Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-02 - 2019-03-29
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Warszawa - Palma de Majorka, Wylot lotnisko : Warszawa Modlin - Warszawa , Przylot lotnisko Palma de Mallorca Linie lotnicze Ryanair .

Tanie loty z Warszawy na Majorkę. Linie lotnicze Ryanair w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 oferują dla klientów tanich lotów bezpośrednie połączenia na trasie Warszawa Modlin - Palma de Majorka (PMI). Wyloty z Warszawy dwa razy w tygodniu w czwartki oraz niedziele. Wyloty z Warszawy w czwartki o godz 07:05, lądowanie w Palma de Mallorca o godz 10:15, natomiast w niedziele o godz 07:20-10:30. Loty powrotne z Majorki także 2 razy w tygodniu, w czwartki o godz 10:50, lądowanie w Modlinie o godz 14:00 oraz w niedziele o godz 11:05-14:15. Rezerwacja tanich biletów lotniczych Warszawa - Majorka online oraz telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 17.12.2018
  • 16.12.2018

Pozostałe tanie loty do Palma de Majorka

Tanie Loty z Warszawy do Hiszpanii

Informacje o lotach Warszawa - Palma de Majorka. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-22 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Palma de Majorka (PMI).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2019-01-13 07:20 Warszawa (WMI) 2019-01-13 10:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2876

    2019-01-13 07:20 Warszawa (WMI) 2019-01-13 10:30 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2019-01-20 18:35 Warszawa (WMI) 2019-01-21 12:00 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 16h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8961

    2019-01-20 18:35 Mediolan (BGY) 2019-01-20 20:25 Palma de Mallorca (PMI)

  • W6

    1 . W6 1432

    2019-01-21 09:00 Warszawa (WAW) 2019-01-21 11:00 Mediolan (BGY)

Cena 326 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2019-01-13 06:20 Warszawa (WAW) 2019-01-13 18:00 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 11h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1431

    2019-01-13 06:20 Warszawa (WAW) 2019-01-13 08:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    1 . FR 8962

    2019-01-13 16:10 Mediolan (BGY) 2019-01-13 18:00 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2019-01-20 18:35 Warszawa (WAW) 2019-01-21 12:00 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 16h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8961

    2019-01-20 18:35 Mediolan (BGY) 2019-01-20 20:25 Palma de Mallorca (PMI)

  • W6

    1 . W6 1432

    2019-01-21 09:00 Warszawa (WAW) 2019-01-21 11:00 Mediolan (BGY)

Cena 352 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2019-01-13 07:20 Warszawa (WMI) 2019-01-13 10:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2876

    2019-01-13 07:20 Warszawa (WMI) 2019-01-13 10:30 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2019-01-20 17:35 Warszawa (WMI) 2019-01-21 13:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 18h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8387

    2019-01-20 17:35 Londyn (STN) 2019-01-20 19:15 Palma de Mallorca (PMI)

  • FR

    1 . FR 1021

    2019-01-21 08:55 Warszawa (WMI) 2019-01-21 12:10 Londyn (STN)

Cena 286 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2019-01-13 06:20 Warszawa (WAW) 2019-01-13 18:00 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 11h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1431

    2019-01-13 06:20 Warszawa (WAW) 2019-01-13 08:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    1 . FR 8962

    2019-01-13 16:10 Mediolan (BGY) 2019-01-13 18:00 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2019-01-20 17:35 Warszawa (WAW) 2019-01-21 13:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 18h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8387

    2019-01-20 17:35 Londyn (STN) 2019-01-20 19:15 Palma de Mallorca (PMI)

  • FR

    1 . FR 1021

    2019-01-21 08:55 Warszawa (WMI) 2019-01-21 12:10 Londyn (STN)

Cena 312 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2019-01-13 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-14 16:05 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 18h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1405

    2019-01-13 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-13 23:59 Kolonia (CGN)

  • FR

    1 . FR 7208

    2019-01-14 13:40 Kolonia (CGN) 2019-01-14 16:05 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2019-01-20 17:35 Warszawa (WMI) 2019-01-21 13:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 18h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8387

    2019-01-20 17:35 Londyn (STN) 2019-01-20 19:15 Palma de Mallorca (PMI)

  • FR

    1 . FR 1021

    2019-01-21 08:55 Warszawa (WMI) 2019-01-21 12:10 Londyn (STN)

Cena 320 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2019-01-13 19:05 Warszawa (WAW) 2019-01-14 13:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 18h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1343

    2019-01-13 19:05 Warszawa (WAW) 2019-01-13 20:25 Wiedeń (VIE)

  • OE

    1 . OE 7794

    2019-01-14 11:20 Wiedeń (VIE) 2019-01-14 13:40 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2019-01-20 17:35 Warszawa (WAW) 2019-01-21 13:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 18h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 8387

    2019-01-20 17:35 Londyn (STN) 2019-01-20 19:15 Palma de Mallorca (PMI)

  • FR

    1 . FR 1021

    2019-01-21 08:55 Warszawa (WMI) 2019-01-21 12:10 Londyn (STN)

Cena 319 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2019-01-13 07:20 Warszawa (WMI) 2019-01-13 10:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2876

    2019-01-13 07:20 Warszawa (WMI) 2019-01-13 10:30 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2019-01-20 11:05 Warszawa (WMI) 2019-01-20 15:15 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2877

    2019-01-20 11:05 Warszawa (WMI) 2019-01-20 14:15 Palma de Mallorca (PMI)

Cena 300 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2019-01-13 06:20 Warszawa (WAW) 2019-01-13 18:00 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 11h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1431

    2019-01-13 06:20 Warszawa (WAW) 2019-01-13 08:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    1 . FR 8962

    2019-01-13 16:10 Mediolan (BGY) 2019-01-13 18:00 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2019-01-20 11:05 Warszawa (WAW) 2019-01-20 15:15 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2877

    2019-01-20 11:05 Warszawa (WMI) 2019-01-20 14:15 Palma de Mallorca (PMI)

Cena 326 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2019-01-13 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-14 16:05 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 18h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 1405

    2019-01-13 22:05 Warszawa (WMI) 2019-01-13 23:59 Kolonia (CGN)

  • FR

    1 . FR 7208

    2019-01-14 13:40 Kolonia (CGN) 2019-01-14 16:05 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2019-01-20 11:05 Warszawa (WMI) 2019-01-20 15:15 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2877

    2019-01-20 11:05 Warszawa (WMI) 2019-01-20 14:15 Palma de Mallorca (PMI)

Cena 334 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2019-01-13 19:05 Warszawa (WAW) 2019-01-14 13:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 18h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1343

    2019-01-13 19:05 Warszawa (WAW) 2019-01-13 20:25 Wiedeń (VIE)

  • OE

    1 . OE 7794

    2019-01-14 11:20 Wiedeń (VIE) 2019-01-14 13:40 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2019-01-20 11:05 Warszawa (WAW) 2019-01-20 15:15 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 2877

    2019-01-20 11:05 Warszawa (WMI) 2019-01-20 14:15 Palma de Mallorca (PMI)

Cena 333 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

22 opinie

Dodaj komentarz

  • 05-10-2018

    Do Palmy polecam, w listopadzie świetne ceny. Nie pożałujecie, pogoda plaże i drinki chętnie serwowane w hotelach. Żyć nie umierać. Hiszpania jest cudna.

  • 08-08-2018

    GDZIE NAJLEPIEJ TERAZ NA WAKACJE RUSZYĆ?

  • 21-06-2018

    Fakt miejsce jest piękne ale jak dla mnie tylko na wakacje, żyć tam na stale bym nie mogła, polecięc na wakacje naładować baterie to mi wystarczy

  • 29-05-2018

    Majorka - raj na ziemi, najpiękniejsze miejsce jakie miałam okazje zobaczyć- mam nadzieję że jeszcze tam wrócę

  • 11-12-2017

    Nie kojarzę żeby było więcej lotnisk, ja zawsze latałem na PMI Palma de Mallorca. Niedaleko centrum.

  • 25-05-2017

    Czy na Majorce jest jedno lotnisko?

  • 27-04-2017

    Im większe zainteresowanie lotem tym większe ceny a na ten kierunek jest teraz na topie, i wcale się nie dziwię bo miejscówka piękna

  • 10-04-2017

    Jak na tanie linie to ceny całkiem wysokie ale biorąc pod uwagę kierunek to nie ma co się dziwić

  • 23-01-2017

    Myślę, że już wiele osób szykuje się do ataku na Palmę, czekają tylko na dobre ceny lotów, pytanie tylko czy się takie pojawią jeszcze?

  • 15-12-2016

    Nie ma chętnych do Palmy? już zbliża się marzec, niedługo ruszamy.

  • 25-11-2016

    TERAZ NA MAJORCE JEST PRZESTÓJ.

  • 29-08-2016

    Lepiej byłoby streścić się w maju i mieć wakacje za sobą, teraz nadciągają ceny wrześniowe i nie są wcale tańsze od lipcowo-sierpniowych. Spóźniliśmy się w tym roku z rezerwacja biletów i teraz konsekwencja jest pobyt w domu. Smutne.

  • 23-08-2016

    Trzeba się streszczać nad decyzja, bo loty do Majorki do końca października.

  • 09-05-2016

    Mamy wykupione bilety na koniec maja do początku czerwca. Kupione w marcu więc w dobrej cenie. Wszystkim polecam wcześniejsze zakupy, na ostatni dzwonek jest najdrożej.

  • 18-04-2016

    Czekałam do teraz, bo miałam nadzieję że pokaże się coś taniego, niestety mało że się nic nie pokazało to jeszcze Warszawa Palma coraz drożej. Co teraz to sama nie wiem, czy kupować co jest czy przełożyć lot na następny rok, ale to ostateczna wersja.

  • 07-04-2016

    Czy wybieracie się do Palmy w długi weekend majowy? Ktoś wykupił już bilety? Zastanawiam się czy udało Wam sie kupic cos tańszego niż obecnie proponuje system. Na obecna chwile ponad tysiąc trzeba zapłacić od 1-5 maja.

  • 12-08-2015

    Juz niedługo po wakacjach a loty do końca października więc się spieszcie. Już mało miejsc promocyjnych zostało.

  • 08-01-2015

    Ale chyba w zimie loty są zawieszone, dopiero od kwietnia ruszają na nowo. Teraz pozostaje przekoczować zimę, i zaplanowac wakacje w tanich kosztach jak już wiemy że Ryanair ma takie fajne loty.

  • 03-06-2014

    Godziny lotów sa za to dobre bo wylot po 20, więc śmiało można dojechać do Modlina, a powroty z Majorki po 16, więc też dobrze, bo nie trzeba wstawać rano i pędzić na lotnisko. Nie można przesadzać z wymaganiami.

  • 18-03-2014

    Szkoda tylko że wyloty są z Modlina, z tymi tobołkami sie wlec trzeba okolo 40 min na lotnisko, na Okęciu byłoby duzo wygodniej. Co to za pomysł z tym Modlinem.

  • 30-03-2013

    W końcu na Majorkę tanimi liniami z Warszawy, super oby teraz tylko na promocyjne bilety trafić.

  • 21-03-2013

    Ja już kupiłem bilet na Majorkę. Teraz tylko czekam na weekend majowy :)

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena