Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Sierpień 2017

Powrót

Sierpień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-08-02 - 2018-03-17
Promocja aktualna: do 2017-08-31

Lot na trasie Kraków - Sewilla, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko San Pablo Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) od 2017-10-29.

Tanie loty z Krakowa do słonecznej Sewilli oferują tanie linie Ryanair. W sezonie jesienno zimowym 2017/2018 tanie przewoźnik oferuje w swoim rozkładzie loty na trasie Kraków - Sewilla. Z Krakowa do Sewilli loty odbywać się będą 2 razy w tygodniu. Rezerwacja biletów lotniczych Kraków - Sewilla online oraz telefoniczna.

Pozostałe tanie loty do Sewilla

Tanie Loty z Krakowa do Hiszpanii

Informacje o lotach Kraków - Sewilla. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-08-01 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Sewilla (SVQ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-11-10 19:45 Kraków (KRK) 2017-11-11 10:15 Sevilla (SVQ)
Całkowity czas podróży: 14h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 8514

    2017-11-10 19:45 Kraków (KRK) 2017-11-10 21:20 Londyn (LGW)

  • U2

    1. U2 8175

    2017-11-11 06:25 Londyn (LGW) 2017-11-11 10:15 Sevilla (SVQ)

Podróż do Sevilla

2017-11-17 20:05 Kraków (KRK) 2017-11-18 10:25 Sevilla (SVQ)
Całkowity czas podróży: 13h 20m / 1 przesiadka

  • BA

    1. BA 2799

    2017-11-17 20:05 Londyn (LGW) 2017-11-17 21:45 Sevilla (SVQ)

  • U2

    1. U2 8511

    2017-11-18 05:55 Kraków (KRK) 2017-11-18 09:25 Londyn (LGW)

Cena 1241 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-11-10 19:45 Kraków (KRK) 2017-11-11 10:15 Sevilla (SVQ)
Całkowity czas podróży: 14h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 8514

    2017-11-10 19:45 Kraków (KRK) 2017-11-10 21:20 Londyn (LGW)

  • U2

    1. U2 8175

    2017-11-11 06:25 Londyn (LGW) 2017-11-11 10:15 Sevilla (SVQ)

Podróż do Sevilla

2017-11-17 06:30 Kraków (KRK) 2017-11-17 20:25 Sevilla (SVQ)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • VY

    1. VY 8830

    2017-11-17 06:30 Paris (CDG) 2017-11-17 09:05 Sevilla (SVQ)

  • U2

    1. U2 3817

    2017-11-17 17:10 Kraków (KRK) 2017-11-17 19:25 Paris (CDG)

Cena 1290 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-11-10 15:30 Kraków (KRK) 2017-11-10 23:55 Sevilla (SVQ)
Całkowity czas podróży: 8h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3816

    2017-11-10 15:30 Kraków (KRK) 2017-11-10 17:50 Paris (CDG)

  • VY

    1. VY 8833

    2017-11-10 21:30 Paris (CDG) 2017-11-10 23:55 Sevilla (SVQ)

Podróż do Sevilla

2017-11-17 20:05 Kraków (KRK) 2017-11-18 10:25 Sevilla (SVQ)
Całkowity czas podróży: 13h 20m / 1 przesiadka

  • BA

    1. BA 2799

    2017-11-17 20:05 Londyn (LGW) 2017-11-17 21:45 Sevilla (SVQ)

  • U2

    1. U2 8511

    2017-11-18 05:55 Kraków (KRK) 2017-11-18 09:25 Londyn (LGW)

Cena 1487 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-11-10 19:55 Kraków (KRK) 2017-11-11 12:15 Sevilla (SVQ)
Całkowity czas podróży: 16h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3818

    2017-11-10 19:55 Kraków (KRK) 2017-11-10 22:15 Paris (CDG)

  • VY

    1. VY 8831

    2017-11-11 09:45 Paris (CDG) 2017-11-11 12:15 Sevilla (SVQ)

Podróż do Sevilla

2017-11-17 20:05 Kraków (KRK) 2017-11-18 10:25 Sevilla (SVQ)
Całkowity czas podróży: 13h 20m / 1 przesiadka

  • BA

    1. BA 2799

    2017-11-17 20:05 Londyn (LGW) 2017-11-17 21:45 Sevilla (SVQ)

  • U2

    1. U2 8511

    2017-11-18 05:55 Kraków (KRK) 2017-11-18 09:25 Londyn (LGW)

Cena 1024 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-11-10 15:30 Kraków (KRK) 2017-11-10 23:55 Sevilla (SVQ)
Całkowity czas podróży: 8h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3816

    2017-11-10 15:30 Kraków (KRK) 2017-11-10 17:50 Paris (CDG)

  • VY

    1. VY 8833

    2017-11-10 21:30 Paris (CDG) 2017-11-10 23:55 Sevilla (SVQ)

Podróż do Sevilla

2017-11-17 06:30 Kraków (KRK) 2017-11-17 20:25 Sevilla (SVQ)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • VY

    1. VY 8830

    2017-11-17 06:30 Paris (CDG) 2017-11-17 09:05 Sevilla (SVQ)

  • U2

    1. U2 3817

    2017-11-17 17:10 Kraków (KRK) 2017-11-17 19:25 Paris (CDG)

Cena 1456 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-11-10 19:55 Kraków (KRK) 2017-11-11 12:15 Sevilla (SVQ)
Całkowity czas podróży: 16h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3818

    2017-11-10 19:55 Kraków (KRK) 2017-11-10 22:15 Paris (CDG)

  • VY

    1. VY 8831

    2017-11-11 09:45 Paris (CDG) 2017-11-11 12:15 Sevilla (SVQ)

Podróż do Sevilla

2017-11-17 06:30 Kraków (KRK) 2017-11-17 20:25 Sevilla (SVQ)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • VY

    1. VY 8830

    2017-11-17 06:30 Paris (CDG) 2017-11-17 09:05 Sevilla (SVQ)

  • U2

    1. U2 3817

    2017-11-17 17:10 Kraków (KRK) 2017-11-17 19:25 Paris (CDG)

Cena 993 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 26-05-2017

    Miasto piękne ale polecam ominąć najbardziej gorące miesiące bo daje tak w palnik że trudno wytrzymać

  • 09-05-2017

    Przynajmniej jak do tej pory nic się w Hiszpanii nie dzieje niebezpiecznego, bo Egipt na nowo zaczyna "śmierdzieć z daleka".

  • 08-03-2017

    Extra, nowe loty w nowym sezonie, Sewilla na pewno znajdzie zwolenników, hiszpańskie plaże mają popyt, no i raczej jest tam bezpiecznie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena