Wylot

Czerwiec 2019

387 zł Czerwiec
72 zł Lipiec
112 zł Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28 571zł
29
30

Powrót

Czerwiec 2019

224 zł Czerwiec
170 zł Lipiec
142 zł Sierpień
Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28 386zł
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-06-18 - 2019-10-23
Promocja aktualna: do 2019-06-30

Lot na trasie Warszawa - Rimini, Wylot lotnisko : Warszawa Modlin - Warszawa , Przylot lotnisko F. Fellini Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Rimini. Loty w sezonie letnim 2019 oferują irlandzkie linie Ryanair. Wyloty z warszawskiego Modlina (WMI) dwa razy w tygodniu w poniedziałki odbywają się o godz 20:15, lądowanie w Rimini (RMI), porcie lotniczym znajdującym się około 8km od centrum miasta i 16km od San Marino o godz 22:15, w piątki o godz 18:50-20:50. Powrotne loty relacji Rimini-Warszawa także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki w godzinach 22:40-00:40, natomiast w piątki o godz 21:15-23:15. Zapraszamy do rezerwacji nowych lotów do włoskiego Rimini online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Rimini

Średni czas lotu Warszawa - Rimini:
2h 0m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Rimini rezerwowano:
średnio 32 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
72.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
276.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
296.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
330.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rimini - Warszawa:
Rimini (RMI) -> Kraków (KRK) -> Warszawa (WAW)
Rimini (RMI) -> Londyn (STN) -> Eindhoven (EIN) -> Warszawa (WMI)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2019).

Najtańszy miesiąc na podróż to Lipiec (2019).
Nasi Klienci wybrali również loty do Rimini z Krakowa (65.00zł taniej o 10%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Rimini

Tanie Loty z Warszawy do Włoch

Informacje o lotach Warszawa - Rimini. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-06-23 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Rimini (RMI).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2019-07-26 19:50 Warszawa (WMI) 2019-07-26 21:50 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6039

    2019-07-26 19:50 Warszawa (WMI) 2019-07-26 21:50 Rimini (RMI)

Podróż do Rimini

2019-07-29 23:40 Warszawa (WMI) 2019-07-30 02:40 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6040

    2019-07-29 23:40 Rimini (RMI) 2019-07-30 01:40 Warszawa (WMI)

Cena 415 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2019-07-22 21:15 Warszawa (WMI) 2019-07-22 23:15 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6039

    2019-07-22 21:15 Warszawa (WMI) 2019-07-22 23:15 Rimini (RMI)

Podróż do Rimini

2019-07-29 23:40 Warszawa (WMI) 2019-07-30 02:40 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6040

    2019-07-29 23:40 Rimini (RMI) 2019-07-30 01:40 Warszawa (WMI)

Cena 415 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2019-07-22 21:15 Warszawa (WMI) 2019-07-22 23:15 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6039

    2019-07-22 21:15 Warszawa (WMI) 2019-07-22 23:15 Rimini (RMI)

Podróż do Rimini

2019-07-29 23:40 Warszawa (WMI) 2019-07-30 02:40 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6040

    2019-07-29 23:40 Rimini (RMI) 2019-07-30 01:40 Warszawa (WMI)

Cena 415 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2019-07-26 19:50 Warszawa (WMI) 2019-07-26 21:50 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6039

    2019-07-26 19:50 Warszawa (WMI) 2019-07-26 21:50 Rimini (RMI)

Podróż do Rimini

2019-07-29 23:40 Warszawa (WMI) 2019-07-30 02:40 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6040

    2019-07-29 23:40 Rimini (RMI) 2019-07-30 01:40 Warszawa (WMI)

Cena 415 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2019-07-22 21:15 Warszawa (WMI) 2019-07-22 23:15 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6039

    2019-07-22 21:15 Warszawa (WMI) 2019-07-22 23:15 Rimini (RMI)

Podróż do Rimini

2019-08-02 22:15 Warszawa (WMI) 2019-08-03 01:15 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6040

    2019-08-02 22:15 Rimini (RMI) 2019-08-03 00:15 Warszawa (WMI)

Cena 415 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2019-07-26 19:50 Warszawa (WMI) 2019-07-26 21:50 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6039

    2019-07-26 19:50 Warszawa (WMI) 2019-07-26 21:50 Rimini (RMI)

Podróż do Rimini

2019-08-02 22:15 Warszawa (WMI) 2019-08-03 01:15 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6040

    2019-08-02 22:15 Rimini (RMI) 2019-08-03 00:15 Warszawa (WMI)

Cena 415 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2019-07-22 21:15 Warszawa (WMI) 2019-07-22 23:15 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6039

    2019-07-22 21:15 Warszawa (WMI) 2019-07-22 23:15 Rimini (RMI)

Podróż do Rimini

2019-07-27 13:20 Warszawa (WMI) 2019-07-27 20:55 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2783

    2019-07-27 13:20 Rimini (RMI) 2019-07-27 15:05 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3924

    2019-07-27 19:05 Kraków (KRK) 2019-07-27 19:55 Warszawa (WAW)

Cena 525 zł

Podróż 0 dni

Podróż z Warszawa

2019-07-26 19:50 Warszawa (WMI) 2019-07-26 21:50 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6039

    2019-07-26 19:50 Warszawa (WMI) 2019-07-26 21:50 Rimini (RMI)

Podróż do Rimini

2019-07-27 13:20 Warszawa (WMI) 2019-07-27 20:55 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2783

    2019-07-27 13:20 Rimini (RMI) 2019-07-27 15:05 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3924

    2019-07-27 19:05 Kraków (KRK) 2019-07-27 19:55 Warszawa (WAW)

Cena 525 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2019-07-22 21:15 Warszawa (WMI) 2019-07-22 23:15 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6039

    2019-07-22 21:15 Warszawa (WMI) 2019-07-22 23:15 Rimini (RMI)

Podróż do Rimini

2019-08-03 13:20 Warszawa (WMI) 2019-08-03 20:55 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2783

    2019-08-03 13:20 Rimini (RMI) 2019-08-03 15:05 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3924

    2019-08-03 19:05 Kraków (KRK) 2019-08-03 19:55 Warszawa (WAW)

Cena 525 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2019-07-26 19:50 Warszawa (WMI) 2019-07-26 21:50 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6039

    2019-07-26 19:50 Warszawa (WMI) 2019-07-26 21:50 Rimini (RMI)

Podróż do Rimini

2019-08-03 13:20 Warszawa (WMI) 2019-08-03 20:55 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2783

    2019-08-03 13:20 Rimini (RMI) 2019-08-03 15:05 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3924

    2019-08-03 19:05 Kraków (KRK) 2019-08-03 19:55 Warszawa (WAW)

Cena 525 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2019-07-22 21:15 Warszawa (WMI) 2019-07-22 23:15 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6039

    2019-07-22 21:15 Warszawa (WMI) 2019-07-22 23:15 Rimini (RMI)

Podróż do Rimini

2019-07-30 14:40 Warszawa (WMI) 2019-07-31 19:55 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 28h 15m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6036

    2019-07-30 14:40 Rimini (RMI) 2019-07-30 15:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR9271

    2019-07-31 07:25 Londyn (STN) 2019-07-31 09:30 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR4021

    2019-07-31 17:10 Eindhoven (EIN) 2019-07-31 18:55 Warszawa (WMI)

Cena 543 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2019-07-26 19:50 Warszawa (WMI) 2019-07-26 21:50 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6039

    2019-07-26 19:50 Warszawa (WMI) 2019-07-26 21:50 Rimini (RMI)

Podróż do Rimini

2019-07-30 14:40 Warszawa (WMI) 2019-07-31 19:55 Rimini (RMI)
Całkowity czas podróży : 28h 15m / 2 przesiadki

  • FR

    FR6036

    2019-07-30 14:40 Rimini (RMI) 2019-07-30 15:50 Londyn (STN)

  • FR

    FR9271

    2019-07-31 07:25 Londyn (STN) 2019-07-31 09:30 Eindhoven (EIN)

  • FR

    FR4021

    2019-07-31 17:10 Eindhoven (EIN) 2019-07-31 18:55 Warszawa (WMI)

Cena 543 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-06-2019

    RYANAIR ŚWIETNIE TRAFIŁ Z TYM LOTEM. RIMINI LEŻY BLISKO BOLONII WIĘC ZAWSZE JAKAŚ DODATKOWA OPCJA LOTU.

  • 19-02-2019

    Akurat Rimini lata sezonowo od kwietnia do Października, ale za to w bardzo niskich cenach.

  • 26-07-2018

    Właśnie odkryłam ten lot, aż milo że Rimini dostało loty bezpośrednie, bardzo nam tego brakowało. Oby trwało cały rok. Na pewno będzie wykorzystane.

  • 24-11-2017

    Nowości, nowości, od czerwca Warszawka ma loty do Rimini, a tam długie piaszczyste plaże, bowiem miasto leży nad Morzem Adriatyckim, wczasy we Włoszech to istny raj na Ziemi. każdy skorzystać musi, kupujcie tanie bilety - póki są jeszcze tanie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena