Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Bilety lotnicze Linie lotnicze Ryanair Kraków - Barcelona
Loty z Krakowa do Barcelony od 109.00 PLN
Wylot z:
Kraków, PolskaPL
Kierunek podróży:
Barcelona, HiszpaniaES

Lotnisko wylotu:

Kraków Balice (KRK)

Lotnisko przylotu:

Girona Barcelona (BARC)

Termin objęty promocją:

2017-01-172017-09-01

Promocja aktualna:

do 2017-01-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Kraków - Barcelona, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Girona Barcelona linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Wtorek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Barcelony Girony (GRO). Linie Ryanair oferują loty w sezonie jesienno – zimowym 2016 / 2017 dwa razy w tygodniu we wtorek i w sobotę. Wg rozkładu wylot z Krakowa planowany o godz 17:15, lądowanie w Barcelonie Girona o godz 19:55. Połączenia powrotne z Barcelony także we wtorki i w soboty o godzinie 20:20, planowany przylot do Krakowa o godz 23:00. Zapoznaj się z ofertą tanich biletów lotniczych z Krakowa do Barcelony online lub zadzwoń pod numery infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Barcelona
Lot Okres podróży Linia Cena
Gdańsk - Barcelona

2017-01-05

2017-09-01

Ryanair 199.00 PLN
Katowice - Barcelona

2017-01-03

2017-09-30

Ryanair 179.00 PLN
Poznań - Barcelona

2017-01-02

2017-09-01

Ryanair 199.00 PLN
Warszawa - Barcelona

2017-01-04

2017-09-01

Ryanair 179.00 PLN
Warszawa - Barcelona

2017-01-16

2017-10-01

Ryanair 99.00 PLN
Poznań - Barcelona

2017-01-19

2017-09-01

Ryanair 119.00 PLN
Wrocław - Barcelona

2017-01-17

2017-08-31

Ryanair 79.00 PLN
Tanie loty z Krakowa do Hiszpanii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Krakowa do Palma de Majorka

2017-03-26

2017-10-27

Ryanair 199.00 PLN
Loty z Krakowa do Gran Canaria

2017-01-18

2017-09-01

Ryanair 179.00 PLN
Loty z Krakowa do Teneryfa

2017-01-17

2017-09-01

Ryanair 179.00 PLN
Loty z Krakowa do Madrytu

2017-01-16

2017-08-31

Ryanair 149.00 PLN
Loty z Krakowa do Alicante

2017-01-16

2017-08-31

Ryanair 109.00 PLN
Loty z Krakowa do Malagi

2017-01-18

2017-08-31

Ryanair 126.00 PLN
Informacje o lotach Kraków - Barcelona. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-01-13 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Barcelona (BARC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 2202
2017-02-28 17:15 Kraków (KRK)
2017-02-28 19:55 Barcelona (GRO)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 2201
2017-03-07 20:20 Barcelona (GRO)
2017-03-08 00:00 Kraków (KRK)
Lot 1
Cena : 348
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 2202
2017-02-28 17:15 Kraków (KRK)
2017-02-28 19:55 Barcelona (GRO)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 7h 35m / 1 przesiadka
2017-03-07 13:50 Barcelona (GRO)
2017-03-07 22:25 Kraków (KRK)
1
FR 9015
2017-03-07 13:50 Barcelona (BCN)
2017-03-07 15:20 Londyn (STN)
FR
2
FR 2436
2017-03-07 18:05 Londyn (STN)
2017-03-07 21:25 Kraków (KRK)
FR
Lot 2
Cena : 426
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 25m / 1 przesiadka
2017-02-28 07:20 Kraków (KRK)
2017-02-28 15:45 Barcelona (BCN)
1
FR 4322
2017-02-28 07:20 Kraków (KRK)
2017-02-28 09:05 Bolonia (BLQ)
FR
2
FR 9367
2017-02-28 14:00 Bolonia (BLQ)
2017-02-28 15:45 Barcelona (BCN)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 2201
2017-03-07 20:20 Barcelona (BCN)
2017-03-08 00:00 Kraków (KRK)
Lot 3
Cena : 528
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 2202
2017-02-28 17:15 Kraków (KRK)
2017-02-28 19:55 Barcelona (GRO)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 9h 30m / 1 przesiadka
2017-03-07 10:45 Barcelona (GRO)
2017-03-07 21:15 Kraków (KRK)
1
FR 6267
2017-03-07 10:45 Barcelona (BCN)
2017-03-07 12:45 Edynburg (EDI)
FR
2
FR 6624
2017-03-07 16:30 Edynburg (EDI)
2017-03-07 20:15 Kraków (KRK)
FR
Lot 4
Cena : 513
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 2202
2017-02-28 17:15 Kraków (KRK)
2017-02-28 19:55 Barcelona (GRO)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka
2017-03-07 06:25 Barcelona (GRO)
2017-03-07 17:40 Kraków (KRK)
1
FR 6353
2017-03-07 06:25 Barcelona (BCN)
2017-03-07 08:10 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 6876
2017-03-07 14:50 Mediolan (BGY)
2017-03-07 16:40 Kraków (KRK)
FR
Lot 5
Cena : 359
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 55m / 1 przesiadka
2017-02-28 12:35 Kraków (KRK)
2017-02-28 23:30 Barcelona (BCN)
1
FR 6877
2017-02-28 12:35 Kraków (KRK)
2017-02-28 14:25 Mediolan (BGY)
FR
2
FR 6366
2017-02-28 21:50 Mediolan (BGY)
2017-02-28 23:30 Barcelona (BCN)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 2201
2017-03-07 20:20 Barcelona (BCN)
2017-03-08 00:00 Kraków (KRK)
Lot 6
Cena : 410
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 2202
2017-02-28 17:15 Kraków (KRK)
2017-02-28 19:55 Barcelona (GRO)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 7h 10m / 1 przesiadka
2017-03-07 16:05 Barcelona (GRO)
2017-03-08 00:15 Kraków (KRK)
1
U2 7202
2017-03-07 16:05 Barcelona (BCN)
2017-03-07 17:35 Liverpool (LPL)
U2
2
FR 9646
2017-03-07 19:45 Liverpool (LPL)
2017-03-07 23:15 Kraków (KRK)
FR
Lot 7
Cena : 482
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 2202
2017-02-28 17:15 Kraków (KRK)
2017-02-28 19:55 Barcelona (GRO)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka
2017-03-07 08:55 Barcelona (GRO)
2017-03-07 16:05 Kraków (KRK)
1
U2 2760
2017-03-07 08:55 Barcelona (BCN)
2017-03-07 10:35 Mediolan (MXP)
U2
2
U2 2593
2017-03-07 13:10 Mediolan (MXP)
2017-03-07 15:05 Kraków (KRK)
U2
Lot 8
Cena : 535
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 2202
2017-02-28 17:15 Kraków (KRK)
2017-02-28 19:55 Barcelona (GRO)
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: 7h 50m / 1 przesiadka
2017-03-07 07:15 Barcelona (GRO)
2017-03-07 16:05 Kraków (KRK)
1
VY 6330
2017-03-07 07:15 Barcelona (BCN)
2017-03-07 08:55 Mediolan (MXP)
VY
2
U2 2593
2017-03-07 13:10 Mediolan (MXP)
2017-03-07 15:05 Kraków (KRK)
U2
Lot 9
Cena : 508
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 5m / 1 przesiadka
2017-02-28 15:35 Kraków (KRK)
2017-02-28 22:40 Barcelona (BCN)
1
U2 2594
2017-02-28 15:35 Kraków (KRK)
2017-02-28 17:25 Mediolan (MXP)
U2
2
VY 6337
2017-02-28 21:05 Mediolan (MXP)
2017-02-28 22:40 Barcelona (BCN)
VY
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio
FR 2201
2017-03-07 20:20 Barcelona (BCN)
2017-03-08 00:00 Kraków (KRK)
Lot 10
Cena : 538

Komentarze

Loty z Krakowa do Barcelony

Liczba ocen: 29

~ felix 2012-05-04

fajny pomysl na wakacje, lot można zmnaleźć w dość dobrej cenie, znaleźć tam fajny nocleg i wio na wakacje

~ pawlik82 2012-05-09

lecialem z żona i dzieckiem 1, 5 roku warto było wykupić pierwszeństwo wejscia na pokład żeby z maleństwem się nie męczyć, choć uważam że powinno byc to normą ze matki z dzieckiem pierwsze wsiadają.

~ BELLA 2012-06-20

3 GODZINKI I JESTEM W MAGICZNEJ BARCELONIE

~ JANE 2012-08-21

Bardzo fajne, bezpośrednie i tanie połażczenie

~ MartaG 2012-08-23

Fajne połaczenie,kupiliśmyn juz bilety.Pierwszy dzień chcemy spędzic w Gironie potem ruszamy na Barcelone, mam nadzieje ze uda nam sie załatwić nocleg na miejscu bo troche w ciemno lecimy, czy orientuje się ktoś jak tam jest z wolnymi noclegai itp ?

~ Sezam 2012-09-03

Dość dobre ceny sa na listopad, mam nadziej ze pogoda tam o tej porze roku nie jest jak u nas w Polsce i uda mi sie fajny wyjazd za niewielkie pieniądze

~ Jakub 2013-02-13

Naprawdę warto, szczególnie jak się wcześnie kupi bilety w dobrej cenie, można przeżyć super podróż za rozsądna cenie

~ Irka 2013-04-23

Szkoda ze połaczenia nie sa codziennie tylko dwa razy na tydzień, ale i tak super że jest taki lot w takich cenach

~ Kwiatek 2013-06-03

Myśle że każdy kto skorzysta z tego połaczenia będzie zadowolony

~ Tadzik 2013-07-02

Trudno nie być zadowolony, piękne miasto, słońce, i bilety w takiej cenie- luz

~ Zbigniew 2014-02-27

Wybieram się niebawem, na weekend majowy myślę, że już będzie ciepło i wreszcie odpocznę. Witaj Hiszpanio:)

~ JANUSZ 2014-03-27

Na czerwiec zawsze jest tak drogo? Mam opory czy kupować, czy może ceny jeszcze spadną?? Kto ma w tym mechanizmie sposób na zakup biletów? Taka cena jest stanowczo za duża. Mam obawy że jeśli nie kupie biletu ceny wzrosną.

~ jagodzianka 2014-10-13

Świetny wakacyjny kierunek, każdy powinien się wybrać do Hiszpanii, polecam, bywałam kilkakrotnie i wspominam jak zawsze błogo również loty liniami ryanair.

~ marzena 2015-01-15

Mnie interesuje lot w czerwcu, obserwuje ceny i widze ze ciagle sie zmieniają, nie wiem co robić, czy jest jakis system wzrostu i spadania cen???? Ktos odkrył kiedy najlepiej rezerwować?

~ stefan 2015-02-16

Najlepiej jak najszybciej, bo ceny rosną. A do czerwca już niedaleko, ja kupuję zawsze kilka miesięcy wcześniej.

~ Regenat 2015-03-05

Przeważnie ceny idą w górę, ale widziałem że np w weekend (sobota głównie) linia czasem obniżała ceny, może to taki chwyt żeby zainteresowani szybciej sie decydowali na wykup.

~ SESILIA 2015-04-29

O CO CHODZI Z TYMI KARTAMI POKŁADOWYMI, JAK MAM JE SOBIE WYDRUKOWAĆ JAK BĘDĘ W GÓRACH, W PIERWSZA STRONE OK, A W DRUGĄ NIE MAM GDZIE ICH WYDRUKOWAĆ, CZY NIE MOGĘ SIĘ ODPRAWIĆ NA LOTNISKO JAK W WIĘKSZOŚCI PRZYPADKÓW.

~ Mewa 2015-09-03

Zawsze możesz wtedy co w pierwszą stronę wydrukować bilety - musisz tylko wykupić miejsca w samolocie, wtedy system zezwala wcześniej na odprawę. A jak sam nie kupowałes poproś osobę ktora kupowała Ci bilet.

~ janusz 2015-11-23

Zawsze kupuje bilety Ryanaira do Girony, muszę tam być raz na kwartał, czasem uda mi się kupic coś tańszego a innym razem biorę co jest, niemniej jednak bez tego połączenia byłoby mi bardzo ciężko dostać się w tak krótkim czasie do Hiszpanii.

~ wazka 2015-12-29

Jak na Hiszpanię ceny świetne, promocja końcem stycznia, a dokładniej 30 za jedyne 99,00 w jedna stronę, poza tym sam fakt że Hiszpania lata zimą to wow jak na tanie latanie. Super.

~ lesioczesiorys 2016-01-08

To jedyny bezpośredni lot z Krakowa do Barcelony. Ryanair opanował cały rynek lotniczy. Ma loty prawie do wszystkich miast europejskich i z tego co obserwuję rozszerza loty o inne kraje egzotyczne, typu Portugalia (Lisbona).

~ Kasia 2016-01-31

Możecie jednak nie wrócić jak my,26.01.Ryanair odwoła lot,ale nie poinformował wszystkich pasażerów.Niektórzy stawili się na lotnisku w Gironie,żeby odlecieć,a tu bęc.Tanie loty,ale czasami okazuje się,że w jedna stronę...no i Ryanair wyznaje zasadę"Drogi kliencie radź sobie sam".

~ Mikolaj 2016-03-09

Jakoś mi się ubzdurało ze na tej trasie Ryanair tylko w lecie lata a tu proszę cały rok sa połączenia i fajnie ze w poniedziałki i w piątki kto jak woli albo na weekend można polecieć albo na tydzień, albo jak co komu pasuje

~ Jacykow 2016-03-30

Wydaje mi się, że jest coraz większe zainteresowanie lotami do Barcelony. Wiele hoteli proponuje niskie ceny zakwaterowania więc promocja goni promocję. Jest wiele propozycji, trzeba tylko dopasować loty.

~ Marysia 2016-05-18

Barcelona to bardzo popularny kierunek, szczególnie dla młodych ludzi. Będąc w Hiszpanii spotkałam kilka osób z Polski o czymś to świadczy. Coraz więcej osób zapuszcza się w głąb Europy. Trochę to modne, a jeszcze bardziej fascynujące.

~ Kaya 2016-06-21

W poprzednich latach ceny do Barcelony były dużo niższe, co tak drożejecie, to nie te czasy żeby płacić taką kasę za loty w dodatku tanie.

~ Czako 2016-08-03

Wrzesień już jest ok. Wakacje dały nam cenowo w kość. Girona przez całe wakacje trzymała się wysoko, po spadek cen widoczny gołym okiem.

~ Pablo 2016-11-28

Czy Kraków ma loty do Barcelony głównej? To dużo bliżej niż Girona która jest 80km od miasta Barcelona.

~ Czaber 2016-12-21

Z Krakowa dolecisz jedynie do Girony, na główne lotnisko Modlin, albo Okęcie, Poznań i chyba Katowice. Gdzie masz najbliżej?

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo