Wylot

Lipiec 2021

Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Lipiec 2021

Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-07-15 - 2021-10-21
Promocja aktualna: do 2021-07-27

Lot na trasie Berlin - Sewilla, Wylot lotnisko : Brandenburg - Berlin , Przylot lotnisko San Pablo Linie lotnicze Ryanair .

Sewilla - miasto w południowej Hiszpanii, stolica i największe miasto regionu Andaluzji. 10 km na północny wschód od centrum miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Sewilla- San Pablo (SVQ). W sezonie letnim 2020 bezpośrednie loty do Sewilli z berlińskiego lotniska Schonefeld oferują linie lotnicze Ryanair. Połączenia na tej trasie odbywają się trzy razy w tygodniu. Wylot z Berlina we wtorki, czwartki i soboty o godz 10:25, planowany przylot do Sewilli o godz 13:55. Połączenia powrotne na trasie Sewilla- Berlin także we wtorki, czwartki i soboty w godz 06:40-10:00. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów do słonecznej Sewilli.


Informacja o locie: Berlin - Sewilla

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Berlin do Sewilla były oglądane 484 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Berlin - Sewilla rezerwowano:
średnio 61 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
120.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
194.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
194.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
194.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Berlin - Sewilla:
Berlin (BER) -> Barcelona (BCN) -> Sewilla (SVQ)
Berlin (BER) -> Lizbona (LIS) -> Sewilla (SVQ)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Sewilla - Berlin:
Sewilla (SVQ) -> Barcelona (BCN) -> Berlin (BER)
Sewilla (SVQ) -> Porto (OPO) -> Berlin (BER)
Sewilla (SVQ) -> Palma de Mallorca (PMI) -> Berlin (BER)
Wysoki sezon przypada na Grudzień (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Sewilla z Krakowa (120.00zł), Warszawy (122.00zł drożej o 1%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Sewilla

Tanie Loty z Berlina do Hiszpanii

Informacje o lotach Berlin - Sewilla. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-23 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Berlin (BER) - Sewilla (SVQ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 13 dni

Podróż z Berlin

2021-08-31 16:10 Berlin (BER) 2021-08-31 23:15 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1134

    2021-08-31 16:10 Berlin (BER) 2021-08-31 18:45 Barcelona (BCN)

  • VY

    VY2226

    2021-08-31 21:35 Barcelona (BCN) 2021-08-31 23:15 Sewilla (SVQ)

Podróż do Sewilla

2021-09-14 08:45 Berlin (BER) 2021-09-14 16:45 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • VY

    VY2224

    2021-09-14 08:45 Sewilla (SVQ) 2021-09-14 10:25 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR1135

    2021-09-14 13:00 Barcelona (BCN) 2021-09-14 15:45 Berlin (BER)

Cena 475 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2021-08-31 16:10 Berlin (BER) 2021-08-31 23:15 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1134

    2021-08-31 16:10 Berlin (BER) 2021-08-31 18:45 Barcelona (BCN)

  • VY

    VY2226

    2021-08-31 21:35 Barcelona (BCN) 2021-08-31 23:15 Sewilla (SVQ)

Podróż do Sewilla

2021-09-09 07:40 Berlin (BER) 2021-09-09 16:20 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6397

    2021-09-09 07:40 Sewilla (SVQ) 2021-09-09 09:10 Barcelona (BCN)

  • VY

    VY1882

    2021-09-09 12:40 Barcelona (BCN) 2021-09-09 15:20 Berlin (BER)

Cena 479 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2021-08-31 13:20 Berlin (BER) 2021-08-31 23:15 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR132

    2021-08-31 13:20 Berlin (BER) 2021-08-31 16:00 Barcelona (BCN)

  • VY

    VY2226

    2021-08-31 21:35 Barcelona (BCN) 2021-08-31 23:15 Sewilla (SVQ)

Podróż do Sewilla

2021-09-10 16:30 Berlin (BER) 2021-09-10 23:10 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 5h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5466

    2021-09-10 16:30 Sewilla (SVQ) 2021-09-10 16:35 Porto (OPO)

  • FR

    FR2945

    2021-09-10 18:05 Porto (OPO) 2021-09-10 22:10 Berlin (BER)

Cena 498 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2021-08-31 16:10 Berlin (BER) 2021-08-31 23:15 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 7h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1134

    2021-08-31 16:10 Berlin (BER) 2021-08-31 18:45 Barcelona (BCN)

  • VY

    VY2226

    2021-08-31 21:35 Barcelona (BCN) 2021-08-31 23:15 Sewilla (SVQ)

Podróż do Sewilla

2021-09-07 08:45 Berlin (BER) 2021-09-07 16:45 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 7h 0m / 1 przesiadka

  • VY

    VY2224

    2021-09-07 08:45 Sewilla (SVQ) 2021-09-07 10:25 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR1135

    2021-09-07 13:00 Barcelona (BCN) 2021-09-07 15:45 Berlin (BER)

Cena 506 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2021-08-31 16:10 Berlin (BER) 2021-09-01 00:15 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1134

    2021-08-31 16:10 Berlin (BER) 2021-08-31 18:45 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR6398

    2021-08-31 22:35 Barcelona (BCN) 2021-09-01 00:15 Sewilla (SVQ)

Podróż do Sewilla

2021-09-07 08:45 Berlin (BER) 2021-09-07 16:20 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • VY

    VY2224

    2021-09-07 08:45 Sewilla (SVQ) 2021-09-07 10:25 Barcelona (BCN)

  • VY

    VY1882

    2021-09-07 12:40 Barcelona (BCN) 2021-09-07 15:20 Berlin (BER)

Cena 506 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2021-08-31 16:10 Berlin (BER) 2021-09-01 00:15 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1134

    2021-08-31 16:10 Berlin (BER) 2021-08-31 18:45 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR6398

    2021-08-31 22:35 Barcelona (BCN) 2021-09-01 00:15 Sewilla (SVQ)

Podróż do Sewilla

2021-09-08 15:35 Berlin (BER) 2021-09-08 23:20 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 6h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5272

    2021-09-08 15:35 Sewilla (SVQ) 2021-09-08 17:05 Palma de Mallorca (PMI)

  • FR

    FR2146

    2021-09-08 19:35 Palma de Mallorca (PMI) 2021-09-08 22:20 Berlin (BER)

Cena 505 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2021-08-31 16:10 Berlin (BER) 2021-09-01 00:15 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1134

    2021-08-31 16:10 Berlin (BER) 2021-08-31 18:45 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR6398

    2021-08-31 22:35 Barcelona (BCN) 2021-09-01 00:15 Sewilla (SVQ)

Podróż do Sewilla

2021-09-10 07:45 Berlin (BER) 2021-09-10 15:40 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 6h 55m / 1 przesiadka

  • VY

    VY2222

    2021-09-10 07:45 Sewilla (SVQ) 2021-09-10 09:25 Barcelona (BCN)

  • VY

    VY1882

    2021-09-10 12:00 Barcelona (BCN) 2021-09-10 14:40 Berlin (BER)

Cena 506 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2021-09-05 07:00 Berlin (BER) 2021-09-05 16:05 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • TP

    TP531

    2021-09-05 07:00 Berlin (BER) 2021-09-05 09:35 Lizbona (LIS)

  • TP

    TP1102

    2021-09-05 13:50 Lizbona (LIS) 2021-09-05 16:05 Sewilla (SVQ)

Podróż do Sewilla

2021-09-11 07:50 Berlin (BER) 2021-09-11 14:25 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 5h 35m / 1 przesiadka

  • TP

    TP1101

    2021-09-11 07:50 Sewilla (SVQ) 2021-09-11 08:05 Lizbona (LIS)

  • TP

    TP538

    2021-09-11 09:00 Lizbona (LIS) 2021-09-11 13:25 Berlin (BER)

Cena 508 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2021-09-04 18:15 Berlin (BER) 2021-09-05 11:00 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 16h 45m / 1 przesiadka

  • TP

    TP535

    2021-09-04 18:15 Berlin (BER) 2021-09-04 20:50 Lizbona (LIS)

  • TP

    TP1106

    2021-09-05 08:55 Lizbona (LIS) 2021-09-05 11:00 Sewilla (SVQ)

Podróż do Sewilla

2021-09-11 07:50 Berlin (BER) 2021-09-11 14:25 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 5h 35m / 1 przesiadka

  • TP

    TP1101

    2021-09-11 07:50 Sewilla (SVQ) 2021-09-11 08:05 Lizbona (LIS)

  • TP

    TP538

    2021-09-11 09:00 Lizbona (LIS) 2021-09-11 13:25 Berlin (BER)

Cena 508 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2021-09-04 18:15 Berlin (BER) 2021-09-05 11:00 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 16h 45m / 1 przesiadka

  • TP

    TP535

    2021-09-04 18:15 Berlin (BER) 2021-09-04 20:50 Lizbona (LIS)

  • TP

    TP1106

    2021-09-05 08:55 Lizbona (LIS) 2021-09-05 11:00 Sewilla (SVQ)

Podróż do Sewilla

2021-09-11 11:40 Berlin (BER) 2021-09-12 00:20 Sewilla (SVQ)
Całkowity czas podróży : 11h 40m / 1 przesiadka

  • TP

    TP1107

    2021-09-11 11:40 Sewilla (SVQ) 2021-09-11 11:50 Lizbona (LIS)

  • TP

    TP532

    2021-09-11 18:55 Lizbona (LIS) 2021-09-11 23:20 Berlin (BER)

Cena 508 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena