Wylot

Grudzień 2019

Grudzień
Styczeń
Luty
Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Grudzień 2019

Grudzień
Styczeń
Luty
Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2014-03-31 - 2014-03-31
Promocja aktualna: do 2014-04-07

Lot na trasie Rzeszów - Barcelona, Wylot lotnisko : Rzeszów Jasionka - Rzeszów , Przylot lotnisko Girona-Costa Brava Linie lotnicze Ryanair .

Cena wraz z opłatami lotniskowymi i podatkami. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej. Do ceny może zostać dodana opłata za bagaż główny. Taryfa obowiązuje na przelot w jedną stronę. Z powodu zmiany kursów walut cena może ulec zmianie. Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Rzeszów - Barcelona

Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Rzeszów - Barcelona rezerwowano:
średnio 44 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
73.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
275.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
275.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
275.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rzeszów - Barcelona:
Rzeszów (RZE) -> Londyn (LTN) -> Barcelona (BCN)
Rzeszów (RZE) -> Bristol (BRS) -> Malta (MLA) -> Barcelona (BCN)
Rzeszów (RZE) -> Warszawa (WAW) -> Mediolan (BGY) -> Barcelona (BCN)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Barcelona - Rzeszów:
Barcelona (BCN) -> Londyn (LTN) -> Rzeszów (RZE)
Barcelona (BCN) -> Londyn (STN) -> Rzeszów (RZE)
Wysoki sezon przypada na Kwiecień (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Styczeń (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Barcelony z Krakowa (56.00zł taniej o 24%), Gdańska (126.00zł drożej o 72%), Katowic (126.00zł drożej o 72%), Poznania (79.00zł drożej o 8%), Warszawy (99.00zł drożej o 35%), Wrocławia (176.00zł drożej o 141%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Barcelony

Informacje o lotach Rzeszów - Barcelona. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-11-29 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Barcelona (BARC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 3 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-14 21:30 Rzeszów (RZE) 2020-01-15 13:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 15h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3473

    2020-01-14 21:30 Rzeszów (RZE) 2020-01-14 23:05 Londyn (LTN)

  • FR

    FR5090

    2020-01-15 09:55 Londyn (LTN) 2020-01-15 13:00 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2020-01-18 13:10 Rzeszów (RZE) 2020-01-18 22:05 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5091

    2020-01-18 13:10 Barcelona (BCN) 2020-01-18 14:35 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2020-01-18 17:40 Londyn (LTN) 2020-01-18 21:05 Rzeszów (RZE)

Cena 351 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-14 21:30 Rzeszów (RZE) 2020-01-15 13:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 15h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3473

    2020-01-14 21:30 Rzeszów (RZE) 2020-01-14 23:05 Londyn (LTN)

  • FR

    FR5090

    2020-01-15 09:55 Londyn (LTN) 2020-01-15 13:00 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2020-01-18 13:55 Rzeszów (RZE) 2020-01-18 22:55 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9015

    2020-01-18 13:55 Barcelona (BCN) 2020-01-18 15:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR2136

    2020-01-18 18:25 Londyn (STN) 2020-01-18 21:55 Rzeszów (RZE)

Cena 351 zł

Podróż 0 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-17 10:40 Rzeszów (RZE) 2020-01-18 00:40 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 14h 0m / 2 przesiadki

  • FR

    FR8225

    2020-01-17 10:40 Rzeszów (RZE) 2020-01-17 12:30 Bristol (BRS)

  • FR

    FR3774

    2020-01-17 14:00 Bristol (BRS) 2020-01-17 18:15 Malta (MLA)

  • FR

    FR1526

    2020-01-17 22:25 Malta (MLA) 2020-01-18 00:40 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2020-01-18 13:10 Rzeszów (RZE) 2020-01-18 22:05 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5091

    2020-01-18 13:10 Barcelona (BCN) 2020-01-18 14:35 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2020-01-18 17:40 Londyn (LTN) 2020-01-18 21:05 Rzeszów (RZE)

Cena 363 zł

Podróż 0 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-17 10:40 Rzeszów (RZE) 2020-01-18 00:40 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 14h 0m / 2 przesiadki

  • FR

    FR8225

    2020-01-17 10:40 Rzeszów (RZE) 2020-01-17 12:30 Bristol (BRS)

  • FR

    FR3774

    2020-01-17 14:00 Bristol (BRS) 2020-01-17 18:15 Malta (MLA)

  • FR

    FR1526

    2020-01-17 22:25 Malta (MLA) 2020-01-18 00:40 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2020-01-18 13:55 Rzeszów (RZE) 2020-01-18 22:55 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9015

    2020-01-18 13:55 Barcelona (BCN) 2020-01-18 15:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR2136

    2020-01-18 18:25 Londyn (STN) 2020-01-18 21:55 Rzeszów (RZE)

Cena 363 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Rzeszów

2020-01-16 09:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-16 23:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3806

    2020-01-16 09:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-16 10:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61431

    2020-01-16 17:45 Warszawa (WAW) 2020-01-16 19:50 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6366

    2020-01-16 21:50 Mediolan (BGY) 2020-01-16 23:30 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2020-01-18 13:10 Rzeszów (RZE) 2020-01-18 22:05 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5091

    2020-01-18 13:10 Barcelona (BCN) 2020-01-18 14:35 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2020-01-18 17:40 Londyn (LTN) 2020-01-18 21:05 Rzeszów (RZE)

Cena 401 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Rzeszów

2020-01-16 09:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-16 23:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3806

    2020-01-16 09:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-16 10:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61431

    2020-01-16 17:45 Warszawa (WAW) 2020-01-16 19:50 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6366

    2020-01-16 21:50 Mediolan (BGY) 2020-01-16 23:30 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2020-01-18 13:55 Rzeszów (RZE) 2020-01-18 22:55 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9015

    2020-01-18 13:55 Barcelona (BCN) 2020-01-18 15:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR2136

    2020-01-18 18:25 Londyn (STN) 2020-01-18 21:55 Rzeszów (RZE)

Cena 401 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-15 09:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-15 18:45 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 9h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3806

    2020-01-15 09:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-15 10:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61475

    2020-01-15 15:45 Warszawa (WAW) 2020-01-15 18:45 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2020-01-18 13:10 Rzeszów (RZE) 2020-01-18 22:05 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 7h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5091

    2020-01-18 13:10 Barcelona (BCN) 2020-01-18 14:35 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2020-01-18 17:40 Londyn (LTN) 2020-01-18 21:05 Rzeszów (RZE)

Cena 405 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-15 09:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-15 18:45 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 9h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3806

    2020-01-15 09:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-15 10:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61475

    2020-01-15 15:45 Warszawa (WAW) 2020-01-15 18:45 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2020-01-18 13:55 Rzeszów (RZE) 2020-01-18 22:55 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 8h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9015

    2020-01-18 13:55 Barcelona (BCN) 2020-01-18 15:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR2136

    2020-01-18 18:25 Londyn (STN) 2020-01-18 21:55 Rzeszów (RZE)

Cena 405 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-14 21:30 Rzeszów (RZE) 2020-01-15 13:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 15h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3473

    2020-01-14 21:30 Rzeszów (RZE) 2020-01-14 23:05 Londyn (LTN)

  • FR

    FR5090

    2020-01-15 09:55 Londyn (LTN) 2020-01-15 13:00 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2020-01-20 13:55 Rzeszów (RZE) 2020-01-20 22:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9015

    2020-01-20 13:55 Barcelona (BCN) 2020-01-20 15:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR2136

    2020-01-20 18:00 Londyn (STN) 2020-01-20 21:30 Rzeszów (RZE)

Cena 404 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-14 21:30 Rzeszów (RZE) 2020-01-15 13:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 15h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3473

    2020-01-14 21:30 Rzeszów (RZE) 2020-01-14 23:05 Londyn (LTN)

  • FR

    FR5090

    2020-01-15 09:55 Londyn (LTN) 2020-01-15 13:00 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2020-01-22 13:55 Rzeszów (RZE) 2020-01-22 22:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 7h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9015

    2020-01-22 13:55 Barcelona (BCN) 2020-01-22 15:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR2136

    2020-01-22 18:00 Londyn (STN) 2020-01-22 21:30 Rzeszów (RZE)

Cena 404 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

36 opinie

Dodaj komentarz

  • 22-01-2016

    Ale to już było i nie wróci więcej, jak śpiewała Maryla Rodowicz. Wszystkie fajne kierunki nam zabierają i w zamian mamy jakieś zupełnie nikomu nie potrzebne.

  • 06-10-2014

    NO I CO Z TĄ BARCELONA Z RZESZOWA????? JEST SZANSA ŻE W KOŃCU JAKAŚ LINIA WYLECI???? CZEKAMY NA INFORMACJE. W TAKICH WARUNKACH JAKIE OSTATNIO PANUJĄ NIE DA SIĘ WIERZYĆ W TO ŻE LOTY SĄ REALNE.

  • 02-09-2014

    Przecież ostatnio ogłosili nowe kierunki z Rzeszowa w tym Barcelonę, to jak w końcu będą te loty czy nie będą. Nic nie można zaplanować...

  • 22-05-2014

    FAKTYCZNIE NIE MA NIE SŁYSZAŁAM W TV ŻADNEJ WIADOMOŚCI NA NECIE TEŻ JAKOŚ PRZEGAPIŁAM. BYŁAM W GIRONIE W TAMTYM ROKU I BARDZO MI SIĘ PODOBAŁO W DODATKU LECIELIŚMY Z RZESZOWA A TO JUZ HISTORIA ECH.

  • 03-03-2014

    To juz postanowione ze z Rzeszowa do Hiszpanii nie ma wylotów? Moze na sezon letni ruszą znowu?? My jeszcze mamy nadzieję.

  • 19-02-2014

    Serio? Jak to a ja miałam tyle wakacyjnych planów. Foch...

  • 22-01-2014

    No już potwierdzone, że loty odwołane z powodu zbyt małej ilości samolotów. Jakos nie chce mi się w to wierzyć. Przecież było dużo chętnych na te loty.

  • 08-01-2014

    Raczej nie będzie z tego co słyszałem :/ a miało być tak pięknie... no cos nam się kierunki wykruszają z Rzeszowa.

  • 02-01-2014

    A co z lotami z Rzeszowa do Girony???? są czy jeszcze sezon się nie zaczął, nie mogę znaleźć bezpośrednich połączeń...

  • 30-09-2013

    Byłam pewna że przegapiłam i juz w tym roku się nie załapię na to połączenie a tu proszę udało się i to taniej niz w tamtm roku

  • 26-09-2013

    Jak ktos dopiero teraz korzysta z urlopu to polecam to [połaczenie- póki jeszcze jest

  • 19-09-2013

    tez myślałam ze na koniec Ryanair wrzuci jakie s ceny z kosmosu ale nawet nie całkiem spoko cenu jak na Barcelonę

  • 11-09-2013

    Bilety ciągle utrzymują się w fajnych cenach, fajnie ze pomimo koncówki sezonu możana jeszcze tanio polecieć

  • 20-08-2013

    Girona nadal ma dobre ceny, więc kto nie był niech leci, kto był niech odwiedza ponownie. Ja byłam juz kilka razy. Hotel wychodzi tanio lot jeszcze taniej, nie ma na co czekać.

  • 05-08-2013

    Na październik mam wolne więc już wypatrzyłam dobre ceny, dobra nasza wakacje będą należeć do ekonomicznych no i w dodatku ESPANIOL :P

  • 17-07-2013

    trzeba korzystac póki jest to połaczenie bo warto!

  • 27-05-2013

    Nie miałam jeszcze okazji skorzystać z tego połącznia, a uwielbiam latać więc czemu by nie skorzystać, musze tylko namówić koleżanki i upolowac tani bilet

  • 20-05-2013

    W tamtym roku był szał na to połączenie , teraz bardziej Trapanii jest oblegane, nie mogłem się zdecydować ale na Barcelonę ceny były niższe na moje terminy więc wygrała

  • 30-04-2013

    W maju wiele promocyjnych lotów, świetna sprawa, szczególnie że już od jutra długi weekend majowy. A Hiszpania to świetne miejsce na plażowanie i wypoczynek. Do tego hotel i urlop pierwsza klasa.

  • 13-02-2013

    Ceny wyśmienite, za około 300zł można polecieć w dwie strony od czwartku do niedzieli niezły wypoczynek można sobie zafundować. Byłam i każdemu polecam to miejsce, a tym bardziej z Rzeszowa.

  • 22-11-2012

    HURAAAA od marca wraca połączenie Rzeszów Girona - na to czekałam. Juz się cieszę na te loty.

  • 19-10-2012

    No mi tez przykro że trzeba do marca czekać na nowe loty do Barcelony z Rzeszowa, korzystałam z tego połączenia na wakacjach i byłam nastawiona że jeszcze na jesieni polece ale nie uda się już.

  • 16-10-2012

    Ojjj jak to nie będzie już od listopada lotów z Rzeszowa???? A ja myslałam, że załapie sie na niższe ceny właśnie w listopadzie:/ ZŁA

  • 03-10-2012

    Ostatni powrót z Girony jest 25 października, potem tylko zostają powroty do Krakowa. Bardzo duzo moich znajomych skorzystało z okazji dobrych cen na loty do Hiszpanii, mieli rację, warto było !!! A u nas juz jesień...:/

  • 02-10-2012

    LUDZIE KORZYSTAJCIE BO NAPRAWDĘ WARTO.

  • 31-08-2012

    Planowałam leciec na przełomie pażdziernika/ listopada ale okazało się że są to loty tylko do końca pażdziernika więc musiałam zmienić plany, ale bilety udało się jeszcze kupić w dobrych cenach więc lecimy do Barcelony wcześniej

  • 22-08-2012

    Super połaczenie, szkoda tylko że loty do Barcelony sa tak późno ale ii Girona i Barcelona nocą są piękne

  • 06-07-2012

    Bez przesiadek, bez kombinowania płacisz za co chcesz- super

  • 04-07-2012

    RZUCILI SIE NA TE LOTY STRASZNIE W TAMTYM ROKU LECIEŁAM I DUZO TANIEJ MNIE WYSZŁO, TERAZ WSZYSCY SIĘ NA BARCELONE Z RZESZOWA NAPALILI I CENY NIEŻLE PODSKOCZYŁY.

  • 25-06-2012

    FAJNIE ZE LOTY SA W CZWARTKI I W NIEDZIELE MOZNA SOBIE ZROBIC DŁUGI WEEKEND W BARCELONIE, SAMA GIRONA TEZ JEST PIEKNA

  • 30-05-2012

    Pięknie i ciepło i tanio i wszystko wskazuje za tym żeby lecieć liniami Ryanair. Mało tego że loty są bezpośrednie, można zaoszczędzić na wakacje. Kupujcie im wcześniej tym lepiej.

  • 24-05-2012

    Hiszpania piasek i palmy i to za tak niska cenę, polecam wszystkim którzy nie maja jeszcze planów na wakacje kupić przelot z Rzeszowa do Girony. Ja byłam pięknieeeeee

  • 25-04-2012

    trzy razy TAK -cena, miejsce, wygoda

  • 18-04-2012

    Dobre linie, niskie ceny, jak na tanie latanie wporzo. Naprawdę się opłaca, w dwie strony juz za około 300 pln można znaleźć loty.

  • 13-04-2012

    Dobry wakacyjny pomysł na lot a w dodatku tanio to wychodzi jeśli samemu się kupuje lot i samemu hotel. Polecam kupowac online.

  • 13-04-2012

    super ze znowu jest połaczenie tym bardzie ze ceny za loty na tej trasie sa naprawde super

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena