Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Kwiecień 2019

Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Kwiecień 2019

Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-04-03 - 2019-10-29
Promocja aktualna: do 2019-04-30

Lot na trasie Poznań - Walencja, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Castellon de la Plana Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Poznania do Castellon w pobliżu Wenecji, międzynarodowego portu lotniczego Castellon-Costa-Azahar (CDT), położonego w hiszpańskiej Walencji. Loty oferuje irlandzki przewoźnik Ryanair dwa razy w tygodniu w środy i soboty. Wyloty z Poznania w środy w godz 16:00-18:50, w soboty o godz 16:10, planowane lądowanie w Castellon o godz 19:00. Połączenia powrotne relacji Castellon-Poznań także 2 razy w tygodniu w środy w godz 19:15-22:05, i w soboty w godzinach 19:25-22:15. W sezonie letnim 2019 loty do Walencji z Poznania zostają zawieszone. Już dzisiaj kup promocyjne loty z Poznania do Castellon pod numerami infolinii lub online 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Poznań - Walencja

Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Walencja:
Poznań (POZ) -> Londyn (STN) -> Castellón de la Plana (CDT)
Poznań (POZ) -> Dublin (DUB) -> Londyn (STN) -> Castellón de la Plana (CDT)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Walencja - Poznań:
Castellón de la Plana (CDT) -> Londyn (STN) -> Poznań (POZ)
Castellón de la Plana (CDT) -> Katowice (KTW) -> Oslo (TRF) -> Poznań (POZ)
Castellón de la Plana (CDT) -> Budapeszt (BUD) -> Billund (BLL) -> Poznań (POZ)
Nasi Klienci wybrali również loty do Walencja z Katowic (96.00zł taniej o 64%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 24.04.2019
  • 23.04.2019

Pozostałe tanie loty do Walencja

Tanie Loty z Poznania do Hiszpanii

Informacje o lotach Poznań - Walencja. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-04-23 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Walencja (CDT).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2019-06-11 11:35 Poznań (POZ) 2019-06-11 18:40 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2337

    2019-06-11 11:35 Poznań (POZ) 2019-06-11 12:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR8555

    2019-06-11 15:15 Londyn (STN) 2019-06-11 18:40 Castellón de la Plana (CDT)

Podróż do Castellón de la Plana

2019-06-18 19:20 Poznań (POZ) 2019-06-19 11:00 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8554

    2019-06-18 19:20 Castellón de la Plana (CDT) 2019-06-18 20:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR2336

    2019-06-19 06:55 Londyn (STN) 2019-06-19 10:00 Poznań (POZ)

Cena 355 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Poznań

2019-06-11 11:35 Poznań (POZ) 2019-06-11 18:40 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2337

    2019-06-11 11:35 Poznań (POZ) 2019-06-11 12:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR8555

    2019-06-11 15:15 Londyn (STN) 2019-06-11 18:40 Castellón de la Plana (CDT)

Podróż do Castellón de la Plana

2019-06-15 23:25 Poznań (POZ) 2019-06-16 12:10 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8554

    2019-06-15 23:25 Castellón de la Plana (CDT) 2019-06-16 00:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR2336

    2019-06-16 08:05 Londyn (STN) 2019-06-16 11:10 Poznań (POZ)

Cena 381 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2019-06-11 11:35 Poznań (POZ) 2019-06-11 18:40 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2337

    2019-06-11 11:35 Poznań (POZ) 2019-06-11 12:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR8555

    2019-06-11 15:15 Londyn (STN) 2019-06-11 18:40 Castellón de la Plana (CDT)

Podróż do Castellón de la Plana

2019-06-17 21:45 Poznań (POZ) 2019-06-18 14:15 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 15h 30m / 2 przesiadki

  • W6

    W61064

    2019-06-17 21:45 Castellón de la Plana (CDT) 2019-06-18 00:45 Katowice (KTW)

  • W6

    W61215

    2019-06-18 07:10 Katowice (KTW) 2019-06-18 09:10 Oslo (TRF)

  • FR

    FR1765

    2019-06-18 11:35 Oslo (TRF) 2019-06-18 13:15 Poznań (POZ)

Cena 400 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2019-06-11 11:35 Poznań (POZ) 2019-06-11 18:40 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2337

    2019-06-11 11:35 Poznań (POZ) 2019-06-11 12:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR8555

    2019-06-11 15:15 Londyn (STN) 2019-06-11 18:40 Castellón de la Plana (CDT)

Podróż do Castellón de la Plana

2019-06-19 10:40 Poznań (POZ) 2019-06-20 23:15 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 35h 35m / 2 przesiadki

  • W6

    W62380

    2019-06-19 10:40 Castellón de la Plana (CDT) 2019-06-19 13:20 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR8745

    2019-06-20 08:05 Budapeszt (BUD) 2019-06-20 10:10 Billund (BLL)

  • FR

    FR2809

    2019-06-20 20:55 Billund (BLL) 2019-06-20 22:15 Poznań (POZ)

Cena 415 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Poznań

2019-06-08 15:50 Poznań (POZ) 2019-06-08 22:55 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2337

    2019-06-08 15:50 Poznań (POZ) 2019-06-08 16:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR8555

    2019-06-08 19:30 Londyn (STN) 2019-06-08 22:55 Castellón de la Plana (CDT)

Podróż do Castellón de la Plana

2019-06-18 19:20 Poznań (POZ) 2019-06-19 11:00 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8554

    2019-06-18 19:20 Castellón de la Plana (CDT) 2019-06-18 20:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR2336

    2019-06-19 06:55 Londyn (STN) 2019-06-19 10:00 Poznań (POZ)

Cena 419 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2019-06-08 15:50 Poznań (POZ) 2019-06-08 22:55 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2337

    2019-06-08 15:50 Poznań (POZ) 2019-06-08 16:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR8555

    2019-06-08 19:30 Londyn (STN) 2019-06-08 22:55 Castellón de la Plana (CDT)

Podróż do Castellón de la Plana

2019-06-15 23:25 Poznań (POZ) 2019-06-16 12:10 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8554

    2019-06-15 23:25 Castellón de la Plana (CDT) 2019-06-16 00:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR2336

    2019-06-16 08:05 Londyn (STN) 2019-06-16 11:10 Poznań (POZ)

Cena 446 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2019-06-11 11:35 Poznań (POZ) 2019-06-11 18:40 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2337

    2019-06-11 11:35 Poznań (POZ) 2019-06-11 12:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR8555

    2019-06-11 15:15 Londyn (STN) 2019-06-11 18:40 Castellón de la Plana (CDT)

Podróż do Castellón de la Plana

2019-06-20 19:20 Poznań (POZ) 2019-06-21 13:25 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 17h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8554

    2019-06-20 19:20 Castellón de la Plana (CDT) 2019-06-20 20:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR5062

    2019-06-21 09:20 Londyn (STN) 2019-06-21 12:25 Poznań (POZ)

Cena 459 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2019-06-08 15:50 Poznań (POZ) 2019-06-08 22:55 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2337

    2019-06-08 15:50 Poznań (POZ) 2019-06-08 16:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR8555

    2019-06-08 19:30 Londyn (STN) 2019-06-08 22:55 Castellón de la Plana (CDT)

Podróż do Castellón de la Plana

2019-06-17 21:45 Poznań (POZ) 2019-06-18 14:15 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 15h 30m / 2 przesiadki

  • W6

    W61064

    2019-06-17 21:45 Castellón de la Plana (CDT) 2019-06-18 00:45 Katowice (KTW)

  • W6

    W61215

    2019-06-18 07:10 Katowice (KTW) 2019-06-18 09:10 Oslo (TRF)

  • FR

    FR1765

    2019-06-18 11:35 Oslo (TRF) 2019-06-18 13:15 Poznań (POZ)

Cena 464 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Poznań

2019-06-08 15:50 Poznań (POZ) 2019-06-08 22:55 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2337

    2019-06-08 15:50 Poznań (POZ) 2019-06-08 16:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR8555

    2019-06-08 19:30 Londyn (STN) 2019-06-08 22:55 Castellón de la Plana (CDT)

Podróż do Castellón de la Plana

2019-06-19 10:40 Poznań (POZ) 2019-06-20 23:15 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 35h 35m / 2 przesiadki

  • W6

    W62380

    2019-06-19 10:40 Castellón de la Plana (CDT) 2019-06-19 13:20 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR8745

    2019-06-20 08:05 Budapeszt (BUD) 2019-06-20 10:10 Billund (BLL)

  • FR

    FR2809

    2019-06-20 20:55 Billund (BLL) 2019-06-20 22:15 Poznań (POZ)

Cena 479 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Poznań

2019-06-12 14:35 Poznań (POZ) 2019-06-13 18:40 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 28h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    FR1975

    2019-06-12 14:35 Poznań (POZ) 2019-06-12 16:10 Dublin (DUB)

  • FR

    FR288

    2019-06-12 19:30 Dublin (DUB) 2019-06-12 20:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR8555

    2019-06-13 15:15 Londyn (STN) 2019-06-13 18:40 Castellón de la Plana (CDT)

Podróż do Castellón de la Plana

2019-06-18 19:20 Poznań (POZ) 2019-06-19 11:00 Castellón de la Plana (CDT)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8554

    2019-06-18 19:20 Castellón de la Plana (CDT) 2019-06-18 20:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR2336

    2019-06-19 06:55 Londyn (STN) 2019-06-19 10:00 Poznań (POZ)

Cena 486 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

15 opinie

Dodaj komentarz

  • 05-03-2019

    Walencja zaczyna się już od 55 złotych więc nie ma na co czekać tylko trzeba bukować bilety, później będzie tylko drożej.

  • 05-02-2019

    W przypadku kupna tanich linii to właśnie nie należy czekać tylko kupować na dana chwile co jest najtańsze. Tuz przed lotami ceny rosną jak wściekłe, już kilka razy czekanie mnie zgubiło.

  • 11-12-2018

    Moja siostra jest w Walencji na wymianie studentów, jeszcze jej nie odwiedziłam. Czekam na tanie bilety.

  • 06-11-2018

    Hiszpania to mój ulubiony kierunek, latam co roku tylko wybieram inne lotniska, Alicante, Barcelona, Girona, Malaga, już mam zaliczone, w roku 2019 stawiam na Walencje.

  • 17-08-2018

    Wiele atrakcji na każdym kroku, choć dla mnie już sam tamtejszy krajobraz jest największą atrakcjią...cieszy oko cały czas

  • 06-07-2018

    W mieście Castellon co roku odbywają się festiwale muzyczne: Festival Internacional de Benicàssim (lipiec) Arenal Sound (sierpień), Festiwal reggae Rototom Sunsplash Festival (sierpień), szczerze polecam.

  • 05-07-2018

    Moje miejsce na ziemi, wracam tam co roku i tęsknie jak wracam- do słońca, do ludzi, do jedznenia, żyje w Polsce i nie zamierzam tego zmienic ale Hiszpania jest moim drugim domem

  • 20-04-2018

    Po 19 maja ceny do Castellon poniżej 100pln w 1 stronę, wiadomo że każdy szuka na weekend majowy najciekawszych miejsc do podróżowania.

  • 04-04-2018

    Miałam nadzieję że te loty są mało znane i przełom kwietnia i maja spędzimy w Walencji, jednak nie tylko ja tak pomyślałam :)

  • 28-02-2018

    Na czerwiec sprawdzałam ceny do Castellon CDT i bardzo tanio wyszły bilety. Myślałam że w wysokim sezonie będzie gorzej, jednak niskie ceny jeszcze się utrzymują.

  • 05-02-2018

    Do Castellon końcem lutego bardzo tanie loty ma Ryanair, można śmiało nabywać, póki niedużo kosztują.

  • 10-11-2017

    Brakowało tego kierunku, ciesze się tym bardziej ze to z naszego lotniska jest wylot, nie trzeba kombinować, dojeżdżać. Walencja jest przepiękna a teraz loty tam sa jeszcze łatwiejsze i tańsze

  • 16-10-2017

    A czemu nie ma wystartować? Jak są loty to co się zastanawiacie czy poleci. Co za podejście do podróży. Walencja to nowość - czekamy na inauguracje.

  • 08-09-2017

    Walencja rusza od listopada? Można już kupować połączenie, czy czekamy na koniec października, Większość lotów zimowych jest już w sprzedaży, czy aby na pewno ten wystartuje?

  • 28-08-2017

    Castellon - w środy i soboty to już coś. Hiszpańskie miasta z Polski coraz częściej otwierają swoje podwoje. W tym roku pojawiło się bardzo dużo nowych lotów.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena