Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Akceptujemy Płatności

Dla Państwa wygody akceptujemy szereg kart kredytowych, przelewy online, a także płatność przelewem tradycyjnym, w tym przelewy walutowe.

przelewy24_platnosci.png

visa.pngmk.pngae.pngjcb.pngfd.png

Bilety lotnicze Linie lotnicze Wizzair Katowice - Barcelona
Loty z Katowic do Barcelony od 179.00 PLN
Wylot z:
Katowice, PolskaPL
Kierunek podróży:
Barcelona, HiszpaniaES

Lotnisko wylotu:

Katowice Pyrzowice (KTW)

Lotnisko przylotu:

El Prat (BARC)

Termin objęty promocją:

2017-03-042017-09-30

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Katowice - Barcelona, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko El Prat linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Środa) .

Bezpośrednie loty z Katowic do Barcelony. W sezonie letnim 2017 promocyjne loty z Katowic do Barcelony udostępnia tani przewoźnik Wizzair cztery razy w tygodniu. Wylot w poniedziałki, środy, piątki i niedziele z Katowic odbywa się o godz 17:55, lądowanie w Barcelonie o godz 20:45. Loty powrotne z Barcelony do Katowic także 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele) w godzinach 21:20-23:55. Już dzisiaj kup bezpośredni lot do Barcelony online lub zadzwoń na infolinię czynną 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Barcelona
Lot Okres podróży Linia Cena
Gdańsk - Barcelona

2017-03-01

2017-09-01

Wizzair 199.00 PLN
Poznań - Barcelona

2017-03-03

2017-09-30

Wizzair 199.00 PLN
Warszawa - Barcelona

2017-03-01

2017-09-30

Wizzair 179.00 PLN
Kraków - Barcelona

2017-03-03

2017-10-28

Wizzair 99.00 PLN
Warszawa - Barcelona

2017-03-03

2017-10-01

Wizzair 99.00 PLN
Poznań - Barcelona

2017-03-02

2017-10-07

Wizzair 79.00 PLN
Wrocław - Barcelona

2017-03-02

2017-08-31

Wizzair 99.00 PLN
Tanie loty z Katowic do Hiszpanii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Katowic do Teneryfa

2017-03-04

2017-09-01

Wizzair 249.00 PLN
Loty z Katowic do Lanzarote

2017-03-01

2017-09-30

Wizzair 249.00 PLN
Informacje o lotach Katowice - Barcelona. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-08 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Barcelona (BARC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 2h 50m / Bezpośrednio
W6 1175
2017-04-26 18:55 Katowice (KTW)
2017-04-26 21:45 Barcelona (BCN)
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (BCN)
Katowice (KTW)
Lot 1
Cena : 608
W6
Wylot
Całkowity czas podróży: 16h 50m / 1 przesiadka
2017-04-26 21:45 Katowice (KTW)
2017-04-27 14:35 Barcelona (BCN)
1
FR 3518
2017-04-26 21:45 Katowice (KTW)
2017-04-26 23:20 Hamburg (HAM)
FR
2
4U 7520
2017-04-27 12:00 Hamburg (HAM)
2017-04-27 14:35 Barcelona (BCN)
4U
4U
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (BCN)
Katowice (KTW)
Lot 2
Cena : 666
4U
Wylot
Całkowity czas podróży: 17h 0m / 1 przesiadka
2017-04-26 21:45 Katowice (KTW)
2017-04-27 14:45 Barcelona (BCN)
1
FR 3518
2017-04-26 21:45 Katowice (KTW)
2017-04-26 23:20 Hamburg (HAM)
FR
2
FR 129
2017-04-27 12:15 Hamburg (HAM)
2017-04-27 14:45 Barcelona (BCN)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (BCN)
Katowice (KTW)
Lot 3
Cena : 518
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka
2017-04-26 13:30 Katowice (KTW)
2017-04-26 21:35 Barcelona (GRO)
1
W6 1009
2017-04-26 13:30 Katowice (KTW)
2017-04-26 15:00 Londyn (LTN)
W6
2
FR 3768
2017-04-26 18:30 Londyn (LTN)
2017-04-26 21:35 Barcelona (GRO)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (GRO)
Katowice (KTW)
Lot 4
Cena : 526
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka
2017-04-26 11:45 Katowice (KTW)
2017-04-27 00:30 Barcelona (BCN)
1
W6 1051
2017-04-26 11:45 Katowice (KTW)
2017-04-26 13:55 Paryż (BVA)
W6
2
FR 6356
2017-04-26 22:40 Paryż (BVA)
2017-04-27 00:30 Barcelona (BCN)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (BCN)
Katowice (KTW)
Lot 5
Cena : 510
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 13h 10m / 1 przesiadka
2017-04-26 07:05 Katowice (KTW)
2017-04-26 20:15 Barcelona (BCN)
1
W6 1201
2017-04-26 07:05 Katowice (KTW)
2017-04-26 08:50 Sztokholm (NYO)
W6
2
FR 1935
2017-04-26 16:50 Sztokholm (NYO)
2017-04-26 20:15 Barcelona (BCN)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (BCN)
Katowice (KTW)
Lot 6
Cena : 358
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka
2017-04-26 07:15 Katowice (KTW)
2017-04-26 17:00 Barcelona (BCN)
1
W6 1001
2017-04-26 07:15 Katowice (KTW)
2017-04-26 08:45 Londyn (LTN)
W6
2
U2 2265
2017-04-26 13:50 Londyn (LTN)
2017-04-26 17:00 Barcelona (BCN)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (BCN)
Katowice (KTW)
Lot 7
Cena : 892
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 9h 45m / 1 przesiadka
2017-04-26 08:10 Katowice (KTW)
2017-04-26 17:55 Barcelona (BCN)
1
W6 1071
2017-04-26 08:10 Katowice (KTW)
2017-04-26 10:05 Eindhoven (EIN)
W6
2
VY 8395
2017-04-26 15:45 Eindhoven (EIN)
2017-04-26 17:55 Barcelona (BCN)
VY
VY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (BCN)
Katowice (KTW)
Lot 8
Cena : 813
VY
Wylot
Całkowity czas podróży: 11h 0m / 1 przesiadka
2017-04-26 13:30 Katowice (KTW)
2017-04-27 00:30 Barcelona (BCN)
1
W6 1009
2017-04-26 13:30 Katowice (KTW)
2017-04-26 15:00 Londyn (LTN)
W6
2
VY 7967
2017-04-26 21:15 Londyn (LTN)
2017-04-27 00:30 Barcelona (BCN)
VY
VY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (BCN)
Katowice (KTW)
Lot 9
Cena : 561
VY
Wylot
Całkowity czas podróży: 19h 0m / 1 przesiadka
2017-04-26 19:20 Katowice (KTW)
2017-04-27 14:20 Barcelona (BCN)
1
W6 1005
2017-04-26 19:20 Katowice (KTW)
2017-04-26 20:50 Londyn (LTN)
W6
2
VY 7965
2017-04-27 11:00 Londyn (LTN)
2017-04-27 14:20 Barcelona (BCN)
VY
VY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Barcelona (BCN)
Katowice (KTW)
Lot 10
Cena : 740

Komentarze

Loty z Katowic do Barcelony

Liczba ocen: 12

~ madzik 2012-04-27

trzy godzinki i jestem w magicznym miejscu , dojazd, rozpakowanie i chodze po uliczkach o których marzyłam od dawna

~ Tomi 2012-07-13

Start oraz przylot z Katowic do Barcelony o czasie liniami Wizz. Nic dodać nic ująć, tylko latać! Po raz kolejny jestem zadowolony.

~ Jussia 2012-09-04

Ceny przyzwoite, lot na główne lotnisko, bezposrednie połaczenie- czegóż chcieć więcej...no może miejsca na nogi

~ kusaosa 2013-04-30

Bardzo lubię latać liniami Wizz z Katowic do Barcelony: krótko, miło i bezpiecznie.

~ Fifi 2013-05-09

Duzy plus to to że lot jest na główne lotnisko, łatwo dostac sie do centrum, szybko i tanio

~ Emilka 2013-06-17

Nie widzę lepiej - lot do Barcelony w takiej cenie, można śmiało lecieć

~ Rojek 2013-07-25

Szkoda że cena tak szybko się zmienia, nie lubie szybko podejmowac decyzji a tu tak trzeba , ale jestem zadowolony z ceny jaką zapłaciłem za bilet to nie narzekam

~ Grzesiek 2014-04-15

Latam na El Prat już od dłuższego czasu i musze przyznać że Wizzair to najtańsze linie na jakie wpadłem i juz zostanę ich fanem. Dobre loty i samoloty.

~ LEONA 2015-02-23

FAJNE LOTY W DOBRYCH CENACH. CIESZĘ SIĘ ŻE KATOWICE MA DOSTĘP DO TANIEJ OFERTY LOTÓW DO HISZPANII. W DODATKU SAMEMU ŚMIAŁO MOŻNA KUPIĆ BILETY BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

~ Fabian 2016-04-08

Sprzedaż on-line jest w dzisiejszych czasach wielką pomocą i odciążeniem. Bardzo dobre rozwiązanie dla wielu osób.

~ Ogon 2016-08-19

Wrzesień tam jest jeszcze bardzo słoneczny więc myśle że się skusze, o ile Wizzair nie wywali jakiś kosmicznych cen

~ Fifi 2017-02-28

Jak na loty bezpośrednie to fajna oferta, przynajmniej nie traci się czasu na przesiadki , a ceny do przyjęcia

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo