Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Sierpień 2017

Powrót

Sierpień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-08-01 - 2018-02-28
Promocja aktualna: do 2017-08-31

Lot na trasie Wrocław - Alicante, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko El Altet Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Tanie loty do Alicante. Linie Ryanair proponują bezpośrednie loty z Wrocławia do Alicante (ALC). Loty odbywają się w okresie letnim 2017 dwa razy w tygodniu, wylot w środę i niedziele w godzinach 16:45-20:05, loty z Alicante do Wrocławia również w środy i w niedziele w godz 20:40-23:50. Lotnisko położone jest około 10 km od centrum, posiada połączenie z miastem liniami autobusowymi (koszt przejazdu 1 EUR). Bilety lotnicze do Alicante w promocyjnych cenach. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Alicante

Tanie Loty z Wrocławia do Hiszpanii

Informacje o lotach Wrocław - Alicante. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-08-01 znaleziono 4 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Alicante (ALC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2017-09-10 07:05 Wrocław (WRO) 2017-09-10 17:10 Alacant (ALC)
Całkowity czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1375

    2017-09-10 07:05 Wrocław (WRO) 2017-09-10 08:25 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    1. LH 1174

    2017-09-10 14:35 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-09-10 17:10 Alacant (ALC)

Podróż do Alacant

2017-09-17 18:10 Wrocław (WRO) 2017-09-18 00:15 Alacant (ALC)
Całkowity czas podróży: 5h 5m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1175

    2017-09-17 18:10 Frankfurt nad Menem (FRA) 2017-09-17 20:45 Alacant (ALC)

  • LH

    1. LH 1374

    2017-09-17 22:00 Wrocław (WRO) 2017-09-17 23:15 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 2665 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2017-09-10 07:10 Wrocław (WRO) 2017-09-11 00:05 Alacant (ALC)
Całkowity czas podróży: 16h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1801

    2017-09-10 07:10 Wrocław (WRO) 2017-09-10 08:25 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2227

    2017-09-10 20:30 Londyn (LTN) 2017-09-11 00:05 Alacant (ALC)

Podróż do Alacant

2017-09-18 00:40 Wrocław (WRO) 2017-09-18 13:00 Alacant (ALC)
Całkowity czas podróży: 11h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2228

    2017-09-18 00:40 Londyn (LTN) 2017-09-18 02:10 Alacant (ALC)

  • W6

    1. W6 1802

    2017-09-18 09:00 Wrocław (WRO) 2017-09-18 12:00 Londyn (LTN)

Cena 1404 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2017-09-10 13:55 Wrocław (WRO) 2017-09-10 22:50 Alacant (ALC)
Całkowity czas podróży: 8h 55m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 9731

    2017-09-10 13:55 Wrocław (WRO) 2017-09-10 15:15 Düsseldorf (DUS)

  • D8

    1. D8 5415

    2017-09-10 20:00 Düsseldorf (DUS) 2017-09-10 22:50 Alacant (ALC)

Podróż do Alacant

2017-09-18 00:40 Wrocław (WRO) 2017-09-18 13:00 Alacant (ALC)
Całkowity czas podróży: 11h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2228

    2017-09-18 00:40 Londyn (LTN) 2017-09-18 02:10 Alacant (ALC)

  • W6

    1. W6 1802

    2017-09-18 09:00 Wrocław (WRO) 2017-09-18 12:00 Londyn (LTN)

Cena 1512 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2017-09-10 13:55 Wrocław (WRO) 2017-09-10 22:50 Alacant (ALC)
Całkowity czas podróży: 8h 55m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 9731

    2017-09-10 13:55 Wrocław (WRO) 2017-09-10 15:15 Düsseldorf (DUS)

  • D8

    1. D8 5415

    2017-09-10 20:00 Düsseldorf (DUS) 2017-09-10 22:50 Alacant (ALC)

Podróż do Alacant

2017-09-17 12:25 Wrocław (WRO) 2017-09-18 13:00 Alacant (ALC)
Całkowity czas podróży: 23h 35m / 1 przesiadka

  • ZB

    1. ZB 843

    2017-09-17 12:25 Londyn (LTN) 2017-09-17 14:10 Alacant (ALC)

  • W6

    1. W6 1802

    2017-09-18 09:00 Wrocław (WRO) 2017-09-18 12:00 Londyn (LTN)

Cena 1442 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

18 opinie

Dodaj komentarz

  • 13-06-2017

    Wiadomo sezon wakacyjny już praktycznie otwarty więc ceny szaleją, ludzie szukają czasem na ostatni moment fajnego połączenia, a Alicante akurat cieszy się dużą popularnością

  • 19-05-2017

    CO TE LOTY DZISIAJ TAK WARIUJĄ, CO SPRAWDZAM TO INNA CENA, ALICANTE CHYBA OBSERWUJE DUŻO OSÓB I SYSTEMY WARIUJĄ.

  • 06-04-2017

    Na lot do Alicante czekam cały rok, tylko na wakacjach mogę sobie pozwolić na taki wypad, za to bilety są juz kupione dużo wcześniej żeby cena nie umknęła :)

  • 29-03-2017

    Na takie trasy jestem gotowa cały rok lecieć, uwielbiam Hiszpanie a jak jeszcze znajdę bilet w dobrej cenie to już w ogóle jestem Happy

  • 01-02-2017

    Suma sumarum w Hiszpanii jaki by miesiąc nie był zawsze cieplej niż u nas. Więc kto wolne ma zapakować tobołek i tanimi liniami w te pędy na piaszczyste plaże marsz.

  • 26-09-2016

    Październik to tez dobry moment na lot do Hiszpanii. Temperatury tam w okolicach 25 stopni jak ktoś nie lubi mega upałów w granicach 40.

  • 02-04-2016

    Co rok latam z Wami na wakacje. Na lipiec bilety już kupiłem. Latajcie codziennie

  • 20-02-2016

    Nie mogę się doczekać wakacji. Bilety już kupione wyniosły mnie 490 zł ! Ryanair najlepsza linia !

  • 01-02-2016

    Jedno z fajniejszych połączeń, tanio, bez przesiadek, a samo miejsce w Hiszpanii przcudne

  • 20-06-2013

    Alicante bezposrednio z Wrocławia za200-300 zł to chyba warto w porównaniu do kosztów przezjazdu autem/busem

  • 08-05-2013

    Jeśli jest takie połączenie w takiej cenie to grzech nie skorzystać

  • 14-09-2012

    ALICANTE TO SUPER MIEJSCE NA WYPOCZYNEK, PIEKNE PLAŻE, CZYŚCIUTKO , FAJNI LUDZIE I STOSUNKOWO NIE DROGO -POLECAM

  • 21-08-2012

    Polecam lot do Alicante we wrześniu, zdecydowanie mniej ludzi a pogoda nadal piękna

  • 27-06-2012

    Alicante to piękne miasto, idealne miejsce na słoneczne wakacje- polecam.

  • 05-06-2012

    NO ZNACZNIE ŁATWIEJ BYLOBY JAK BY MOZNA ZMIENIAĆ DATY NO ALE TAKIE SA ZASADY NA TANICH LINIACH I ALBO SIE GODZISZ ALBO NIE

  • 08-05-2012

    szkoda tylko ze nie można bezkosztowo zmieniac daty lotu, jeszcze nie wiem kiedy dostanę urlop a ceny póki co są nawet na poziomie ale pewnie długo się nie utrzymają :)

  • 26-04-2012

    lecieliśmy z żona w podróz poślubna wlasnie do Alicante-piekne miejsce i fajne połaczenie tym ryanairem całośc-lot i pobyt tam wyniosła nas dużo mniej niż sądziliśmy

  • 19-04-2012

    polecam podróz do Alicante, ja byłam tam pól na pół w pracy i na wakacjach, biorac pod uwage ze jest tam połazcenie tanimi liniami to mozna smiało leciec i przekonac sie samemu.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena