Wylot

Październik 2022

269 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5 419zł
6
7
8
9
10
11
12 299zł
13
14
15
16
17
18
19 269zł
20
21
22
23
24
25
26 269zł
27
28
29
30
31

Powrót

Październik 2022

269 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5 509zł
6
7
8
9
10
11
12 299zł
13
14
15
16
17
18
19 299zł
20
21
22
23
24
25
26 269zł
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-01 - 2023-03-24
Promocja aktualna: do 2022-10-03

Lot na trasie Katowice - Ibiza, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Ibiza Airport Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Katowic na Ibizę oferują węgierskie tanie linie Wizzair. Połączenia odbywają się raz raz w tygodniu w środy. Wyloty z lotniska Katowice Pyrzowice realizowane są o godz 19:50, przylot do słonecznej Ibizy o godz 23:05. Powrotne loty z Ibizy do Katowice również realizowany jest w środę o godz. 23:45-02:45. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów na Ibizę online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Ibiza to trzecia co do wielkości i druga co do liczby ludności wyspa hiszpańskiego archipelagu Baleary, położona w zachodniej jego części. Port lotniczy Ibiza Airport (IBZ) znajduje sie 7 km na południowy zachód od miasta Ibiza i około 20 km od Sant Antoni.


Informacja o locie: Katowice - Ibiza

Ile trwa lot Katowice - Ibiza:
3h 15m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Ibiza obecnie mają 67 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Katowice do Ibiza
w obencym miesiącu jest(są) 1 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio do Ibiza:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Katowice - Ibiza rezerwowano:
średnio 267 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
269.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
538.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
538.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
608.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Ibiza:
Katowice (KTW) -> Mediolan (BGY) -> Ibiza (IBZ)
Katowice (KTW) -> Manchester (MAN) -> Ibiza (IBZ)
Katowice (KTW) -> Londyn (STN) -> Ibiza (IBZ)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Ibiza - Katowice:
Ibiza (IBZ) -> Londyn (STN) -> Katowice (KTW)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Czerwiec (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Ibiza z Berlina (126.00zł taniej o 54%), Warszawy (299.00zł drożej o 11%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Ibiza

Tanie Loty z Katowic do Hiszpanii

Oferty lotów z Katowice - Ibiza. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-02 znaleziono 11 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Ibiza (IBZ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2022-10-19 20:35 Katowice (KTW) 2022-10-19 23:50 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61027

    2022-10-19 20:35 Katowice (KTW) 2022-10-19 23:50 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2022-10-27 00:15 Katowice (KTW) 2022-10-27 04:15 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61028

    2022-10-27 00:15 Ibiza (IBZ) 2022-10-27 03:15 Katowice (KTW)

Cena 470 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Katowice

2022-10-19 12:30 Katowice (KTW) 2022-10-19 17:35 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2022-10-19 12:30 Katowice (KTW) 2022-10-19 14:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4190

    2022-10-19 15:45 Mediolan (BGY) 2022-10-19 17:35 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2022-11-02 12:55 Katowice (KTW) 2022-11-02 22:10 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9254

    2022-11-02 12:55 Ibiza (IBZ) 2022-11-02 14:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR6392

    2022-11-02 18:05 Londyn (STN) 2022-11-02 21:10 Katowice (KTW)

Cena 302 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2022-10-19 12:30 Katowice (KTW) 2022-10-19 17:35 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2022-10-19 12:30 Katowice (KTW) 2022-10-19 14:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4190

    2022-10-19 15:45 Mediolan (BGY) 2022-10-19 17:35 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2022-10-27 00:15 Katowice (KTW) 2022-10-27 04:15 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61028

    2022-10-27 00:15 Ibiza (IBZ) 2022-10-27 03:15 Katowice (KTW)

Cena 399 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Katowice

2022-10-19 20:35 Katowice (KTW) 2022-10-19 23:50 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61027

    2022-10-19 20:35 Katowice (KTW) 2022-10-19 23:50 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2022-11-02 12:55 Katowice (KTW) 2022-11-02 22:10 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9254

    2022-11-02 12:55 Ibiza (IBZ) 2022-11-02 14:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR6392

    2022-11-02 18:05 Londyn (STN) 2022-11-02 21:10 Katowice (KTW)

Cena 405 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Katowice

2022-10-26 20:20 Katowice (KTW) 2022-10-26 23:35 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61027

    2022-10-26 20:20 Katowice (KTW) 2022-10-26 23:35 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2022-11-02 12:55 Katowice (KTW) 2022-11-02 22:10 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9254

    2022-11-02 12:55 Ibiza (IBZ) 2022-11-02 14:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR6392

    2022-11-02 18:05 Londyn (STN) 2022-11-02 21:10 Katowice (KTW)

Cena 413 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2022-10-26 12:30 Katowice (KTW) 2022-10-26 17:35 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2022-10-26 12:30 Katowice (KTW) 2022-10-26 14:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4190

    2022-10-26 15:45 Mediolan (BGY) 2022-10-26 17:35 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2022-11-02 12:55 Katowice (KTW) 2022-11-02 22:10 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 8h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9254

    2022-11-02 12:55 Ibiza (IBZ) 2022-11-02 14:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR6392

    2022-11-02 18:05 Londyn (STN) 2022-11-02 21:10 Katowice (KTW)

Cena 432 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2022-10-19 20:35 Katowice (KTW) 2022-10-19 23:50 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 3h 15m / Bezpośrednio

  • W6

    W61027

    2022-10-19 20:35 Katowice (KTW) 2022-10-19 23:50 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2022-10-27 00:15 Katowice (KTW) 2022-10-27 04:15 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61028

    2022-10-27 00:15 Ibiza (IBZ) 2022-10-27 03:15 Katowice (KTW)

Cena 470 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Katowice

2022-10-24 13:00 Katowice (KTW) 2022-10-24 22:05 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • RK

    RK6812

    2022-10-24 13:00 Katowice (KTW) 2022-10-24 14:30 Manchester (MAN)

  • RK

    RK1263

    2022-10-24 18:30 Manchester (MAN) 2022-10-24 22:05 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2022-10-27 00:15 Katowice (KTW) 2022-10-27 04:15 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61028

    2022-10-27 00:15 Ibiza (IBZ) 2022-10-27 03:15 Katowice (KTW)

Cena 530 zł

Podróż 0 dni

Podróż z Katowice

2022-10-26 12:30 Katowice (KTW) 2022-10-26 17:35 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 5h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5427

    2022-10-26 12:30 Katowice (KTW) 2022-10-26 14:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4190

    2022-10-26 15:45 Mediolan (BGY) 2022-10-26 17:35 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2022-10-27 00:15 Katowice (KTW) 2022-10-27 04:15 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61028

    2022-10-27 00:15 Ibiza (IBZ) 2022-10-27 03:15 Katowice (KTW)

Cena 531 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2022-10-23 11:55 Katowice (KTW) 2022-10-23 22:00 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 10h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8267

    2022-10-23 11:55 Katowice (KTW) 2022-10-23 13:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR9251

    2022-10-23 18:30 Londyn (STN) 2022-10-23 22:00 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2022-10-27 00:15 Katowice (KTW) 2022-10-27 04:15 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61028

    2022-10-27 00:15 Ibiza (IBZ) 2022-10-27 03:15 Katowice (KTW)

Cena 557 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Katowice

2022-10-24 23:40 Katowice (KTW) 2022-10-25 10:00 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 10h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8277

    2022-10-24 23:40 Katowice (KTW) 2022-10-25 00:59 Londyn (STN)

  • U2

    U28647

    2022-10-25 06:35 Londyn (LGW) 2022-10-25 10:00 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2022-10-27 00:15 Katowice (KTW) 2022-10-27 04:15 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 3h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61028

    2022-10-27 00:15 Ibiza (IBZ) 2022-10-27 03:15 Katowice (KTW)

Cena 560 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 02-08-2022

    Szkoda że loty na Ibizę są tylko raz w tygodniu, ale z drugiej strony mogło ich nie być, zdarzało mi się latać Lufthansą z przesiadkami, a ceny były nie małe, teraz mamy tanie loty dla odmiany, fajnie.

  • 29-04-2022

    Super w końcu bezpośrednie połączenie lotnicze na Ibizę. Już nie mogę się doczekać wakacji :)

  • 20-04-2022

    Ibiza do tej pory nie była w ofercie tanich linii, niech no tylko się dowiedzą moi znajomi, na pewno będą regularnymi pasażerami na tej trasie, Wizzair the best, To najbardziej imprezowa wyspa,

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena