Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2019

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

Powrót

Luty 2019

Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-02-17 - 2019-10-20
Promocja aktualna: do 2019-02-28

Lot na trasie Katowice - Burgas, Wylot lotnisko : Katowice-Pyrzowice Int. Apt. - Katowice , Przylot lotnisko Bourgas Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie połączenie z katowickiego lotniska Pyrzowice na bułgarskie lotnisko Burgas oferują tanie linie Wizzair. Loty na tej trasie w sezonie letnim od 16 czerwca 2019 cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Wyloty z Katowic o godzinie 06:40, natomiast planowany przylot do Burgas (BOJ) o godzinie 09:45. Także połączenie z Burgas do Katowic odbywa się 4 razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki, niedziele) o godz 15:25-16:20. W sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 połączenia są zawieszone. Zapraszamy do rezerwacji biletów do Burgas online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 16.02.2019
  • 15.02.2019

Pozostałe tanie loty do Burgas

Informacje o lotach Katowice - Burgas. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-01-21 znaleziono 8 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Burgas (BOJ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2019-03-15 18:40 Katowice (KTW) 2019-03-16 12:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 16h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1005

    2019-03-15 18:40 Katowice (KTW) 2019-03-15 20:10 London (LTN)

  • W9

    1 . W9 4552

    2019-03-16 07:00 London (LTN) 2019-03-16 12:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-03-22 16:55 Katowice (KTW) 2019-03-23 12:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 19h 30m / 2 przesiadki

  • S7

    1 . S7 924

    2019-03-22 16:55 Moscow (DME) 2019-03-22 21:20 Burgas (BOJ)

  • LO

    1 . LO 680

    2019-03-23 09:00 Warsaw (WAW) 2019-03-23 09:20 Moscow (DME)

  • LO

    1 . LO 3881

    2019-03-23 10:35 Katowice (KTW) 2019-03-23 11:25 Warsaw (WAW)

Cena 2258 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2019-03-15 18:40 Katowice (KTW) 2019-03-16 12:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 16h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1005

    2019-03-15 18:40 Katowice (KTW) 2019-03-15 20:10 London (LTN)

  • W9

    1 . W9 4552

    2019-03-16 07:00 London (LTN) 2019-03-16 12:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-03-22 16:55 Katowice (KTW) 2019-03-23 14:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 21h 20m / 3 przesiadki

  • S7

    1 . S7 924

    2019-03-22 16:55 Moscow (DME) 2019-03-22 21:20 Burgas (BOJ)

  • 9U

    1 . 9U 176

    2019-03-22 23:45 Chișinău (KIV) 2019-03-23 00:50 Moscow (DME)

  • 9U

    1 . 9U 863

    2019-03-23 07:00 Frankfurt (FRA) 2019-03-23 08:20 Chișinău (KIV)

  • LH

    1 . LH 1356

    2019-03-23 11:50 Katowice (KTW) 2019-03-23 13:15 Frankfurt (FRA)

Cena 2800 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2019-03-15 06:15 Katowice (KTW) 2019-03-16 15:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 32h 40m / 3 przesiadki

  • LH

    1 . LH 1363

    2019-03-15 06:15 Katowice (KTW) 2019-03-15 08:00 Frankfurt (FRA)

  • LH

    1 . LH 1436

    2019-03-15 13:15 Frankfurt (FRA) 2019-03-15 18:00 Saint Petersburg (LED)

  • S7

    1 . S7 26

    2019-03-15 23:55 Saint Petersburg (LED) 2019-03-16 01:35 Moscow (DME)

  • S7

    1 . S7 923

    2019-03-16 13:20 Moscow (DME) 2019-03-16 15:55 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-03-22 16:55 Katowice (KTW) 2019-03-23 14:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 21h 20m / 3 przesiadki

  • S7

    1 . S7 924

    2019-03-22 16:55 Moscow (DME) 2019-03-22 21:20 Burgas (BOJ)

  • S7

    1 . S7 37

    2019-03-23 01:00 Saint Petersburg (LED) 2019-03-23 02:40 Moscow (DME)

  • LH

    1 . LH 1439

    2019-03-23 06:35 Frankfurt (FRA) 2019-03-23 07:50 Saint Petersburg (LED)

  • LH

    1 . LH 1356

    2019-03-23 11:50 Katowice (KTW) 2019-03-23 13:15 Frankfurt (FRA)

Cena 4082 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2019-03-15 06:15 Katowice (KTW) 2019-03-16 15:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 32h 40m / 3 przesiadki

  • LH

    1 . LH 1363

    2019-03-15 06:15 Katowice (KTW) 2019-03-15 08:00 Frankfurt (FRA)

  • B2

    1 . B2 894

    2019-03-15 14:55 Frankfurt (FRA) 2019-03-15 19:05 Minsk (MSQ)

  • S7

    1 . S7 4432

    2019-03-15 22:45 Minsk (MSQ) 2019-03-16 00:05 Moscow (DME)

  • S7

    1 . S7 923

    2019-03-16 13:20 Moscow (DME) 2019-03-16 15:55 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-03-22 16:55 Katowice (KTW) 2019-03-23 14:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 21h 20m / 2 przesiadki

  • S7

    1 . S7 924

    2019-03-22 16:55 Moscow (DME) 2019-03-22 21:20 Burgas (BOJ)

  • LH

    1 . LH 1451

    2019-03-23 07:05 Frankfurt (FRA) 2019-03-23 08:50 Moscow (DME)

  • LH

    1 . LH 1356

    2019-03-23 11:50 Katowice (KTW) 2019-03-23 13:15 Frankfurt (FRA)

Cena 9783 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2019-03-15 18:40 Katowice (KTW) 2019-03-16 12:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 16h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1005

    2019-03-15 18:40 Katowice (KTW) 2019-03-15 20:10 London (LTN)

  • W9

    1 . W9 4552

    2019-03-16 07:00 London (LTN) 2019-03-16 12:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-03-22 16:55 Katowice (KTW) 2019-03-23 15:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 22h 20m / 3 przesiadki

  • S7

    1 . S7 924

    2019-03-22 16:55 Moscow (DME) 2019-03-22 21:20 Burgas (BOJ)

  • 9U

    1 . 9U 176

    2019-03-22 23:45 Chișinău (KIV) 2019-03-23 00:50 Moscow (DME)

  • W6

    1 . W6 3795

    2019-03-23 06:10 Milan (BGY) 2019-03-23 07:50 Chișinău (KIV)

  • W6

    1 . W6 1132

    2019-03-23 12:30 Katowice (KTW) 2019-03-23 14:15 Milan (BGY)

Cena 1970 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2019-03-15 18:40 Katowice (KTW) 2019-03-16 12:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 16h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1005

    2019-03-15 18:40 Katowice (KTW) 2019-03-15 20:10 London (LTN)

  • W9

    1 . W9 4552

    2019-03-16 07:00 London (LTN) 2019-03-16 12:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-03-22 16:55 Katowice (KTW) 2019-03-23 15:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 22h 35m / 2 przesiadki

  • S7

    1 . S7 924

    2019-03-22 16:55 Moscow (DME) 2019-03-22 21:20 Burgas (BOJ)

  • LO

    1 . LO 680

    2019-03-23 09:00 Warsaw (WAW) 2019-03-23 09:20 Moscow (DME)

  • LO

    1 . LO 3883

    2019-03-23 13:40 Katowice (KTW) 2019-03-23 14:30 Warsaw (WAW)

Cena 2028 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2019-03-15 18:40 Katowice (KTW) 2019-03-16 12:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 16h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1005

    2019-03-15 18:40 Katowice (KTW) 2019-03-15 20:10 London (LTN)

  • W9

    1 . W9 4552

    2019-03-16 07:00 London (LTN) 2019-03-16 12:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-03-22 16:55 Katowice (KTW) 2019-03-23 18:40 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 25h 45m / 3 przesiadki

  • S7

    1 . S7 924

    2019-03-22 16:55 Moscow (DME) 2019-03-22 21:20 Burgas (BOJ)

  • B2

    1 . B2 958

    2019-03-23 10:50 Minsk (MSQ) 2019-03-23 12:10 Moscow (DME)

  • B2

    1 . B2 895

    2019-03-23 15:00 Warsaw (WAW) 2019-03-23 14:10 Minsk (MSQ)

  • LO

    1 . LO 3885

    2019-03-23 16:50 Katowice (KTW) 2019-03-23 17:40 Warsaw (WAW)

Cena 1790 zł

Lot 8

Podróż z Katowice

2019-03-15 18:40 Katowice (KTW) 2019-03-16 12:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 16h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1005

    2019-03-15 18:40 Katowice (KTW) 2019-03-15 20:10 London (LTN)

  • W9

    1 . W9 4552

    2019-03-16 07:00 London (LTN) 2019-03-16 12:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-03-22 16:55 Katowice (KTW) 2019-03-23 21:00 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 28h 5m / 3 przesiadki

  • S7

    1 . S7 924

    2019-03-22 16:55 Moscow (DME) 2019-03-22 21:20 Burgas (BOJ)

  • S7

    1 . S7 795

    2019-03-23 08:20 Munich (MUC) 2019-03-23 09:35 Moscow (DME)

  • FR

    1 . FR 8995

    2019-03-23 12:50 Dublin (DUB) 2019-03-23 14:20 Munich (MUC)

  • FR

    1 . FR 5346

    2019-03-23 16:15 Katowice (KTW) 2019-03-23 20:00 Dublin (DUB)

Cena 1750 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

45 opinie

Dodaj komentarz

  • 11-12-2018

    Ja bym się jeszcze wstrzymała, po co tak wcześnie, jak się coś zmieni nie możesz oddać biletów.

  • 26-09-2018

    Czy można już kupować loty do Bułgarii na sezon 2019? Czy to jeszcze za wcześnie? Zastanawiam się czy teraz nie byłoby taniej?

  • 16-04-2018

    Zawsze mnie ciągneło do Bułgarii ale odstraszała długa podróż samochodem dzięki tym lotom w końcu mogę sobie zaplanować wakacje tak jak marzyłam

  • 08-12-2017

    Najlepsze jest to że loty do Burgas jeszcze nie latają a już można je kupować i jakoś zaplanować przyszłoroczne wakacje. Zanim wszystkie tanie się sprzedadzą, możecie być pierwsi.

  • 11-07-2017

    Tez to zauważyłam, powroty podnoszą cenę o 60%. Po co mam lecieć w jedna stronę, to już lepiej pojechać samochodem, a tak cieszyliśmy się na te loty. Nad polskim morzem zimno, brak pogody. Co tu robić?

  • 05-06-2017

    Jeśli nawet znajduję dobrą cenę na wylot do Bułgarii to powrót zawyża mi kwotę, jedynie w jedna stronę udało mi się poszukać taniego biletu, zaczynam twierdzić że to specjalna taktyka

  • 11-05-2017

    Myślałam że więcej będzie możliwości taniego lotu do Bułgarii, a to właściwie tylko Wizzair ma propozycje do Burgas i poza tym nic ciekawego. Ogólnie drogo.

  • 28-04-2017

    Dojechać na lotnisko to chyba nie problem? Może jakiś znajomy cię podrzuci, jak potrafiłeś kupić bilet na lot to chyba znajdziesz na busa.

  • 31-01-2017

    Jak dojechać z Mielca do Pyrzowic? Znacie jakieś busy - mam bilet gorzej z dostaniem się na lotnisko. To się załatwiłem.

  • 25-11-2016

    ZDECYDOWANIE LEPIEJ WYBRAĆ SAMOLOT, WIESZ JAK DALEKO SIĘ JEDZIE ? TO SIĘ NIE UDA JEŚLI NA WAKACJE ZABIERASZ DZIECI.

  • 02-08-2016

    Bułgaria to moje wspomnienie wakacyjne. Zawsze chętnie wspominam. Klimat rewelacyjny, cały dzień na plaży, błogie leniuchowanie. Warto tam pojechać czy polecieć - sami wybierzcie transport.

  • 20-06-2016

    Odwiedziłem Bułgarię (Złote Piaski i Słoneczny Brzeg). Zarówno w jednym jak i w drugim regionie piękne plaże. Można powiedzieć że porównywalnie jak W Tunisie.

  • 12-05-2016

    To prawda,lot czarterowy wychodzi może nieco drożej, choć porównywalnie, ale za to bagaż główny jest w cenie (5kg+20kg) a to bardzo ważny element podróży szczególnie jak się leci na minimum dwa tygodnie. Nie da się spakować w bagaż podręczny.

  • 25-04-2016

    23.07-28.07 z Katowic do Bułgarii 670pln. Nie sądzę żeby czarter wyszedł taniej, jeśli oczywiście dopasujecie swoje terminy wakacyjne do lotów czarterowych a nie odwrotnie.

  • 30-09-2015

    Troche drogo, ale same loty tez mają dość duże ceny do Burgas wiec pewnie na jedno wychodzi, jak sie potem płaci za wyzywienie i noclegi. nie zaoszczędzi się takie może jest pierwsze wrażenie, musiała by byc naprawdę niska cena.

  • 21-09-2015

    NOWE LOTY DOPIERO OD 18 CZERWCA TO TROCHĘ PÓŹNO MIAŁAM NADZIEJĘ POLECIEĆ JUŻ KOŃCEM MAJA. DZIWNIE TE TERMINY LINIE USTALAJĄ.

  • 17-07-2015

    My też lecimy ale czarterem i też tylko wakacyjne loty. Kupiliśmy pobyt w biurze razem z lotem za 1800 od osoby a wyżywieniem i transferem z lotniska. Czy przepłaciliśmy za tydzień?

  • 24-06-2015

    każdy wie że loty do Bułgarii lataja jedynie w sezonie wakacyjnym, na zimę jest zastój. Nikt w zimie tam nie lata, plaże są opustoszale niestety.

  • 14-05-2015

    Okres letni ruszył końcem marca, dlaczego Burgas dopiero w czerwcu startuje? To okazuje się że zanim ruszy już w październiku kończy sezon???? Tylko na wakacje otwieracie loty do Burgas?

  • 19-03-2015

    JUZ TERAZ TO STRACH SIĘ GDZIEKOLWIEK WYBRAĆ, SAME ZAMACHY, LUDZIE GINĄ ZWIEDZAJĄC MUZEUM, DO CZEGO DOSZŁO NIGDZIE NIE JESTEŚMY BEZPIECZNI.

  • 01-12-2014

    W zimie Burgas nie lata???? Dziwne, liczyłam na zimowe ferie w Bułgarii, wiem że temperatura sięga tam zaledwie 6 stopni, ale zawsze to jakas przygoda, nie wylegiwanie się na plaży a zwiedzanie.

  • 11-08-2014

    jak mam sprawdzić cene dla 17 osób, jak system pokazuje jedynie 9 max. Chciałabym sama to sprawdzić przez stronę a nie dzwonić pod numery infolinii. Czy da się to wykonać?>

  • 06-08-2014

    Ja polecam Złote Piaski, co roku jestem tam na wakacjach. Każdy powinien chociaż raz odwiedzić Bułgarię, a wtedy już na pewno będzie tam wracał co roku. Piaszczyste plaże, pyszne jedzenie, co chcieć więcej.

  • 25-09-2013

    Ja tez wole lecieć po sezonie, taniej i wogóle jakoś lepiej u nas juz zimno , a tam jeszcze na słoneczko można się załapać

  • 02-09-2013

    zawsze biorę urlop we wrześniu i wtedy szukam fajnych promocji, na tej trasie udało mi sie kupić bilet za 400 zł dużo i nie duzo ale ja jestem zadowolona

  • 19-07-2013

    Zasada jest jedna: im bliżej wylotu - TYM DROŻEJ... bardzo rzadko spadają ceny w dół, niestety to nie last minute. A jak już ktoś się wybiera większą gromadką to już zupełnie nie ma co liczyć na cud :P

  • 13-06-2013

    Odwieczny dylemat wstrzymać się czy kupować, kto to wie

  • 27-05-2013

    Zawsze jest ryzyko czy cena nie wzrośnie albo spadnie, trzeba trafić w odpowiedni czas, nie za wcześnie i nie za póżno i wtedy najlepiej wychodzi

  • 10-05-2013

    Nie ma sie co zastanawiać tylko kupować bilety jak są w dobrej cenie żeby nie skoczyła w górę

  • 04-04-2013

    Fajne połączenie, jak się chce całą rodzina lecieć to trochę wychodzi, samochodem wiadomo taniej ale za to mega oszczędność czasu i wygoda

  • 23-01-2013

    Ja już myślę lotach wakacyjnych, właśnie Wizzarem do Burgas z Katowic, tylko cena mogłaby spaść, czy już nie mam kupować, czy zaczekać tak na 2 msc przed planowanym sierpniem, ceny są dość drogie na sezon, jak myslicie??

  • 18-09-2012

    Czy to już koniec lotów do BURGAS???? Nie widzę żadnych :/ chciałam lecieć pod koniec września, bo myślałam że po sezonie będzie mniej turystów a tu KLOPS - Wizzair nie leci.

  • 23-08-2012

    samoloty wizzara jakie są każdy kto lata widzi więc co tu pisać, ale z kolei ktora inna linii oferuje takie ceny do Bułgarii?

  • 05-08-2012

    Wakacje spędzałam 60 km od Burgas wiec bardzo pasowało mi to połączenie, szukam jeszcze ciekawych cen żeby pod koniec wakacji jeszcze raz polecieć

  • 30-07-2012

    Jak dla mnie bardzo pozytywne wrażenia z lotu, bez wachania poleciałbym jeszcze raz

  • 24-07-2012

    Jedyne linie co latają bezpośrednio do Burgas, bo czarterów nie zauważyłem w systemie. Zresztą ceny wakacyjne są znośne, więc nie ma co kombinować.

  • 19-07-2012

    Czy to są tylko "wakacyjne loty" czy tak juz zostanie???? Mam nadzieję, że tak, każdy czas w Bułgarii jest mile spędzany, nawet poza sezonem. Lot Wizzerem bardzo sympatyczny, miła obsługa. Mile wspominam.

  • 12-07-2012

    Kupiłam juz bilety dla 2ch osób na koniec lipca, powrot środek sierpnia, cena 700pln/os. Czekałam prawie do ostatniego momentu ale ceny strasznie skaczą. W sumie i tak jestesmy zadowoleni z tej ceny. Czekamy na loty z Rzeszowa. Pozdrawiamy.

  • 27-06-2012

    Bardzo fajne połączenia, dzięki któremu można super wakacjezaplanować

  • 04-06-2012

    Faktycznie mało spotykane połaczenie na tanich liniach ale jak widać bardzo popularne

  • 28-05-2012

    popieram zadowolenie, loty do Bułgarii ciagle są rzadkością więc linie Wizzair miały swietny pomysł żeby je wprowadzic do swojej siatki połączen. Gratulujemy.

  • 16-05-2012

    bravo za to połączenie, naprawde super połącznie, myslę ze będzie jednym z najczęściej wybieranych

  • 11-05-2012

    doceniam i jeszcze plus za kasę którą zaoszczędziłem na benzynie , miomo ze lecielismy z zona i dzieckiem i tak wyszlo mnie taniej niz poprzednio autem

  • 04-05-2012

    kto jechał kilkka godzin auyem ten napewno doceni

  • 19-04-2012

    Cieszę się że są loty do Bułgarii i to w tak dobrych cenach. Ja polecam najbardziej tanie linie Wizzair. Zaoszczędzicie sporo pieniędzy na wakacje.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena