Wylot

Listopad 2022

339 zł Listopad
269 zł Grudzień
269 zł Styczeń
269 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28 339zł
29
30

Powrót

Listopad 2022

419 zł Listopad
269 zł Grudzień
269 zł Styczeń
269 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28 419zł
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2023-03-28 - 2023-10-31
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Gdańsk - Barcelona, Wylot lotnisko : Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Barcelona El Prat Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Gdańska do Barcelony na lotnisko Barcelona-El-Prat (BCN) położone w miejscowości El Prat de Llobregat, 10km od centrum miasta oferują tanie linie Ryanair. Połączenia w sezonie letnim od 28 marca 2023 odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i soboty. Wyloty z Gdańska we wtorki realizowane sa o godz 08:10, lądowanie w Barcelonie o godz 11:15, w soboty o godz 10:05-13:10. Powrotne loty z Barcelony do Gdańska także 2 razy w tygodniu, we wtorki o godz 11:55-15:05, natomiast w soboty o godz 06:30-09:40. Zarezerwuj tani lot do Hiszpanii. Mozliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Barcelona

Ile trwa lot Gdańsk - Barcelona:
3h 5m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Barcelona obecnie mają 480 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Gdańsk do Barcelona
w obencym miesiącu jest(są) 1 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio do Barcelona:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Gdańsk - Barcelona rezerwowano:
średnio 55 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
269.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
588.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
588.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
563.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Barcelona:
Gdańsk (GDN) -> Sztokholm (ARN) -> Barcelona (BCN)
Gdańsk (GDN) -> Sztokholm (NYO) -> Barcelona (BCN)
Gdańsk (GDN) -> Walencja (VLC) -> Barcelona (BCN)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Barcelona - Gdańsk:
Barcelona (BCN) -> Londyn (STN) -> Gdańsk (GDN)
Wysoki sezon przypada na Marzec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Styczeń (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Barcelony z Wrocławia (299.00zł drożej o 11%), Bydgoszczy (139.00zł taniej o 49%), Rzeszowa (199.00zł taniej o 27%), Gdańska (190.00zł taniej o 30%), Katowic (299.00zł drożej o 11%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Barcelony

Tanie Loty z Gdańska do Hiszpanii

Oferty lotów z Gdańsk - Barcelona. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-27 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Barcelona (BCN).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-02 18:15 Gdańsk (GDN) 2023-01-02 21:20 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 3h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61705

    2023-01-02 18:15 Gdańsk (GDN) 2023-01-02 21:20 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2023-01-09 22:00 Gdańsk (GDN) 2023-01-10 02:15 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61706

    2023-01-09 22:00 Barcelona (BCN) 2023-01-10 01:15 Gdańsk (GDN)

Cena 763 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-02 18:15 Gdańsk (GDN) 2023-01-02 21:20 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 3h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61705

    2023-01-02 18:15 Gdańsk (GDN) 2023-01-02 21:20 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2023-01-06 21:55 Gdańsk (GDN) 2023-01-07 02:10 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61706

    2023-01-06 21:55 Barcelona (BCN) 2023-01-07 01:10 Gdańsk (GDN)

Cena 763 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-05 06:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 14:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6099

    2023-01-05 06:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 08:10 Sztokholm (ARN)

  • FR

    FR3077

    2023-01-05 11:00 Sztokholm (ARN) 2023-01-05 14:30 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2023-01-09 08:15 Gdańsk (GDN) 2023-01-09 15:45 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 6h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9045

    2023-01-09 08:15 Barcelona (BCN) 2023-01-09 09:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR6118

    2023-01-09 11:45 Londyn (STN) 2023-01-09 14:45 Gdańsk (GDN)

Cena 570 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-05 06:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 14:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6099

    2023-01-05 06:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 08:10 Sztokholm (ARN)

  • FR

    FR3077

    2023-01-05 11:00 Sztokholm (ARN) 2023-01-05 14:30 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2023-01-09 15:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-10 00:55 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8215

    2023-01-09 15:40 Barcelona (BCN) 2023-01-09 17:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR6085

    2023-01-09 20:55 Londyn (STN) 2023-01-09 23:55 Gdańsk (GDN)

Cena 575 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-05 06:20 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 15:25 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W61731

    2023-01-05 06:20 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 07:40 Sztokholm (NYO)

  • VY

    VY1266

    2023-01-05 11:50 Sztokholm (ARN) 2023-01-05 15:25 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2023-01-09 08:15 Gdańsk (GDN) 2023-01-09 15:45 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 6h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9045

    2023-01-09 08:15 Barcelona (BCN) 2023-01-09 09:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR6118

    2023-01-09 11:45 Londyn (STN) 2023-01-09 14:45 Gdańsk (GDN)

Cena 604 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-05 06:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 14:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6099

    2023-01-05 06:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 08:10 Sztokholm (ARN)

  • FR

    FR3077

    2023-01-05 11:00 Sztokholm (ARN) 2023-01-05 14:30 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2023-01-12 17:30 Gdańsk (GDN) 2023-01-13 00:45 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9815

    2023-01-12 17:30 Barcelona (BCN) 2023-01-12 19:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR6085

    2023-01-12 20:45 Londyn (STN) 2023-01-12 23:45 Gdańsk (GDN)

Cena 612 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-05 09:50 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 16:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2595

    2023-01-05 09:50 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 13:15 Walencja (VLC)

  • VY

    VY1317

    2023-01-05 15:30 Walencja (VLC) 2023-01-05 16:30 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2023-01-09 08:15 Gdańsk (GDN) 2023-01-09 15:45 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 6h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9045

    2023-01-09 08:15 Barcelona (BCN) 2023-01-09 09:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR6118

    2023-01-09 11:45 Londyn (STN) 2023-01-09 14:45 Gdańsk (GDN)

Cena 680 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-05 06:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 14:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6099

    2023-01-05 06:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 08:10 Sztokholm (ARN)

  • FR

    FR3077

    2023-01-05 11:00 Sztokholm (ARN) 2023-01-05 14:30 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2023-01-09 22:00 Gdańsk (GDN) 2023-01-10 02:15 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61706

    2023-01-09 22:00 Barcelona (BCN) 2023-01-10 01:15 Gdańsk (GDN)

Cena 690 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Gdańsk

2023-01-05 06:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 14:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6099

    2023-01-05 06:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 08:10 Sztokholm (ARN)

  • FR

    FR3077

    2023-01-05 11:00 Sztokholm (ARN) 2023-01-05 14:30 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2023-01-06 21:55 Gdańsk (GDN) 2023-01-07 02:10 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61706

    2023-01-06 21:55 Barcelona (BCN) 2023-01-07 01:10 Gdańsk (GDN)

Cena 690 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-02 18:15 Gdańsk (GDN) 2023-01-02 21:20 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 3h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61705

    2023-01-02 18:15 Gdańsk (GDN) 2023-01-02 21:20 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2023-01-09 08:15 Gdańsk (GDN) 2023-01-09 15:45 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 6h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9045

    2023-01-09 08:15 Barcelona (BCN) 2023-01-09 09:45 Londyn (STN)

  • FR

    FR6118

    2023-01-09 11:45 Londyn (STN) 2023-01-09 14:45 Gdańsk (GDN)

Cena 704 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-02 18:15 Gdańsk (GDN) 2023-01-02 21:20 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 3h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61705

    2023-01-02 18:15 Gdańsk (GDN) 2023-01-02 21:20 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2023-01-09 15:40 Gdańsk (GDN) 2023-01-10 00:55 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8215

    2023-01-09 15:40 Barcelona (BCN) 2023-01-09 17:10 Londyn (STN)

  • FR

    FR6085

    2023-01-09 20:55 Londyn (STN) 2023-01-09 23:55 Gdańsk (GDN)

Cena 709 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2023-01-05 09:50 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 16:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2595

    2023-01-05 09:50 Gdańsk (GDN) 2023-01-05 13:15 Walencja (VLC)

  • VY

    VY1317

    2023-01-05 15:30 Walencja (VLC) 2023-01-05 16:30 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2023-01-12 17:30 Gdańsk (GDN) 2023-01-13 00:45 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9815

    2023-01-12 17:30 Barcelona (BCN) 2023-01-12 19:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR6085

    2023-01-12 20:45 Londyn (STN) 2023-01-12 23:45 Gdańsk (GDN)

Cena 724 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena