Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-06
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Kraków - Madryt, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Madryt Barajas Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Poniedziałek, Środa, Sobota) od 2017-10-29(Wtorek, Czwartek, Sobota).

W sezonie letnim 2017 bezpośrednie loty z Krakowa do Madrytu oferuje tani przewoźnik Ryanair. Loty cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, czwartki i soboty. Wylot z Krakowa w poniedziałki o godz 20:40, lądowanie w Madrycie o godz 00:10, środy i czwartki o godz 11:05-14:35 oraz soboty o godz 20:25-23:55. Połączenia na trasie Madryt-Kraków także 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, czwartki, soboty). Bilety lotnicze w promocyjnych cenach na loty z Krakowa do Madrytu liniami Ryanair. Rezerwuj 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie.

Pozostałe tanie loty do Madryt

Tanie Loty z Krakowa do Hiszpanii

Informacje o lotach Kraków - Madryt. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-06 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Madryt (MAD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-12-05 12:20 Kraków (KRK) 2017-12-05 20:25 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6877

    2017-12-05 12:20 Kraków (KRK) 2017-12-05 14:10 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 5984

    2017-12-05 18:00 Milano (BGY) 2017-12-05 20:25 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-12-12 07:45 Kraków (KRK) 2017-12-12 12:10 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5356

    2017-12-12 07:45 Kraków (KRK) 2017-12-12 11:10 Madryt (MAD)

Cena 362 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-12-05 12:20 Kraków (KRK) 2017-12-05 20:25 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6877

    2017-12-05 12:20 Kraków (KRK) 2017-12-05 14:10 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 5984

    2017-12-05 18:00 Milano (BGY) 2017-12-05 20:25 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-12-12 09:45 Kraków (KRK) 2017-12-12 17:25 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5991

    2017-12-12 09:45 Milano (BGY) 2017-12-12 12:05 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 6876

    2017-12-12 14:35 Kraków (KRK) 2017-12-12 16:25 Milano (BGY)

Cena 377 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-12-05 09:50 Kraków (KRK) 2017-12-05 23:45 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1712

    2017-12-05 09:50 Kraków (KRK) 2017-12-05 11:05 Berlin (SXF)

  • FR

    1. FR 2529

    2017-12-05 20:35 Berlin (SXF) 2017-12-05 23:45 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-12-12 07:45 Kraków (KRK) 2017-12-12 12:10 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5356

    2017-12-12 07:45 Kraków (KRK) 2017-12-12 11:10 Madryt (MAD)

Cena 342 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-12-05 11:35 Kraków (KRK) 2017-12-05 15:00 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5357

    2017-12-05 11:35 Kraków (KRK) 2017-12-05 15:00 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-12-12 17:05 Kraków (KRK) 2017-12-13 09:15 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 15h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2528

    2017-12-12 17:05 Berlin (SXF) 2017-12-12 20:10 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 1711

    2017-12-13 07:00 Kraków (KRK) 2017-12-13 08:15 Berlin (SXF)

Cena 383 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-12-05 11:35 Kraków (KRK) 2017-12-05 15:00 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 5357

    2017-12-05 11:35 Kraków (KRK) 2017-12-05 15:00 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-12-12 19:10 Kraków (KRK) 2017-12-13 13:10 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 17h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5056

    2017-12-12 19:10 Nürnberg (NUE) 2017-12-12 21:40 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 4182

    2017-12-13 10:40 Kraków (KRK) 2017-12-13 12:10 Nürnberg (NUE)

Cena 383 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-12-05 09:50 Kraków (KRK) 2017-12-05 23:45 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1712

    2017-12-05 09:50 Kraków (KRK) 2017-12-05 11:05 Berlin (SXF)

  • FR

    1. FR 2529

    2017-12-05 20:35 Berlin (SXF) 2017-12-05 23:45 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-12-12 09:45 Kraków (KRK) 2017-12-12 17:25 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5991

    2017-12-12 09:45 Milano (BGY) 2017-12-12 12:05 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 6876

    2017-12-12 14:35 Kraków (KRK) 2017-12-12 16:25 Milano (BGY)

Cena 357 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2017-12-05 12:20 Kraków (KRK) 2017-12-05 20:25 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6877

    2017-12-05 12:20 Kraków (KRK) 2017-12-05 14:10 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 5984

    2017-12-05 18:00 Milano (BGY) 2017-12-05 20:25 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-12-12 17:05 Kraków (KRK) 2017-12-13 09:15 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 15h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2528

    2017-12-12 17:05 Berlin (SXF) 2017-12-12 20:10 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 1711

    2017-12-13 07:00 Kraków (KRK) 2017-12-13 08:15 Berlin (SXF)

Cena 357 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2017-12-05 12:20 Kraków (KRK) 2017-12-05 20:25 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6877

    2017-12-05 12:20 Kraków (KRK) 2017-12-05 14:10 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 5984

    2017-12-05 18:00 Milano (BGY) 2017-12-05 20:25 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-12-12 19:10 Kraków (KRK) 2017-12-13 13:10 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 17h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5056

    2017-12-12 19:10 Nürnberg (NUE) 2017-12-12 21:40 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 4182

    2017-12-13 10:40 Kraków (KRK) 2017-12-13 12:10 Nürnberg (NUE)

Cena 357 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2017-12-05 09:50 Kraków (KRK) 2017-12-05 23:45 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1712

    2017-12-05 09:50 Kraków (KRK) 2017-12-05 11:05 Berlin (SXF)

  • FR

    1. FR 2529

    2017-12-05 20:35 Berlin (SXF) 2017-12-05 23:45 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-12-12 17:05 Kraków (KRK) 2017-12-13 09:15 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 15h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2528

    2017-12-12 17:05 Berlin (SXF) 2017-12-12 20:10 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 1711

    2017-12-13 07:00 Kraków (KRK) 2017-12-13 08:15 Berlin (SXF)

Cena 336 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2017-12-05 09:50 Kraków (KRK) 2017-12-05 23:45 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1712

    2017-12-05 09:50 Kraków (KRK) 2017-12-05 11:05 Berlin (SXF)

  • FR

    1. FR 2529

    2017-12-05 20:35 Berlin (SXF) 2017-12-05 23:45 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-12-12 19:10 Kraków (KRK) 2017-12-13 13:10 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 17h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5056

    2017-12-12 19:10 Nürnberg (NUE) 2017-12-12 21:40 Madryt (MAD)

  • FR

    1. FR 4182

    2017-12-13 10:40 Kraków (KRK) 2017-12-13 12:10 Nürnberg (NUE)

Cena 336 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

27 opinie

Dodaj komentarz

  • 08-08-2017

    W okresie wakacyjnym zdecydowanie lepsze ceny mają linie Iberia, lot także bezpośredni. Tanimi liniami Madryt zbyt drogo w ostatnim momencie szok.

  • 12-12-2016

    Z roku na rok Madryt jest coraz droższy. Dawniej bilety były dużo tańsze. Już teraz tak będzie? Bo w tym momencie to mnie nie stać na kupno dla całej rodziny.

  • 15-06-2016

    Wiele czasu to może trzeba było poświęcić dawniej na szukanie. Teraz wystarczy wybrać dni i loty a system sam podpowiada najbardziej korzystne połączenia.

  • 21-03-2016

    W tanich liniach nie ma łączenia różnych odcinków. Można oczywiście kupować sobie bilety, ale osobno na każdy odcinek i należy pamiętać o odpowiedniej rezerwie czasowej pomiędzy przesiadkami, bo nikt na Was nie poczeka w razie opóźnienia. Dlatego ciężko zorganizować sobie takie loty - ale nie piszę że sie nie da. trzeba wiele czasu poświęcić na poszukiwania.

  • 22-12-2015

    A podróż wieloodcinkowa? Można wylecieć z innego lotniska i wracać na inne. Przynajmniej w lotach linii regularnych jest taka opcja, w tanich nie sprawdzałam jeszcze.

  • 10-12-2015

    Sprawdzałem ceny na wakacje do Madrytu i już są wysokie, średnia najniższa to około 600 PLN z samym podręcznym, to początek lipca, im dalej "w głąb wakacji" tym drożej. Czy jest szansa że będą jakieś promocje?

  • 12-11-2015

    Nie da się ominąć opłat wybierając inne miejsce lądowania i inne miejsce wylotu. Musisz kupić dwa osobne bilety, a to równa sie dwa razy liczona opłata. Co tanie to czasem drogie.

  • 29-10-2015

    Dlaczego w tanich liniach nie ma opcji lądowania na jednym lotnisku i powrotu z innego (na 1 bilecie). Można kupic tylko osobne dwa bilety, a to robi się podwójna prowizja, taniej byłoby na 1 bilecie. Linie regularne można tak kombinować, a na tanich nie. Proszę o podpowiedź jak ominąć podwójnego płacenia opłaty transakcyjnej.

  • 25-09-2015

    Kupiłam bilety na okres świąt póki cena jest niska, koszt w dwie strony wyniósł mnie 600 złotych więc nie czekałam ani chwili, proponuję juz się interesować cenami bo ciągle idą w górę.

  • 21-09-2015

    Witam, leciałam Ryanair'em z Madrytu do Londynu w czerwcu i ku mojemu zdziwieniu na lotnisku dowiedziałam się, że nie mogę nadać bagażu, że muszę go ze sobą zabrać na pokład. Skutkowało to wyrzuceniem większości kosmetyków i innych płynów. Bilet z dodatkową opłatą za 20kg bagaż wykupowałam bezpośrednio na stronie Ryanair, nie dostałam od nich żadnej informacji o takich komplikacjach. To było w czerwcu, a jak jest teraz? Jeśli ktoś leciał Ryanairem w ostatnim czasie czy mogę prosić o info. Dziękuję.

  • 14-07-2015

    Przecież większość lotów do Madrytu jak nie każdy odbywa się na lotnisko o skrócie MAD Madrid-Barajas. Nie ma innej opcji.

  • 11-05-2015

    Specjalnie dla Janusza: "...Madrid Barajas Airport jest to główne i największe lotnisko w Hiszpanii i Madrycie. Poza nim są tu jednak jeszcze 2 lotniska: Madrid Torrejon i Madrid Cuatro Vientos, ale nie są one istotne dla odwiedzających turystów Madryt. Madrid Cuatro Vientos to drugie najważniejsze obok portu lotniczego Barajas lotnisko w Madrycie. Położone jest 8 km od centrum miasta. Założone zostało w 1911 r. i jest jednocześnie najstarszym lotniskiem w Hiszpanii. Począwszy od 1970 r. świadczy usługi cywilno-wojskowe, a także służy jako lądowisko dla helikopterów medycznych i policyjnych oraz na potrzeby Hiszpańskich Sił Powietrznych. Lotnisko wojskowe w miejscowości Torrejón de Ardoz w pobliżu Madrytu jest użytkowane przez Hiszpańskie Siły Powietrzne oraz jako lotnisko cywilne dla potrzeb pasażerów pod nazwą Aeropuerto Madrid-Torrejón - Port lotniczy Madryt-Torrejón..."

  • 02-12-2014

    niedługo lecę do Madrytu, czy w tym mieście jest tylko jedno lotnisko? Ma ktos po mnie przyjechać i nie chciałbym popełnić gafy :) mam wykupiony bilet na tanie linie ryanair

  • 27-10-2014

    20.11-09.12 za jedyne 400zł w dwie strony, kto zainteresowany kupujcie. Ja szukam w innych datach najtańszych lotów więc chociaż może komuś innemu się uda kupić taniej.

  • 01-09-2014

    jak na wrzesień też drogie bilety, coś cenią ten Madryt, tylko kierunki Norwesie są w dobrych cenach.

  • 04-06-2014

    Brać jak widzisz coś taniego, na wakacjach z reguły ceny są wyższe, więc nie ma na co czekać, bo za chwilę znowu zdrożeją, ja często kupuję. pozdrawiam.

  • 21-05-2014

    Muszę kupić bilet na sierpień. Niestety cena nie jest powalająca. Wcześniej ceny się wahały- raz w górę, raz w dół. Ostatnio poszły w górę niestety. Brać to co jest czy czekać aż spadną (jeśli wgl spadną)?

  • 24-04-2014

    Ciągle drogie loty, ceny nie spadają po świętach a nawet w czerwcu. Myślałam, że Ryanair podnosi ceny przed samymi świętami a on właściwie cały czas ma wysokie szczególnie na Hiszpanię.

  • 04-02-2013

    To chyba Ci się udało, ja sprawdzałam na loty w terminie ferii i sytuacja nieco inna, ponad 1000zł w dwie strony... Wygląda na to, że FERIE są w cenie...buuuu

  • 18-01-2013

    Przegladałem loty w lutym, jak na Madryt całkiem znośnie, około 300 zł w jedna stronę. Przeważnie ceny na Hiszpanie się nie opłacały prawie wogóle, a tu proszę. Nareszcie postęp.

  • 03-12-2012

    Hiszpania ciągle w cenie, widać że stały poziom trzyma, no może dlatego że przed Świętami, jak myslicie????

  • 20-07-2012

    Kupiłam bilet na wylot we wrześniu - ceny wtedy spadają, to mój kolejny lot, polecam tym co mają opory. Taniej nie będzie niz w Ryanairze.

  • 14-07-2012

    kupujac tani bilet nie tyle czekam na jakieś specjalne oferty tylko po prostu odpowiednio wcześniej kupuje bilety wtedy wychodzi taniej, choć na trasie Kraków- Madryt te bilety wychodzą i tak drogo w porównaniu do innych miejsc ale trudno nie ma wyjscia jak się chce lecieć

  • 13-07-2012

    Wiadomo sezon wakacyjny, każdy chce zarobic, najlepiej kupowac bilety poza sezonowe, wrzesień, październik juz jest taniej. Ja zawsze czyham na okazje. Miłego kupowania tanich lotów:)

  • 12-07-2012

    Dlaczego bilety sa takie drogie, to podobno tania linia lotnicza, a ja szukam tanich lotów, ktoś pomoże, jakie daty mam wybrać:)

  • 09-05-2012

    Widzę, że ceny wahają się w maju w okolicach 400 zł w dwie strony... A gdzie promocje... Czekam na lepsze ceny...

  • 13-04-2012

    Latam do Madrytu dość często i kupowałem tu już kilka biletów linii Ryanair. Finalizacja zakupu bezproblemowa - Polecam

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena