Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Położona w południowo-wschodniej Europie na Półwyspie Bałkańskim nad wybrzeżem Morza Czarnego. Graniczy z Macedonią, Grecją, Rumunią, Serbią oraz Turcją. To jeden z najstarszych krajów Europy ze stolicą w Sofii. Piaszczyste plaże, błękitne morze, ludowa muzyka, pozostałości dawnych kultur a także kurorty w Złotych Piaskach czy Słonecznym Brzegu zachęcają do odwiedzin wielu turystów.

 

Najpopularniejszym wybieranym lotniskiem przez turystów jest Burgas położone w zachodniej części Zatoki Burgaskiej. Tanie loty do Burgas posiadają węgierskie tanie linie lotnicze Wizzair. Swoje tanie loty proponują raz w tygodniu z lotniska w Poznaniu oraz trzy razy w tygodniu z lotnisk w Warszawie i Katowicach. Linie regularne jak LOT, Lufthansa, Hahn Air w swojej ofercie posiadają liczne loty do Burgas z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa oraz Wrocławia i Szczecina.

Kolejnym miastem w Bułgarii posiadającym międzynarodowy port lotniczy jest Warna. Z jego lotniska korzysta wielu pasażerów wybierając loty z Gdańska, Krakowa, Katowic, Poznania, Rzeszowa, Szczecina oraz Rzeszowa. Liniami, które w swojej ofercie proponują loty do Warny są rejsowe linie LOT, Lufthansa, Bulgaria Air, czy Austrian. Podróżnych wybierających się do stolicy Bułgarii, do Sofii, zapraszamy do zakupu w naszym serwisie lotu z Gdańska, Katowic, Krakowa, Szczecina a także Warszawy liniami lotniczymi jak LOT, Lufthansa oraz Bulgaria Air.

Komentarze
i oceny

Bułgaria

4,5 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

 • 14-08-2015

  Mieliśmy okazje gościć w Złotych Piaskach niedaleko Warny. Uroczy kurort, szczególnie wielkie piaszczyste plaże. Fajniejsze miejsce niż Tunezja, bo nie jest tak upiornie gorąco. Wybierajcie Bułgarię na wakacyjne wypady.

 • 23-01-2015

  Trzeba latać w miesiącach cieplych, wtedy gwarancja pogody zawsze jest. Piaszczyste plaże i słońce na okrągło. Bułgaria ma cudowne plaże, prawie jak w afrykańskiej Tunezji.

 • 30-06-2014

  Loty do Bułgarii fajne, tylko gorzej z pogodą, czasem mozna trafic na deszcze ale i tak polecam.

 • 16-04-2014

  Ceny nie są wysokie bo to tanie linie, więc nazwa sugeruje że są to najtańsze loty jakie są dostępne na rynku. Ceny mają juz wkalkulowane wszystkie opłaty, na końcu dolicza sie tylko trnsakcja.

 • 10-03-2013

  Ile właściwie wynosi całkowity koszt lotu, gdy doda się wszystkie opłaty? Ile wynoszą opłaty lotniskowe? Te ceny, które podają jakieś śmiesznie małe!

 • 10-04-2012

  Właśnie odkryłem loty do Bułgarii:) Widzę że niektórzy bardziej zorientowani. Skorzystam z lotu z Warszawy bo widzę że najtaniej. Super.

 • 09-03-2012

  Zachwalam loty liniami Wizzair. Nareszcie jakaś linia wpadła na dobry pomysł. Wczesniej tylko czartery się opłacały, teraz tanie linie z Warszawy albo Katowic.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena