Wylot

Październik 2021

256 zł Październik
272 zł Listopad
240 zł Grudzień
254 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 790zł
24
25 314zł
26 965zł
27 256zł
28 1868zł
29 320zł
30 817zł
31 394zł

Powrót

Październik 2021

356 zł Październik
283 zł Listopad
208 zł Grudzień
184 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 1023zł
24 572zł
25 832zł
26 473zł
27 356zł
28 2905zł
29 1063zł
30 1157zł
31 631zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-10-18 - 2022-03-27
Promocja aktualna: do 2021-10-23

Lot na trasie Rzeszów - Barcelona, Wylot lotnisko : Jasionka - Rzeszów , Przylot lotnisko El Altet Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Polskie Linie Lotnicze LOT w sezonie wakacyjnym oferują bezpośrednie loty z Rzeszowa do Barcelony w ramach projektu #LotnaWakacje w promocyjnych cenach od 190 PLN w jedną stronę. Połączenia odbywają się raz w tygodniu w niedziele. Wyloty z Rzeszowa realizowane są o godz 12:35, planowany przylot do Barcelony na lotnisko Barcelona-El Prat (BCN) położone w miejscowości El Prat de Llobregat, około 10 km od centrum miasta o godz 15:35. Loty powrotne z Barcelony do Rzeszowa również raz w tygodniu (niedziele) o godz 16:35-19:35. Rozkład lotów na trasie Rzeszów - Barcelona dostępny jest w terminach od 5 lipca do 31 sierpnia. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Rezerwuj tanie loty z Rzeszowa do Barcelony online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Rzeszów - Barcelona

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Rzeszów do Barcelona były oglądane 494 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Rzeszów - Barcelona rezerwowano:
średnio 36 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
48.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
348.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
348.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
348.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rzeszów - Barcelona:
Rzeszów (RZE) -> Warszawa (WAW) -> Barcelona (BCN)
Rzeszów (RZE) -> Londyn (LTN) -> Barcelona (BCN)
Rzeszów (RZE) -> Warszawa (WAW) -> Zurych (ZRH) -> Barcelona (BCN)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Barcelona - Rzeszów:
Barcelona (BCN) -> Warszawa (WAW) -> Rzeszów (RZE)
Barcelona (BCN) -> Londyn (LGW) -> Rzeszów (RZE)
Barcelona (BCN) -> Frankfurt nad Menem (FRA) -> Warszawa (WAW) -> Rzeszów (RZE)
Wysoki sezon przypada na Grudzień (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Listopad (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Barcelony z Gdańska (190.00zł drożej o 295%), Katowic (299.00zł drożej o 522%), Wrocławia (299.00zł drożej o 522%), Bydgoszczy (139.00zł drożej o 189%)

Pozostałe tanie loty do Barcelony

Tanie Loty z Rzeszowa do Hiszpanii

Informacje o lotach Rzeszów - Barcelona. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-10-22 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Barcelona (BCN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2021-11-20 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-20 10:35 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3804

    2021-11-20 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-20 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO437

    2021-11-20 07:20 Warszawa (WAW) 2021-11-20 10:35 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2021-11-27 11:25 Rzeszów (RZE) 2021-11-27 18:25 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 6h 0m / 1 przesiadka

  • LO

    LO438

    2021-11-27 11:25 Barcelona (BCN) 2021-11-27 14:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3807

    2021-11-27 16:30 Warszawa (WAW) 2021-11-27 17:25 Rzeszów (RZE)

Cena 621 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Rzeszów

2021-11-20 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-20 10:35 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3804

    2021-11-20 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-20 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO437

    2021-11-20 07:20 Warszawa (WAW) 2021-11-20 10:35 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2021-11-27 11:25 Rzeszów (RZE) 2021-11-28 14:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 25h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    LO438

    2021-11-27 11:25 Barcelona (BCN) 2021-11-27 14:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3801

    2021-11-28 12:05 Warszawa (WAW) 2021-11-28 13:00 Rzeszów (RZE)

Cena 621 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Rzeszów

2021-11-21 10:05 Rzeszów (RZE) 2021-11-21 20:15 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • W9

    W95154

    2021-11-21 10:05 Rzeszów (RZE) 2021-11-21 11:45 Londyn (LTN)

  • U2

    U22267

    2021-11-21 17:05 Londyn (LTN) 2021-11-21 20:15 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2021-11-29 19:40 Rzeszów (RZE) 2021-11-30 10:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28578

    2021-11-29 19:40 Barcelona (BCN) 2021-11-29 21:05 Londyn (LGW)

  • W9

    W95153

    2021-11-30 05:55 Londyn (LTN) 2021-11-30 09:30 Rzeszów (RZE)

Cena 764 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Rzeszów

2021-11-17 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-17 17:50 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 12h 20m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3804

    2021-11-17 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-17 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO437

    2021-11-17 14:35 Warszawa (WAW) 2021-11-17 17:50 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2021-11-25 11:25 Rzeszów (RZE) 2021-11-26 01:05 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 12h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    LO438

    2021-11-25 11:25 Barcelona (BCN) 2021-11-25 14:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3803

    2021-11-25 23:10 Warszawa (WAW) 2021-11-26 00:05 Rzeszów (RZE)

Cena 784 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Rzeszów

2021-11-18 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-18 10:35 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3804

    2021-11-18 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-18 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO437

    2021-11-18 07:20 Warszawa (WAW) 2021-11-18 10:35 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2021-11-29 19:40 Rzeszów (RZE) 2021-11-30 10:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28578

    2021-11-29 19:40 Barcelona (BCN) 2021-11-29 21:05 Londyn (LGW)

  • W9

    W95153

    2021-11-30 05:55 Londyn (LTN) 2021-11-30 09:30 Rzeszów (RZE)

Cena 849 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2021-11-22 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-22 10:35 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3804

    2021-11-22 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-22 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO437

    2021-11-22 07:20 Warszawa (WAW) 2021-11-22 10:35 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2021-11-29 19:40 Rzeszów (RZE) 2021-11-30 10:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28578

    2021-11-29 19:40 Barcelona (BCN) 2021-11-29 21:05 Londyn (LGW)

  • W9

    W95153

    2021-11-30 05:55 Londyn (LTN) 2021-11-30 09:30 Rzeszów (RZE)

Cena 849 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Rzeszów

2021-11-20 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-20 10:35 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3804

    2021-11-20 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-20 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO437

    2021-11-20 07:20 Warszawa (WAW) 2021-11-20 10:35 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2021-11-29 19:40 Rzeszów (RZE) 2021-11-30 10:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 1 przesiadka

  • U2

    U28578

    2021-11-29 19:40 Barcelona (BCN) 2021-11-29 21:05 Londyn (LGW)

  • W9

    W95153

    2021-11-30 05:55 Londyn (LTN) 2021-11-30 09:30 Rzeszów (RZE)

Cena 849 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2021-11-22 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-22 14:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3804

    2021-11-22 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-22 06:30 Warszawa (WAW)

  • LX

    LX1343

    2021-11-22 09:25 Warszawa (WAW) 2021-11-22 11:30 Zurych (ZRH)

  • LX

    LX1954

    2021-11-22 12:20 Zurych (ZRH) 2021-11-22 14:00 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2021-11-29 13:00 Rzeszów (RZE) 2021-11-30 01:05 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 2 przesiadki

  • LH

    LH1127

    2021-11-29 13:00 Barcelona (BCN) 2021-11-29 15:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH1350

    2021-11-29 16:40 Frankfurt nad Menem (FRA) 2021-11-29 18:15 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3803

    2021-11-29 23:10 Warszawa (WAW) 2021-11-30 00:05 Rzeszów (RZE)

Cena 1095 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2021-11-17 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-17 22:55 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 17h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3804

    2021-11-17 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-17 06:30 Warszawa (WAW)

  • LH

    LH1613

    2021-11-17 13:25 Warszawa (WAW) 2021-11-17 15:00 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1816

    2021-11-17 20:55 Monachium (MUC) 2021-11-17 22:55 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2021-11-24 11:45 Rzeszów (RZE) 2021-11-25 01:05 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 12h 20m / 2 przesiadki

  • LH

    LH1811

    2021-11-24 11:45 Barcelona (BCN) 2021-11-24 13:45 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1614

    2021-11-24 15:35 Monachium (MUC) 2021-11-24 17:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3803

    2021-11-24 23:10 Warszawa (WAW) 2021-11-25 00:05 Rzeszów (RZE)

Cena 1100 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Rzeszów

2021-11-17 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-17 22:55 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 17h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3804

    2021-11-17 05:30 Rzeszów (RZE) 2021-11-17 06:30 Warszawa (WAW)

  • LH

    LH1613

    2021-11-17 13:25 Warszawa (WAW) 2021-11-17 15:00 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1816

    2021-11-17 20:55 Monachium (MUC) 2021-11-17 22:55 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2021-11-24 07:55 Rzeszów (RZE) 2021-11-24 18:25 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 9h 30m / 2 przesiadki

  • LH

    LH1817

    2021-11-24 07:55 Barcelona (BCN) 2021-11-24 09:55 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1612

    2021-11-24 11:20 Monachium (MUC) 2021-11-24 12:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3807

    2021-11-24 16:30 Warszawa (WAW) 2021-11-24 17:25 Rzeszów (RZE)

Cena 1128 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

19 opinie

Dodaj komentarz

  • 18-10-2021

    Hiszpania dobra jest na każdy sezon, lotnisko powinno pomyśleć o całorocznej Barcelonie, a nie tylko Anglia ma najwięcej połączeń, moim zdaniem to spalony kierunek.

  • 04-10-2021

    Dobrze że chociaż w wakacje Podkarpacie zyskało dodatkowy kierunek. Barcelona jest pięknym miastem, kilka dni potrzeba na jej zwiedzenie. Ma wielu turystów.

  • 27-02-2021

    Jasionka lata głównie na lotach krajowych do Warszawy bezpośrednio, pozostałe lotniska z 1 przesiadka przez Okęcie, co mnie dziwi że Kraków lata przez Warszawę, dziwna opcja.

  • 23-02-2021

    Pierwszy możliwy lot z Rzeszowa do El Prat wyświetla się dopiero 29 marca, więc teraz nie wylecicie z Podkarpacia, raczej nastawiajcie się na to że cały marzec stoi w hubach.

  • 12-02-2021

    Skoro to projekt wakacyjny to bezpośrednia Barcelona najwcześniej puszczana była właśnie w wakacje. Zatem kto musi lecieć wcześniej może z przesiadką jeśli wylot ma być z Jasionki.

  • 09-02-2021

    Barcelona w tym sezonie z Jasionki będzie dostępna też w lipcu dopiero ?

  • 07-01-2021

    Miałam okazje korzystać z tego połączenia w poprzednie wakacje i byłam bardzo zadowolona, komfort lotu, cena, na a sama Barcelona cudna, jeśli w tym roku LOT znowu udostępni to połączenie, a loty będą możliwe to lecę bez wahania

  • 01-12-2020

    Obecnie wskaźnik zakażeń koronawirusem w Hiszpanii wynosi 436 przypadków na 100 tysięcy mieszkańców, z kolei w Niemczech wskaźnik ten wynosi 130, w Wielkiej Brytanii 384, we Francji 589, a w Holandii 634.

  • 26-11-2020

    Miałem okazje w te wakacje korzystać z tych połączeń i byłem pod wrażeniem, super że znowu będzie taka okazja

  • 23-11-2020

    Słyszałem że LOT znowu rusza z tym lotami w wakacje, ciekaw czy z naszego lotniska będą te same kierunki co w tamtym roku czy pojawi się coś nowego?

  • 02-09-2020

    Miałem szczęście bo załapałem się na te loty w sierpniu i byłem zadowolony, teraz sytuacja znowu nie pewna, mam nadzieję że to tylko chwilowe bo było po prostu szkoda

  • 24-08-2020

    Wróciłam wczoraj i jestem pod ogromnym wrażeniem , miasto przepiękne to wiadomo, ale sam lot, komfort, obsługa, cena wszystko super, mam nadzieje że loty mimo wszystko będą kontynuowane bo już planuje nowe bilety choć wiadomości odnośnie lotów do Hiszpanii nie sa za dobre

  • 18-08-2020

    Wcześniej latałem tylko Ryanairem, a tym razem LOT-em i bardzo jestem zadowolony, podróż komfortowa, elegancka i o dziwo tańsza

  • 30-07-2020

    Z tego co się orientuje to te loty wakacyjne są w taryfach bez możliwości zwrotu dlatego że cny są bardzo niskie. Linie nie będą bawić się w ewentualne anulacje, kto się decyduje na wykup i ostatecznie nie leci traci bilet. Moim zdaniem to uczciwy kompromis, bilety były na początku od 99zł w 1 str.

  • 22-07-2020

    mam wykupiony bilet na lot do Barcelony na sierpień, czy ze względu na Covid-19 i moje obawy co do bezpieczeństwa w Hiszpanii mógłbym zmienić termin bezpłatnie na inne późniejsze daty?

  • 16-07-2020

    Jak to połączenie utrzyma się przez cały rok to będe szczęśliwy, niby Balice nie są tak daleko, ale zawsze to trzeba dojechać, a tu mamy loty od nas z Jasionki i to jeszzce naszymi liniami w cenach jak na Ryanairze

  • 13-07-2020

    Oby to połączenie utrzymało się przez cały rok, a nie tylko na wakacje- Rzeszów- Barcelona i to na LOTcie- rewelacja

  • 07-07-2020

    Bardzo dużo lotów zaproponował Rzeszów, Podkarpacie zaczyna się podnosić na nogi, oby tak dalej. Hiszpania otworzyła swoje granice dla turystów - wracamy do Was.

  • 03-07-2020

    Jestem pod wrażeniem LOTu, zorganizował świetną bazę kierunków wakacyjnych z Jasionki, brawa, do koloru do wyboru i nigdzie nie musimy dojeżdżać dzięki czemu także ewentualne obawy przed wirusem są zminimalizowane. Super robota.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena