Wylot

Wrzesień 2021

Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Wrzesień 2021

Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-09-01 - 2022-03-25
Promocja aktualna: do 2021-09-21

Lot na trasie Berlin - Majorka, Wylot lotnisko : Berlin Tegel - Berlin , Przylot lotnisko Palma de Mallorca Airport Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie tanie loty z Berlina na Majorkę oferują tanie linie Ryanair. Połączenia z lotniska Berlin-Brandenburg (BER) znajdującego się w Schonefeld, na południe od Berlina, przy autostradzie A113 na słoneczną Majorkę realizowane są codziennie. Wyloty z Berlina w poniedziałki odbywają są trzy razy dziennie o godz 10:10, 12:35 oraz 15:30, przylot na Majorkę o godz 12:50, 15:15 i 18:10, czwartki 06:10-08:50, 11:15-14:00 i 15:30-18:10, piątki 06:00-08:40, 10:10-12:50 oraz 16:00-18:40, we wtorki dwa razy dziennie o godz 06:00-08:40 oraz 11:15-14:00, środy 07:20-10:05 i 16:05-18:45, w niedziele o godz 15:55-18:35 i 18:10-20:55, natomiast w soboty raz dziennie o godz 11:15-14:00. Loty powrotne z portu Palma De Majorka do Berlina także codziennie od poniedziałku do niedzieli. Promocyjne ceny tanich lotów na Majorkę. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Berlin - Majorka

Średni czas lotu Berlin - Majorka:
2h 45m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Berlin do Majorka były oglądane 346 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Berlin - Majorka rezerwowano:
średnio 36 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
78.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
86.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
86.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
86.00
Wysoki sezon przypada na Marzec (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Październik (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Majorka z Poznania (199.00zł drożej o 155%), Krakowa (120.00zł drożej o 53%), Warszawy (390.00zł drożej o 400%), Wrocławia (78.00zł), Katowic (199.00zł drożej o 155%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Majorka

Tanie Loty z Berlina do Hiszpanii

Informacje o lotach Berlin - Majorka. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-09-18 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Berlin (BER) - Majorka (PMI).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2021-11-03 16:25 Berlin (BER) 2021-11-03 19:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR110

    2021-11-03 16:25 Berlin (BER) 2021-11-03 19:10 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-11-10 19:45 Berlin (BER) 2021-11-10 23:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR111

    2021-11-10 19:45 Palma de Mallorca (PMI) 2021-11-10 22:30 Berlin (BER)

Cena 118 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Berlin

2021-10-31 16:25 Berlin (BER) 2021-10-31 19:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR110

    2021-10-31 16:25 Berlin (BER) 2021-10-31 19:10 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-11-10 19:45 Berlin (BER) 2021-11-10 23:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR111

    2021-11-10 19:45 Palma de Mallorca (PMI) 2021-11-10 22:30 Berlin (BER)

Cena 118 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Berlin

2021-10-31 16:25 Berlin (BER) 2021-10-31 19:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR110

    2021-10-31 16:25 Berlin (BER) 2021-10-31 19:10 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-11-12 06:55 Berlin (BER) 2021-11-12 10:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR111

    2021-11-12 06:55 Palma de Mallorca (PMI) 2021-11-12 09:40 Berlin (BER)

Cena 118 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Berlin

2021-10-31 16:25 Berlin (BER) 2021-10-31 19:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR110

    2021-10-31 16:25 Berlin (BER) 2021-10-31 19:10 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-11-10 19:45 Berlin (BER) 2021-11-10 23:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR111

    2021-11-10 19:45 Palma de Mallorca (PMI) 2021-11-10 22:30 Berlin (BER)

Cena 118 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2021-11-02 20:35 Berlin (BER) 2021-11-02 23:20 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR110

    2021-11-02 20:35 Berlin (BER) 2021-11-02 23:20 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-11-10 19:45 Berlin (BER) 2021-11-10 23:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR111

    2021-11-10 19:45 Palma de Mallorca (PMI) 2021-11-10 22:30 Berlin (BER)

Cena 118 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2021-11-03 16:25 Berlin (BER) 2021-11-03 19:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR110

    2021-11-03 16:25 Berlin (BER) 2021-11-03 19:10 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-11-10 19:45 Berlin (BER) 2021-11-10 23:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR111

    2021-11-10 19:45 Palma de Mallorca (PMI) 2021-11-10 22:30 Berlin (BER)

Cena 118 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2021-11-02 20:35 Berlin (BER) 2021-11-02 23:20 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR110

    2021-11-02 20:35 Berlin (BER) 2021-11-02 23:20 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-11-12 06:55 Berlin (BER) 2021-11-12 10:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR111

    2021-11-12 06:55 Palma de Mallorca (PMI) 2021-11-12 09:40 Berlin (BER)

Cena 118 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2021-11-03 16:25 Berlin (BER) 2021-11-03 19:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR110

    2021-11-03 16:25 Berlin (BER) 2021-11-03 19:10 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-11-12 06:55 Berlin (BER) 2021-11-12 10:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR111

    2021-11-12 06:55 Palma de Mallorca (PMI) 2021-11-12 09:40 Berlin (BER)

Cena 118 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Berlin

2021-10-30 20:45 Berlin (BER) 2021-10-30 23:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR278

    2021-10-30 20:45 Berlin (BER) 2021-10-30 23:30 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-11-12 06:55 Berlin (BER) 2021-11-12 10:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR111

    2021-11-12 06:55 Palma de Mallorca (PMI) 2021-11-12 09:40 Berlin (BER)

Cena 125 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Berlin

2021-10-30 20:45 Berlin (BER) 2021-10-30 23:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR278

    2021-10-30 20:45 Berlin (BER) 2021-10-30 23:30 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-11-10 19:45 Berlin (BER) 2021-11-10 23:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR111

    2021-11-10 19:45 Palma de Mallorca (PMI) 2021-11-10 22:30 Berlin (BER)

Cena 125 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Berlin

2021-10-30 11:05 Berlin (BER) 2021-10-30 13:50 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR218

    2021-10-30 11:05 Berlin (BER) 2021-10-30 13:50 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-11-10 19:45 Berlin (BER) 2021-11-10 23:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR111

    2021-11-10 19:45 Palma de Mallorca (PMI) 2021-11-10 22:30 Berlin (BER)

Cena 139 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2021-11-06 17:05 Berlin (BER) 2021-11-06 19:50 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR110

    2021-11-06 17:05 Berlin (BER) 2021-11-06 19:50 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-11-12 06:55 Berlin (BER) 2021-11-12 10:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    FR111

    2021-11-12 06:55 Palma de Mallorca (PMI) 2021-11-12 09:40 Berlin (BER)

Cena 139 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 10-07-2019

    Lecę w sierpniu na 3 dni ! Dzięki za informację o takim połączeniu, nie spodziewałem się że z Berlina można lecieć tak tanio !

  • 23-01-2019

    Latam z Berlina z Warszawy autostrada bez problemu można się dostać. Wyloty z Berlina dużo taniej wychodzą szczególnie na połączenia międzykontynentalne. Polecam!

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena