Wylot

Czerwiec 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-06-01 - 2021-11-01
Promocja aktualna: do 2021-04-14

Lot na trasie Warszawa - Ibiza, Wylot lotnisko : Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Ibiza Airport Linie lotnicze LOT . Wyloty (Wtorek) od 2021-06-01.

Bezpośrednie loty z Warszawy na Ibizę w okresie letnim 2021 w ofercie LotNaWakacje. Z Warszawy do słoneczną Ibizę polecimy od 1 czerwca 2021. Loty w każdy wtorek, planowany wylot z Warszawy o godz. 6:40, przylot na Ibizę o godz. 10:00. Lot powrotny na rejs Ibiza - Warszawa planowany w godz. 18:50 - 22:10. Przelot trwa 3godz. 20min. Rezerwacja tanich lotów już teraz online lub telefonicznie.


Informacja o locie: Warszawa - Ibiza

Średni czas lotu Warszawa - Ibiza:
3h 20m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Ibiza były oglądane 356 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Ibiza rezerwowano:
średnio 44 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
95.00 zł
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Ibiza:
Warszawa (WMI) -> Mediolan (BGY) -> Ibiza (IBZ)
Warszawa (WMI) -> Nottingham (EMA) -> Ibiza (IBZ)
Warszawa (WMI) -> Eindhoven (EIN) -> Wenecja (TSF) -> Ibiza (IBZ)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Ibiza - Warszawa:
Ibiza (IBZ) -> Mediolan (BGY) -> Warszawa (WMI)
Ibiza (IBZ) -> Mediolan (BGY) -> Warszawa (WAW)
Ibiza (IBZ) -> Barcelona (BCN) -> Wiedeń (VIE) -> Warszawa (WMI)
Wysoki sezon przypada na Październik (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Maj (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Ibiza z Berlina (95.00zł)

Pozostałe tanie loty do Ibiza

Tanie Loty z Warszawy do Hiszpanii

Informacje o lotach Warszawa - Ibiza. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-04-13 znaleziono 11 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Ibiza (IBZ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-15 07:40 Warszawa (WAW) 2021-06-15 11:00 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8577

    2021-06-15 07:40 Warszawa (WAW) 2021-06-15 11:00 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2021-06-22 19:50 Warszawa (WAW) 2021-06-23 00:10 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8578

    2021-06-22 19:50 Ibiza (IBZ) 2021-06-22 23:10 Warszawa (WAW)

Cena 832 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-14 21:25 Warszawa (WMI) 2021-06-15 10:50 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3899

    2021-06-14 21:25 Warszawa (WMI) 2021-06-14 23:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8332

    2021-06-15 08:55 Mediolan (BGY) 2021-06-15 10:50 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2021-06-23 16:35 Warszawa (WMI) 2021-06-24 02:40 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8333

    2021-06-23 16:35 Ibiza (IBZ) 2021-06-23 18:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR3898

    2021-06-23 23:40 Mediolan (BGY) 2021-06-24 01:40 Warszawa (WMI)

Cena 439 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-14 21:25 Warszawa (WMI) 2021-06-15 10:50 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3899

    2021-06-14 21:25 Warszawa (WMI) 2021-06-14 23:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8332

    2021-06-15 08:55 Mediolan (BGY) 2021-06-15 10:50 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2021-06-24 14:00 Warszawa (WMI) 2021-06-25 00:50 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8333

    2021-06-24 14:00 Ibiza (IBZ) 2021-06-24 15:50 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61432

    2021-06-24 22:05 Mediolan (BGY) 2021-06-24 23:50 Warszawa (WAW)

Cena 457 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-14 21:25 Warszawa (WMI) 2021-06-15 10:50 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3899

    2021-06-14 21:25 Warszawa (WMI) 2021-06-14 23:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8332

    2021-06-15 08:55 Mediolan (BGY) 2021-06-15 10:50 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2021-06-25 09:25 Warszawa (WMI) 2021-06-25 20:20 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 2 przesiadki

  • FR

    FR8137

    2021-06-25 09:25 Ibiza (IBZ) 2021-06-25 10:20 Barcelona (BCN)

  • VY

    VY8714

    2021-06-25 13:10 Barcelona (BCN) 2021-06-25 15:40 Wiedeń (VIE)

  • FR

    FR5567

    2021-06-25 18:05 Wiedeń (VIE) 2021-06-25 19:20 Warszawa (WMI)

Cena 466 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-15 11:05 Warszawa (WMI) 2021-06-15 22:05 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 11h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4054

    2021-06-15 11:05 Warszawa (WMI) 2021-06-15 12:40 Nottingham (EMA)

  • FR

    FR9407

    2021-06-15 18:30 Nottingham (EMA) 2021-06-15 22:05 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2021-06-23 16:35 Warszawa (WMI) 2021-06-24 02:40 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8333

    2021-06-23 16:35 Ibiza (IBZ) 2021-06-23 18:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR3898

    2021-06-23 23:40 Mediolan (BGY) 2021-06-24 01:40 Warszawa (WMI)

Cena 498 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-15 11:05 Warszawa (WMI) 2021-06-15 22:05 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 11h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4054

    2021-06-15 11:05 Warszawa (WMI) 2021-06-15 12:40 Nottingham (EMA)

  • FR

    FR9407

    2021-06-15 18:30 Nottingham (EMA) 2021-06-15 22:05 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2021-06-24 14:00 Warszawa (WMI) 2021-06-25 00:50 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 9h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8333

    2021-06-24 14:00 Ibiza (IBZ) 2021-06-24 15:50 Mediolan (BGY)

  • W6

    W61432

    2021-06-24 22:05 Mediolan (BGY) 2021-06-24 23:50 Warszawa (WAW)

Cena 506 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-14 21:25 Warszawa (WMI) 2021-06-15 10:50 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3899

    2021-06-14 21:25 Warszawa (WMI) 2021-06-14 23:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR8332

    2021-06-15 08:55 Mediolan (BGY) 2021-06-15 10:50 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2021-06-25 17:40 Warszawa (WMI) 2021-06-26 02:05 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7217

    2021-06-25 17:40 Ibiza (IBZ) 2021-06-25 18:25 Walencja (VLC)

  • FR

    FR4538

    2021-06-25 21:50 Walencja (VLC) 2021-06-26 01:05 Warszawa (WMI)

Cena 508 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-15 11:20 Warszawa (WMI) 2021-06-15 23:50 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 12h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR4022

    2021-06-15 11:20 Warszawa (WMI) 2021-06-15 13:15 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR4854

    2021-06-15 15:10 Eindhoven (EIN) 2021-06-15 16:45 Wenecja (TSF)

  • FR

    FR8840

    2021-06-15 21:50 Wenecja (TSF) 2021-06-15 23:50 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2021-06-23 16:35 Warszawa (WMI) 2021-06-24 02:40 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8333

    2021-06-23 16:35 Ibiza (IBZ) 2021-06-23 18:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR3898

    2021-06-23 23:40 Mediolan (BGY) 2021-06-24 01:40 Warszawa (WMI)

Cena 509 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-20 06:55 Warszawa (WAW) 2021-06-20 20:15 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    W61407

    2021-06-20 06:55 Warszawa (WAW) 2021-06-20 08:45 Edynburg (EDI)

  • FR

    FR6605

    2021-06-20 16:15 Edynburg (EDI) 2021-06-20 20:15 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2021-06-23 16:35 Warszawa (WAW) 2021-06-24 02:40 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8333

    2021-06-23 16:35 Ibiza (IBZ) 2021-06-23 18:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR3898

    2021-06-23 23:40 Mediolan (BGY) 2021-06-24 01:40 Warszawa (WMI)

Cena 512 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-15 11:05 Warszawa (WMI) 2021-06-15 22:05 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 11h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4054

    2021-06-15 11:05 Warszawa (WMI) 2021-06-15 12:40 Nottingham (EMA)

  • FR

    FR9407

    2021-06-15 18:30 Nottingham (EMA) 2021-06-15 22:05 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2021-06-22 09:25 Warszawa (WMI) 2021-06-22 22:00 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8137

    2021-06-22 09:25 Ibiza (IBZ) 2021-06-22 10:20 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR6944

    2021-06-22 18:00 Barcelona (BCN) 2021-06-22 21:00 Warszawa (WMI)

Cena 511 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-15 21:35 Warszawa (WMI) 2021-06-16 08:50 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 11h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6945

    2021-06-15 21:35 Warszawa (WMI) 2021-06-16 00:40 Barcelona (BCN)

  • FR

    FR8136

    2021-06-16 07:50 Barcelona (BCN) 2021-06-16 08:50 Ibiza (IBZ)

Podróż do Ibiza

2021-06-23 16:35 Warszawa (WMI) 2021-06-24 02:40 Ibiza (IBZ)
Całkowity czas podróży : 9h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8333

    2021-06-23 16:35 Ibiza (IBZ) 2021-06-23 18:25 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR3898

    2021-06-23 23:40 Mediolan (BGY) 2021-06-24 01:40 Warszawa (WMI)

Cena 513 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena