Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Loty z Gdańska do Alicante od 159.00 PLN
Wylot z:
Gdańsk, PolskaPL
Kierunek podróży:
Alicante, HiszpaniaES

Lotnisko wylotu:

Gdańsk Rębiechowo (GDN)

Lotnisko przylotu:

El Altet (ALC)

Termin objęty promocją:

2017-03-252017-10-28

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Gdańsk - Alicante, Wylot lotnisko: Gdańsk Rębiechowo - Gdańsk, Przylot lotnisko El Altet linie lotnicze Ryanair. Wyloty (Niedziela, Środa) .

Bezpośrednie przeloty z Gdańska do Alicante tanimi liniami Ryanair. Loty w sezonie letnim 2017 na trasie Gdańsk – Alicante dostępne są dwa razy w tygodniu w środy i niedziele. Z Gdańska wylecimy w każdą środę o godz 17:30, przylot do Alicante o godz 21:00 oraz w niedziele o godz 06:35-10:05. Loty powrotne z Alicante w niedzielę o godz 10:40-14:10 oraz w środy w godzinach 13:35-17:05. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach. Już dzisiaj rezerwuj swój tani bilet lotniczy Gdańsk - Alicante liniami Ryanair online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Alicante
Lot Okres podróży Linia Cena
Warszawa - Alicante

2017-03-01

2017-08-31

Ryanair 199.00 PLN
Warszawa - Alicante

2017-03-02

2017-09-30

Ryanair 119.00 PLN
Poznań - Alicante

2017-03-03

2017-08-31

Ryanair 149.00 PLN
Kraków - Alicante

2017-03-01

2017-08-31

Ryanair 159.00 PLN
Wrocław - Alicante

2017-03-26

2017-10-28

Ryanair 159.00 PLN
Tanie loty z Gdańska do Hiszpanii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Gdańska do Barcelony

2017-03-01

2017-09-01

Ryanair 199.00 PLN
Informacje o lotach Gdańsk - Alicante. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-18 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Alicante (ALC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka
2017-05-07 07:20 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 17:10 Alicante (ALC)
1
LH 1379
2017-05-07 07:20 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 08:55 Frankfurt (FRA)
LH
2
LH 1174
2017-05-07 14:35 Frankfurt (FRA)
2017-05-07 17:10 Alicante (ALC)
LH
LH
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Gdańsk (GDN)
Lot 1
Cena : 1862
LH
Wylot
Całkowity czas podróży: 14h 35m / 1 przesiadka
2017-05-07 20:05 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 10:40 Alicante (ALC)
1
SK 758
2017-05-07 20:05 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 21:05 Kopenhaga (CPH)
SK
2
D8 3660
2017-05-08 07:20 Kopenhaga (CPH)
2017-05-08 10:40 Alicante (ALC)
D8
D8
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Gdańsk (GDN)
Lot 2
Cena : 1015
D8
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka
2017-05-07 18:50 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 01:30 Alicante (ALC)
1
W6 1705
2017-05-07 18:50 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 21:55 Barcelona (BCN)
W6
2
IB 5764
2017-05-08 00:20 Barcelona (BCN)
2017-05-08 01:30 Alicante (ALC)
IB
IB
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Gdańsk (GDN)
Lot 3
Cena : 563
IB
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka
2017-05-07 16:15 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 00:45 Alicante (ALC)
1
DY 1053
2017-05-07 16:15 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 17:45 Oslo (OSL)
DY
2
D8 5323
2017-05-07 21:00 Oslo (OSL)
2017-05-08 00:45 Alicante (ALC)
D8
D8
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Gdańsk (GDN)
Lot 4
Cena : 1296
D8
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 50m / 1 przesiadka
2017-05-07 07:00 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 15:50 Alicante (ALC)
1
W6 1743
2017-05-07 07:00 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 08:30 Sandefjord (TRF)
W6
2
D8 5331
2017-05-07 12:15 Sandefjord (TRF)
2017-05-07 15:50 Alicante (ALC)
D8
D8
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Gdańsk (GDN)
Lot 5
Cena : 490
D8
Wylot
Całkowity czas podróży: 9h 10m / 1 przesiadka
2017-05-07 14:55 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 00:05 Alicante (ALC)
1
W6 1609
2017-05-07 14:55 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 16:15 Londyn (LTN)
W6
2
U2 2227
2017-05-07 20:30 Londyn (LTN)
2017-05-08 00:05 Alicante (ALC)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Gdańsk (GDN)
Lot 6
Cena : 580
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 14h 30m / 1 przesiadka
2017-05-07 20:15 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 10:45 Alicante (ALC)
1
W6 1607
2017-05-07 20:15 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 21:35 Londyn (LTN)
W6
2
U2 2223
2017-05-08 07:05 Londyn (LTN)
2017-05-08 10:45 Alicante (ALC)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Gdańsk (GDN)
Lot 7
Cena : 673
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 16h 45m / 1 przesiadka
2017-05-07 07:20 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 00:05 Alicante (ALC)
1
W6 1601
2017-05-07 07:20 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 08:40 Londyn (LTN)
W6
2
U2 2227
2017-05-07 20:30 Londyn (LTN)
2017-05-08 00:05 Alicante (ALC)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Gdańsk (GDN)
Lot 8
Cena : 530
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 27h 10m / 1 przesiadka
2017-05-07 21:00 Gdańsk (GDN)
2017-05-09 00:10 Alicante (ALC)
1
W6 1611
2017-05-07 21:00 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 22:25 Liverpool (LPL)
W6
2
U2 7121
2017-05-08 20:25 Liverpool (LPL)
2017-05-09 00:10 Alicante (ALC)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Gdańsk (GDN)
Lot 9
Cena : 466
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 45m / 1 przesiadka
2017-05-07 18:50 Gdańsk (GDN)
2017-05-08 01:35 Alicante (ALC)
1
W6 1705
2017-05-07 18:50 Gdańsk (GDN)
2017-05-07 21:55 Barcelona (BCN)
W6
2
VY 1306
2017-05-08 00:25 Barcelona (BCN)
2017-05-08 01:35 Alicante (ALC)
VY
VY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Alicante (ALC)
Gdańsk (GDN)
Lot 10
Cena : 549

Komentarze

Loty z Gdańska do Alicante

Liczba ocen: 3

~ NAUCZYCIELKA 2015-10-28

DLACZEGO CENY DLA GRUP SĄ DUŻO DROŻSZE NIŻ DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH?? NIE POWINNO BYĆ ODWROTNIE? WIĘCEJ OSÓB WIĘCEJ SPRZEDANYCH BILETÓW. NIE ROZUMIEM TEJ POLITYKI. KTO PODEJMIE WYZWANIE ODPISANIA MI I WYTŁUMACZENIA DLACZEGO STAWKA JEST DUŻO DROŻSZA.

~ Iwona 2016-07-11

Dlatego wychodzi drożej, że linia wypuszcza przeważnie małą ilość cen promocyjnych. Jak te się sprzedają obliczają średnia dla grupy i to robi dużo wyższe ceny, zależy tez jaka ilość osób w grupie.

~ Jola 2016-09-19

Szkoda że w tym wypadku nie działa zasada że im więcej osób tym taniej, zawsze to by można było skrzyknąć się że znajomymi a tu lipa

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo