Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-23 - 2017-10-30
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Kraków - Malaga, Wylot lotnisko: Kraków Balice - Kraków, Przylot lotnisko Costa del Sol Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Środa, Sobota) .

Loty z Krakowa do Malagi. W sezonie letnim 2017 bezpośrednie loty udostępnia tani irlandzki przewoźnik Ryanair dwa razy w tygodniu w środy oraz soboty. Loty w środy z Krakowa o godz 13:50, lądowanie w Maladze o godz 17:35, natomiast loty sobotnie o 10:45-14:30. Loty powrotne z Malagi do Krakowa także dwa razy w tygodniu w środy o godz 18:10-21:55 i w soboty w godzinach 06:35-10:20. Rezerwuj bilet lotniczy do słonecznej Andaluzji, prowincja Costa del Sol na lot Kraków - Malaga. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Malaga

Tanie Loty z Krakowa do Hiszpanii

Informacje o lotach Kraków - Malaga. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-29 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Malaga (AGP).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2589

    2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)

Podróż do Málaga

2017-05-31 19:10 Kraków (KRK) 2017-05-31 23:55 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2588

    2017-05-31 19:10 Kraków (KRK) 2017-05-31 22:55 Málaga (AGP)

Cena 848 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2017-05-24 15:55 Kraków (KRK) 2017-05-25 00:55 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2142

    2017-05-24 15:55 Kraków (KRK) 2017-05-24 17:40 Manchester (MAN)

  • FR

    1. FR 3208

    2017-05-24 20:55 Manchester (MAN) 2017-05-25 00:55 Málaga (AGP)

Podróż do Málaga

2017-05-31 19:10 Kraków (KRK) 2017-05-31 23:55 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2588

    2017-05-31 19:10 Kraków (KRK) 2017-05-31 22:55 Málaga (AGP)

Cena 1005 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2017-05-24 15:35 Kraków (KRK) 2017-05-25 00:50 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3037

    2017-05-24 15:35 Kraków (KRK) 2017-05-24 17:10 Wenecja (TSF)

  • FR

    1. FR 2598

    2017-05-24 22:00 Wenecja (TSF) 2017-05-25 00:50 Málaga (AGP)

Podróż do Málaga

2017-05-31 19:10 Kraków (KRK) 2017-05-31 23:55 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2588

    2017-05-31 19:10 Kraków (KRK) 2017-05-31 22:55 Málaga (AGP)

Cena 1005 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2589

    2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)

Podróż do Málaga

2017-05-31 12:55 Kraków (KRK) 2017-05-31 23:25 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 9h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8163

    2017-05-31 12:55 Londyn (STN) 2017-05-31 14:55 Málaga (AGP)

  • FR

    1. FR 2436

    2017-05-31 19:00 Kraków (KRK) 2017-05-31 22:25 Londyn (STN)

Cena 1005 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2589

    2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)

Podróż do Málaga

2017-05-31 12:10 Kraków (KRK) 2017-06-01 01:45 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 12h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9863

    2017-05-31 12:10 Liverpool (LPL) 2017-05-31 14:10 Málaga (AGP)

  • FR

    1. FR 9646

    2017-05-31 21:10 Kraków (KRK) 2017-06-01 00:45 Liverpool (LPL)

Cena 712 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2589

    2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)

Podróż do Málaga

2017-05-31 22:25 Kraków (KRK) 2017-06-01 12:20 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 12h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2447

    2017-05-31 22:25 Leeds (LBA) 2017-06-01 00:35 Málaga (AGP)

  • FR

    1. FR 2332

    2017-06-01 07:50 Kraków (KRK) 2017-06-01 11:20 Leeds (LBA)

Cena 869 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2589

    2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)

Podróż do Málaga

2017-05-31 14:20 Kraków (KRK) 2017-05-31 23:25 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • LS

    1. LS 1406

    2017-05-31 14:20 Londyn (STN) 2017-05-31 16:10 Málaga (AGP)

  • FR

    1. FR 2436

    2017-05-31 19:00 Kraków (KRK) 2017-05-31 22:25 Londyn (STN)

Cena 1139 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2589

    2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)

Podróż do Málaga

2017-05-31 21:15 Kraków (KRK) 2017-06-01 10:30 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 12h 15m / 1 przesiadka

  • TB

    1. TB 3594

    2017-05-31 21:15 Bruksela (CRL) 2017-05-31 23:55 Málaga (AGP)

  • FR

    1. FR 6728

    2017-06-01 07:30 Kraków (KRK) 2017-06-01 09:30 Bruksela (CRL)

Cena 843 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2589

    2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)

Podróż do Málaga

2017-05-31 23:40 Kraków (KRK) 2017-06-01 14:25 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 3116

    2017-05-31 23:40 Londyn (STN) 2017-06-01 01:30 Málaga (AGP)

  • FR

    1. FR 2432

    2017-06-01 10:00 Kraków (KRK) 2017-06-01 13:25 Londyn (STN)

Cena 784 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 3h 45m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 2589

    2017-05-24 14:50 Kraków (KRK) 2017-05-24 18:35 Málaga (AGP)

Podróż do Málaga

2017-06-01 00:50 Kraków (KRK) 2017-06-01 12:30 Málaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 10h 40m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 6058

    2017-06-01 00:50 Bristol (BRS) 2017-06-01 02:30 Málaga (AGP)

  • U2

    1. U2 6275

    2017-06-01 08:00 Kraków (KRK) 2017-06-01 11:30 Bristol (BRS)

Cena 1179 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

21 opinie

Dodaj komentarz

  • 22-05-2017

    Malaga zawsze była w dosyć wysokiej cenie, szkoda bo gdyby nie to to latałabym znacznie częściej bo to przepiękne miasto i okolice, każde miasto dokoła ma swój niepowtarzalny urok i klimat

  • 06-03-2017

    No to się zaczną ceny na ten lot, i tak jest drogo w porównaniu do innych kierunków a teraz długie weekendy, wakacje, warto już skorzystać i kupić bo potem to już kosmiczne ceny

  • 27-12-2016

    Malaga lata od tego sezonu przez cały rok, nie ma przestoju.

  • 21-10-2016

    Akurat na Majorkę sezon wcale nie mija, loty są nawet w grudniu i styczniu. No chyba że Ty już nie masz urlopu, ale to całkiem inna bajka.

  • 18-08-2016

    Sezon na Malagę powoli mija, z końcem lata kończą się loty. Jak zobaczycie na niebie klucze żurawi pamiętajcie że bezpośrednie loty zamykają sprzedaż.

  • 12-07-2016

    Leciałem w sobotę Ryanair do Malagi lot FR 2589 bardzo fajnie szybko i przyjemnie. Jak dla mnie Rayaner nie ma konkurencji !

  • 23-06-2016

    Oj te ceny to faktycznie jak trafisz.

  • 16-05-2016

    Też już kupiłem bilety na wakacje do Malagi. Lecę z rodziną 9-20 Lipca. Dzięki Ryanair za dobrą cenę :)

  • 27-03-2016

    Kupiłam już bilety na wakacje 6-13 Lipiec. Nie mogę się doczekać. Cieszę się że jest bezpośredni przelot do Malagi z Krakowa.

  • 24-09-2015

    Słyszałam że z lotniska w Maladze najszybciej mozna dostac sie na Gibraltar. Musze sie tam dostac jak najszybciej i kombinuje jak najłatwiej i najtaniej.

  • 14-09-2015

    Wracam jutro tj 15 września do Malagi, w Polsce juz czuć jesień, chyba się odzwyczaiłem od zimnych klimatów. Ile tutaj trzeba ubrań

  • 18-08-2015

    Moi znajomi dzisiaj wystartowali lotem FR2589 po 10 rano i juz są na miejscu w Maladze, lot można obserwować (co czyniłem całe popołudnie) na stronie www.flightradar24.com

  • 17-02-2015

    Szukam dziewczyny która leciała tym samym lotem co ja z Malagi do Krakowa, piękna ciemne długie włosy. Zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia. Pomóżcie mi, może ktoś wracał 13 sierpnia i odezwie się. Pozdrawiam.

  • 14-10-2014

    RYANAIR TO LINIA KTÓRĄ LATAM DO POLSKI Z MALAGI. JUZ SIE PRZYZWYCZAIŁEM, NA POCZĄTKU WYDAWAŁO MI SIE ŻE STRASZNIE CIASNO, DUŻO LUDZI TERAZ POSTRZEGAM TO INACZEJ.

  • 12-08-2013

    samolot cały obłożony, ani jednego wolnego miejsca, sam przelot oceniam pozytywnie

  • 04-07-2013

    Wiadomo że na wakacje ceny sa jak z kosmosu ale tez nikt za darmo nie poleci, jadąc we dwójkę samochodem wyszło by duzo drożej

  • 12-06-2013

    Cenią sobię te loty aż żal, tyle widac ale nie sposób sie oprzeć Malaga jest przepiękna i stosunkowo niedaleko w porównaniu do innych kurortów

  • 10-04-2013

    Lubie latać z lotniska w Balicach, odnajduję się tu bezproblemu, a połaczenie do Malagi choć nie zawsze tanie to godne polecenia.

  • 05-08-2012

    No z cenami na wakacje to faktycznie troche przegapiłaś najlepsze ceny, ale ogólnie Malaga pięknie miejsce warte zobaczenia za każdą cene

  • 27-04-2012

    A ja szukam własnie czegoś taniego na wakacje. Bo tylko wtedy mam urlop. Pomocy...Czy tylko ceny spadają poza sezonem???? A tak pięknie miało być.

  • 13-04-2012

    Kto nie był w Maladze niech żałuje ! Często latam liniami Ryanair z Krakowa, lot trwa około 3 godzin. Można kupić bilety w super cenach, najlepiej w okresie powakacyjnym.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena