Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Loty z Krakowa do Alicante od 159.00 PLN
Wylot z:
Kraków, PolskaPL
Kierunek podróży:
Alicante, HiszpaniaES

Lotnisko wylotu:

Kraków Balice (KRK)

Lotnisko przylotu:

El Altet (ALC)

Termin objęty promocją:

2017-03-012017-08-31

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Kraków - Alicante, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko El Altet linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Poniedziałek, Środa, Piątek) od 2017-07-01(Niedziela, Poniedziałek, Środa, Piątek).

Bezpośrednie loty z Krakowa do Alicante zapewniają irlandzkie tanie linie Ryanair. Loty z Krakowa w sezonie letnim 2107 startują cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki w godzinach 11:25-14:50, w niedziele w godzinach 12:40-16:05. Loty powrotne na trasie Alicante-Kraków 4 razy w tygodniu w poniedziałki, środy oraz w piątki o godz 07:45-11:00 oraz w niedziele o godz 09:00-12:15. Rezerwuj swój tani bilet lotniczy Ryanair Kraków - Alicante 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie.

Tanie loty - Alicante
Lot Okres podróży Linia Cena
Warszawa - Alicante

2017-03-01

2017-08-31

Ryanair 199.00 PLN
Warszawa - Alicante

2017-03-02

2017-09-30

Ryanair 119.00 PLN
Gdańsk - Alicante

2017-03-25

2017-10-28

Ryanair 159.00 PLN
Poznań - Alicante

2017-03-03

2017-08-31

Ryanair 149.00 PLN
Wrocław - Alicante

2017-03-26

2017-10-28

Ryanair 159.00 PLN
Tanie loty z Krakowa do Hiszpanii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Krakowa do Palma de Majorka

2017-03-26

2017-10-27

Ryanair 159.00 PLN
Loty z Krakowa do Barcelony

2017-03-03

2017-10-28

Ryanair 99.00 PLN
Loty z Krakowa do Gran Canaria

2017-03-04

2017-10-22

Ryanair 179.00 PLN
Loty z Krakowa do Teneryfa

2017-03-01

2017-10-14

Ryanair 179.00 PLN
Loty z Krakowa do Sewilla

2017-03-02

2018-03-17

Ryanair 199.00 PLN
Loty z Krakowa do Madrytu

2017-03-01

2017-08-31

Ryanair 179.00 PLN
Loty z Krakowa do Malagi

2017-03-01

2017-08-31

Ryanair 179.00 PLN
Informacje o lotach Kraków - Alicante. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-23 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Alicante (ALC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 25m / 1 przesiadka
2017-04-24 21:40 Kraków (KRK)
2017-04-25 10:05 Alicante (ALC)
1
FR 5357
2017-04-24 21:40 Kraków (KRK)
2017-04-25 01:10 Madryt (MAD)
FR
2
IB 8390
2017-04-25 09:00 Madryt (MAD)
2017-04-25 10:05 Alicante (ALC)
IB
IB
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Kraków (KRK)
Lot 1
Cena : 799
IB
Wylot
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio
FR 9872
2017-04-24 12:25 Kraków (KRK)
2017-04-24 15:50 Alicante (ALC)
IB
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Kraków (KRK)
Lot 2
Cena : 768
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 10m / 1 przesiadka
2017-04-24 22:50 Kraków (KRK)
2017-04-25 09:00 Alicante (ALC)
1
VY 8849
2017-04-24 22:50 Kraków (KRK)
2017-04-25 01:40 Barcelona (BCN)
VY
2
IB 5602
2017-04-25 07:45 Barcelona (BCN)
2017-04-25 09:00 Alicante (ALC)
IB
IB
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Kraków (KRK)
Lot 3
Cena : 832
IB
Wylot
Całkowity czas podróży: 9h 20m / 1 przesiadka
2017-04-24 12:40 Kraków (KRK)
2017-04-24 22:00 Alicante (ALC)
1
FR 5524
2017-04-24 12:40 Kraków (KRK)
2017-04-24 14:05 Bournemouth (BOH)
FR
2
FR 9083
2017-04-24 18:30 Bournemouth (BOH)
2017-04-24 22:00 Alicante (ALC)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Kraków (KRK)
Lot 4
Cena : 791
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 20m / 1 przesiadka
2017-04-24 22:15 Kraków (KRK)
2017-04-25 11:35 Alicante (ALC)
1
FR 9716
2017-04-24 22:15 Kraków (KRK)
2017-04-25 00:05 Sztokholm (NYO)
FR
2
FR 7422
2017-04-25 07:40 Sztokholm (NYO)
2017-04-25 11:35 Alicante (ALC)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Kraków (KRK)
Lot 5
Cena : 613
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 17h 5m / 1 przesiadka
2017-04-24 17:50 Kraków (KRK)
2017-04-25 10:55 Alicante (ALC)
1
FR 2435
2017-04-24 17:50 Kraków (KRK)
2017-04-24 19:25 Londyn (STN)
FR
2
FR 8382
2017-04-25 07:15 Londyn (STN)
2017-04-25 10:55 Alicante (ALC)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Kraków (KRK)
Lot 6
Cena : 745
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 15h 55m / 1 przesiadka
2017-04-24 23:00 Kraków (KRK)
2017-04-25 14:55 Alicante (ALC)
1
U2 8514
2017-04-24 23:00 Kraków (KRK)
2017-04-25 00:40 Londyn (LGW)
U2
2
FR 2715
2017-04-25 11:25 Londyn (LGW)
2017-04-25 14:55 Alicante (ALC)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Kraków (KRK)
Lot 7
Cena : 992
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 11h 20m / 1 przesiadka
2017-04-24 23:00 Kraków (KRK)
2017-04-25 10:20 Alicante (ALC)
1
U2 8514
2017-04-24 23:00 Kraków (KRK)
2017-04-25 00:40 Londyn (LGW)
U2
2
U2 8659
2017-04-25 06:50 Londyn (LGW)
2017-04-25 10:20 Alicante (ALC)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Kraków (KRK)
Lot 8
Cena : 1111
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 10m / 1 przesiadka
2017-04-24 23:00 Kraków (KRK)
2017-04-25 12:10 Alicante (ALC)
1
U2 8514
2017-04-24 23:00 Kraków (KRK)
2017-04-25 00:40 Londyn (LGW)
U2
2
ZB 262
2017-04-25 08:40 Londyn (LGW)
2017-04-25 12:10 Alicante (ALC)
ZB
ZB
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Kraków (KRK)
Lot 9
Cena : 1058
ZB
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 25m / 1 przesiadka
2017-04-24 22:50 Kraków (KRK)
2017-04-25 09:15 Alicante (ALC)
1
VY 8849
2017-04-24 22:50 Kraków (KRK)
2017-04-25 01:40 Barcelona (BCN)
VY
2
VY 1300
2017-04-25 08:00 Barcelona (BCN)
2017-04-25 09:15 Alicante (ALC)
VY
VY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Kraków (KRK)
Lot 10
Cena : 816

Komentarze

Loty z Krakowa do Alicante

Liczba ocen: 28

~ Jolka 2012-04-13

Miasto wspaniałe, warte zobaczenia za każde pieniądze ! Ja często latam z Krakowa liniami Ryanair. Bezpośrednie połączenie - WARTO !!!

~ pawel 2012-04-17

Ja chce w MAJU a ceny za dwie osoby prawie 3 tysiące. To są na pewno tanie linie???? Może to wina za długiego weekendu.

~ colo 2012-04-18

Te linie niby tanie ale ogólnie tendencja rosnąca, szczególnie na loty do Alicante. Z Hiszpanii to raczej Girona w cenie. Ja często korzystam z tych linii. Trzeba czyhać na promocje.

~ wiola 2012-04-25

najważniejsze to to kiedy się kupuje bilet , trzeba się odpowiednio "wstrzelić"w dobrą cene nie zawczesnie i nie za późno tak ok 1, 5 mięsiąca są ok ceny

~ Penelopa 2012-05-10

Niestety Ryanair lata tylko dwa razy w tygodniu, to tym bardziej trudno sie załapac na dobre ceny, nie każdy ma elastyczny wybór terminów. A cenowo Alicante mniej więcej trzyma poziom podobnych cen.

~ Patryk 2012-05-25

Ze względu na to że ceny się zmieniaja warto najpierw kupić bilet a potem załatwic sobie nocleg i takie tam , ale jeśli się uda można za niewielkie pieniądze zorganizowac super wypad

~ JULKA 2012-08-31

JESLI CHODZI O NOCLEG TO SMIAŁO MOZNA DOPIERO NA MIEJSCU COS WYNJĄĆ- NIE MA Z TYM PROBLEMU W ALICANTE, NO CHYBA ŻE SIE LECI Z DZIECMI WTEDY WARTO MIECJAKIŚ GOTOWY NOCLEG

~ Janda 2012-09-04

Trzeba wykorzystać koncówke sezonu wakacyjnego a te loty do Alicante sa w sam raz

~ asiulka 2012-09-05

Przerzucam sie na Rynaira- punktualnie, czysto i tanio -polecam

~ Megi 2013-03-12

Ja tez sobie Ryanaira chwale i nie wiem czego niektórzy narzekają , wiadomo ze sa to tanie linie i nienastawiają się na luksusy ale chyba każdy kto kupuje ich bilet się z tym liczy, wole zapłacić mniej za bilet niz lecieć niewiadomo za ile lepszymi liniami

~ Klosz 2013-04-12

Cena robi robote, zobaczysz 2 stówy za bi9let wszystkie niedogodności idą w zapomnienie

~ Jerzyk 2013-08-22

Rzeczywiście za taka cene warto sie przemęczyć 3 godziny,nie jest żle.

~ Grzesiek 2013-09-05

Jedne z nielicznych lotów które zostają po sezonie do Hiszpanii, dlaczego inne są tylko sezonowo????? Przecież dużo osób tam lata i ceni sobie taka możliwość, zwłaszcza, że autokarem jedzie sie ponad 2 doby.

~ Kucharz 2013-09-30

Każdy narzeka na Ryanaira że byle jakie linie itp ale wiem że mnie nie było by normalnie stać na podróż samolotem do Hiszpanii a dzięki tanim lotom mogę sobie na takie połączenie pozwolić

~ dawid22 2014-03-03

Kupiłem bilet na koniec marca powrot w czerwcu z dodatkowym bagazem mam pytanie ile wczesniej musze byc na lotnisku przed wylotem??? Lece pierwszy raz.

~ Jacek 2014-03-10

2 godziny standardowo jeśli masz bagaż do nadania, jesli podręczny wystarczy 40minut przed planowanym lotem. No i miłego lotu fajne wrażenia są.

~ Anatol 2014-11-20

Fajne dni lotów, można wybrać się na weekend do Alicante. Wylot w piątek powrót poniedziałek, idealnie. kazdego zachęcam do wypoczynku w hiszpańskich kurortach. Piekna pogoda, świetne plaże i piękne kobitki.

~ remigiusz 2015-03-04

Wybieram się w maju ze znajomymi do Hiszpanii, bilety mamy kupione w dwie strony z bagażem podręcznym, czy w razie chęci dokupienia dużego bagażu nie będzie z tym problemu??? Czy cena jest taka sama jak w momencie kupna biletów?

~ Marzanna 2015-04-27

Bagaże dokupuje się z lekką nadwyżką jeśli nie w momencie zakupu od razu linia dolicza jakieś 20zł więcej w jedna stronę, ale to chyba nie jest straszna nadpłata, więc jeśli ktoś nie ma pewności czy potrzebuje duży bagaż mozna go dokupić w ostatniej chwili.

~ Danusia 2015-06-18

Bylebyście nie kupowali na lotnisku, kompletnie się to nie kalkuluje. Liczą sobie jak "za zboże".

~ Hanik 2015-07-27

Dlaczego nie podajecie cen w EUR jeśli chce sobie kupić bilet relacji ALICANTE KRAKÓW?

~ Tatjana 2016-03-30

Hiszpania rusza całą parą, już sezon może jeszcze nie w pełni ale warto zaczynać kupowanie tanich lotów, które juz od 180pln więc im taniej tym lepsze wakacje. Zaczynam się ekscytować.

~ Kamaz 2016-08-12

Sezon kwitnie wraz z cenami. W sierpniu do Alicante ceny osiągnęły szczyty. Teraz to już czekamy na wrzesień.

~ Kazia 2016-11-22

Hiszpania jesienią jest naprawdę piękna, zazdroszczę wszystkim możliwości lotu, ja już wykorzystałam urlop na wakacjach.

~ Pacyna 2017-01-10

Marzy mi się Hiszpania w zimie, poleżeć na leżaczku, u nas mrozy do -20, aż się odechciewa z domu wychodzić. Nie ma to jak być urodzonym Hiszpanem. Nawet bociany wiedzą gdzie zimować.

~ lopex 2017-02-20

ja już bilety na wakacje 2017 kupiłem w dobrej cenie. Super dziękuje.

~ Jagienka 2017-02-21

22-29 marzec w bardzo niskiej kwocie do Alicante. No rewelacja / urlop może jednak miło spędzę w ciepłym miejscu. U nas leje i paskudny smog. Uciekajcie stąd.

~ Molinda 2017-03-27

Zawsze najdroższe są najbliższe lotu, więc kupując bilety trzeba mieć spory zapas (około 2 miesięcy przed planowana datą) żeby ceny były niskie.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo