Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Sierpień 2017

Powrót

Sierpień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-29 - 2018-03-31
Promocja aktualna: do 2017-08-31

Lot na trasie Poznań - Madryt, Wylot lotnisko: Ławica - Poznań, Przylot lotnisko Barajas Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) od 2017-10-29.

Wraz z nadejściem nowego sezonu jesień – zima 2017/2018 tanie linie Ryanair wprowadzają nowe połączenie na trasie Poznań – Madryt. Loty do stolicy Hiszpanii z poznańskiego lotniska odbywać się będą dwa razy w tygodniu. Wylot w każdy wtorek o godzinie 06:10, planowany przylot o godzinie 09:20 oraz w niedzielę o godzinie 10:20-13:30. Loty powrotne z Madrytu do Poznania także w każdy wtorek w godzinach 09:55-13:05 oraz w niedziele o godzinie 06;45-09:55. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą tanich lotów z Poznania do Madrytu liniami Ryanair.

Pozostałe tanie loty do Madryt

Tanie Loty z Poznania do Hiszpanii

Informacje o lotach Poznań - Madryt. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-07-29 znaleziono 7 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Madryt (MAD).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Poznań

2017-11-08 05:35 Poznań (POZ) 2017-11-08 14:35 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3942

    2017-11-08 05:35 Poznań (POZ) 2017-11-08 06:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 433

    2017-11-08 10:40 Warszawa (WAW) 2017-11-08 14:35 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-15 15:20 Poznań (POZ) 2017-11-16 00:50 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 434

    2017-11-15 15:20 Warszawa (WAW) 2017-11-15 19:10 Madryt (MAD)

  • LO

    1. LO 3941

    2017-11-15 22:50 Poznań (POZ) 2017-11-15 23:50 Warszawa (WAW)

Cena 948 zł

Lot 2

Podróż z Poznań

2017-11-08 13:35 Poznań (POZ) 2017-11-08 21:55 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 8h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1756

    2017-11-08 13:35 Poznań (POZ) 2017-11-08 14:45 København (CPH)

  • D8

    1. D8 6113

    2017-11-08 18:35 København (CPH) 2017-11-08 21:55 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-15 08:50 Poznań (POZ) 2017-11-15 17:10 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • IB

    1. IB 3190

    2017-11-15 08:50 Monachium (MUC) 2017-11-15 11:30 Madryt (MAD)

  • LH

    1. LH 1638

    2017-11-15 14:55 Poznań (POZ) 2017-11-15 16:10 Monachium (MUC)

Cena 1706 zł

Lot 3

Podróż z Poznań

2017-11-08 13:35 Poznań (POZ) 2017-11-08 21:55 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 8h 20m / 1 przesiadka

  • SK

    1. SK 1756

    2017-11-08 13:35 Poznań (POZ) 2017-11-08 14:45 København (CPH)

  • D8

    1. D8 6113

    2017-11-08 18:35 København (CPH) 2017-11-08 21:55 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-15 16:05 Poznań (POZ) 2017-11-16 20:40 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 27h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2204

    2017-11-15 16:05 Londyn (LTN) 2017-11-15 17:35 Madryt (MAD)

  • W6

    1. W6 1902

    2017-11-16 16:40 Poznań (POZ) 2017-11-16 19:40 Londyn (LTN)

Cena 922 zł

Lot 4

Podróż z Poznań

2017-11-08 06:40 Poznań (POZ) 2017-11-08 15:30 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1901

    2017-11-08 06:40 Poznań (POZ) 2017-11-08 07:55 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2203

    2017-11-08 12:00 Londyn (LTN) 2017-11-08 15:30 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-15 08:50 Poznań (POZ) 2017-11-15 17:10 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • IB

    1. IB 3190

    2017-11-15 08:50 Monachium (MUC) 2017-11-15 11:30 Madryt (MAD)

  • LH

    1. LH 1638

    2017-11-15 14:55 Poznań (POZ) 2017-11-15 16:10 Monachium (MUC)

Cena 1463 zł

Lot 5

Podróż z Poznań

2017-11-08 07:10 Poznań (POZ) 2017-11-08 15:20 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1963

    2017-11-08 07:10 Poznań (POZ) 2017-11-08 10:00 Barcelona (BCN)

  • VY

    1. VY 1401

    2017-11-08 14:00 Barcelona (BCN) 2017-11-08 15:20 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-15 08:50 Poznań (POZ) 2017-11-15 17:10 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • IB

    1. IB 3190

    2017-11-15 08:50 Monachium (MUC) 2017-11-15 11:30 Madryt (MAD)

  • LH

    1. LH 1638

    2017-11-15 14:55 Poznań (POZ) 2017-11-15 16:10 Monachium (MUC)

Cena 1450 zł

Lot 6

Podróż z Poznań

2017-11-08 06:40 Poznań (POZ) 2017-11-08 15:30 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1901

    2017-11-08 06:40 Poznań (POZ) 2017-11-08 07:55 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2203

    2017-11-08 12:00 Londyn (LTN) 2017-11-08 15:30 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-15 16:05 Poznań (POZ) 2017-11-16 20:40 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 27h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2204

    2017-11-15 16:05 Londyn (LTN) 2017-11-15 17:35 Madryt (MAD)

  • W6

    1. W6 1902

    2017-11-16 16:40 Poznań (POZ) 2017-11-16 19:40 Londyn (LTN)

Cena 676 zł

Lot 7

Podróż z Poznań

2017-11-08 07:10 Poznań (POZ) 2017-11-08 15:20 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1963

    2017-11-08 07:10 Poznań (POZ) 2017-11-08 10:00 Barcelona (BCN)

  • VY

    1. VY 1401

    2017-11-08 14:00 Barcelona (BCN) 2017-11-08 15:20 Madryt (MAD)

Podróż do Madryt

2017-11-15 16:05 Poznań (POZ) 2017-11-16 20:40 Madryt (MAD)
Całkowity czas podróży: 27h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2204

    2017-11-15 16:05 Londyn (LTN) 2017-11-15 17:35 Madryt (MAD)

  • W6

    1. W6 1902

    2017-11-16 16:40 Poznań (POZ) 2017-11-16 19:40 Londyn (LTN)

Cena 664 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 27-07-2017

    Ja latam zawsze lipcu do Hiszpanii i wcale upały nie są tak nieznośne, da się spokojnie być i na plażach i w mieście. A jak niby ludzie tam żyją i funkcjonują? Przecież maja takie ciepło cały rok, rzadko kiedy tam nawet pada.

  • 11-07-2017

    Przynajmniej jesienią wszystko można zwiedzić na spokojnie a nie w upale, znacznie mniej turystów jest a pogoda nadal ładna

  • 07-07-2017

    Madryt trzeba koniecznie zaliczyć, loty dopiero od listopada, czyli odetchniecie od naszych deszczowych miesięcy.

  • 18-05-2017

    Hiszpania jest teraz na czasie widzę, coraz więcej ludzi właśnie te kierunki wybiera wiec tym bardziej cieszy to połączenie

  • 08-05-2017

    Poznań tez doczekał się Madrytu, bardzo fajny lot przed nami. Rozwijamy się, nie stoimy w miejscu.

  • 30-03-2017

    Dobrze wiedzieć, jak Wy to tak szybko wyszukujecie? Ja to zawsze na końcu wszędzie. Ale do Madrytu pierwsza bym leciała.

  • 29-03-2017

    od 29 października ruszają bezpośrednie loty z Poznania do Madrytu R E W E L A C J A

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena