Wylot

Maj 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Maj 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-05-02 - 2021-10-28
Promocja aktualna: do 2021-05-13

Lot na trasie Poznań - Majorka, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Palma de Mallorca Airport Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Palma de Mallorca, należące do Hiszpanii miasto będące stolicą Majorki oraz całego Archipelagu Ballearów, jest jednym z największych ośrodków turystycznych na Świecie. 8 km od centrum miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Palma de Mallorca (PMI). Polskie linie lotnicze LOT oferują bezpośrednie loty z Poznania na Majorkę. Bezpośrednie loty z Poznania do Palmy na lotnisko Palma-De-Mallorca (PMI) położone 8km na wschód od centrum miasta na Majorce oferują Polskie Linie Lotnicze LOT. Połączenia w sezonie letnim od 20 czerwca 2021 odbywają się raz w tygodniu w niedziele. Wyloty z Poznania realizowane są o godz 16:50, lądowanie w Palma De Mallorca o godz 19:50. Loty powrotne relacji Palma-Poznań także raz w tygodniu (niedziele) w godzinach wieczornych o 20:50-23:45. Już dzisiaj zaplanuj swoje wakacyjne loty na Majorkę. Kup promocyjny lot do Palma de Mallorca online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Poznań - Majorka

Średni czas lotu Poznań - Majorka:
3h 0m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Poznań do Majorka były oglądane 262 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Poznań - Majorka rezerwowano:
średnio 135 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
148.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
413.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
323.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
329.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Majorka:
Poznań (POZ) -> Mediolan (BGY) -> Palma de Mallorca (PMI)
Poznań (POZ) -> Liverpool (LPL) -> Palma de Mallorca (PMI)
Poznań (POZ) -> Londyn (STN) -> Barcelona (BCN) -> Palma de Mallorca (PMI)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Majorka - Poznań:
Palma de Mallorca (PMI) -> Liverpool (LPL) -> Poznań (POZ)
Palma de Mallorca (PMI) -> Mediolan (BGY) -> Poznań (POZ)
Palma de Mallorca (PMI) -> Wenecja (TSF) -> Poznań (POZ)
Wysoki sezon przypada na Sierpień (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Majorka z Poznania (159.00zł drożej o 7%), Krakowa (161.00zł drożej o 8%), Warszawy (390.00zł drożej o 163%), Wrocławia (158.00zł drożej o 6%), Berlina (143.00zł taniej o 4%), Katowic (199.00zł drożej o 34%)

Pozostałe tanie loty do Majorka

Tanie Loty z Poznania do Hiszpanii

Informacje o lotach Poznań - Majorka. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-05-13 znaleziono 11 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Majorka (PMI).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2021-06-20 17:50 Poznań (POZ) 2021-06-20 20:50 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8679

    2021-06-20 17:50 Poznań (POZ) 2021-06-20 20:50 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-06-27 21:50 Poznań (POZ) 2021-06-28 01:45 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 2h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8680

    2021-06-27 21:50 Palma de Mallorca (PMI) 2021-06-28 00:45 Poznań (POZ)

Cena 921 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Poznań

2021-06-15 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-15 19:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4034

    2021-06-15 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-15 15:55 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8962

    2021-06-15 18:00 Mediolan (BGY) 2021-06-15 19:40 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-06-27 13:05 Poznań (POZ) 2021-06-28 01:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9593

    2021-06-27 13:05 Palma de Mallorca (PMI) 2021-06-27 14:45 Liverpool (LPL)

  • FR

    FR9628

    2021-06-27 21:05 Liverpool (LPL) 2021-06-28 00:10 Poznań (POZ)

Cena 345 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Poznań

2021-06-15 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-15 19:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4034

    2021-06-15 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-15 15:55 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8962

    2021-06-15 18:00 Mediolan (BGY) 2021-06-15 19:40 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-06-25 22:50 Poznań (POZ) 2021-06-26 17:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 17h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8961

    2021-06-25 22:50 Palma de Mallorca (PMI) 2021-06-26 00:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4033

    2021-06-26 15:00 Mediolan (BGY) 2021-06-26 16:40 Poznań (POZ)

Cena 348 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2021-06-15 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-15 19:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4034

    2021-06-15 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-15 15:55 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8962

    2021-06-15 18:00 Mediolan (BGY) 2021-06-15 19:40 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-06-21 20:30 Poznań (POZ) 2021-06-22 19:00 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 21h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8961

    2021-06-21 20:30 Palma de Mallorca (PMI) 2021-06-21 22:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4033

    2021-06-22 16:20 Mediolan (BGY) 2021-06-22 18:00 Poznań (POZ)

Cena 348 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Poznań

2021-06-17 07:40 Poznań (POZ) 2021-06-17 23:45 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 16h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9629

    2021-06-17 07:40 Poznań (POZ) 2021-06-17 08:55 Liverpool (LPL)

  • FR

    FR9592

    2021-06-17 20:15 Liverpool (LPL) 2021-06-17 23:45 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-06-27 13:05 Poznań (POZ) 2021-06-28 01:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9593

    2021-06-27 13:05 Palma de Mallorca (PMI) 2021-06-27 14:45 Liverpool (LPL)

  • FR

    FR9628

    2021-06-27 21:05 Liverpool (LPL) 2021-06-28 00:10 Poznań (POZ)

Cena 347 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2021-06-21 08:50 Poznań (POZ) 2021-06-22 00:55 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 16h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2337

    2021-06-21 08:50 Poznań (POZ) 2021-06-21 09:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR7807

    2021-06-21 16:00 Londyn (LTN) 2021-06-21 19:05 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR6368

    2021-06-22 00:05 Barcelona (BCN) 2021-06-22 00:55 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-06-27 13:05 Poznań (POZ) 2021-06-28 01:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9593

    2021-06-27 13:05 Palma de Mallorca (PMI) 2021-06-27 14:45 Liverpool (LPL)

  • FR

    FR9628

    2021-06-27 21:05 Liverpool (LPL) 2021-06-28 00:10 Poznań (POZ)

Cena 357 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2021-06-15 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-15 19:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4034

    2021-06-15 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-15 15:55 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8962

    2021-06-15 18:00 Mediolan (BGY) 2021-06-15 19:40 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-06-24 10:30 Poznań (POZ) 2021-06-24 21:55 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 10h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6582

    2021-06-24 10:30 Palma de Mallorca (PMI) 2021-06-24 12:25 Wenecja (TSF)

  • FR

    FR7507

    2021-06-24 19:15 Wenecja (TSF) 2021-06-24 20:55 Poznań (POZ)

Cena 360 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Poznań

2021-06-14 08:50 Poznań (POZ) 2021-06-15 00:55 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 16h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    FR2337

    2021-06-14 08:50 Poznań (POZ) 2021-06-14 09:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR7807

    2021-06-14 16:00 Londyn (LTN) 2021-06-14 19:05 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR6368

    2021-06-15 00:05 Barcelona (BCN) 2021-06-15 00:55 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-06-27 13:05 Poznań (POZ) 2021-06-28 01:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9593

    2021-06-27 13:05 Palma de Mallorca (PMI) 2021-06-27 14:45 Liverpool (LPL)

  • FR

    FR9628

    2021-06-27 21:05 Liverpool (LPL) 2021-06-28 00:10 Poznań (POZ)

Cena 362 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2021-06-15 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-15 19:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4034

    2021-06-15 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-15 15:55 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8962

    2021-06-15 18:00 Mediolan (BGY) 2021-06-15 19:40 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-06-24 21:30 Poznań (POZ) 2021-06-25 17:55 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 19h 25m / 1 przesiadka

  • BA

    BA451

    2021-06-24 21:30 Palma de Mallorca (PMI) 2021-06-24 22:55 Londyn (LHR)

  • W9

    W91902

    2021-06-25 13:55 Londyn (LTN) 2021-06-25 16:55 Poznań (POZ)

Cena 364 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Poznań

2021-06-15 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-15 19:40 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 5h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4034

    2021-06-15 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-15 15:55 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8962

    2021-06-15 18:00 Mediolan (BGY) 2021-06-15 19:40 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-06-27 00:20 Poznań (POZ) 2021-06-27 12:20 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 11h 0m / 1 przesiadka

  • V7

    V71331

    2021-06-27 00:20 Palma de Mallorca (PMI) 2021-06-27 02:15 Wenecja (VCE)

  • FR

    FR7507

    2021-06-27 09:40 Wenecja (TSF) 2021-06-27 11:20 Poznań (POZ)

Cena 368 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2021-06-20 07:35 Poznań (POZ) 2021-06-20 15:55 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7508

    2021-06-20 07:35 Poznań (POZ) 2021-06-20 09:15 Wenecja (TSF)

  • FR

    FR6583

    2021-06-20 14:00 Wenecja (TSF) 2021-06-20 15:55 Palma de Mallorca (PMI)

Podróż do Palma de Mallorca

2021-06-27 13:05 Poznań (POZ) 2021-06-28 01:10 Palma de Mallorca (PMI)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9593

    2021-06-27 13:05 Palma de Mallorca (PMI) 2021-06-27 14:45 Liverpool (LPL)

  • FR

    FR9628

    2021-06-27 21:05 Liverpool (LPL) 2021-06-28 00:10 Poznań (POZ)

Cena 369 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

13 opinie

Dodaj komentarz

  • 30-04-2021

    Moim zdaniem wcale nie ma zamieszania, linie blokują loty odwołane a Ci co maja kupione bilety dostają możliwość zmiany bez opłat, poza tym wszystkie informacje znajdziecie na bieżąco na stronie www.gov.pl

  • 02-03-2021

    Panuje ogromne zamieszanie co do lotów, które ciągle są zmieniane, tak samo wygląda sytuacja formularzy oraz szczepień na poszczególne kraje, mało kto wie gdzie je sprawdzać. Niektórzy przez taki bałagan zostają cofnięci z lotniska i tracą bilety.

  • 15-12-2020

    Jeśli LOT wprowadza jakieś połączenia to zazwyczaj o nich informuje, więc najlepiej takie informacje śledzić na wiadomościach lotniczych, np na pasazer.pl

  • 02-12-2020

    Bezpośredniej Palmy jeszcze brak w sprzedaży, są loty ale z 1 przesiadką, ja czekam na te co były w sezonie letnim, dajcie znać jak zauważycie że sprzedaż ruszyła. Palma jest the best.

  • 25-11-2020

    Słyszałam że oferta lotów wakacyjnych LOT jest już w sprzedaży, czy dotyczy to także lotów do Palmy?

  • 04-11-2020

    Może sprawdźcie sobie teraz loty czarterowe, jest szansa że te latają do Hiszpanii.

  • 03-09-2020

    Teraz lot udostępnią loty do Hiszpanii z 2 przesiadkami, to raczej nikt się nie zdecyduje, a dodatkowo zamknęli nam granice, pechowa ta jesień.

  • 31-08-2020

    No i po bezpośredniej Palmie, koniec wakacji koniec lotów liniami LOT na Majorkę. Czy kolejny sezon tez będziemy mieć takie fajne połączenia? To był świetny pomysł na wprowadzenie takich rejsów.

  • 07-08-2020

    Biorąc pod uwagę linie, komfort lotu no i samo miejsce docelowe to na prawdę ceny są niskie

  • 21-07-2020

    Żałuje że kupiłam biletów od razu jak te loty się pojawiły bo było znacznie taniej, choć i tak ceny jak na linie LOT są ok

  • 17-07-2020

    LOT postanowił zainwestować nareszcie w konkretne kierunki, Hiszpania czy Grecja to najbardziej oblegane loty.

  • 14-07-2020

    Bardzo fajne połączenie, takie kierunki do tej pory obstawione były głownie przez tanie linie i super że w końcu LOT poszerzył ofertę o Majorkę

  • 10-07-2020

    Majorka wystartowała, brawo dla LOTu że zdecydował się wprowadzić tak fajne kierunki, już dawno powinien zainwestować w tego typu rejsy, jak do tej pory latały czartery i tanie loty.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena