Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2016-03-01 - 2016-03-30
Promocja aktualna: do 2016-03-31

Lot na trasie Poznań - Palma de Majorka, Wylot lotnisko: Poznań Ławica - Poznań, Przylot lotnisko Palma de Mallorca Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Poznania (POZ) na Palma de Majorkę (PMI). Loty dwa razy w tygodniu  udostępniają tanie linie Ryanair. W sezonie letnim 2016 połączenia są zawieszone. Bezpośrednie przeloty na Majorkę już od kilkudziesięciu       złotych w  jedną stronę. Możliwa rezerwacja online oraz telefoniczna 7 dni w  tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Palma de Majorka

Tanie Loty z Poznania do Hiszpanii

Informacje o lotach Poznań - Palma de Majorka. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-04-10 znaleziono 3 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Palma de Majorka (PMI).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Poznań

2017-05-26 17:50 Poznań (POZ) 2017-05-27 01:30 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 5367

    2017-05-26 17:50 Poznań (POZ) 2017-05-26 19:05 Monachium (MUC)

  • HG

    1. HG 2882

    2017-05-26 23:20 Monachium (MUC) 2017-05-27 01:30 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2017-06-02 16:05 Poznań (POZ) 2017-06-03 01:00 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka

  • HG

    1. HG 7521

    2017-06-02 16:05 Monachium (MUC) 2017-06-02 18:15 Palma de Mallorca (PMI)

  • LH

    1. LH 1640

    2017-06-02 22:45 Poznań (POZ) 2017-06-03 00:00 Monachium (MUC)

Cena 3238 zł

Lot 2

Podróż z Poznań

2017-05-26 23:05 Poznań (POZ) 2017-05-27 11:50 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 6619

    2017-05-26 23:05 Poznań (POZ) 2017-05-27 00:30 Edynburg (EDI)

  • LS

    1. LS 717

    2017-05-27 07:40 Edynburg (EDI) 2017-05-27 11:50 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2017-06-02 12:20 Poznań (POZ) 2017-06-02 23:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży: 10h 20m / 1 przesiadka

  • LS

    1. LS 718

    2017-06-02 12:20 Edynburg (EDI) 2017-06-02 14:30 Palma de Mallorca (PMI)

  • FR

    1. FR 6618

    2017-06-02 19:15 Poznań (POZ) 2017-06-02 22:40 Edynburg (EDI)

Cena 1989 zł

Lot 3

Podróż z Poznań

2017-05-26 19:40 Poznań (POZ) 2017-05-27 07:55 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży: 12h 15m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1391

    2017-05-26 19:40 Poznań (POZ) 2017-05-26 21:00 Frankfurt (FRA)

  • HG

    1. HG 7772

    2017-05-27 05:45 Frankfurt (FRA) 2017-05-27 07:55 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2017-06-02 08:45 Poznań (POZ) 2017-06-02 19:45 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży: 10h 0m / 1 przesiadka

  • HG

    1. HG 7773

    2017-06-02 08:45 Frankfurt (FRA) 2017-06-02 11:05 Palma de Mallorca (PMI)

  • LH

    1. LH 1390

    2017-06-02 17:30 Poznań (POZ) 2017-06-02 18:45 Frankfurt (FRA)

Cena 3484 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

27 opinie

Dodaj komentarz

  • 15-03-2016

    Z Poznania do Palma de Mallorca jeszcze latamy? Nie ma juz tych bezpośrednich tanich lotów?

  • 11-01-2016

    Miło by teraz było tak leżeć pod palmą. Ale na tanie linie do lata trzeba czekać.

  • 10-08-2015

    W Las Palmas pełno znajdziesz takich towarzyszek wakacyjnych. To nie problem, a znajdz sobie tani lot tylko, ja już straciłem ochotę ;)

  • 27-07-2015

    ~Lowelas myślę że chętnych byloby sporo, ale to nie ten portal :D Zarezjestruj się np na symaptii i tam daj propozycje lotu na wakacje, zobaczysz jakie będzie zainteresowanie. Pozdrawiam

  • 18-05-2015

    A ja nie mam "połówki" żeby sie z nią wybrać, a samemu leciec to porażka, może któraś byłaby chętna na wakacyjna podróż w nieznane :)????

  • 02-04-2015

    Zazdroszcze każdemu takich wakacji :) Samemu nigdy nie mialem gotowki żeby się wybrać, aż dziwne że te loty tak tanio wychodzą???? na pewno nie ma tu żadnego podstępu?

  • 19-03-2015

    POWOLI STARTUJE SEZON LETNI I MAJORKA JUZ ŚNI MI SIE PO NOCACH, BARDZO WYLUZOWANA WYSEPKA, BYŁAM DWA LATA TEMU NA WAKACJACH I ZADOWOLENIE MOJE NIE MIAŁO KOŃCA. POLECAM KAŻDEMU TAKIE WAKACJE.

  • 13-03-2015

    Palma startuje od czerwca, cały czas są aktualne informacje co do lotów, trzeba tylko czytać co jest napisane. Ja tego nie rozumiem żeby zadawać takie pytania jak wszystko jest.

  • 20-11-2014

    A kiedy są te loty, bo chyba nie w listopadzie, nic nie wyszukałem. Potrzebuje polecieć na tydzień końcem listopada, czy rozkład będzie niedługo podany??? Czekam na informacje.

  • 09-07-2014

    800 wychodzi w dwie strony na tydzień w sierpniu, czartery są dużo droższe, no jedynie plus że mają juz bagaże w cenie, a poza tym mozna tylko na 7 albo 14 dni lecieć, a tanimi liniami można sobie pokombinować.

  • 25-06-2014

    W ostatniej chwili to nigdzie nie polecicie. Sprawdzcie sobie loty czarterowe, przynajmniej są bezpośrednie i z bagażami wkalkulowanymi w cene. Inne loty wogole sie nie opłacają no chyba że są bardzo tanie, to życzę żebyście takie znaleźli :P

  • 09-06-2014

    Dostaję już palmy od tego grzebania w lotach, chcę już mieć wszystko zaklepane, ale ceny tak się zmieniają że nie wiem już co robić, może w ostatniej chwili coś spadnie i będą niskie ceny.

  • 16-04-2014

    Cierpliwie na spadek???? To chyba dobra cena jak na Majorke, jak sprawdzałam czartery to wszystkie ponad tysiąc złoty a wy wybrzydzacie jak jest 400 to chyba przesada.

  • 11-02-2014

    W czerwcu ruszają już nowe letnie loty do Palmy. Czekamy niecierpliwie na spadek cen, bo jak na razie ponad czterysta, może jakieś promocje dla POZNANIA????

  • 21-04-2013

    tylko, że wylot z lotniska Modlin - a ono chyba nie działa?

  • 04-04-2013

    Ja juz się skusiłem tzn na razie kupiłem bilet z cała ekipa , mam nadzieję że cały pobyt i podróż będzie super

  • 18-02-2013

    Zdziwiłam się takim połączeniem na tanich liniach ale myślę że to fajny pomysł na który warto się skusić

  • 21-08-2012

    Fajnie że uruchamiane sa nowe kierunki, szczególnie takie jak to na Majorkę.

  • 04-07-2012

    Myslałem że takie kierunki to raczej czartery obsługuja ale lux, dla mnie to super że mogę na Majorke lecieć za taką cene i to z Poznania.

  • 28-06-2012

    Majorka Ryanairem trochę mnie zdziwiło ale czemu nie , myśle że warto lecieć.

  • 06-06-2012

    SUPER POŁACZENIE, JESTEM BARDZO ZADOWOLONY, POLECAM

  • 05-06-2012

    Zawsze Majorka wydawała mi się taka egzotyczna i niedostepna, a tu proszę raz dwa i na miejscu za grosze mozna polecieć

  • 31-05-2012

    FAJNIE ZE SA TAKIE POŁACZENIA RAZ NACIĄŁEM SIĘ NA BIURO PODRÓZY I ICH WAKACJE - TERAZ WSZYSTKO ORGANIZUJE SOBIE SAM A TO POŁACZENIE WYDAJE SIĘ BYC IDEALNE NA MOJE PLANY WAKACYJNE

  • 16-05-2012

    faktycznie bardzo atrakcyjne połaczenie, widze ze z roku na rok przybywa dużo nowych i ciekawych lotów

  • 10-05-2012

    ja byłam leciałam i jeszcze nie raz polecę. Ceny bardzo konkurencyjne jak dla mnie. Czy waszym zdanie tydzień za 299 zł w dwie strony to duzo do Hiszpanii, dla mnie to taniocha, Krajowe loty nieraz duzo drozej wychodza. Widziałam takie ceny w czerwcu.

  • 27-04-2012

    Tez się zastanawiam nad taką opcja, ale niestety nie leciałam Ryanairem. Zachęcaja ceny, mam nadzieje, że nie jest to jakiś podstęp cenowy.

  • 25-04-2012

    fajnie zapowiada się to połączenie czy ktos juz korzystał?miałam przyjemność już tam być ale wówczas to były to wczasy i kosztowały mnóstwo kasy, chętnie bym poleciała jeszcze raz ale sama na własną rękę

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena