Wylot

Październik 2021

Październik
87 zł Listopad
98 zł Grudzień
198 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Październik 2021

Październik
95 zł Listopad
95 zł Grudzień
185 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-11-02 - 2022-03-30
Promocja aktualna: do 2021-10-26

Lot na trasie Gdańsk - Walencja, Wylot lotnisko : Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Manises Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Gdańska do Walencji na lotnisko Walencja-Manises (VLC) położone 8km na zachód od centrum miasta oferują tanie linie Ryanair. Połączenia w sezonie jesienno-zimowym od 2 listopada 2021 odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Wyloty z Gdańska we wtorki realizowane są o godz 18:15, lądowanie w Walencji o godz 21:35, w soboty o godz 12:55-16:15. Loty powrotne relacji Walencja-Gdańsk także 2 razy w tygodniu, we wtorki o godz 14:30-17:50 i w soboty o godz 16:45-20:05. Zapoznaj się z ofertą promocyjnych lotów do Hiszpanii. Kup bilet do Walencji online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Walencja

Średni czas lotu Gdańsk - Walencja:
3h 20m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Walencja były oglądane 552 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Gdańsk - Walencja rezerwowano:
średnio 27 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
87.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
163.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
163.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
163.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Walencja - Gdańsk:
Walencja (VLC) -> Mediolan (BGY) -> Gdańsk (GDN)
Walencja (VLC) -> Mediolan (MXP) -> Manchester (MAN) -> Gdańsk (GDN)
Walencja (VLC) -> Londyn (STN) -> Gdańsk (GDN)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Grudzień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Walencja z Warszawy (79.00zł taniej o 10%), Krakowa (91.00zł drożej o 4%), Berlina (76.00zł taniej o 13%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Walencja

Tanie Loty z Gdańska do Hiszpanii

Informacje o lotach Gdańsk - Walencja. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-10-23 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Walencja (VLC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2021-11-16 18:15 Gdańsk (GDN) 2021-11-16 21:35 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9266

    2021-11-16 18:15 Gdańsk (GDN) 2021-11-16 21:35 Walencja (VLC)

Podróż do Walencja

2021-11-23 14:30 Gdańsk (GDN) 2021-11-23 18:50 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9267

    2021-11-23 14:30 Walencja (VLC) 2021-11-23 17:50 Gdańsk (GDN)

Cena 368 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9266

    2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)

Podróż do Walencja

2021-11-27 16:45 Gdańsk (GDN) 2021-11-27 21:05 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9267

    2021-11-27 16:45 Walencja (VLC) 2021-11-27 20:05 Gdańsk (GDN)

Cena 353 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Gdańsk

2021-11-16 18:15 Gdańsk (GDN) 2021-11-16 21:35 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9266

    2021-11-16 18:15 Gdańsk (GDN) 2021-11-16 21:35 Walencja (VLC)

Podróż do Walencja

2021-11-27 16:45 Gdańsk (GDN) 2021-11-27 21:05 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9267

    2021-11-27 16:45 Walencja (VLC) 2021-11-27 20:05 Gdańsk (GDN)

Cena 344 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Gdańsk

2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9266

    2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)

Podróż do Walencja

2021-11-23 06:35 Gdańsk (GDN) 2021-11-23 14:45 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 7h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4632

    2021-11-23 06:35 Walencja (VLC) 2021-11-23 08:30 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8312

    2021-11-23 11:40 Mediolan (BGY) 2021-11-23 13:45 Gdańsk (GDN)

Cena 264 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9266

    2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)

Podróż do Walencja

2021-11-24 06:30 Gdańsk (GDN) 2021-11-24 21:05 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 13h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4632

    2021-11-24 06:30 Walencja (VLC) 2021-11-24 08:25 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61682

    2021-11-24 18:00 Mediolan (BGY) 2021-11-24 20:05 Gdańsk (GDN)

Cena 264 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Gdańsk

2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9266

    2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)

Podróż do Walencja

2021-11-23 09:10 Gdańsk (GDN) 2021-11-23 22:15 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 12h 5m / 2 przesiadki

  • FR

    FR1445

    2021-11-23 09:10 Walencja (VLC) 2021-11-23 11:05 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR6825

    2021-11-23 13:40 Mediolan (MXP) 2021-11-23 14:55 Manchester (MAN)

  • FR

    FR4094

    2021-11-23 18:00 Manchester (MAN) 2021-11-23 21:15 Gdańsk (GDN)

Cena 294 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Gdańsk

2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9266

    2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)

Podróż do Walencja

2021-11-29 11:00 Gdańsk (GDN) 2021-11-29 22:10 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8322

    2021-11-29 11:00 Walencja (VLC) 2021-11-29 12:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR2374

    2021-11-29 18:05 Londyn (STN) 2021-11-29 21:10 Gdańsk (GDN)

Cena 328 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9266

    2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)

Podróż do Walencja

2021-11-28 11:00 Gdańsk (GDN) 2021-11-29 00:00 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8322

    2021-11-28 11:00 Walencja (VLC) 2021-11-28 12:35 Londyn (STN)

  • FR

    FR2374

    2021-11-28 19:55 Londyn (STN) 2021-11-28 23:00 Gdańsk (GDN)

Cena 328 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Gdańsk

2021-11-16 18:15 Gdańsk (GDN) 2021-11-16 21:35 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9266

    2021-11-16 18:15 Gdańsk (GDN) 2021-11-16 21:35 Walencja (VLC)

Podróż do Walencja

2021-11-27 16:45 Gdańsk (GDN) 2021-11-27 21:05 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9267

    2021-11-27 16:45 Walencja (VLC) 2021-11-27 20:05 Gdańsk (GDN)

Cena 344 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Gdańsk

2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9266

    2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)

Podróż do Walencja

2021-11-27 16:45 Gdańsk (GDN) 2021-11-27 21:05 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9267

    2021-11-27 16:45 Walencja (VLC) 2021-11-27 20:05 Gdańsk (GDN)

Cena 353 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9266

    2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)

Podróż do Walencja

2021-11-24 09:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-25 00:20 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 2 przesiadki

  • FR

    FR7371

    2021-11-24 09:55 Walencja (VLC) 2021-11-24 12:45 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR4884

    2021-11-24 17:15 Wiedeń (VIE) 2021-11-24 19:35 Oslo (TRF)

  • FR

    FR8504

    2021-11-24 21:55 Oslo (TRF) 2021-11-24 23:20 Gdańsk (GDN)

Cena 359 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2021-11-16 18:15 Gdańsk (GDN) 2021-11-16 21:35 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9266

    2021-11-16 18:15 Gdańsk (GDN) 2021-11-16 21:35 Walencja (VLC)

Podróż do Walencja

2021-11-23 14:30 Gdańsk (GDN) 2021-11-23 18:50 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9267

    2021-11-23 14:30 Walencja (VLC) 2021-11-23 17:50 Gdańsk (GDN)

Cena 368 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9266

    2021-11-20 12:55 Gdańsk (GDN) 2021-11-20 16:15 Walencja (VLC)

Podróż do Walencja

2021-11-26 16:00 Gdańsk (GDN) 2021-11-27 01:30 Walencja (VLC)
Całkowity czas podróży : 8h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7218

    2021-11-26 16:00 Walencja (VLC) 2021-11-26 18:05 Paryż (BVA)

  • W6

    W61632

    2021-11-26 22:30 Paryż (BVA) 2021-11-27 00:30 Gdańsk (GDN)

Cena 365 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena