Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Maj 2017

Powrót

Maj 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-05-23 - 2017-11-01
Promocja aktualna: do 2017-05-31

Lot na trasie Wrocław - Barcelona, Wylot lotnisko: Wrocław Strachowice - Wrocław, Przylot lotnisko Girona-Costa Brava Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Środa) .

Promocyjne loty z Wrocławia do Barcelony. W sezonie letnim 2017 loty z Wrocławia do Barcelony dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele udostępnia tani przewoźnik Ryanair. Wylot z Wrocławia o godzinie 21:25, planowane lądowanie w Barcelona Girona o godzinie 23:55. Loty relacji odwrotnej z Barcelony do Wrocławia 2 razy w tygodniu (środy, niedziele) o godz 18:25-21:00. Zarezerwuj bezpośrednie loty do Barcelony online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Barcelona

Tanie Loty z Wrocławia do Hiszpanii

Informacje o lotach Wrocław - Barcelona. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-25 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Barcelona (BARC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Wrocław

2017-05-17 22:25 Wrocław (WRO) 2017-05-18 00:55 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9173

    2017-05-17 22:25 Wrocław (WRO) 2017-05-18 00:55 Barcelona (GRO)

Podróż do Barcelona

2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 23:00 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9172

    2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 22:00 Barcelona (GRO)

Cena 327 zł

Lot 2

Podróż z Wrocław

2017-05-17 13:55 Wrocław (WRO) 2017-05-17 20:05 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 9731

    2017-05-17 13:55 Wrocław (WRO) 2017-05-17 15:15 Düsseldorf (DUS)

  • EW

    1. EW 9442

    2017-05-17 17:55 Düsseldorf (DUS) 2017-05-17 20:05 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 23:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9172

    2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 22:00 Barcelona (GRO)

Cena 517 zł

Lot 3

Podróż z Wrocław

2017-05-17 13:55 Wrocław (WRO) 2017-05-17 19:05 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 5h 10m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 9731

    2017-05-17 13:55 Wrocław (WRO) 2017-05-17 15:15 Düsseldorf (DUS)

  • VY

    1. VY 1899

    2017-05-17 16:50 Düsseldorf (DUS) 2017-05-17 19:05 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 23:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9172

    2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 22:00 Barcelona (GRO)

Cena 510 zł

Lot 4

Podróż z Wrocław

2017-05-17 15:25 Wrocław (WRO) 2017-05-17 22:35 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 7h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4318

    2017-05-17 15:25 Wrocław (WRO) 2017-05-17 17:10 Bolonia (BLQ)

  • FR

    1. FR 9369

    2017-05-17 20:50 Bolonia (BLQ) 2017-05-17 22:35 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 23:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9172

    2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 22:00 Barcelona (GRO)

Cena 439 zł

Lot 5

Podróż z Wrocław

2017-05-17 08:25 Wrocław (WRO) 2017-05-17 16:05 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 7h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8213

    2017-05-17 08:25 Wrocław (WRO) 2017-05-17 09:45 Bristol (BRS)

  • FR

    1. FR 9336

    2017-05-17 13:05 Bristol (BRS) 2017-05-17 16:05 Barcelona (GRO)

Podróż do Barcelona

2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 23:00 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9172

    2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 22:00 Barcelona (GRO)

Cena 515 zł

Lot 6

Podróż z Wrocław

2017-05-17 22:25 Wrocław (WRO) 2017-05-18 00:55 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9173

    2017-05-17 22:25 Wrocław (WRO) 2017-05-18 00:55 Barcelona (GRO)

Podróż do Barcelona

2017-05-24 07:15 Wrocław (WRO) 2017-05-24 16:00 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 7h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9366

    2017-05-24 07:15 Bolonia (BLQ) 2017-05-24 09:00 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 4317

    2017-05-24 13:15 Wrocław (WRO) 2017-05-24 15:00 Bolonia (BLQ)

Cena 494 zł

Lot 7

Podróż z Wrocław

2017-05-17 14:45 Wrocław (WRO) 2017-05-17 22:30 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 7h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8307

    2017-05-17 14:45 Wrocław (WRO) 2017-05-17 16:00 Manchester (MAN)

  • FR

    1. FR 7544

    2017-05-17 19:10 Manchester (MAN) 2017-05-17 22:30 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 23:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9172

    2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 22:00 Barcelona (GRO)

Cena 429 zł

Lot 8

Podróż z Wrocław

2017-05-17 08:00 Wrocław (WRO) 2017-05-17 17:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 9h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8406

    2017-05-17 08:00 Wrocław (WRO) 2017-05-17 09:10 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 9044

    2017-05-17 13:45 Londyn (STN) 2017-05-17 17:00 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 23:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9172

    2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 22:00 Barcelona (GRO)

Cena 444 zł

Lot 9

Podróż z Wrocław

2017-05-17 22:25 Wrocław (WRO) 2017-05-18 00:55 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 2h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9173

    2017-05-17 22:25 Wrocław (WRO) 2017-05-18 00:55 Barcelona (GRO)

Podróż do Barcelona

2017-05-24 15:00 Wrocław (WRO) 2017-05-25 01:50 Barcelona (GRO)
Całkowity czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 9015

    2017-05-24 15:00 Londyn (STN) 2017-05-24 16:30 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 8407

    2017-05-24 21:40 Wrocław (WRO) 2017-05-25 00:50 Londyn (STN)

Cena 469 zł

Lot 10

Podróż z Wrocław

2017-05-17 12:30 Wrocław (WRO) 2017-05-17 17:55 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1825

    2017-05-17 12:30 Wrocław (WRO) 2017-05-17 14:10 Eindhoven (EIN)

  • VY

    1. VY 8395

    2017-05-17 15:45 Eindhoven (EIN) 2017-05-17 17:55 Barcelona (BCN)

Podróż do Barcelona

2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 23:00 Barcelona (BCN)
Całkowity czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 9172

    2017-05-24 19:25 Wrocław (WRO) 2017-05-24 22:00 Barcelona (GRO)

Cena 466 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

9 opinie

Dodaj komentarz

  • 10-04-2017

    Bardzo dobrze że te loty są cały rok nie wszyscy latają tam tylko na wakacje

  • 01-08-2016

    Dziwne że w zimie Ryanair lata do Girony, myślałem że do końca października.

  • 22-12-2014

    Cieszymy się że Girona została na zimę z Wrocławia, nawet obmyślamy lot na Sylwestra, może będzie fajna imprezka, tylko czy ceny będą fajne to się okaże.

  • 08-12-2014

    Ryanair lata w środy i niedziele, czyli Wrocław lata nawet w zimie, bez obaw, niektóre lotniska zawiesiły wyloty do Barcelony nie wiadomo z jakiego powodu, ale my latamy.

  • 25-09-2014

    KIEDY KOŃCZY SIĘ SEZON LOTÓW DO GIRONY TAK JAK WCZEŚNIEJ DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA CZY JAKIEŚ NOWE ZMIANY, CIĄGLE COŚ SIĘ TU ZMIENIA. RAZ LOTY SĄ INNYM RAZEM BRAK. CIĘŻKO SIĘ POŁAPAĆ.

  • 16-05-2013

    Szkoda że lotniska trzeba jeszcze trochę jechać, poza tym wszystko lux

  • 18-06-2012

    Girona i Barcelona mają fajne połączenie ze sobą, wybierając ten lot warto zwiedzić obydwa miasta.

  • 30-05-2012

    dla mnie to połaczenie jest bardzo fajne, bez przesiadek, tanio - w miare- a ze trzeba troche do Barcelony dojechac mi akurat nie przeszkadza bo znajomi akurat w Gironie mieszkaja

  • 27-04-2012

    troche to lotnisko oddalone jest od Barcelony, ale sa jakies autobusy itd wiec mozna sie pokapowac co i jak , mimo wszystko warto sie wybrac tym połaczeniem

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena