Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-24 - 2017-10-31
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Poznań - Barcelona, Wylot lotnisko: Poznań Ławica - Poznań, Przylot lotnisko El Prat Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela) .

Tanie, bezpośrednie loty z Poznania do Barcelony oferuje tani przewoźnik Ryanair. W okresie letnim 2017 połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele. Wyloty z Poznania o godz 19:55, planowane lądowanie w Barcelonie Gironie o godz 22:35. Loty relacji odwrotnej z Barcelony do Poznania o godz 16:50-19:30 (czwartki, niedziele). Możliwa rezerwacja online oraz telefoniczna pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Barcelona

Tanie Loty z Poznania do Hiszpanii

Informacje o lotach Poznań - Barcelona. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-31 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Barcelona (BARC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Poznań

2017-05-13 23:15 Poznań (POZ) 2017-05-14 11:15 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 12h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9629

    2017-05-13 23:15 Poznań (POZ) 2017-05-14 00:35 Liverpool (LPL)

  • U2

    1. U2 7203

    2017-05-14 08:00 Liverpool (LPL) 2017-05-14 11:15 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-20 12:00 Poznań (POZ) 2017-05-20 23:50 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 10h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 7204

    2017-05-20 12:00 Liverpool (LPL) 2017-05-20 13:30 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 9628

    2017-05-20 19:30 Poznań (POZ) 2017-05-20 22:50 Liverpool (LPL)

Cena 827 zł

Lot 2

Podróż z Poznań

2017-05-13 07:30 Poznań (POZ) 2017-05-13 22:05 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 14h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1901

    2017-05-13 07:30 Poznań (POZ) 2017-05-13 08:40 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2267

    2017-05-13 18:50 Londyn (LTN) 2017-05-13 22:05 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-20 22:40 Poznań (POZ) 2017-05-21 21:35 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 21h 55m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2268

    2017-05-20 22:40 Londyn (LTN) 2017-05-21 00:00 Barcelona (BCN)

  • W6

    1. W6 1902

    2017-05-21 17:35 Poznań (POZ) 2017-05-21 20:35 Londyn (LTN)

Cena 891 zł

Lot 3

Podróż z Poznań

2017-05-13 15:50 Poznań (POZ) 2017-05-14 00:50 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2337

    2017-05-13 15:50 Poznań (POZ) 2017-05-13 16:55 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 9814

    2017-05-13 21:35 Londyn (STN) 2017-05-14 00:50 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-20 08:05 Poznań (POZ) 2017-05-20 16:25 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9803

    2017-05-20 08:05 Londyn (STN) 2017-05-20 09:20 Barcelona (GRO)

  • FR

    1. FR 2336

    2017-05-20 12:20 Poznań (POZ) 2017-05-20 15:25 Londyn (STN)

Cena 687 zł

Lot 4

Podróż z Poznań

2017-05-13 15:50 Poznań (POZ) 2017-05-14 00:50 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2337

    2017-05-13 15:50 Poznań (POZ) 2017-05-13 16:55 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 9814

    2017-05-13 21:35 Londyn (STN) 2017-05-14 00:50 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-20 07:20 Poznań (POZ) 2017-05-20 16:25 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9811

    2017-05-20 07:20 Londyn (STN) 2017-05-20 08:50 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 2336

    2017-05-20 12:20 Poznań (POZ) 2017-05-20 15:25 Londyn (STN)

Cena 687 zł

Lot 5

Podróż z Poznań

2017-05-13 23:15 Poznań (POZ) 2017-05-14 11:15 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 12h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9629

    2017-05-13 23:15 Poznań (POZ) 2017-05-14 00:35 Liverpool (LPL)

  • FR

    1. FR 9306

    2017-05-14 08:00 Liverpool (LPL) 2017-05-14 11:15 Barcelona (GRO)

Podróż do Barcelona

2017-05-20 08:05 Poznań (POZ) 2017-05-20 16:25 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9803

    2017-05-20 08:05 Londyn (STN) 2017-05-20 09:20 Barcelona (GRO)

  • FR

    1. FR 2336

    2017-05-20 12:20 Poznań (POZ) 2017-05-20 15:25 Londyn (STN)

Cena 520 zł

Lot 6

Podróż z Poznań

2017-05-13 23:15 Poznań (POZ) 2017-05-14 11:15 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 12h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9629

    2017-05-13 23:15 Poznań (POZ) 2017-05-14 00:35 Liverpool (LPL)

  • FR

    1. FR 9306

    2017-05-14 08:00 Liverpool (LPL) 2017-05-14 11:15 Barcelona (GRO)

Podróż do Barcelona

2017-05-20 07:20 Poznań (POZ) 2017-05-20 16:25 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9811

    2017-05-20 07:20 Londyn (STN) 2017-05-20 08:50 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 2336

    2017-05-20 12:20 Poznań (POZ) 2017-05-20 15:25 Londyn (STN)

Cena 520 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

21 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-04-2017

    Czy poznań lata tylko na lotnisko Girona? Mnie interesuje El prat, kto lata do głównej Barcelony?

  • 05-04-2017

    Ceny do Barcelony nawet od 73 złotych, co to się stało że tak tanio do Barcelony, zazwyczaj bywało dużo drożej, myślałem że najtańsze opcje już powykupywane, czyżby stali podróżnicy zmienili kierunek na wakacje?

  • 19-09-2016

    Z Bydgoszczy do Warszawy nie jest zbyt blisko, 300km potrzeba na dojazd, to aż 3 godziny jazdy, daleko.

  • 08-09-2016

    Nie zgodzę się bo każdy lubi co innego, nie wszyscy chcą leżeć cały czas na plaży na słońcu, a jak chcesz zwiedząc to przy ich upałach jest ciężko, a jak dla mnie Barcelona to przede wszystkim wspaniałe miejsce do zwiedzania, a jeśli chodzi o loty to całoroczne są np z Warszawy

  • 08-08-2016

    Na rozkładach Barcelona tylko do końca października, to typowo letni kierunek, nie licz na loty jesienne:) Faktycznie dobre terminy lotów dopasowali, w listopadzie - kwietnia nie ma po co tam latać. Pogoda nie rozpieszcza, nie znaczy to że są tam zimy ale słońce grzeje zupełnie inaczej.

  • 05-08-2016

    Rozkład lotów tylko do końca października, czyli logiczne że Barcelona lata tylko w lecie. Gdyby miało byc inaczej daliby już rozkłady, niektóre kierunki już maja w sprzedaży zimę.

  • 28-06-2016

    W tym roku loty do Barcelony tez tylko do końca października? Czy planujecie nas zaskoczyć lotami zimowymi?

  • 15-02-2016

    Bardzo porównywalne ceny z Wizzarem ale jednak wybieram Ryanaira, leciałam wcześniej byłam zadowolona , teraz mam nadziej tez będzie ok

  • 29-07-2015

    BARCELONA JAK ZWYKLE DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA? CZY LATACIE DŁUŻEJ W TYM ROKU??

  • 15-05-2015

    Akurat z Poznania macie możliwość wybrać sobie na ktore lotnisko chcecie wylądować. El Prat jest bliżej centrum, natomiast Girona to około 80km od centrum, więc chyba wtedy lepiej zostać juz w Gironie tam tez są fajne hotele.

  • 28-01-2015

    A na główne lotnisko lata Ryanair z Poznania, czy tylko Girona, to gdzie najlepiej lądować, kto ma doświadczenie z portami.

  • 23-06-2014

    Girona to nie jest główne lotnisko, ale też daje radę, no chyba że chodzi Ci o połączenie Wizzairem, ale ja jak do tej pory latałem Ryanairem i nie narzekam, fajna tania linia.

  • 10-06-2013

    Tanimi liniami na główne lotnisko - wielki plus, polecam

  • 19-03-2013

    Fajnie że pojawiają sie takie oferty lotów, do tej pory trzeba było kombinować z takimi lotami- przesiadki, kosmiczne ceny za bilet - a tu prosze lot bezpośredni do Barcelony, bilety po taniości - bravo

  • 17-01-2013

    nie mogę się doczekać sie nowego sezonu, bilety kupione tylko czekać...

  • 29-11-2012

    Czekam na nowy sezon, mam nadzieje że znów uda mi się poleceić

  • 06-07-2012

    ZAWSZE LECIAŁAM Z BIUREM PODRÓZY NA JAKĄS ZORGANIZOWANA WYCIECZKĘ ALE PO TYM CO SIE DZIEJE WOLE SAMA NA WLASNA REKE LECIEC, SPRAWDZAŁAM JUZ BILETY I DO BARCELONY NIE WYCHODZA TAK DROGO JAK MYSLAŁAM

  • 02-07-2012

    Leciałem ostatnio do Barcelony. Przede wszystkim lot na głównę lotnisko BARCELONA EL PLAT a nie gdzieś na peryferiach. Podróż OK miła obsługa.

  • 13-06-2012

    cudowne miasto, niepowtarzalny urok, przepiękne dziewczyny no i pyszna kuchnia.

  • 25-05-2012

    kocham to miasto, ciesze sie sa tanie loty w tym kierunku,

  • 23-04-2012

    fajne połaczenie, dobre ceny kto szuka miejsca na wakacje to nawet niech sie nie zastanawia

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena