Wylot

Czerwiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2021

Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-06-12 - 2021-10-22
Promocja aktualna: do 2021-06-13

Lot na trasie Berlin - Santander, Wylot lotnisko : Brandenburg - Berlin , Przylot lotnisko Parayas Linie lotnicze Ryanair .

Santander- hiszpańskie miasto położone w północnej części kraju nad Zatoka Biskajską, stolica regionu Kantabrii. 5 km na południe od miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Santander (SDR). W sezonie letnim 2020 linie lotnicze Ryanair oferują bezpośrednie loty na trasie Berlin Tegel- Santander. Loty odbywają się od kwietnia dwa razy w tygodniu. Wylot z lotniska Berlin Tegel we wtorki w godz 16:10, planowany przylot do Santander o godz 18:55, loty w soboty w godz 16:00-18:45. Loty powrotne z Santander do Berlin Tegel również we wtorki w godz 19:20-21:50 oraz w soboty w godz 19:10-21:40. Rezerwacja biletów 7 dni w tygodniu, zapraszamy.


Informacja o locie: Berlin - Santander

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Berlin do Santander były oglądane 290 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
440.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
440.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
440.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Berlin - Santander:
Berlin (BER) -> Londyn (STN) -> Santander (SDR)
Berlin (BER) -> Rzym (CIA) -> Santander (SDR)
Berlin (BER) -> Mediolan (BGY) -> Santander (SDR)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Santander - Berlin:
Santander (SDR) -> Londyn (STN) -> Berlin (BER)
Santander (SDR) -> Edynburg (EDI) -> Berlin (BER)
Santander (SDR) -> Rzym (CIA) -> Berlin (BER)
Nasi Klienci wybrali również loty do Santander z Warszawy (189.00zł drożej o 26%), Katowic (209.00zł drożej o 40%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Santander

Tanie Loty z Berlina do Hiszpanii

Informacje o lotach Berlin - Santander. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-06-12 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Berlin (BER) - Santander (SDR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 15:45 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 8h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR144

    2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 07:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR2612

    2021-07-07 12:50 Londyn (STN) 2021-07-07 15:45 Santander (SDR)

Podróż do Santander

2021-07-13 23:15 Berlin (BER) 2021-07-14 12:00 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2613

    2021-07-13 23:15 Santander (SDR) 2021-07-14 00:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR145

    2021-07-14 08:15 Londyn (STN) 2021-07-14 11:00 Berlin (BER)

Cena 334 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 15:45 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 8h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR144

    2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 07:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR2612

    2021-07-07 12:50 Londyn (STN) 2021-07-07 15:45 Santander (SDR)

Podróż do Santander

2021-07-14 23:30 Berlin (BER) 2021-07-15 11:30 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 11h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7617

    2021-07-14 23:30 Santander (SDR) 2021-07-15 00:45 Edynburg (EDI)

  • FR

    FR2376

    2021-07-15 07:25 Edynburg (EDI) 2021-07-15 10:30 Berlin (BER)

Cena 345 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 15:45 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 8h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR144

    2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 07:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR2612

    2021-07-07 12:50 Londyn (STN) 2021-07-07 15:45 Santander (SDR)

Podróż do Santander

2021-07-16 23:25 Berlin (BER) 2021-07-17 12:40 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2613

    2021-07-16 23:25 Santander (SDR) 2021-07-17 00:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR145

    2021-07-17 08:55 Londyn (STN) 2021-07-17 11:40 Berlin (BER)

Cena 357 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 15:20 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR134

    2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 09:00 Rzym (CIA)

  • FR

    FR9155

    2021-07-07 12:55 Rzym (CIA) 2021-07-07 15:20 Santander (SDR)

Podróż do Santander

2021-07-14 23:30 Berlin (BER) 2021-07-15 11:30 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 11h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7617

    2021-07-14 23:30 Santander (SDR) 2021-07-15 00:45 Edynburg (EDI)

  • FR

    FR2376

    2021-07-15 07:25 Edynburg (EDI) 2021-07-15 10:30 Berlin (BER)

Cena 374 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 15:20 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR134

    2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 09:00 Rzym (CIA)

  • FR

    FR9155

    2021-07-07 12:55 Rzym (CIA) 2021-07-07 15:20 Santander (SDR)

Podróż do Santander

2021-07-13 23:15 Berlin (BER) 2021-07-14 12:00 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2613

    2021-07-13 23:15 Santander (SDR) 2021-07-14 00:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR145

    2021-07-14 08:15 Londyn (STN) 2021-07-14 11:00 Berlin (BER)

Cena 374 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Berlin

2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 15:45 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 8h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR144

    2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 07:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR2612

    2021-07-07 12:50 Londyn (STN) 2021-07-07 15:45 Santander (SDR)

Podróż do Santander

2021-07-09 23:25 Berlin (BER) 2021-07-10 12:40 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2613

    2021-07-09 23:25 Santander (SDR) 2021-07-10 00:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR145

    2021-07-10 08:55 Londyn (STN) 2021-07-10 11:40 Berlin (BER)

Cena 373 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 15:45 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 8h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR144

    2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 07:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR2612

    2021-07-07 12:50 Londyn (STN) 2021-07-07 15:45 Santander (SDR)

Podróż do Santander

2021-07-16 11:50 Berlin (BER) 2021-07-16 21:20 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9156

    2021-07-16 11:50 Santander (SDR) 2021-07-16 13:55 Rzym (CIA)

  • FR

    FR141

    2021-07-16 18:15 Rzym (CIA) 2021-07-16 20:20 Berlin (BER)

Cena 380 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 15:20 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR134

    2021-07-07 07:00 Berlin (BER) 2021-07-07 09:00 Rzym (CIA)

  • FR

    FR9155

    2021-07-07 12:55 Rzym (CIA) 2021-07-07 15:20 Santander (SDR)

Podróż do Santander

2021-07-16 23:25 Berlin (BER) 2021-07-17 12:40 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 12h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2613

    2021-07-16 23:25 Santander (SDR) 2021-07-17 00:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR145

    2021-07-17 08:55 Londyn (STN) 2021-07-17 11:40 Berlin (BER)

Cena 392 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2021-07-06 11:10 Berlin (BER) 2021-07-06 22:50 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 11h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4732

    2021-07-06 11:10 Berlin (BER) 2021-07-06 12:50 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4792

    2021-07-06 20:45 Mediolan (BGY) 2021-07-06 22:50 Santander (SDR)

Podróż do Santander

2021-07-16 11:50 Berlin (BER) 2021-07-16 21:20 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9156

    2021-07-16 11:50 Santander (SDR) 2021-07-16 13:55 Rzym (CIA)

  • FR

    FR141

    2021-07-16 18:15 Rzym (CIA) 2021-07-16 20:20 Berlin (BER)

Cena 397 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2021-07-05 07:45 Berlin (BER) 2021-07-05 17:25 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 9h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR144

    2021-07-05 07:45 Berlin (BER) 2021-07-05 08:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR2612

    2021-07-05 14:30 Londyn (STN) 2021-07-05 17:25 Santander (SDR)

Podróż do Santander

2021-07-13 23:15 Berlin (BER) 2021-07-14 12:00 Santander (SDR)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2613

    2021-07-13 23:15 Santander (SDR) 2021-07-14 00:05 Londyn (STN)

  • FR

    FR145

    2021-07-14 08:15 Londyn (STN) 2021-07-14 11:00 Berlin (BER)

Cena 400 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena