Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-23 - 2017-10-30
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Poznań - Alicante, Wylot lotnisko: Poznań Ławica - Poznań, Przylot lotnisko El Altet Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Środa) .

Bezpośrednie loty z sezonie letnim 2017 z Poznania do Alicante liniami Ryanair. Z lotniska w Poznaniu do Alicante wylecimy dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wylot planowany z Poznania o godz 11:30, przylot do Alicante na lotnisko El Altet Airport (ALC) o godz 14:35. Loty z Alicante do Poznania również dwa razy w tygodniu (środy, niedziele). Wylot z Alicante o godzinie 07:55, planowany przylot do Poznania o godzinie 11:05. Rezerwuj tanie bilety lotnicze na trasie Poznań - Alicante liniami Ryanair 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie.

Pozostałe tanie loty do Alicante

Tanie Loty z Poznania do Hiszpanii

Informacje o lotach Poznań - Alicante. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-04-13 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Alicante (ALC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Poznań

2017-05-28 12:30 Poznań (POZ) 2017-05-28 15:35 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2544

    2017-05-28 12:30 Poznań (POZ) 2017-05-28 15:35 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2017-06-04 08:55 Poznań (POZ) 2017-06-04 13:05 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2543

    2017-06-04 08:55 Poznań (POZ) 2017-06-04 12:05 Alicante (ALC)

Cena 343 zł

Lot 2

Podróż z Poznań

2017-05-28 15:15 Poznań (POZ) 2017-05-28 23:40 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży: 8h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1975

    2017-05-28 15:15 Poznań (POZ) 2017-05-28 16:50 Dublin (DUB)

  • EI

    1. EI 574

    2017-05-28 19:45 Dublin (DUB) 2017-05-28 23:40 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2017-06-04 08:55 Poznań (POZ) 2017-06-04 13:05 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2543

    2017-06-04 08:55 Poznań (POZ) 2017-06-04 12:05 Alicante (ALC)

Cena 760 zł

Lot 3

Podróż z Poznań

2017-05-28 12:30 Poznań (POZ) 2017-05-28 15:35 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2544

    2017-05-28 12:30 Poznań (POZ) 2017-05-28 15:35 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2017-06-05 00:20 Poznań (POZ) 2017-06-05 15:10 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka

  • EI

    1. EI 575

    2017-06-05 00:20 Dublin (DUB) 2017-06-05 02:20 Alicante (ALC)

  • FR

    1. FR 1974

    2017-06-05 10:35 Poznań (POZ) 2017-06-05 14:10 Dublin (DUB)

Cena 862 zł

Lot 4

Podróż z Poznań

2017-05-28 15:50 Poznań (POZ) 2017-05-28 22:30 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2337

    2017-05-28 15:50 Poznań (POZ) 2017-05-28 16:55 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 8976

    2017-05-28 18:50 Londyn (STN) 2017-05-28 22:30 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2017-06-04 08:55 Poznań (POZ) 2017-06-04 13:05 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2543

    2017-06-04 08:55 Poznań (POZ) 2017-06-04 12:05 Alicante (ALC)

Cena 904 zł

Lot 5

Podróż z Poznań

2017-05-28 21:05 Poznań (POZ) 2017-05-29 10:45 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży: 13h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1903

    2017-05-28 21:05 Poznań (POZ) 2017-05-28 22:15 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2223

    2017-05-29 07:05 Londyn (LTN) 2017-05-29 10:45 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2017-06-04 11:20 Poznań (POZ) 2017-06-04 21:35 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2224

    2017-06-04 11:20 Londyn (LTN) 2017-06-04 13:05 Alicante (ALC)

  • W6

    1. W6 1902

    2017-06-04 17:35 Poznań (POZ) 2017-06-04 20:35 Londyn (LTN)

Cena 2053 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-05-2017

    Do Alicante tylko z Ryanair-em, najtańsze bilety. W czerwcu jeszcze dużo po taniości, gorzej z majem. Słońce macie cały rok, więc każdy termin dobry.

  • 22-03-2017

    W Hiszpanii już temperatury ponad 25 stopni, szukam dlatego czy z Poznania można bezpośrednio polecieć do Malagi. mamy tam znajomych i okazja niebywała, jak na razie znalazłem same loty z przesiadkami, myśałem że coś bezpośredniego będzie? Ktoś coś?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena