Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-03-31
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Malaga, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Costa del Sol Linie lotnicze Norwegian. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Malagi liniami Norwegian. Przewoźnik udostępnia bezpośrednie rejsy w sezonie letnim 2017 trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy oraz soboty. Wyloty z Warszawy w poniedziałki o godz 19:30, lądowanie w Maladze o godz 23:30, w środy o 20:25-00:25 oraz w soboty o godz 10:55-14:55. Loty powrotne z Malagi do Warszawy także 3 razy w tygodniu w poniedziałki o godz 15:05-18:50, środy o godz 16:00-19:45 oraz soboty o godz 06:30-10:15. Bilety lotnicze na trasie Warszawa - Malaga w promocyjnych cenach. Rezerwacja online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Malaga

Tanie Loty z Warszawy do Hiszpanii

Informacje o lotach Warszawa - Malaga. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-25 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Malaga (AGP).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-12-02 19:00 Warszawa (WMI) 2017-12-02 23:00 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 4h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4060

    2017-12-02 19:00 Warszawa (WMI) 2017-12-02 23:00 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-12-09 14:30 Warszawa (WMI) 2017-12-09 19:35 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 4h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4059

    2017-12-09 14:30 Warszawa (WMI) 2017-12-09 18:35 Malaga (AGP)

Cena 388 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-12-02 19:00 Warszawa (WMI) 2017-12-02 23:00 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 4h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4060

    2017-12-02 19:00 Warszawa (WMI) 2017-12-02 23:00 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-12-09 11:35 Warszawa (WMI) 2017-12-09 19:55 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2581

    2017-12-09 11:35 Wrocław (WRO) 2017-12-09 15:10 Malaga (AGP)

  • LO

    1. LO 3848

    2017-12-09 18:00 Warszawa (WAW) 2017-12-09 18:55 Wrocław (WRO)

Cena 400 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-12-02 06:05 Warszawa (WAW) 2017-12-02 14:30 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 8h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1321

    2017-12-02 06:05 Warszawa (WAW) 2017-12-02 07:55 Birmingham (BHX)

  • FR

    1. FR 2156

    2017-12-02 10:35 Birmingham (BHX) 2017-12-02 14:30 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-12-09 14:30 Warszawa (WAW) 2017-12-09 19:35 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 4h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4059

    2017-12-09 14:30 Warszawa (WMI) 2017-12-09 18:35 Malaga (AGP)

Cena 397 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-12-02 06:05 Warszawa (WAW) 2017-12-02 14:30 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 8h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1321

    2017-12-02 06:05 Warszawa (WAW) 2017-12-02 07:55 Birmingham (BHX)

  • FR

    1. FR 2156

    2017-12-02 10:35 Birmingham (BHX) 2017-12-02 14:30 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-12-09 11:35 Warszawa (WAW) 2017-12-09 19:55 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 7h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2581

    2017-12-09 11:35 Wrocław (WRO) 2017-12-09 15:10 Malaga (AGP)

  • LO

    1. LO 3848

    2017-12-09 18:00 Warszawa (WAW) 2017-12-09 18:55 Wrocław (WRO)

Cena 409 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-12-02 19:00 Warszawa (WMI) 2017-12-02 23:00 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 4h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4060

    2017-12-02 19:00 Warszawa (WMI) 2017-12-02 23:00 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-12-09 07:20 Warszawa (WMI) 2017-12-09 21:05 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2575

    2017-12-09 07:20 Eindhoven (EIN) 2017-12-09 10:20 Malaga (AGP)

  • FR

    1. FR 4021

    2017-12-09 18:15 Warszawa (WMI) 2017-12-09 20:05 Eindhoven (EIN)

Cena 373 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-12-02 21:40 Warszawa (WMI) 2017-12-03 11:15 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 13h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-12-02 21:40 Warszawa (WMI) 2017-12-02 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 8162

    2017-12-03 07:20 Londyn (STN) 2017-12-03 11:15 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-12-09 14:30 Warszawa (WMI) 2017-12-09 19:35 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 4h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4059

    2017-12-09 14:30 Warszawa (WMI) 2017-12-09 18:35 Malaga (AGP)

Cena 403 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-12-02 06:05 Warszawa (WAW) 2017-12-02 14:30 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 8h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1321

    2017-12-02 06:05 Warszawa (WAW) 2017-12-02 07:55 Birmingham (BHX)

  • FR

    1. FR 2156

    2017-12-02 10:35 Birmingham (BHX) 2017-12-02 14:30 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-12-09 07:20 Warszawa (WAW) 2017-12-09 21:05 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2575

    2017-12-09 07:20 Eindhoven (EIN) 2017-12-09 10:20 Malaga (AGP)

  • FR

    1. FR 4021

    2017-12-09 18:15 Warszawa (WMI) 2017-12-09 20:05 Eindhoven (EIN)

Cena 381 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-12-02 21:40 Warszawa (WMI) 2017-12-03 11:15 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 13h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-12-02 21:40 Warszawa (WMI) 2017-12-02 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 8162

    2017-12-03 07:20 Londyn (STN) 2017-12-03 11:15 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-12-09 07:20 Warszawa (WMI) 2017-12-09 21:05 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2575

    2017-12-09 07:20 Eindhoven (EIN) 2017-12-09 10:20 Malaga (AGP)

  • FR

    1. FR 4021

    2017-12-09 18:15 Warszawa (WMI) 2017-12-09 20:05 Eindhoven (EIN)

Cena 388 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-12-02 06:35 Warszawa (WMI) 2017-12-02 20:45 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 14h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4501

    2017-12-02 06:35 Warszawa (WMI) 2017-12-02 08:40 Belfast (BFS)

  • FR

    1. FR 1315

    2017-12-02 16:45 Belfast (BFS) 2017-12-02 20:45 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-12-09 07:20 Warszawa (WMI) 2017-12-09 21:05 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2575

    2017-12-09 07:20 Eindhoven (EIN) 2017-12-09 10:20 Malaga (AGP)

  • FR

    1. FR 4021

    2017-12-09 18:15 Warszawa (WMI) 2017-12-09 20:05 Eindhoven (EIN)

Cena 408 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-12-02 19:00 Warszawa (WMI) 2017-12-02 23:00 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 4h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4060

    2017-12-02 19:00 Warszawa (WMI) 2017-12-02 23:00 Malaga (AGP)

Podróż do Malaga

2017-12-09 09:50 Warszawa (WMI) 2017-12-10 11:20 Malaga (AGP)
Całkowity czas podróży: 24h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5157

    2017-12-09 09:50 Karlsruhe (FKB) 2017-12-09 12:45 Malaga (AGP)

  • FR

    1. FR 5021

    2017-12-10 08:30 Warszawa (WMI) 2017-12-10 10:20 Karlsruhe (FKB)

Cena 357 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

21 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-10-2017

    A jak u Norwegiana wygląda bagaż? Jest w cenie czy dopłata?

  • 11-10-2017

    BEZPOŚREDNIE LOTY W CZWARTKI I NIEDZIELE. NORWEGIAN TO FAJNY TANI PRZEWOŹNIK. KORZYSTAJCIE BO CENY DOBRE.

  • 09-08-2017

    Ma także w cenie podręczny bagaż o wadze 10KG, a to już coś, nie tak jak Wizz Air mały do 5KG mieszczący się pod fotelem:/ to już przesada.

  • 27-07-2017

    Norwegian przynajmniej ma tanie ceny na dodatkowy bagaż, chyba najtaniej wśród tanich przewoźników. Około 150 zł w dwie strony w dodatku 20kg.

  • 17-07-2017

    To co mnie zaskoczyło to wi fi na pokładzie samolotu, po za tym lot jak każdy inny

  • 15-05-2017

    Na tej trasie najlepsze połączenie, wygodnie, punktualnie, polecam

  • 28-04-2017

    Jakoś bywałem w różnych miejscach na świecie bez konieczności wynajmowania auta, to dodatkowe koszty (na pewno poprawiają komfort) no ale można z niego zrezygnować na rzecz innych atrakcji.

  • 16-03-2017

    A ja właśnie byłem pozytywnie zaskoczony ceną za wynajem samochodu, wynajmowałem na lotnisku, no i tylko formalności długo schoodzą bo pełno ludzi ale cenowo super wyszło

  • 21-04-2016

    My będąc w maladze nie wiedzieliśmy o tym i za dużo zapłaciliśmy bo nam właśnie tak podoliczali - w sumie nie wiadomo co- nie znam hiszpańskiego i tylko sie cena zdziwiłem, ale zapłaciłem, podziekowałem i mam na przyszłość nauczkę. lepiej wynajmujcie sobie wczesniej auta w polskich firmach, przynajmniej wiadomo za co płacicie.

  • 09-12-2015

    Chodzi ci o wynajęcie samochodu?? Najlepiej to zrobić duzo wcześniej online i miec juz podstawiony samochód do odebrania na lotnisku z świadomym wyborem usług ktore masz w cenie. Na miejscu jesli nie znasz języka często zdarza się że nieświadomie że zaplacisz za dodatkowe usługi często zupełnie niepotrzebne.

  • 03-10-2015

    Czy wie ktoś jak wydostać się z lotniska w Maladze ? czy znacie jakąś tanią wypożyczalnie ale bez karty kredytowej ?

  • 29-09-2015

    Do kiedy trwa sezon letni? I do kiedy Norwegian lata do Malagi, czy cały rok czy tylko sezonowo, bo wyczytałam że większośc kierunków wakacyjnych lata tylko w sezonie letnim.

  • 31-03-2015

    Rena bilet wysyłają Ci na maila gotowy do druku, czyli dostajesz gotową kartę pokładową.

  • 24-03-2015

    Od razu po wykupieniu dostajesz bilet w wersji PDF gotowy do druku na maila którego podajesz podczas zakupu. Śmiało odwagi. O wszystkim można doczytać na necie. Wujek google zawsze Ci pomoże.

  • 09-03-2015

    Jak sobie kupie bilety tutaj to gdzie dostaje bilety?? Na lotnisku, czy generują się w systemie i drukuję od razu jak kupie? Chciałabym wiedzieć to przed decyzja zakupu.

  • 29-01-2015

    Ceny najniższe są za mniej niż 200pln więc bardzo korzystne. Lotem bezpośrednim Norwegianem i z Okęcia. Wszystko na temat.

  • 23-01-2015

    Super sprawa, że na pokładzie Norwegian w czasie lotu do Malagi jest dostępne WiFi !!!

  • 20-01-2015

    Bardzo korzystne ceny na Norwegianie, wszyscy moi znajomi sie obkupuja, bojąc się, że ceny podskoczą na wakacje. Ja czekam jeszcze może się cos zmieni, może na huraaa czasem nie wartko kupować.

  • 07-11-2014

    Dobre, bezpośrednie loty z Okęcia, Krótko się leci, w cenie bagaż podręczny jak w większości ofert tanich linii, dopłaca sie dodatkowo 68zł w jedna strone za bagaż 20kg, jak w dwie to razy 2. Wiadomo.

  • 29-09-2014

    Trzeba zawsze wybierać opcje najdogodniejsze cenowo i godzinowo. Norwegian ma późne lądowanie w Maladze o 23:55 więc trudno samemu dotrzeć do centrum.

  • 18-03-2014

    Drogo wypada w rankingach sprzedaży Norwegian, to juz chyba Ryanair ma niższe ceny i dwa bagaże do wyboru albo 15kg albo 20kg, Norwegian ma tylko 20kg, choc w niższej cenie. Sama nie wiem co wybrać.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena