 18h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1927

    2017-11-16 16:55 Wrocław (WRO) 2017-11-16 18:45 Dublin (DUB)

  • FR

    1. FR 7044

    2017-11-17 07:20 Dublin (DUB) 2017-11-17 11:25 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-11-23 21:20 Wrocław (WRO) 2017-11-24 10:50 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1314

    2017-11-23 21:20 Belfast (BFS) 2017-11-23 23:30 Malaga (AGP)

  • FR

    1. FR 1277

    2017-11-24 06:15 Wrocław (WRO) 2017-11-24 09:50 Belfast (BFS)

Cena 429 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2017-11-16 15:10 Wrocław (WRO) 2017-11-17 10:45 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 19h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1072

    2017-11-16 15:10 Wrocław (WRO) 2017-11-16 16:35 Edynburg (EDI)

  • FR

    1. FR 6652

    2017-11-17 06:25 Edynburg (EDI) 2017-11-17 10:45 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-11-23 21:20 Wrocław (WRO) 2017-11-24 10:50 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1314

    2017-11-23 21:20 Belfast (BFS) 2017-11-23 23:30 Malaga (AGP)

  • FR

    1. FR 1277

    2017-11-24 06:15 Wrocław (WRO) 2017-11-24 09:50 Belfast (BFS)

Cena 444 zł

Lot 10

Podróż z Wrocław

2017-11-16 18:45 Wrocław (WRO) 2017-11-17 17:50 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 23h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8408

    2017-11-16 18:45 Wrocław (WRO) 2017-11-16 20:05 Londyn (STN)

  • LS

    1. LS 1405

    2017-11-17 14:00 Londyn (STN) 2017-11-17 17:50 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-11-23 21:20 Wrocław (WRO) 2017-11-24 10:50 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 12h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1314

    2017-11-23 21:20 Belfast (BFS) 2017-11-23 23:30 Malaga (AGP)

  • FR

    1. FR 1277

    2017-11-24 06:15 Wrocław (WRO) 2017-11-24 09:50 Belfast (BFS)

Cena 506 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

36 opinie

Dodaj komentarz

  • 29-08-2017

    Świetna sprawa, jak jest dobra przejrzystość powietrza widać brzegi Afryki. Sama skała robi duże wrażenie, no i atrakcją są oswojone małpki które odchodzą do Was ochoczo.

  • 10-08-2017

    A odwiedziliście Gibraltar? Podobno widoki mega.

  • 03-07-2017

    Dla mnie to też ulubiona miejscówka, nie dokładnie sama Malaga- choć jest przepiękna, ale okoliczne miejscowości, nigdy się nie nudzę

  • 22-12-2016

    Jak ktoś już tam raz poleci to przepadł.... strasznie mnie tam ciągnie co roku i już nie wyobrażam sobie wakacji w innym miejscu a przy tym co roku odkrywam tam inne miejsca

  • 08-12-2016

    Szkoda że nie ma w zimie lotów, ale za to z Krakowa cały rok lata Ryanair wiec można skorzystać, choć wiadomo że z Wrocławia lepiej by było :)

  • 17-11-2016

    Czasami jednak ceny spadają też blisko lotów, nie wiadomo czym się kierują linie. Malaga w lecie lata więc jeszcze czas na kupowanie biletów.

  • 03-11-2016

    Sprawdzałam ceny na wakacje i bardzo drogie, kiedy można spodziewać się promocji. Kupując dużo wcześniej miało byc taniej, a nie ma niskich cen, czy za wcześnie jeszcze? Kto ma doświadczenie w łapaniu lastów?

  • 19-10-2016

    Hiszpania część lotnisk udostępnia także w zimie, tylko typowe loty wczasowe są zamykane na okres śniegów. Możecie coś innego zawsze wybrać.

  • 12-09-2016

    Czy Malaga już zawsze będzie tylko w lecie lecieć? Zima w Hiszpanii też jest ciepło.

  • 11-08-2016

    Nasz pobyt odbył się na początku lipca, a mamy już prawie połowę sierpnia:/ Jak ten czas szybko leci, niedługo wszyscy zajmą się przygotowaniem do szkoły. Było świetnie - piękne wakacje za nami. Malaga godna polecenia.

  • 30-06-2016

    W Polsce także niezłe upały, ale na pewno nie mamy takich pięknych, piaszczystych plaż jak w Hiszpanii. Pozdrawiamy z Polski, gdzie dzisiaj nikt nie myśli o lotach bo wszyscy zasiadają do meczu Polska - Portugalia o godz 21:00. Jesteśmy z Wami Rodacy !!! Polska GOOOLLLLLLLAAAAAA

  • 30-05-2016

    Jesteśmy już od kilku dni w Maladze, jest cudownie, słońce w pełni, plażowanie, zwiedzanie. Lot przebiegł bez zakłóceń. Wszystkim dziękuje i wszystkich zachęcam do podróży do Hiszpanii. Boskieee miejsce.

  • 05-05-2016

    Myśleć to można za darmo, gorzej z kompletowaniem biletów i dopasowaniem sie do terminów wakacyjnych z dobrymi cenami.

  • 25-04-2016

    U nas miało byc pięknie, to końcówka kwietnia i początek maja zapowiada się przeplatanka deszczowa, więc pomyslcie o weekendzie majowym w Hiszpanii (w Maladze) o tej porze juz opalanka smiało.

  • 04-04-2016

    Hiszpańskie wakacje czas zacząć planować z moją ekipą pojawiamy się tam corocznie i zawsze tak samo nam się podoba. Plaża, świetna pogoda i dobre jedzenie (czyt. owoce morza) to główne czynniki udanych wakacji. Macie juz jakies tanie terminy???

  • 22-03-2016

    Jak do tej pory najtańsze wyloty do Malagi w okresie przełomu maja/ czerwca ma lotnisko Wrocław. Sprawdzaliśmy też porównywalnie Kraków i Warszawę, ale wychodzi dużo drożej, więc abyście uniknęli starty czasu od razu wybierajcie polskiego busa do Wrocławia i potem już bezpośrednio Ryanair do Malagi. Miłych lotów !!!

  • 28-12-2015

    Do marca jakoś wytrzymamy. Sylwester minie to już Nowy Rok, a potem z górki i mamy z Wrocławia bezpośrednio bez dojeżdżania do stolicy. Ale dzięki za zaproszenie.

  • 17-11-2015

    Nie martwcie się Malaga AGP lata z Modlina całą zimę, wystarczy dojechać do Warszawy i lecicie bez problemu. No chyba że z Wrocławia do Warszawy macie za daleko.

  • 14-10-2015

    Sezon na Malagę niestety minął, nowe loty dopiero na następne wakacje więc chwile poczekamy:) Słonecznie było i pięknie tego roku w Hiszpanii, będziemy miło wspominać wakacyjną odskocznię od wszelkich zajęć i problemów. To był piękny rok, a szczególnie jego zakończenie w tropikach. Pozdrawiam wszystkich których spotkałam na wakacjach w hotelu Malaga Palacio. Ola!!!

  • 03-08-2015

    Sezon na malagę trwa, każdy kogo stać może sobie zarezerwować miejsce w samolocie i ruszać do Hiszpanii, zresztą pogodę mamy zbliżoną w tym roku :) Jak ktoś ma mniejsze oszczędności wystarcza że kupi sobie basen i namiastka plażowania będzie jak znalazł.

  • 13-11-2014

    Spóźniłem się jak zwykle na tanie loty, muszę czekać az do kwietnia, a co z wakacjami w Hiszpanii??? Zostają mi jedynie cukierki Malaga dla osłody zimowych dni spędzonych w Polsce.

  • 05-09-2014

    Ostatnie dni października to ostatnie loty w sezonie letnim w dodatku w dobrych cenach więc kto nie zaliczył wakacji niech leci do słonecznej Malagii. My byliśmy w lipcu i będziemy mieć miłe wspomnienia w zimie.

  • 23-06-2014

    Byłam w maladze, każdemu polecam to miejsce, plaże boskie, wypoczynek wspominam do dzisiaj. Leciałam bezpośrednio Ryanairem i polecam każdemu kto jeszcze nie był. Z Wrocławia bezpośrednio bez żadnych ceregieli.

  • 22-05-2014

    Początek lipca na tydzień od piątku do piątku ma bardzo dobre ceny przelotu z bagażem podręcznym niecałe 800 złotych. Myślę że to dobra cena jak na okres wakacyjny.

  • 24-04-2014

    Kalkuluję sobie ceny na wakacje i w dwie strony trzeba wydać minimum 700zł ale tylko z samym bagażem podręcznym. W sumie i tak się chyba oplaca

  • 26-03-2014

    Już wykupiłam na kilka dni bilety dla mnie i koleżanki bardzo tanio, w dwie strony za 300 pln Malago nadciagamy niebawem :)

  • 02-07-2013

    jedoi z piekniejszych miejsc w Hiszpanii, super że z Wrocławia jest bezpośredni lot, może troche drogo ale warto

  • 27-06-2013

    Jeśli ktoś się jeszcze waha ja serdecznie polecam- warto

  • 27-05-2013

    Te połaczenia niestety troche drogo wychodza jak na tanie linie, ale i tak duzo taniej niz pozostałe, wiec i tak dobrze że jest takie połaczenie z Wrocławia

  • 12-10-2012

    Trzeba korzystać póki są jeszcze te połączenia w tym sezonie, naprawde warto.

  • 20-09-2012

    Jak wstałam i zobaczyłam jaka pogoda to jedyne co przyszło mi do głowy to UCIEKAM!!!! W maladze teraz 35 stopni , bilety jeszcze nie najdroższe , do pażdziernika mam wolne więc nie ma co lece.

  • 16-08-2012

    Nie latam często i nie mam porównania z innymi liniami ale połaczenie Ryanairem jest dla mnie ok

  • 06-07-2012

    Akurat te połaczenia do Malagi wcale nie wychodzą tanio w porównaniu do np Barcelony ale i tak nie jest źle, trzeba tylko odpowiednoi wczesniej kuoic bilket.

  • 09-05-2012

    Taka tania Hiszpania??? Czy to może jakiś haczyk tkwi w tych biletach? Mam zamiar lecieć i wole poczytać opinie. Trafiłem tu przypadkowo i chyba dobrze:)

  • 26-04-2012

    nawet nie brałam pod uwage zeby jechać samochodem a tak to 3 godziny lotu to całkiem co innegozwłaszcza ze faktycznie bilety nie sa aż tak drogie w porównaniu do benzyny

  • 20-04-2012

    Polecam bilety lotnicze Ryanair - bezpośredni przelot z Wrocławia do Malagi w niecałe 3 godziny. Samochodem wychodzi około 2 dni ! Dodatkowo taniej wychodzi samolotem. Ja często latam i jestem zadowolony.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena