Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Bilety lotnicze Linie lotnicze Wizzair Gdańsk - Barcelona
Loty z Gdańska do Barcelony od 199.00 PLN
Wylot z:
Gdańsk, PolskaPL
Kierunek podróży:
Barcelona, HiszpaniaES

Lotnisko wylotu:

Gdansk Rebiechowo (GDN)

Lotnisko przylotu:

El Prat (BARC)

Termin objęty promocją:

2017-01-052017-09-01

Promocja aktualna:

do 2017-01-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Gdańsk - Barcelona, Wylot lotnisko: Gdansk Rebiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko El Prat linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Środa) .

Loty z Gdańska do Barcelony El Prat. Dwa razy w tygodniu w środy i niedziele bezpośrednie loty z Gdańska do Barcelony udostępnia tani przewoźnik Wizzair. W sezonie jesienno – zimowym 2016 / 2017 z Gdańska wyloty o godz 18:15 lądowanie w Barcelonie o godz 21:20. Powrotne loty z lotniska El Prat w Barcelonie dwa razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 21:55, planowane lądowanie w Gdańsku o godz 00:55. Zarezerwuj tanie loty do Barcelony El Prat.

Tanie loty - Barcelona
Lot Okres podróży Linia Cena
Katowice - Barcelona

2017-01-03

2017-09-30

Wizzair 179.00 PLN
Poznań - Barcelona

2017-01-02

2017-09-01

Wizzair 199.00 PLN
Warszawa - Barcelona

2017-01-04

2017-09-01

Wizzair 179.00 PLN
Kraków - Barcelona

2017-01-17

2017-09-01

Wizzair 109.00 PLN
Warszawa - Barcelona

2017-01-16

2017-10-01

Wizzair 99.00 PLN
Poznań - Barcelona

2017-01-19

2017-09-01

Wizzair 119.00 PLN
Wrocław - Barcelona

2017-01-17

2017-08-31

Wizzair 79.00 PLN
Tanie loty z Gdańska do Hiszpanii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Gdańska do Alicante

2017-03-26

2017-10-28

Wizzair 159.00 PLN
Informacje o lotach Gdańsk - Barcelona. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-01-01 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Barcelona (BARC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
W6 1705
2017-03-05 18:15 Gdańsk (GDN)
2017-03-05 21:20 Barcelona (BCN)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 3h 0m / Bezpośrednio
W6 1706
2017-03-12 21:55 Barcelona (BCN)
2017-03-13 01:55 Gdańsk (GDN)
Lot 1
Cena : 718
Wylot
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
W6 1705
2017-03-05 18:15 Gdańsk (GDN)
2017-03-05 21:20 Barcelona (BCN)
Przyloty
Całkowity czas podróży: 8h 10m / 1 przesiadka
2017-03-12 13:50 Barcelona (BCN)
2017-03-12 23:00 Gdańsk (GDN)
1
FR 9015
2017-03-12 13:50 Barcelona (BCN)
2017-03-12 15:20 Londyn (STN)
FR
2
FR 2372
2017-03-12 18:50 Londyn (STN)
2017-03-12 22:00 Gdańsk (GDN)
FR
Lot 2
Cena : 688
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
W6 1705
2017-03-05 18:15 Gdańsk (GDN)
2017-03-05 21:20 Barcelona (BCN)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 11h 10m / 1 przesiadka
2017-03-12 10:50 Barcelona (BCN)
2017-03-12 23:00 Gdańsk (GDN)
1
FR 9045
2017-03-12 10:50 Barcelona (BCN)
2017-03-12 12:20 Londyn (STN)
FR
2
FR 2372
2017-03-12 18:50 Londyn (STN)
2017-03-12 22:00 Gdańsk (GDN)
FR
Lot 3
Cena : 574
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
W6 1705
2017-03-05 18:15 Gdańsk (GDN)
2017-03-05 21:20 Barcelona (BCN)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 15h 40m / 1 przesiadka
2017-03-12 06:20 Barcelona (BCN)
2017-03-12 23:00 Gdańsk (GDN)
1
FR 9811
2017-03-12 06:20 Barcelona (BCN)
2017-03-12 07:50 Londyn (STN)
FR
2
FR 2372
2017-03-12 18:50 Londyn (STN)
2017-03-12 22:00 Gdańsk (GDN)
FR
Lot 4
Cena : 415
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
W6 1705
2017-03-05 18:15 Gdańsk (GDN)
2017-03-05 21:20 Barcelona (BCN)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 7h 55m / 1 przesiadka
2017-03-12 11:00 Barcelona (BCN)
2017-03-12 19:55 Gdańsk (GDN)
1
U2 2264
2017-03-12 11:00 Barcelona (BCN)
2017-03-12 12:20 Londyn (LTN)
U2
2
W6 1610
2017-03-12 15:45 Londyn (LTN)
2017-03-12 18:55 Gdańsk (GDN)
W6
Lot 5
Cena : 706
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
W6 1705
2017-03-05 18:15 Gdańsk (GDN)
2017-03-05 21:20 Barcelona (BCN)
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 11h 5m / 1 przesiadka
2017-03-12 09:50 Barcelona (BCN)
2017-03-12 21:55 Gdańsk (GDN)
1
VY 8844
2017-03-12 09:50 Barcelona (BCN)
2017-03-12 12:55 Warszawa (WAW)
VY
2
FR 3099
2017-03-12 20:00 Warszawa (WAW)
2017-03-12 20:55 Gdańsk (GDN)
FR
Lot 6
Cena : 651
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 3h 5m / Bezpośrednio
W6 1705
2017-03-05 18:15 Gdańsk (GDN)
2017-03-05 21:20 Barcelona (BCN)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka
2017-03-12 06:45 Barcelona (BCN)
2017-03-12 19:55 Gdańsk (GDN)
1
VY 7964
2017-03-12 06:45 Barcelona (BCN)
2017-03-12 08:05 Londyn (LTN)
VY
2
W6 1610
2017-03-12 15:45 Londyn (LTN)
2017-03-12 18:55 Gdańsk (GDN)
W6
Lot 7
Cena : 622
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka
2017-03-05 09:10 Gdańsk (GDN)
2017-03-05 19:15 Barcelona (BCN)
1
FR 8319
2017-03-05 09:10 Gdańsk (GDN)
2017-03-05 10:25 Sztokholm (NYO)
FR
2
FR 1935
2017-03-05 15:50 Sztokholm (NYO)
2017-03-05 19:15 Barcelona (BCN)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 20h 5m / 1 przesiadka
2017-03-12 19:50 Barcelona (BCN)
2017-03-13 16:55 Gdańsk (GDN)
1
FR 1936
2017-03-12 19:50 Barcelona (BCN)
2017-03-12 23:30 Sztokholm (NYO)
FR
2
FR 8320
2017-03-13 14:40 Sztokholm (NYO)
2017-03-13 15:55 Gdańsk (GDN)
FR
Lot 8
Cena : 662
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 4h 25m / 1 przesiadka
2017-03-05 06:15 Gdańsk (GDN)
2017-03-05 10:40 Barcelona (BCN)
1
LH 1647
2017-03-05 06:15 Gdańsk (GDN)
2017-03-05 07:55 Monachium (MUC)
LH
2
LH 1810
2017-03-05 08:40 Monachium (MUC)
2017-03-05 10:40 Barcelona (BCN)
LH
LH
Przyloty
Całkowity czas podróży: 4h 35m / 1 przesiadka
2017-03-12 08:05 Barcelona (BCN)
2017-03-12 13:40 Gdańsk (GDN)
1
LH 1817
2017-03-12 08:05 Barcelona (BCN)
2017-03-12 10:05 Monachium (MUC)
LH
2
LH 1642
2017-03-12 11:10 Monachium (MUC)
2017-03-12 12:40 Gdańsk (GDN)
LH
Lot 9
Cena : 895
LH
Wylot
Całkowity czas podróży: 9h 5m / 1 przesiadka
2017-03-05 06:30 Gdańsk (GDN)
2017-03-05 15:35 Barcelona (BCN)
1
W6 1601
2017-03-05 06:30 Gdańsk (GDN)
2017-03-05 07:50 Londyn (LTN)
W6
2
U2 2265
2017-03-05 12:30 Londyn (LTN)
2017-03-05 15:35 Barcelona (BCN)
U2
W6
Przyloty
Całkowity czas podróży: 7h 30m / 1 przesiadka
2017-03-12 16:10 Barcelona (BCN)
2017-03-13 00:40 Gdańsk (GDN)
1
U2 2266
2017-03-12 16:10 Barcelona (BCN)
2017-03-12 17:30 Londyn (LTN)
U2
2
W6 1608
2017-03-12 20:30 Londyn (LTN)
2017-03-12 23:40 Gdańsk (GDN)
W6
Lot 10
Cena : 808

Komentarze

Loty z Gdańska do Barcelony

Liczba ocen: 11

~ BOLEK 2012-06-14

FAJNE POŁACZENIE, PLUS DLA WIZZ AIR ZA LOTNISKO EL PRAT A NIE INNE NA OBRZEZACH.

~ Waldi 2012-06-26

Ze znajomymi lecieliśmy juz raz tym połączeniem, w lipcu juz tylko z żoną i mam nadzieje zę bedzie tak samo fajnie, Barcelona jest cudna

~ ANUSKA 2012-08-16

Piękne miejsce, jeśli chodzi o samo połączenie nie było źle, najważniejsze że spokojnie i bezpiecznie dolecieliśmy do celu.

~ Sylwek 2013-02-01

Odważyłem się jakiś czas temu latać i nie mogę przestać

~ Marcel 2015-03-02

Nadciąga lato i wakacje, czy w terminach letnich cena jest dużo wyższa iż poza sezonem, np w marcu, kiedy mi się bardziej opłaca kupic bilety???? Nie korzystałem nigdy z samotnego kupowania, zawsze robiłem to w biurach sprzedaży.

~ Kojec 2015-09-22

Zdecydowanie niższe ceny sa w październiku, niż na wakacjach, więc wiadomo że opłaca się poza sezonem kupować, ale loty też poza sezonem więc nie wiem jak z pogodą będzie.

~ SASANKA 2016-01-11

Wybieram się w maju ze znajomymi do Barcelony i potrzebuje wiedzieć czy z Gdańska ktoś jeszcze lata bezpośrednio do Barcelony głównej poza Wizzairem? Szukam najtańszych możliwości, gdyż jest nas więcej i wiadomo chcemy zgubić koszty podróży.

~ Bartosz 2016-04-12

A po co Wam coś innego jak linie Wizzair są jednymi z najtańszych. Dają radę.

~ Pawel 2016-06-01

Cena nie zawsze jest najważniejsza, wiadomo że jak to idzie w parze z resztą jest super, ale jak się leci zwłaszcza z dziećmi to bierzesz pod uwagę wiele innych rzeczy...godziny lotu, bagaże itp nie narzekam ale wiem jak jest

~ Pan 2016-07-13

A może taniej byłoby gdyby pojechać samochodem do Berlina np i wylecieć z Niemiec? Kumpel mi mówił że za granicą czasem ceny są dużo niższe nic u nas.

~ Kasiapl 2016-10-03

Jak znam życie to co tanie, często po kalkulacji okazuje się drogie. Czasem pod latarnia najciemniej ;) Najlepiej wybierać opcje najbliższe zamieszkania. na jedno wychodzi. Tanie linie bywają naprawdę tanie do Hiszpanii.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo