Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-23 - 2017-10-31
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Warszawa - Barcelona, Wylot lotnisko: Warszawa Modlin - Warszawa, Przylot lotnisko El Prat Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Barcelony w sezonie letnim 2017 zapewniają irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair. Z lotniska Warszawa Modlin (WMI) bezpośrednie loty pięć razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty, niedziele). Loty z Warszawy w poniedziałki o godz 11:20, lądowanie w Barcelonie o godz 14:30, pozostałe dni o godzinie 20:35-23:45. Loty powrotne z Barcelony do Warszawy także 5 razy w tygodniu (poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty, niedziele). Rezerwacja biletów lotniczych online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Barcelona

Tanie Loty z Warszawy do Hiszpanii

Informacje o lotach Warszawa - Barcelona. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-04-09 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Barcelona (BARC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-05-29 10:15 Warszawa (WAW) 2017-05-29 13:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 15m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 437

    2017-05-29 10:15 Warszawa (WAW) 2017-05-29 13:30 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-06-05 09:00 Warszawa (WAW) 2017-06-05 12:55 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 6944

    2017-06-05 09:00 Warszawa (WMI) 2017-06-05 11:55 Barcelona (BCN)

Cena 693 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-05-29 22:10 Warszawa (WAW) 2017-05-30 01:05 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 5641

    2017-05-29 22:10 Warszawa (WAW) 2017-05-30 01:05 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-06-05 18:30 Warszawa (WAW) 2017-06-05 22:25 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 5640

    2017-06-05 18:30 Warszawa (WAW) 2017-06-05 21:25 Barcelona (BCN)

Cena 661 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-05-29 22:10 Warszawa (WAW) 2017-05-30 01:05 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 5641

    2017-05-29 22:10 Warszawa (WAW) 2017-05-30 01:05 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-06-05 09:00 Warszawa (WAW) 2017-06-05 12:55 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 6944

    2017-06-05 09:00 Warszawa (WMI) 2017-06-05 11:55 Barcelona (BCN)

Cena 433 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-05-29 22:10 Warszawa (WAW) 2017-05-30 01:05 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 5641

    2017-05-29 22:10 Warszawa (WAW) 2017-05-30 01:05 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-06-05 18:10 Warszawa (WAW) 2017-06-05 22:10 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 0m / Bezpośrednio

  • VY

    1. VY 8844

    2017-06-05 18:10 Warszawa (WAW) 2017-06-05 21:10 Barcelona (BCN)

Cena 621 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-05-29 12:20 Warszawa (WMI) 2017-05-29 15:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 6945

    2017-05-29 12:20 Warszawa (WMI) 2017-05-29 15:30 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-06-05 18:30 Warszawa (WMI) 2017-06-05 22:25 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 5640

    2017-06-05 18:30 Warszawa (WAW) 2017-06-05 21:25 Barcelona (BCN)

Cena 727 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-05-29 12:20 Warszawa (WMI) 2017-05-29 15:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 6945

    2017-05-29 12:20 Warszawa (WMI) 2017-05-29 15:30 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-06-05 09:00 Warszawa (WMI) 2017-06-05 12:55 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 6944

    2017-06-05 09:00 Warszawa (WMI) 2017-06-05 11:55 Barcelona (BCN)

Cena 499 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-05-29 12:20 Warszawa (WMI) 2017-05-29 15:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 6945

    2017-05-29 12:20 Warszawa (WMI) 2017-05-29 15:30 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-06-05 18:10 Warszawa (WMI) 2017-06-05 22:10 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 3h 0m / Bezpośrednio

  • VY

    1. VY 8844

    2017-06-05 18:10 Warszawa (WAW) 2017-06-05 21:10 Barcelona (BCN)

Cena 687 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-05-29 22:10 Warszawa (WAW) 2017-05-30 01:05 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • D8

    1. D8 5641

    2017-05-29 22:10 Warszawa (WAW) 2017-05-30 01:05 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-06-05 07:30 Warszawa (WAW) 2017-06-05 15:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 6h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2201

    2017-06-05 07:30 Kraków (KRK) 2017-06-05 10:10 Barcelona (GRO)

  • LO

    1. LO 3908

    2017-06-05 13:10 Warszawa (WAW) 2017-06-05 14:00 Kraków (KRK)

Cena 637 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-05-29 14:40 Warszawa (WAW) 2017-05-29 21:45 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 7h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3883

    2017-05-29 14:40 Warszawa (WAW) 2017-05-29 15:30 Katowice (KTW)

  • W6

    1. W6 1175

    2017-05-29 18:55 Katowice (KTW) 2017-05-29 21:45 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-06-05 09:00 Warszawa (WAW) 2017-06-05 12:55 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 6944

    2017-06-05 09:00 Warszawa (WMI) 2017-06-05 11:55 Barcelona (BCN)

Cena 620 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-05-29 17:35 Warszawa (WMI) 2017-05-30 00:59 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 7h 24m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4553

    2017-05-29 17:35 Warszawa (WMI) 2017-05-29 19:55 Neapol (NAP)

  • VY

    1. VY 6503

    2017-05-29 23:00 Neapol (NAP) 2017-05-30 00:59 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-06-05 09:00 Warszawa (WMI) 2017-06-05 12:55 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 6944

    2017-06-05 09:00 Warszawa (WMI) 2017-06-05 11:55 Barcelona (BCN)

Cena 626 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

33 opinie

Dodaj komentarz

  • 11-01-2017

    Fajna trasa

  • 14-11-2016

    A jakie to ma znaczenie gdzie się siedzi, ważne żeby było miejsce, bo ja słyszałam że coraz częściej zdarzają się sytuacje że linie sprzedają więcej biletów niż miejsc w samolocie, ale to chyba chodziło o linie regularne miejmy nadzieje.

  • 27-09-2016

    NIGDY NIE MIAŁEM TAKIEJ SYTUACJI.

  • 23-09-2016

    To raczej sporadyczne przypadki, zazwyczaj robiąc wcześniej odprawę miejsca przydzielają Wam obok siebie.

  • 01-09-2016

    Ja miałem podobna, leciałem z żoną i przerzuciło nam jedno miejsce na środek samolotu. Właściwie to nawet jej się poszczęściło bo miała więcej przestrzeni na nogi, lepsze miejsce. Chyba jako jedni z ostatnich robiliśmy odprawę i nie było juz wolnych miejsc obok siebie. Bardzo sporadyczne przypadki, ale jednak.

  • 27-07-2016

    kupiliśmy bilety na lot do Barcelony i ku naszemu zdziwieniu system nie przydzielił nam miejsc obok siebie. czy kiedykolwiek mieliście podobna sytuację?

  • 17-06-2016

    Na pierwszy lot z Modlina ledwo zdążyłam tyle szukałam tego lotniska, dojazd do d..., no ale przynajmniej cena biletów rekompensuje

  • 10-06-2016

    Modlin nie jest taki zły przynajmniej nie ma takich kolejek, tłumów, obsługuje samego Ryanaira i wszystko jakoś tak sprawnie i szybko idzie

  • 01-06-2016

    I takie połączenia to ja rozumie, loty pięć razy w tygodniu, na głowne lotnisko w Barcelonie, no może bym się do Modlina przyczepił ale nie przesadzajmy

  • 30-11-2015

    podoba mi sie że coraz więcej wakacyjnych kierunków, m.in Barcelona lata późna jesienią i w miesiącach zimowych.

  • 03-11-2015

    W LISTOPADZIE JEST SENS WYBIERAĆ SIE DO HISZPANII BO WIDZĘ ŻE CENY BARDZO ZACHĘCAJĄCE.

  • 15-06-2015

    Widzialam kiedyś reklame tych busów, takie różowe piękne kolory. Bardzo dobrze że ktoś pomyślał o transporcie na lotnisko.

  • 21-05-2015

    Faktycznie z Modlina taniej, a z centrum jeżdżą modlinbusy więc też nie ma problemu z komunikacją na lotnisko. Dojazd już dawno został zorganizowany.

  • 18-11-2014

    Loty z Modlina są dużo tańsze niż z Okęcia do Barcelony, więc warto zaobserwować i porównać ceny obu linii lotniczych, zanim ktoś napisze że nie ma sensu dojeżdżać do Modlina, czasem łącznie z dojazdem wychodzi taniej niż sam lot z Okęcia.

  • 12-11-2014

    z warszawskiego Okęcia leciałam Wizz Air i to bez przesiadek, tak jak pisze patyk, więc nie ma sensu dojeżdżać do Modlina. Polecam lot na El Prat w centrum tanim węgierskim lotem.

  • 02-10-2014

    Z Okęcia lata przecież Wizzair do Barcelony Głównej więc nie trzeba jechać wcale do Modlina. Ceny są zbliżone w obu przypadkach więc po co kombinować.

  • 15-09-2014

    GORZEJ Z WYLOTEM Z WARSZAWSKIEGO MODLINA, TRZEBA STRACIĆ DODATKOWO CZAS BY TAM DOTRZEĆ A TO JUZ MI SIĘ NIE UŚMIECHA CHOĆ CENY ZACHĘCAJĄCE.

  • 12-11-2013

    Oczywiście że jest to znaczne ułatwienie z El Prat tez trzeba do centrum dojechać ale to nie co 100 km z Girony

  • 08-11-2013

    Rzeczywiście to połączenie kusi tym lotniskiem docelowym , zawsze to wygodniej i taniej niz z Girony jeszcze jechać do miasta

  • 08-10-2013

    Wielki plus za lotnisko do celowe - najbliżej centrum, ogólnie fajnie że są takie połaczenia na tanich liniach, coraz więcej osób może skorzystać

  • 02-09-2013

    Jeśli tylko ktoś ma okazje skorzytać i lecieć do Barcelony to śmiało!Samolot wiadomo bez luksusów ale się doeleci a miasto przecudne

  • 12-08-2013

    Połaczenie konkretne, bez żadnych niemiłych niespodzianek, w miare przystępna cena i na główne lotnisko- lux

  • 24-06-2013

    Ja leciałam do Girony i tez chwaliłam sobie to połączenie, ale wiadomo z el Prat sie znacznie krócej jedzie do Barcy,

  • 19-06-2013

    Podbijam pozytywne komentarze, lot na główne lotnisko rzeczywiście przyciaga

  • 27-05-2013

    Faktycznie lot na główne lotnisko jest dużym plusem, raz leciałam do Girony, niby niedaleko ale po co sie jeszcze potem autobusem tłuc i dodatkowe koszty ponosić, na El Prat wiadomo tez trzeba do miasta dojechać ale znacznie krócej

  • 24-05-2013

    w takich cenach na główne lotnisko naprawde warto

  • 06-05-2013

    Cena nie jest az taka duża jak na taka trasę, myślę że warto sie skusić

  • 29-04-2013

    Fajne wakacyjne połaczenie, warto polecieć

  • 21-03-2013

    Biorąc pod uwagę że jest to lot na główne lotnisko w Barcelonie to naprawdę wielki plus, czasem warto ciut więcej dołożyć ale odpadają koszty dojazdu do centrum z innych lotnisk na obrzeżach miasta

  • 25-02-2013

    Mój lot minął przyjemnie, bez zakłóceń, choc obawiałem się wysokości, wole jednak stąpać po ZIEMI, dziwne uczucie jak sie człowiek zorientuje że jest w powietrzu.

  • 18-02-2013

    LECIAŁAM OSTATNIO RYANAIREM NA LOTNISKO GIRONA ALE JEST AŻ 80KM OD BARCELONY, TERAZ Z OKĘCIA PROSTO NA GŁÓWNE MOŻNA, SUPER

  • 06-11-2012

    Ja też byłem pewien ze jak leci Ryanair to nie na główne lotnisko a tu proszę, wielki plus za to.

  • 20-09-2012

    Wielki plus za lot na głowne lotnisko w Barcelonie co na tanich liniach rzadko się zdarza, BRAVO

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena