REKLAMA

Wylot

Kwiecień 2020

Kwiecień
Maj
119 zł Czerwiec
119 zł Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Kwiecień 2020

Kwiecień
Maj
119 zł Czerwiec
119 zł Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-06-01 - 2020-11-01
Promocja aktualna: do 2020-04-07

Lot na trasie Katowice - Burgas, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Burgas Airport Linie lotnicze Ryanair .

Burgas- miasto położone w południowo- wschodniej części Bułgarii nad Zatoką Burgarską Morza Czarnego. 10 km od centrum miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Burgas (BOJ), na sezon letni 2020 linie lotnicze Ryanair wprowadzają bezpośrednie loty Katowic do Burgas. Loty odbywają się od 1 czerwca dwa razy w tygodniu. Wylot z Katowic do Burgas liniami Ryanair w każdy poniedziałek w godz 19:10-22:05, oraz w piątek w godz 17:15-20:10. Loty z Burgas do Katowic także dwa razy w tygodniu, loty w poniedziałki w godz 22:30-23:25 i w piątki w godz 20;35-21:30. Rezerwacja biletów przez 7 dni w tygodniu, online bądź telefonicznie.


Informacja o locie: Katowice - Burgas

Średni czas lotu Katowice - Burgas:
2h 0m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Katowice - Burgas rezerwowano:
średnio 59 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
119.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
520.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
456.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
440.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Burgas:
Katowice (KTW) -> Londyn (LTN) -> Burgas (BOJ)
Katowice (KTW) -> Warszawa (WAW) -> Londyn (LTN) -> Burgas (BOJ)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Burgas - Katowice:
Burgas (BOJ) -> Londyn (LTN) -> Katowice (KTW)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Czerwiec (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Burgas z Katowic (119.00zł), Warszawy (119.00zł), Poznania (159.00zł drożej o 33%), Rzeszowa (152.00zł drożej o 27%), Krakowa (185.00zł drożej o 55%), Gdańska (231.00zł drożej o 94%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Burgas

Tanie Loty z Katowic do Bułgaria

Informacje o lotach Katowice - Burgas. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-04-06 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Burgas (BOJ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2020-06-05 07:40 Katowice (KTW) 2020-06-05 10:40 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61261

    2020-06-05 07:40 Katowice (KTW) 2020-06-05 10:40 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-06-08 16:25 Katowice (KTW) 2020-06-08 18:20 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    W61262

    2020-06-08 16:25 Burgas (BOJ) 2020-06-08 17:20 Katowice (KTW)

Cena 205 zł

Podróż 0 dni

Podróż z Katowice

2020-06-08 07:40 Katowice (KTW) 2020-06-08 10:40 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • W6

    W61261

    2020-06-08 07:40 Katowice (KTW) 2020-06-08 10:40 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-06-08 16:25 Katowice (KTW) 2020-06-08 18:20 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    W61262

    2020-06-08 16:25 Burgas (BOJ) 2020-06-08 17:20 Katowice (KTW)

Cena 205 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2020-05-09 07:30 Katowice (KTW) 2020-05-10 01:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 16h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W61001

    2020-05-09 07:30 Katowice (KTW) 2020-05-09 08:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W94554

    2020-05-09 20:05 Londyn (LTN) 2020-05-10 01:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-05-20 01:55 Katowice (KTW) 2020-05-20 13:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94553

    2020-05-20 01:55 Burgas (BOJ) 2020-05-20 03:30 Londyn (LTN)

  • W6

    W61002

    2020-05-20 09:40 Londyn (LTN) 2020-05-20 12:55 Katowice (KTW)

Cena 465 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2020-05-08 20:45 Katowice (KTW) 2020-05-10 01:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 27h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W61005

    2020-05-08 20:45 Katowice (KTW) 2020-05-08 22:10 Londyn (LTN)

  • W9

    W94554

    2020-05-09 20:05 Londyn (LTN) 2020-05-10 01:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-05-20 01:55 Katowice (KTW) 2020-05-20 13:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94553

    2020-05-20 01:55 Burgas (BOJ) 2020-05-20 03:30 Londyn (LTN)

  • W6

    W61002

    2020-05-20 09:40 Londyn (LTN) 2020-05-20 12:55 Katowice (KTW)

Cena 465 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2020-05-12 07:30 Katowice (KTW) 2020-05-13 01:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 16h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W61001

    2020-05-12 07:30 Katowice (KTW) 2020-05-12 08:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W94554

    2020-05-12 20:05 Londyn (LTN) 2020-05-13 01:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-05-20 01:55 Katowice (KTW) 2020-05-20 13:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94553

    2020-05-20 01:55 Burgas (BOJ) 2020-05-20 03:30 Londyn (LTN)

  • W6

    W61002

    2020-05-20 09:40 Londyn (LTN) 2020-05-20 12:55 Katowice (KTW)

Cena 477 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2020-05-09 07:30 Katowice (KTW) 2020-05-10 01:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 16h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W61001

    2020-05-09 07:30 Katowice (KTW) 2020-05-09 08:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W94554

    2020-05-09 20:05 Londyn (LTN) 2020-05-10 01:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-05-17 01:55 Katowice (KTW) 2020-05-17 13:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94553

    2020-05-17 01:55 Burgas (BOJ) 2020-05-17 03:30 Londyn (LTN)

  • W6

    W61002

    2020-05-17 09:40 Londyn (LTN) 2020-05-17 12:55 Katowice (KTW)

Cena 492 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2020-05-08 20:45 Katowice (KTW) 2020-05-10 01:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 27h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W61005

    2020-05-08 20:45 Katowice (KTW) 2020-05-08 22:10 Londyn (LTN)

  • W9

    W94554

    2020-05-09 20:05 Londyn (LTN) 2020-05-10 01:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-05-17 01:55 Katowice (KTW) 2020-05-17 13:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94553

    2020-05-17 01:55 Burgas (BOJ) 2020-05-17 03:30 Londyn (LTN)

  • W6

    W61002

    2020-05-17 09:40 Londyn (LTN) 2020-05-17 12:55 Katowice (KTW)

Cena 492 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2020-05-12 07:30 Katowice (KTW) 2020-05-13 01:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 16h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    W61001

    2020-05-12 07:30 Katowice (KTW) 2020-05-12 08:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W94554

    2020-05-12 20:05 Londyn (LTN) 2020-05-13 01:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-05-17 01:55 Katowice (KTW) 2020-05-17 13:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94553

    2020-05-17 01:55 Burgas (BOJ) 2020-05-17 03:30 Londyn (LTN)

  • W6

    W61002

    2020-05-17 09:40 Londyn (LTN) 2020-05-17 12:55 Katowice (KTW)

Cena 504 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2020-05-11 20:45 Katowice (KTW) 2020-05-13 01:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 27h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W61005

    2020-05-11 20:45 Katowice (KTW) 2020-05-11 22:10 Londyn (LTN)

  • W9

    W94554

    2020-05-12 20:05 Londyn (LTN) 2020-05-13 01:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-05-20 01:55 Katowice (KTW) 2020-05-20 13:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94553

    2020-05-20 01:55 Burgas (BOJ) 2020-05-20 03:30 Londyn (LTN)

  • W6

    W61002

    2020-05-20 09:40 Londyn (LTN) 2020-05-20 12:55 Katowice (KTW)

Cena 511 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2020-05-11 20:45 Katowice (KTW) 2020-05-13 01:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 27h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W61005

    2020-05-11 20:45 Katowice (KTW) 2020-05-11 22:10 Londyn (LTN)

  • W9

    W94554

    2020-05-12 20:05 Londyn (LTN) 2020-05-13 01:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-05-17 01:55 Katowice (KTW) 2020-05-17 13:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94553

    2020-05-17 01:55 Burgas (BOJ) 2020-05-17 03:30 Londyn (LTN)

  • W6

    W61002

    2020-05-17 09:40 Londyn (LTN) 2020-05-17 12:55 Katowice (KTW)

Cena 538 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Katowice

2020-05-15 20:45 Katowice (KTW) 2020-05-17 01:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 27h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W61005

    2020-05-15 20:45 Katowice (KTW) 2020-05-15 22:10 Londyn (LTN)

  • W9

    W94554

    2020-05-16 20:05 Londyn (LTN) 2020-05-17 01:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-05-20 01:55 Katowice (KTW) 2020-05-20 13:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94553

    2020-05-20 01:55 Burgas (BOJ) 2020-05-20 03:30 Londyn (LTN)

  • W6

    W61002

    2020-05-20 09:40 Londyn (LTN) 2020-05-20 12:55 Katowice (KTW)

Cena 566 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2020-05-09 13:15 Katowice (KTW) 2020-05-10 01:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 11h 10m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3882

    2020-05-09 13:15 Katowice (KTW) 2020-05-09 14:10 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61307

    2020-05-09 16:10 Warszawa (WAW) 2020-05-09 17:50 Londyn (LTN)

  • W9

    W94554

    2020-05-09 20:05 Londyn (LTN) 2020-05-10 01:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-05-20 01:55 Katowice (KTW) 2020-05-20 13:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94553

    2020-05-20 01:55 Burgas (BOJ) 2020-05-20 03:30 Londyn (LTN)

  • W6

    W61002

    2020-05-20 09:40 Londyn (LTN) 2020-05-20 12:55 Katowice (KTW)

Cena 607 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 01-04-2020

    Planuje lot w październiku i mam nadzieje że dojdzie do skutku

  • 29-12-2019

    Loty zaczynają się od czerwca 2020, już można kupować bilety na loty wakacyjne do Bułgarii.

  • 21-11-2019

    Teraz Ryanair będzie latał z Pyrzowic do Burgas? Od kiedy takie rewelacje.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena