Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Sierpień 2017

Powrót

Sierpień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-08-02 - 2018-03-29
Promocja aktualna: do 2017-08-31

Lot na trasie Kraków - Palma de Majorka, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Palma de Mallorca Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Czwartek) .

Bezpośrednie połączenie lotnicze linii Ryanair z Krakowa na Majorkę. Loty w sezonie letnim 2017 dwa razy w tygodniu w czwartki oraz niedziele. Z krakowskich Balic na Majorkę wylecimy w czwartek o godz 20:20, lądowanie na Majorce o 23:15 oraz w niedziele w godzinach 09:55-12:50. Połączenia powrotne z Majorki do Krakowa także dwa razy w tygodniu, w czwartki o godz 17:00-19:55 oraz w niedziele w godzinach 06:35-09:30. Możliwa rezerwacja online oraz telefoniczna dostępna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Palma de Majorka

Tanie Loty z Krakowa do Hiszpanii

Informacje o lotach Kraków - Palma de Majorka. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-08-02 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Palma de Majorka (PMI).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-09-24 21:00 Kraków (KRK) 2017-09-25 09:05 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 12h 5m / 1 przesiadka

  • 4U

    1. 4U 2735

    2017-09-24 21:00 Kraków (KRK) 2017-09-24 22:40 Stuttgart (STR)

  • X3

    1. X3 2714

    2017-09-25 07:00 Stuttgart (STR) 2017-09-25 09:05 Palma (PMI)

Podróż do Palma

2017-10-01 10:30 Kraków (KRK) 2017-10-01 22:15 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3470

    2017-10-01 10:30 Hamburg (HAM) 2017-10-01 13:20 Palma (PMI)

  • U2

    1. U2 3497

    2017-10-01 19:45 Kraków (KRK) 2017-10-01 21:15 Hamburg (HAM)

Cena 1460 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-09-24 11:40 Kraków (KRK) 2017-09-24 16:30 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 4h 50m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 8203

    2017-09-24 11:40 Kraków (KRK) 2017-09-24 13:00 Berlin (TXL)

  • HG

    1. HG 7762

    2017-09-24 13:45 Berlin (TXL) 2017-09-24 16:30 Palma (PMI)

Podróż do Palma

2017-10-01 10:50 Kraków (KRK) 2017-10-01 22:15 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 10h 25m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 7585

    2017-10-01 10:50 Hamburg (HAM) 2017-10-01 13:40 Palma (PMI)

  • U2

    1. U2 3497

    2017-10-01 19:45 Kraków (KRK) 2017-10-01 21:15 Hamburg (HAM)

Cena 1508 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-09-24 11:40 Kraków (KRK) 2017-09-24 16:30 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 4h 50m / 1 przesiadka

  • AB

    1. AB 8203

    2017-09-24 11:40 Kraków (KRK) 2017-09-24 13:00 Berlin (TXL)

  • HG

    1. HG 7762

    2017-09-24 13:45 Berlin (TXL) 2017-09-24 16:30 Palma (PMI)

Podróż do Palma

2017-10-01 10:30 Kraków (KRK) 2017-10-01 22:15 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3470

    2017-10-01 10:30 Hamburg (HAM) 2017-10-01 13:20 Palma (PMI)

  • U2

    1. U2 3497

    2017-10-01 19:45 Kraków (KRK) 2017-10-01 21:15 Hamburg (HAM)

Cena 1406 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-09-24 14:30 Kraków (KRK) 2017-09-24 22:20 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 7h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 8512

    2017-09-24 14:30 Kraków (KRK) 2017-09-24 16:10 Londyn (LGW)

  • U2

    1. U2 8633

    2017-09-24 19:00 Londyn (LGW) 2017-09-24 22:20 Palma (PMI)

Podróż do Palma

2017-10-01 22:55 Kraków (KRK) 2017-10-02 14:55 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 15h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 8634

    2017-10-01 22:55 Londyn (LGW) 2017-10-02 00:25 Palma (PMI)

  • U2

    1. U2 8511

    2017-10-02 10:25 Kraków (KRK) 2017-10-02 13:55 Londyn (LGW)

Cena 1500 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-09-24 21:45 Kraków (KRK) 2017-09-25 10:40 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3498

    2017-09-24 21:45 Kraków (KRK) 2017-09-24 23:20 Hamburg (HAM)

  • DE

    1. DE 1520

    2017-09-25 07:50 Hamburg (HAM) 2017-09-25 10:40 Palma (PMI)

Podróż do Palma

2017-10-01 10:30 Kraków (KRK) 2017-10-01 22:15 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3470

    2017-10-01 10:30 Hamburg (HAM) 2017-10-01 13:20 Palma (PMI)

  • U2

    1. U2 3497

    2017-10-01 19:45 Kraków (KRK) 2017-10-01 21:15 Hamburg (HAM)

Cena 1435 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-09-24 12:25 Kraków (KRK) 2017-09-24 18:35 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 1098

    2017-09-24 12:25 Kraków (KRK) 2017-09-24 14:15 Basel (BSL)

  • EW

    1. EW 6811

    2017-09-24 16:40 Basel (BSL) 2017-09-24 18:35 Palma (PMI)

Podróż do Palma

2017-10-01 10:30 Kraków (KRK) 2017-10-01 22:15 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3470

    2017-10-01 10:30 Hamburg (HAM) 2017-10-01 13:20 Palma (PMI)

  • U2

    1. U2 3497

    2017-10-01 19:45 Kraków (KRK) 2017-10-01 21:15 Hamburg (HAM)

Cena 1448 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2017-09-24 11:50 Kraków (KRK) 2017-09-24 21:20 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 9h 30m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 6940

    2017-09-24 11:50 Kraków (KRK) 2017-09-24 13:40 Edynburg (EDI)

  • LS

    1. LS 747

    2017-09-24 17:15 Edynburg (EDI) 2017-09-24 21:20 Palma (PMI)

Podróż do Palma

2017-10-01 10:30 Kraków (KRK) 2017-10-01 22:15 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3470

    2017-10-01 10:30 Hamburg (HAM) 2017-10-01 13:20 Palma (PMI)

  • U2

    1. U2 3497

    2017-10-01 19:45 Kraków (KRK) 2017-10-01 21:15 Hamburg (HAM)

Cena 1421 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2017-09-24 14:30 Kraków (KRK) 2017-09-24 22:20 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 7h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 8512

    2017-09-24 14:30 Kraków (KRK) 2017-09-24 16:10 Londyn (LGW)

  • U2

    1. U2 8633

    2017-09-24 19:00 Londyn (LGW) 2017-09-24 22:20 Palma (PMI)

Podróż do Palma

2017-10-01 10:30 Kraków (KRK) 2017-10-01 22:15 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3470

    2017-10-01 10:30 Hamburg (HAM) 2017-10-01 13:20 Palma (PMI)

  • U2

    1. U2 3497

    2017-10-01 19:45 Kraków (KRK) 2017-10-01 21:15 Hamburg (HAM)

Cena 1451 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2017-09-24 14:30 Kraków (KRK) 2017-09-25 02:15 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 11h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 8512

    2017-09-24 14:30 Kraków (KRK) 2017-09-24 16:10 Londyn (LGW)

  • U2

    1. U2 8635

    2017-09-24 22:50 Londyn (LGW) 2017-09-25 02:15 Palma (PMI)

Podróż do Palma

2017-10-01 10:30 Kraków (KRK) 2017-10-01 22:15 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3470

    2017-10-01 10:30 Hamburg (HAM) 2017-10-01 13:20 Palma (PMI)

  • U2

    1. U2 3497

    2017-10-01 19:45 Kraków (KRK) 2017-10-01 21:15 Hamburg (HAM)

Cena 1435 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2017-09-24 21:45 Kraków (KRK) 2017-09-25 09:45 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 12h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3498

    2017-09-24 21:45 Kraków (KRK) 2017-09-24 23:20 Hamburg (HAM)

  • U2

    1. U2 3469

    2017-09-25 07:00 Hamburg (HAM) 2017-09-25 09:45 Palma (PMI)

Podróż do Palma

2017-10-01 10:30 Kraków (KRK) 2017-10-01 22:15 Palma (PMI)
Całkowity czas podróży: 10h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3470

    2017-10-01 10:30 Hamburg (HAM) 2017-10-01 13:20 Palma (PMI)

  • U2

    1. U2 3497

    2017-10-01 19:45 Kraków (KRK) 2017-10-01 21:15 Hamburg (HAM)

Cena 1481 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

13 opinie

Dodaj komentarz

  • 05-07-2017

    No i takie loty to ja rozumie ...szybko, nie drogo no i na miejscu słońce i piękne widoki

  • 25-05-2017

    Kupujcie bilety i lećcie bo warto...cudne miejsce

  • 15-05-2017

    Takie kierunki zawsze przyciągają i są atrakcyjne i wcale się nie dziwię

  • 17-01-2017

    Został rzut beretem do pierwszej daty lotów do Palmy. Od 26 marca możecie się pakować, a coś czuje że u nas śniegi jeszcze będą królowały w krajobrazie.

  • 05-01-2017

    Oj poleciało by się na słoneczko, aż szkoda że nie ma tych lotów zimą bo bym sie chętnie skusił

  • 09-12-2016

    Choć za oknem leje, choć za oknem mży lot na Majorkę po nocy mi się śni.

  • 26-08-2016

    Zauważyłem że coraz więcej osób oswoiła się z lataniem. Bardziej świadomie kupujemy bilety, nie boimy się podróżować drogą powietrzną. To cieszy zwłaszcza że podróżuje nie tylko młodzież, ale także starsze osoby i dzieci.

  • 07-01-2016

    jak patrzę na loty z Krakowa w okresie zimy przypomina mi się sytuacja jaka opisała modelka Anja Rubik: "Jestem w Balicach, już dawno tak nie zmarzłam. Bulwersujące są warunki, jakie lotnisko stworzyło podróżnym i tu pracującym! wstyd@KrakowAirport - napisała na Twitterze Anja. Post został natychmiast wychwycony przez pracowników lotniska, którzy przeprosili modelkę, tłumacząc się remontem budynku: Przepraszamy, jesteśmy w trakcie przebudowy. Nasze służby pracują nad rozwiązaniem problemu - napisano na oficjalnym profilu krakowskiego portu lotniczego" A jakie Wy kochani macie odczucia z pobytu w porcie Kraków Balice.

  • 15-06-2015

    Lot na tydzień w lipcu w bagażem 15kg wyniósł nas 1000/osobe czy to atrakcyjna cena za sam przelot? Ile kosztuja czartery, czy jesteście zorientowani co do cen na loty wykupione przez biura podróży?

  • 15-06-2013

    Super,że jest lot w tak atrakcyjnej cenie na Majorkę...dzięki temu mogłam polecieć na wspaniały urlop:) Polecam!

  • 13-06-2013

    Byłem nastawiony jakos tak sceptycznie do tych lotów ale jakoś się przekonałem i jestem zadowolny

  • 11-04-2013

    Połączenie typowo sezonowe bodajże od marca się zaczynają loty, fajnie że można usiąść przed kompem i zaplanować całą podróz tak łatwo i wbrew pozorom niedrogo

  • 21-03-2013

    Widzę że to połączenie jest chyba nowe, wcześniej jakoś nie słyszałem o lotach Ryanaira na Majorkę, a tu proszę i to w takich cenach- super

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena