Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Kwiecień 2019

Marzec
55 zł Kwiecień
118 zł Maj
264 zł Czerwiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2 118zł
3
4
5
6
7 64zł
8
9 137zł
10
11
12
13
14 118zł
15
16 55zł
17
18
19
20
21 64zł
22
23 223zł
24
25
26
27
28 315zł
29
30 137zł

Powrót

Kwiecień 2019

Marzec
56 zł Kwiecień
86 zł Maj
127 zł Czerwiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2 56zł
3
4
5
6
7 114zł
8
9 114zł
10
11
12
13
14 64zł
15
16 114zł
17
18
19
20
21 64zł
22
23 138zł
24
25
26
27
28 64zł
29
30 56zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-02-16 - 2019-10-23
Promocja aktualna: do 2019-02-28

Lot na trasie Kraków - Burgas, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Burgas Airport Linie lotnicze Ryanair .

Położone w południowo-wschodniej Bułgarii miasto Burgas, to doskonałe miejsce letniego wypoczynku, czwarte co do wielkości, oddalone około 20km od Pomorie, w zachodniej części Zatoki, rocznie przyciąga setki tysięcy turystów. Bezpośrednie loty z Krakowa do Burgas (BOJ) oferują tanie irlandzkie linie Ryanair. Loty z Krakowa w sezonie letnim odbywają się od 1 kwietnia 2019 dwa razy w tygodniu we wtorek w godzinach 13:35-16:25, oraz w niedzielę w godzinach 13:50, lądowanie w Burgas o godz 16:40. Powrotne połączenia relacji Burgas-Kraków także 2 w tygodniu, we wtorek w godz 16:50-17:45, i niedziele o godz 17:05-18:00. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 połączenia są zawieszone. Tanie loty z Krakowa do Burgas. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 19.02.2019
  • 18.02.2019

Pozostałe tanie loty do Burgas

Informacje o lotach Kraków - Burgas. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-02-15 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Burgas (BOJ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2019-04-06 10:55 Kraków (KRK) 2019-04-06 21:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • DY

    1 . DY 1041

    2019-04-06 10:55 Kraków (KRK) 2019-04-06 13:00 Oslo (OSL)

  • DY

    1 . DY 1570

    2019-04-06 17:40 Oslo (OSL) 2019-04-06 21:55 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-04-13 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-14 13:35 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 2 przesiadki

  • DY

    1 . DY 4562

    2019-04-13 22:10 Stockholm (ARN) 2019-04-14 00:00 Burgas (BOJ)

  • LO

    1 . LO 456

    2019-04-14 08:55 Warsaw (WAW) 2019-04-14 10:35 Stockholm (ARN)

  • LO

    1 . LO 3907

    2019-04-14 11:40 Kraków (KRK) 2019-04-14 12:35 Warsaw (WAW)

Cena 1470 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2019-04-06 06:40 Kraków (KRK) 2019-04-06 21:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 13h 45m / 2 przesiadki

  • LO

    1 . LO 3910

    2019-04-06 06:40 Kraków (KRK) 2019-04-06 07:40 Warsaw (WAW)

  • LO

    1 . LO 453

    2019-04-06 09:05 Warsaw (WAW) 2019-04-06 10:50 Stockholm (ARN)

  • DY

    1 . DY 4561

    2019-04-06 17:25 Stockholm (ARN) 2019-04-06 21:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-04-13 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-14 13:35 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 2 przesiadki

  • DY

    1 . DY 4562

    2019-04-13 22:10 Stockholm (ARN) 2019-04-14 00:00 Burgas (BOJ)

  • LO

    1 . LO 456

    2019-04-14 08:55 Warsaw (WAW) 2019-04-14 10:35 Stockholm (ARN)

  • LO

    1 . LO 3907

    2019-04-14 11:40 Kraków (KRK) 2019-04-14 12:35 Warsaw (WAW)

Cena 1394 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2019-04-06 06:30 Kraków (KRK) 2019-04-06 21:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 13h 55m / 2 przesiadki

  • PS

    1 . PS 926

    2019-04-06 06:30 Kraków (KRK) 2019-04-06 09:05 Kiev (KBP)

  • PS

    1 . PS 171

    2019-04-06 10:30 Kiev (KBP) 2019-04-06 12:00 Stockholm (ARN)

  • DY

    1 . DY 4561

    2019-04-06 17:25 Stockholm (ARN) 2019-04-06 21:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-04-13 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-14 13:35 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 2 przesiadki

  • DY

    1 . DY 4562

    2019-04-13 22:10 Stockholm (ARN) 2019-04-14 00:00 Burgas (BOJ)

  • LO

    1 . LO 456

    2019-04-14 08:55 Warsaw (WAW) 2019-04-14 10:35 Stockholm (ARN)

  • LO

    1 . LO 3907

    2019-04-14 11:40 Kraków (KRK) 2019-04-14 12:35 Warsaw (WAW)

Cena 1550 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2019-04-06 10:55 Kraków (KRK) 2019-04-06 21:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • DY

    1 . DY 1041

    2019-04-06 10:55 Kraków (KRK) 2019-04-06 13:00 Oslo (OSL)

  • DY

    1 . DY 1570

    2019-04-06 17:40 Oslo (OSL) 2019-04-06 21:55 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-04-13 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-14 16:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 18h 20m / 1 przesiadka

  • DY

    1 . DY 4562

    2019-04-13 22:10 Stockholm (ARN) 2019-04-14 00:00 Burgas (BOJ)

  • DY

    1 . DY 8652

    2019-04-14 13:40 Kraków (KRK) 2019-04-14 15:30 Stockholm (ARN)

Cena 1399 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2019-04-06 06:30 Kraków (KRK) 2019-04-06 21:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 13h 55m / 2 przesiadki

  • PS

    1 . PS 926

    2019-04-06 06:30 Kraków (KRK) 2019-04-06 09:05 Kiev (KBP)

  • PS

    1 . PS 171

    2019-04-06 10:30 Kiev (KBP) 2019-04-06 12:00 Stockholm (ARN)

  • DY

    1 . DY 4561

    2019-04-06 17:25 Stockholm (ARN) 2019-04-06 21:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-04-13 22:10 Kraków (KRK) 2019-04-14 16:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 18h 20m / 1 przesiadka

  • DY

    1 . DY 4562

    2019-04-13 22:10 Stockholm (ARN) 2019-04-14 00:00 Burgas (BOJ)

  • DY

    1 . DY 8652

    2019-04-14 13:40 Kraków (KRK) 2019-04-14 15:30 Stockholm (ARN)

Cena 1479 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2019-04-06 10:55 Kraków (KRK) 2019-04-06 21:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • DY

    1 . DY 1041

    2019-04-06 10:55 Kraków (KRK) 2019-04-06 13:00 Oslo (OSL)

  • DY

    1 . DY 1570

    2019-04-06 17:40 Oslo (OSL) 2019-04-06 21:55 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-04-13 21:00 Kraków (KRK) 2019-04-14 16:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 19h 15m / 2 przesiadki

  • W9

    1 . W9 4551

    2019-04-13 21:00 London (LTN) 2019-04-13 22:40 Burgas (BOJ)

  • W6

    1 . W6 1302

    2019-04-14 09:15 Warsaw (WAW) 2019-04-14 12:35 London (LTN)

  • LO

    1 . LO 3905

    2019-04-14 14:20 Kraków (KRK) 2019-04-14 15:15 Warsaw (WAW)

Cena 1425 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2019-04-06 06:30 Kraków (KRK) 2019-04-06 21:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 13h 55m / 2 przesiadki

  • PS

    1 . PS 926

    2019-04-06 06:30 Kraków (KRK) 2019-04-06 09:05 Kiev (KBP)

  • PS

    1 . PS 171

    2019-04-06 10:30 Kiev (KBP) 2019-04-06 12:00 Stockholm (ARN)

  • DY

    1 . DY 4561

    2019-04-06 17:25 Stockholm (ARN) 2019-04-06 21:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-04-13 21:00 Kraków (KRK) 2019-04-14 16:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 19h 15m / 2 przesiadki

  • W9

    1 . W9 4551

    2019-04-13 21:00 London (LTN) 2019-04-13 22:40 Burgas (BOJ)

  • W6

    1 . W6 1302

    2019-04-14 09:15 Warsaw (WAW) 2019-04-14 12:35 London (LTN)

  • LO

    1 . LO 3905

    2019-04-14 14:20 Kraków (KRK) 2019-04-14 15:15 Warsaw (WAW)

Cena 1505 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2019-04-06 10:55 Kraków (KRK) 2019-04-06 21:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 10h 0m / 1 przesiadka

  • DY

    1 . DY 1041

    2019-04-06 10:55 Kraków (KRK) 2019-04-06 13:00 Oslo (OSL)

  • DY

    1 . DY 1570

    2019-04-06 17:40 Oslo (OSL) 2019-04-06 21:55 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-04-13 21:00 Kraków (KRK) 2019-04-14 18:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 21h 30m / 1 przesiadka

  • W9

    1 . W9 4551

    2019-04-13 21:00 London (LTN) 2019-04-13 22:40 Burgas (BOJ)

  • W6

    1 . W6 5004

    2019-04-14 14:05 Kraków (KRK) 2019-04-14 17:30 London (LTN)

Cena 1359 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2019-04-06 06:30 Kraków (KRK) 2019-04-06 21:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 13h 55m / 2 przesiadki

  • PS

    1 . PS 926

    2019-04-06 06:30 Kraków (KRK) 2019-04-06 09:05 Kiev (KBP)

  • PS

    1 . PS 171

    2019-04-06 10:30 Kiev (KBP) 2019-04-06 12:00 Stockholm (ARN)

  • DY

    1 . DY 4561

    2019-04-06 17:25 Stockholm (ARN) 2019-04-06 21:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-04-13 21:00 Kraków (KRK) 2019-04-14 18:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 21h 30m / 1 przesiadka

  • W9

    1 . W9 4551

    2019-04-13 21:00 London (LTN) 2019-04-13 22:40 Burgas (BOJ)

  • W6

    1 . W6 5004

    2019-04-14 14:05 Kraków (KRK) 2019-04-14 17:30 London (LTN)

Cena 1439 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2019-04-06 08:40 Kraków (KRK) 2019-04-06 21:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 2 przesiadki

  • LO

    1 . LO 547

    2019-04-06 08:40 Kraków (KRK) 2019-04-06 09:45 Budapest (BUD)

  • DY

    1 . DY 4488

    2019-04-06 12:05 Budapest (BUD) 2019-04-06 14:15 Stockholm (ARN)

  • DY

    1 . DY 4561

    2019-04-06 17:25 Stockholm (ARN) 2019-04-06 21:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-04-13 21:00 Kraków (KRK) 2019-04-14 18:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 21h 30m / 1 przesiadka

  • W9

    1 . W9 4551

    2019-04-13 21:00 London (LTN) 2019-04-13 22:40 Burgas (BOJ)

  • W6

    1 . W6 5004

    2019-04-14 14:05 Kraków (KRK) 2019-04-14 17:30 London (LTN)

Cena 1569 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

14 opinie

Dodaj komentarz

  • 06-02-2019

    Fajnie że na miejscu tez można znaleźć fajny nocleg w rozsądnych cenach, wiadomo każdy ma inne oczekiwania i potrzeby ale nie jest tak drogo jak np nad naszym morzem - które kocham ale cenowo wychodzi bardzo dużo

  • 04-02-2019

    Mało że ruszaj od kwietnia, są z Balic mega promocje, np termin 2-9 kwiecień za jedyne 112 złotych w dwie strony + opłata transakcyjna, nie mam słów.

  • 27-12-2018

    Loty do Burgas ruszają od 2 kwietnia. Możecie śmiało już kupować bilety żeby Wam nie zabrakło tanich miejsc.

  • 22-08-2018

    A od kiedy rusza Burgas w nowym roku 2019?

  • 28-05-2018

    W Bułgarii plaże są świetne, piaseczek aż miło. Ryanair fajnie dobiera kierunki lotów do zapotrzebowania podróżnych

  • 16-05-2018

    Nie zastanawiaj się że tanio, tylko korzystaj, wczasy do Burgas dużo drożej wychodzą w biurach.

  • 08-05-2018

    Bardzo dobre ceny ma Burgas, chętnych brak czy taka fajna promocja dla pasażerów?

  • 13-04-2018

    Ostatnio czytałem że touroperatorzy wprowadzili do sprzedaży Bułgarię jako propozycji na weekend majowy w tym roku, co zaowocowało od razu niemal 5 proc. popularnością tego kierunku. Moje pytanie zatem gdzie mogę znaleźć te weekendowe propozycje?

  • 26-03-2018

    Na czerwiec Bułgaria już się podniosła, poza sezonem można jeszcze coś tańszego pewnie znaleźć, ale ja mogę urlop wziąć tylko latem od czerwca do lipca, więc szukam w tym okresie. Czy czartery taniej wychodzą? czy raczej skupić się na tanich lotach?

  • 19-02-2018

    Przy większej rodzince cena faktycznie robi się wysoka, ale jak na 2 os to uważam że ceny są do zniesienia, wcześniej jechałem samochodem i ceny za benzynę wcale nie były wyższe, o straconym czasie w samochodzie nie wspomnę

  • 03-01-2018

    Szukałam lotów w dobrej cenie na weekend majowy, Burgas ma akurat dobre daty 1-6.05, no ale cena za osobę to około 700 zł, no to niezbyt dobra oferta, licząc razy 4, bo tyle osób liczy moja rodzina to już wychodzi drogo, czy cena może jeszcze spaść?

  • 29-11-2017

    JAK LOTY DO BURGAS ZNALAZŁEŚ TANIO - KUPUJ. POTEM TO BĘDZIE JUŻ TYLKO DROŻEJ.

  • 02-10-2017

    A te loty będą się odbywać skoro Ryanair ciągle kasuje swoje połączenia. Burgas atrakcyjnie proponuje tylko czy podoła ze startem? Kupować już czy się wstrzymać?

  • 21-09-2017

    NO CORAZ LEPIEJ, MAJÓWKĘ MOŻNA SPĘDZIĆ ZATEM W BUŁGARII.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena