Wylot

Listopad 2022

Listopad
112 zł Grudzień
179 zł Styczeń
219 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2022

Listopad
174 zł Grudzień
139 zł Styczeń
229 zł Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-11-14 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Łódź - Alicante, Wylot lotnisko : Lublinek - Łódź , Przylot lotnisko El Altet Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Łodzi do Alicante na lotnsko Alicante El Altet (ALC) położone 8km od centrum miasta oferuja tanie linie Ryanair. Połączenia w sezonie jesienno-zimowym od 30 października 2022 odbywają się dwa razy w tygodniu w czwartki oraz niedziele. Wyloty z Łodzi w czwartki realizowane są o godz 20:25, lądowanie w Alicante o godz 23:45, natomiast w niedziele o godz 11:40-15:00. Loty powrotne z Alicante do Łodzi także 2 razy w tygodniu, w czwartki o godz 16:40-20:00, natomiast w niedziele o godz 07:55-11:15. Bilety lotniczedo hiszpańskiego Alicate można rezerwowac online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Łódź - Alicante

Ile trwa lot Łódź - Alicante:
3h 30m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Łódź do Alicante obecnie mają 477 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Alicante:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Łódź - Alicante rezerwowano:
średnio 5 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
112.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
664.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
633.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
593.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Łódź - Alicante:
Łódź (LCJ) -> Bruksela (CRL) -> Alicante (ALC)
Łódź (LCJ) -> Londyn (STN) -> Alicante (ALC)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Alicante - Łódź:
Alicante (ALC) -> Londyn (STN) -> Łódź (LCJ)
Wysoki sezon przypada na Kwiecień (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Styczeń (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Alicante z Warszawy (187.00zł drożej o 66%), Gdańska (192.00zł drożej o 71%), Poznania (196.00zł drożej o 75%), Berlina (212.00zł drożej o 89%), Krakowa (229.00zł drożej o 104%), Wrocławia (208.00zł drożej o 85%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Alicante

Oferty lotów z Łódź - Alicante. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-28 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Łódź (LCJ) - Alicante (ALC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Łódź

2022-12-22 19:30 Łódź (LCJ) 2022-12-22 23:00 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 3h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9982

    2022-12-22 19:30 Łódź (LCJ) 2022-12-22 23:00 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2022-12-29 15:45 Łódź (LCJ) 2022-12-29 20:05 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9983

    2022-12-29 15:45 Alicante (ALC) 2022-12-29 19:05 Łódź (LCJ)

Cena 633 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Łódź

2022-12-22 19:30 Łódź (LCJ) 2022-12-22 23:00 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 3h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9982

    2022-12-22 19:30 Łódź (LCJ) 2022-12-22 23:00 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2023-01-01 07:10 Łódź (LCJ) 2023-01-01 11:30 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9983

    2023-01-01 07:10 Alicante (ALC) 2023-01-01 10:30 Łódź (LCJ)

Cena 501 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Łódź

2022-12-22 19:30 Łódź (LCJ) 2022-12-22 23:00 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 3h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9982

    2022-12-22 19:30 Łódź (LCJ) 2022-12-22 23:00 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2023-01-01 07:10 Łódź (LCJ) 2023-01-01 11:30 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9983

    2023-01-01 07:10 Alicante (ALC) 2023-01-01 10:30 Łódź (LCJ)

Cena 501 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Łódź

2022-12-20 13:00 Łódź (LCJ) 2022-12-20 22:55 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9885

    2022-12-20 13:00 Łódź (LCJ) 2022-12-20 15:05 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR9053

    2022-12-20 20:30 Bruksela (CRL) 2022-12-20 22:55 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2023-01-01 07:10 Łódź (LCJ) 2023-01-01 11:30 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9983

    2023-01-01 07:10 Alicante (ALC) 2023-01-01 10:30 Łódź (LCJ)

Cena 621 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Łódź

2022-12-22 19:30 Łódź (LCJ) 2022-12-22 23:00 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 3h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9982

    2022-12-22 19:30 Łódź (LCJ) 2022-12-22 23:00 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2022-12-29 15:45 Łódź (LCJ) 2022-12-29 20:05 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9983

    2022-12-29 15:45 Alicante (ALC) 2022-12-29 19:05 Łódź (LCJ)

Cena 633 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Łódź

2022-12-22 19:30 Łódź (LCJ) 2022-12-22 23:00 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 3h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9982

    2022-12-22 19:30 Łódź (LCJ) 2022-12-22 23:00 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2022-12-31 19:15 Łódź (LCJ) 2023-01-01 10:50 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 14h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2587

    2022-12-31 19:15 Alicante (ALC) 2022-12-31 21:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR2468

    2023-01-01 06:40 Londyn (STN) 2023-01-01 09:50 Łódź (LCJ)

Cena 690 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Łódź

2022-12-22 19:30 Łódź (LCJ) 2022-12-22 23:00 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 3h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9982

    2022-12-22 19:30 Łódź (LCJ) 2022-12-22 23:00 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2022-12-31 19:40 Łódź (LCJ) 2023-01-01 10:50 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 14h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2523

    2022-12-31 19:40 Alicante (ALC) 2022-12-31 21:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR2468

    2023-01-01 06:40 Londyn (STN) 2023-01-01 09:50 Łódź (LCJ)

Cena 719 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Łódź

2022-12-22 19:30 Łódź (LCJ) 2022-12-22 23:00 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 3h 30m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9982

    2022-12-22 19:30 Łódź (LCJ) 2022-12-22 23:00 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2022-12-29 21:20 Łódź (LCJ) 2022-12-30 10:05 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8975

    2022-12-29 21:20 Alicante (ALC) 2022-12-29 23:05 Londyn (STN)

  • W9

    W95177

    2022-12-30 05:50 Londyn (LTN) 2022-12-30 09:05 Łódź (LCJ)

Cena 738 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Łódź

2022-12-20 13:00 Łódź (LCJ) 2022-12-20 22:55 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9885

    2022-12-20 13:00 Łódź (LCJ) 2022-12-20 15:05 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR9053

    2022-12-20 20:30 Bruksela (CRL) 2022-12-20 22:55 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2022-12-29 15:45 Łódź (LCJ) 2022-12-29 20:05 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9983

    2022-12-29 15:45 Alicante (ALC) 2022-12-29 19:05 Łódź (LCJ)

Cena 761 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Łódź

2022-12-20 13:00 Łódź (LCJ) 2022-12-20 22:55 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9885

    2022-12-20 13:00 Łódź (LCJ) 2022-12-20 15:05 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR9053

    2022-12-20 20:30 Bruksela (CRL) 2022-12-20 22:55 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2022-12-31 19:15 Łódź (LCJ) 2023-01-01 10:50 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 14h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2587

    2022-12-31 19:15 Alicante (ALC) 2022-12-31 21:00 Londyn (STN)

  • FR

    FR2468

    2023-01-01 06:40 Londyn (STN) 2023-01-01 09:50 Łódź (LCJ)

Cena 775 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Łódź

2022-12-21 10:20 Łódź (LCJ) 2022-12-21 19:15 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 8h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2469

    2022-12-21 10:20 Łódź (LCJ) 2022-12-21 11:40 Londyn (STN)

  • FR

    FR8425

    2022-12-21 15:45 Londyn (LTN) 2022-12-21 19:15 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2023-01-01 07:10 Łódź (LCJ) 2023-01-01 11:30 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 3h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9983

    2023-01-01 07:10 Alicante (ALC) 2023-01-01 10:30 Łódź (LCJ)

Cena 795 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Łódź

2022-12-20 13:00 Łódź (LCJ) 2022-12-20 22:55 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9885

    2022-12-20 13:00 Łódź (LCJ) 2022-12-20 15:05 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR9053

    2022-12-20 20:30 Bruksela (CRL) 2022-12-20 22:55 Alicante (ALC)

Podróż do Alicante

2022-12-31 19:40 Łódź (LCJ) 2023-01-01 10:50 Alicante (ALC)
Całkowity czas podróży : 14h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2523

    2022-12-31 19:40 Alicante (ALC) 2022-12-31 21:25 Londyn (STN)

  • FR

    FR2468

    2023-01-01 06:40 Londyn (STN) 2023-01-01 09:50 Łódź (LCJ)

Cena 804 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 04-11-2022

    Wreszcie linie Ryanair puściły loty z łódzkiego lotniska, pierwszy rejs wystartował 31 października, super, latamy do Hiszpanii.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena