Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-22 - 2017-11-01
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Poznań - Barcelona, Wylot lotnisko: Poznań Ławica - Poznań, Przylot lotnisko El Prat Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Poznania do Barcelony w sezonie letnim 2017 tanimi liniami Wizzair. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Wylot z Poznania o godz 07:10, lądowanie w Barcelonie o godz 09:55. Lot powrotny z Barcelony do Poznania także 2 razy w tygodniu (środa, niedziela) w godzinach 10:30-13:25. Zarezerwuj promocyjne loty do Hiszpanii online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Barcelona

Tanie Loty z Poznania do Hiszpanii

Informacje o lotach Poznań - Barcelona. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-26 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Barcelona (BARC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Poznań

2017-05-09 15:50 Poznań (POZ) 2017-05-10 00:50 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2337

    2017-05-09 15:50 Poznań (POZ) 2017-05-09 16:55 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 9814

    2017-05-09 21:35 Londyn (STN) 2017-05-10 00:50 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-16 14:15 Poznań (POZ) 2017-05-16 22:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 438

    2017-05-16 14:15 Warszawa (WAW) 2017-05-16 17:20 Barcelona (BCN)

  • LO

    1. LO 3949

    2017-05-16 20:35 Poznań (POZ) 2017-05-16 21:30 Warszawa (WAW)

Cena 608 zł

Lot 2

Podróż z Poznań

2017-05-09 15:55 Poznań (POZ) 2017-05-09 22:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3944

    2017-05-09 15:55 Poznań (POZ) 2017-05-09 16:50 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1475

    2017-05-09 18:55 Warszawa (WAW) 2017-05-09 22:00 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-16 07:20 Poznań (POZ) 2017-05-16 16:25 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9811

    2017-05-16 07:20 Londyn (STN) 2017-05-16 08:50 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 2336

    2017-05-16 12:20 Poznań (POZ) 2017-05-16 15:25 Londyn (STN)

Cena 628 zł

Lot 3

Podróż z Poznań

2017-05-09 15:55 Poznań (POZ) 2017-05-09 22:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3944

    2017-05-09 15:55 Poznań (POZ) 2017-05-09 16:50 Warszawa (WAW)

  • W6

    1. W6 1475

    2017-05-09 18:55 Warszawa (WAW) 2017-05-09 22:00 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-16 14:15 Poznań (POZ) 2017-05-16 22:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 7h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 438

    2017-05-16 14:15 Warszawa (WAW) 2017-05-16 17:20 Barcelona (BCN)

  • LO

    1. LO 3949

    2017-05-16 20:35 Poznań (POZ) 2017-05-16 21:30 Warszawa (WAW)

Cena 848 zł

Lot 4

Podróż z Poznań

2017-05-09 07:30 Poznań (POZ) 2017-05-09 17:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 9h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1901

    2017-05-09 07:30 Poznań (POZ) 2017-05-09 08:40 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2265

    2017-05-09 13:50 Londyn (LTN) 2017-05-09 17:00 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-16 11:50 Poznań (POZ) 2017-05-16 21:35 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 8h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2264

    2017-05-16 11:50 Londyn (LTN) 2017-05-16 13:15 Barcelona (BCN)

  • W6

    1. W6 1902

    2017-05-16 17:35 Poznań (POZ) 2017-05-16 20:35 Londyn (LTN)

Cena 985 zł

Lot 5

Podróż z Poznań

2017-05-09 15:50 Poznań (POZ) 2017-05-10 00:50 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2337

    2017-05-09 15:50 Poznań (POZ) 2017-05-09 16:55 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 9814

    2017-05-09 21:35 Londyn (STN) 2017-05-10 00:50 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-16 07:20 Poznań (POZ) 2017-05-16 16:25 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9811

    2017-05-16 07:20 Londyn (STN) 2017-05-16 08:50 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 2336

    2017-05-16 12:20 Poznań (POZ) 2017-05-16 15:25 Londyn (STN)

Cena 388 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

15 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-03-2017

    To akurat prawda, lecąc Ryanairem z Poznania lądujecie w Gironie, Wizzair natomiast ląduje na głównym El-Prat.

  • 09-03-2017

    Wolę dopłacić za Wizzaira i lecieć na główne lotnisko niż Ryanairem i potem kombinować z dojazdem, choć ceny dużo się nie różnią

  • 06-03-2017

    no gdyby nie te loty to mało kto by mógł sobie pozwolić na taką podróz

  • 23-02-2017

    Barcelona jest piękna, Poznań dzięki tanim lotom ma duże szanse żeby ją odwiedzić.

  • 22-12-2016

    Nie ma co czytać trzeba lecieć i samemu wszystko zobaczyć, posmakować, poznać

  • 11-08-2016

    Ostatni dzwonek na wakacje. kto już gdzieś był i poleca? Czytam właśnie o Barcelonie.

  • 18-07-2016

    Trzeba szperać w necie za najtańszymi opcjami niekoniecznie ze swojego miasta, czasem wylot z innych lotnisk jest dużo tańszy więc opłaca się dojechać samochodem i zostawić go na strzeżonym parkingu.

  • 04-01-2016

    Co do biletów za "grosze" to owszem, ale zależy na jakie kierunki, wakacyjna Hiszpania należy zazwyczaj do droższych cen zarówno w tanich jak i pozostałych liniach. To wakacje dyktują nam ceny.

  • 12-05-2014

    Potrzebuje aż 6 biletów do Barcelony tylko i wyłącznie bezpośrednim lotem, znalazłam linie Wizzair, ale w tych datach w których potrzebuje bardzo drogo wychodzi, ponad 1200 na osobę. Jestem załamana bo mamy już rezerwacje hotelu. Myslałam że skoro są tanie linie to bilety bedą za grosze.

  • 17-02-2014

    Loty na główne lotnisko El Prat, więc nie trzeba długo dojeżdżać. Hiszpania jest piękna, plaże boskie, morze cudowne, zakochać sie i ciągle tam latać polecam każdemu.

  • 04-07-2013

    Poznań- Barcelona bezpośrednio super!!! i to jeszcze w dobrych cenach nie widzę lepiej

  • 30-01-2013

    Ciekawa jestem jak długo utrzymaja sie takie ceny na bilet, ja jeszcze nie znam dokładnie daty kiedy moge polecieć ale chciałam się zorientowac co do ceny i nie jest żle

  • 27-08-2012

    to połaczenie wygrywa z Ryanairem ze względu na lotnisko, po zatym normalne połączenia, bez rewelacji ale tez i bez przeszkód

  • 11-06-2012

    Ja też podróżuje. Byłam w Barcelonie i zgadzam się, że to magiczne miejsce! Stamtąd przywiozłam męża! :) Pozdrawiam!

  • 30-05-2012

    magiczne miasto, pełne magi, energi, jestem pod wrazeniem i polecam każdemu kto jeszcze nie był.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena