Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-04
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Walencja, Wylot lotnisko: Warszawa Modlin - Warszawa, Przylot lotnisko Manises Linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Wtorek, Piątek) od 2017-10-29(Poniedziałek, Czwartek).

Bezpośrednie loty z Warszawy do Walencji. Nowe połączenia w sezonie letnim 2017 udostępniają irlandzkie tanie linie Ryanair. Loty dwa razy w tygodniu we wtorki oraz piątki. Wyloty z warszawskiego Modlina (WMI) o godz 16:00, lądowanie w Walencji o godz 19:20. Loty powrotne z Włoch do Warszawy 2 razy w tygodniu (wtorki, piątki) o godz 19:50-23:10. Zapraszamy do rezerwacji tanich lotów do Walencji (VLC) online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Walencja

Tanie Loty z Warszawy do Hiszpanii

Informacje o lotach Warszawa - Walencja. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-23 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Walencja (VLC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-13 06:55 Warszawa (WMI) 2017-11-13 10:20 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4537

    2017-11-13 06:55 Warszawa (WMI) 2017-11-13 10:20 València (VLC)

Podróż do València

2017-11-20 10:50 Warszawa (WMI) 2017-11-20 15:15 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4538

    2017-11-20 10:50 Warszawa (WMI) 2017-11-20 14:15 València (VLC)

Cena 685 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-13 06:55 Warszawa (WMI) 2017-11-13 10:20 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4537

    2017-11-13 06:55 Warszawa (WMI) 2017-11-13 10:20 València (VLC)

Podróż do València

2017-11-20 11:00 Warszawa (WMI) 2017-11-20 22:15 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8322

    2017-11-20 11:00 Londyn (STN) 2017-11-20 12:35 València (VLC)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-20 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-20 21:15 Londyn (STN)

Cena 429 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-13 22:05 Warszawa (WMI) 2017-11-14 12:50 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 14h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1405

    2017-11-13 22:05 Warszawa (WMI) 2017-11-13 23:59 Köln (CGN)

  • FR

    1. FR 178

    2017-11-14 10:25 Köln (CGN) 2017-11-14 12:50 València (VLC)

Podróż do València

2017-11-20 10:50 Warszawa (WMI) 2017-11-20 15:15 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4538

    2017-11-20 10:50 Warszawa (WMI) 2017-11-20 14:15 València (VLC)

Cena 680 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-13 18:35 Warszawa (WMI) 2017-11-14 11:00 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 16h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3899

    2017-11-13 18:35 Warszawa (WMI) 2017-11-13 20:45 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 4631

    2017-11-14 09:00 Milano (BGY) 2017-11-14 11:00 València (VLC)

Podróż do València

2017-11-20 10:50 Warszawa (WMI) 2017-11-20 15:15 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4538

    2017-11-20 10:50 Warszawa (WMI) 2017-11-20 14:15 València (VLC)

Cena 695 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-13 09:30 Warszawa (WMI) 2017-11-13 23:15 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7026

    2017-11-13 09:30 Warszawa (WMI) 2017-11-13 11:45 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 9677

    2017-11-13 21:15 Rzym (CIA) 2017-11-13 23:15 València (VLC)

Podróż do València

2017-11-20 11:00 Warszawa (WMI) 2017-11-20 22:15 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8322

    2017-11-20 11:00 Londyn (STN) 2017-11-20 12:35 València (VLC)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-20 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-20 21:15 Londyn (STN)

Cena 639 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-13 22:05 Warszawa (WMI) 2017-11-14 12:50 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 14h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1405

    2017-11-13 22:05 Warszawa (WMI) 2017-11-13 23:59 Köln (CGN)

  • FR

    1. FR 178

    2017-11-14 10:25 Köln (CGN) 2017-11-14 12:50 València (VLC)

Podróż do València

2017-11-20 11:00 Warszawa (WMI) 2017-11-20 22:15 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8322

    2017-11-20 11:00 Londyn (STN) 2017-11-20 12:35 València (VLC)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-20 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-20 21:15 Londyn (STN)

Cena 424 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-13 19:10 Warszawa (WAW) 2017-11-14 10:40 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 15h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1309

    2017-11-13 19:10 Warszawa (WAW) 2017-11-13 20:50 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2003

    2017-11-14 07:10 Londyn (LTN) 2017-11-14 10:40 València (VLC)

Podróż do València

2017-11-20 11:00 Warszawa (WAW) 2017-11-20 22:15 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8322

    2017-11-20 11:00 Londyn (STN) 2017-11-20 12:35 València (VLC)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-20 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-20 21:15 Londyn (STN)

Cena 693 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-13 18:35 Warszawa (WMI) 2017-11-14 11:00 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 16h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3899

    2017-11-13 18:35 Warszawa (WMI) 2017-11-13 20:45 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 4631

    2017-11-14 09:00 Milano (BGY) 2017-11-14 11:00 València (VLC)

Podróż do València

2017-11-20 11:00 Warszawa (WMI) 2017-11-20 22:15 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8322

    2017-11-20 11:00 Londyn (STN) 2017-11-20 12:35 València (VLC)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-20 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-20 21:15 Londyn (STN)

Cena 439 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-13 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-13 23:15 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 16h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1431

    2017-11-13 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-13 08:30 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 4663

    2017-11-13 21:15 Milano (BGY) 2017-11-13 23:15 València (VLC)

Podróż do València

2017-11-20 11:00 Warszawa (WAW) 2017-11-20 22:15 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 10h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8322

    2017-11-20 11:00 Londyn (STN) 2017-11-20 12:35 València (VLC)

  • FR

    1. FR 2283

    2017-11-20 18:00 Warszawa (WMI) 2017-11-20 21:15 Londyn (STN)

Cena 509 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-13 06:55 Warszawa (WMI) 2017-11-13 10:20 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 3h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    1. FR 4537

    2017-11-13 06:55 Warszawa (WMI) 2017-11-13 10:20 València (VLC)

Podróż do València

2017-11-20 11:00 Warszawa (WMI) 2017-11-21 13:10 València (VLC)
Całkowity czas podróży: 25h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8322

    2017-11-20 11:00 Londyn (STN) 2017-11-20 12:35 València (VLC)

  • FR

    1. FR 1021

    2017-11-21 08:55 Warszawa (WMI) 2017-11-21 12:10 Londyn (STN)

Cena 373 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 19-07-2017

    Walencja tylko w sezonie letnim, no i ceny gorące, miałam nadzieję że poza sezonem uda się znaleźć tańsze loty, ale poza sezonem brak lotów bezpośrednich, więc mój pomysł spalił na panewce.

  • 16-08-2016

    Pozytywne zaskoczenie, szkoda że muszę czkać do października bo chętnie bym skorzystał póki słońce i ładna pogoda, polecam odwiedzić właśnie te rejony Hiszpani

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena