Wylot

Grudzień 2019

Grudzień
Styczeń
Luty
Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Grudzień 2019

Grudzień
Styczeń
Luty
Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-12-09 - 2020-03-31
Promocja aktualna: do 2019-12-15

Lot na trasie Rzeszów - Burgas, Wylot lotnisko : Jasionka - Rzeszów , Przylot lotnisko Burgas Airport Linie lotnicze Ryanair .

Port lotniczy Burgas (BOJ) to międzynarodowe lotnisko, położone w zatoce około 10km na północny wschód od centrum miasta. Zlokalizowany jest na granicy dwóch kontynentów: Europy i Azji, rocznie obsługuje ponad 2 mln pasażerów. Bezpośrednie loty z Rzeszowa do Burgas oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Wyloty z Rzeszowa odbywają się raz w tygodniu w środy o godz 08:40, lądowanie w Burgas o godz 11:30. Powrotne loty z Bułgarii (Burgas) do Rzeszowa także raz w tygodniu w środy w godzinach 07:25-08:15. W sezonie jesienno-zimowym 2019/2020 loty z Rzeszowa do Burgas zostają zawieszone. Promocyjne loty z Rzeszowa do Burgas online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Rzeszów - Burgas

Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Rzeszów - Burgas rezerwowano:
średnio 295 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
151.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
280.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
296.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
377.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rzeszów - Burgas:
Rzeszów (RZE) -> Warszawa (WAW) -> Londyn (LTN) -> Burgas (BOJ)
Rzeszów (RZE) -> Warszawa (WAW) -> Budapeszt (BUD) -> Londyn (LTN) -> Burgas (BOJ)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Burgas - Rzeszów:
Burgas (BOJ) -> Londyn (LTN) -> Rzeszów (RZE)
Burgas (BOJ) -> Londyn (LTN) -> Warszawa (WAW) -> Rzeszów (RZE)
Burgas (BOJ) -> Londyn (LTN) -> Dublin (DUB) -> Rzeszów (RZE)
Wysoki sezon przypada na Sierpień (2020).

Najtańszy miesiąc na podróż to Październik (2020).
Nasi Klienci wybrali również loty do Burgas z Katowic (199.00zł drożej o 31%), Warszawy (336.00zł drożej o 122%), Poznania (159.00zł drożej o 5%), Krakowa (151.00zł)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Burgas

Informacje o lotach Rzeszów - Burgas. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-12-13 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Burgas (BOJ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-12 16:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-13 22:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 28h 45m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3808

    2020-01-12 16:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-12 17:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61301

    2020-01-13 05:55 Warszawa (WAW) 2020-01-13 07:25 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2020-01-13 17:00 Londyn (LTN) 2020-01-13 22:30 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-01-18 00:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-18 22:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 22h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2020-01-18 00:05 Burgas (BOJ) 2020-01-18 01:50 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2020-01-18 17:40 Londyn (LTN) 2020-01-18 21:05 Rzeszów (RZE)

Cena 733 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-12 16:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-13 22:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 28h 45m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3808

    2020-01-12 16:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-12 17:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61301

    2020-01-13 05:55 Warszawa (WAW) 2020-01-13 07:25 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2020-01-13 17:00 Londyn (LTN) 2020-01-13 22:30 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-01-20 23:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-21 22:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 23h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2020-01-20 23:05 Burgas (BOJ) 2020-01-21 00:50 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2020-01-21 17:40 Londyn (LTN) 2020-01-21 21:05 Rzeszów (RZE)

Cena 782 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-09 05:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-10 23:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 40h 45m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3804

    2020-01-09 05:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-09 06:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61301

    2020-01-10 05:55 Warszawa (WAW) 2020-01-10 07:25 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2020-01-10 18:00 Londyn (LTN) 2020-01-10 23:30 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-01-13 23:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-14 22:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 23h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2020-01-13 23:05 Burgas (BOJ) 2020-01-14 00:50 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2020-01-14 17:40 Londyn (LTN) 2020-01-14 21:05 Rzeszów (RZE)

Cena 781 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-12 16:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-13 22:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 28h 45m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3808

    2020-01-12 16:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-12 17:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61301

    2020-01-13 05:55 Warszawa (WAW) 2020-01-13 07:25 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2020-01-13 17:00 Londyn (LTN) 2020-01-13 22:30 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-01-20 23:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-22 09:35 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 34h 30m / 2 przesiadki

  • W9

    W94551

    2020-01-20 23:05 Burgas (BOJ) 2020-01-21 00:50 Londyn (LTN)

  • W6

    W61302

    2020-01-21 08:50 Londyn (LTN) 2020-01-21 12:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3805

    2020-01-22 07:40 Warszawa (WAW) 2020-01-22 08:35 Rzeszów (RZE)

Cena 832 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-12 16:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-13 22:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 28h 45m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3808

    2020-01-12 16:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-12 17:40 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61301

    2020-01-13 05:55 Warszawa (WAW) 2020-01-13 07:25 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2020-01-13 17:00 Londyn (LTN) 2020-01-13 22:30 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-01-18 00:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-18 19:35 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 19h 30m / 2 przesiadki

  • W9

    W94551

    2020-01-18 00:05 Burgas (BOJ) 2020-01-18 01:50 Londyn (LTN)

  • FR

    FR331

    2020-01-18 06:30 Londyn (LTN) 2020-01-18 07:50 Dublin (DUB)

  • FR

    FR862

    2020-01-18 14:35 Dublin (DUB) 2020-01-18 18:35 Rzeszów (RZE)

Cena 843 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-09 05:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-10 23:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 40h 45m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3804

    2020-01-09 05:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-09 06:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61301

    2020-01-10 05:55 Warszawa (WAW) 2020-01-10 07:25 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2020-01-10 18:00 Londyn (LTN) 2020-01-10 23:30 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-01-18 00:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-18 22:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 22h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2020-01-18 00:05 Burgas (BOJ) 2020-01-18 01:50 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2020-01-18 17:40 Londyn (LTN) 2020-01-18 21:05 Rzeszów (RZE)

Cena 850 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-09 05:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-10 23:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 40h 45m / 3 przesiadki

  • LO

    LO3804

    2020-01-09 05:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-09 06:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    W62468

    2020-01-10 06:40 Warszawa (WAW) 2020-01-10 07:55 Budapeszt (BUD)

  • W6

    W62205

    2020-01-10 12:40 Budapeszt (BUD) 2020-01-10 14:20 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2020-01-10 18:00 Londyn (LTN) 2020-01-10 23:30 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-01-13 23:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-14 22:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 23h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2020-01-13 23:05 Burgas (BOJ) 2020-01-14 00:50 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2020-01-14 17:40 Londyn (LTN) 2020-01-14 21:05 Rzeszów (RZE)

Cena 857 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-09 09:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-10 23:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 37h 25m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3806

    2020-01-09 09:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-09 10:00 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61301

    2020-01-10 05:55 Warszawa (WAW) 2020-01-10 07:25 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2020-01-10 18:00 Londyn (LTN) 2020-01-10 23:30 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-01-13 23:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-14 22:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 23h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2020-01-13 23:05 Burgas (BOJ) 2020-01-14 00:50 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2020-01-14 17:40 Londyn (LTN) 2020-01-14 21:05 Rzeszów (RZE)

Cena 872 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-09 05:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-10 23:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 40h 45m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3804

    2020-01-09 05:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-09 06:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61301

    2020-01-10 05:55 Warszawa (WAW) 2020-01-10 07:25 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2020-01-10 18:00 Londyn (LTN) 2020-01-10 23:30 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-01-20 23:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-21 22:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 23h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2020-01-20 23:05 Burgas (BOJ) 2020-01-21 00:50 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2020-01-21 17:40 Londyn (LTN) 2020-01-21 21:05 Rzeszów (RZE)

Cena 899 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Rzeszów

2020-01-09 05:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-10 23:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 40h 45m / 3 przesiadki

  • LO

    LO3804

    2020-01-09 05:45 Rzeszów (RZE) 2020-01-09 06:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    W62468

    2020-01-10 06:40 Warszawa (WAW) 2020-01-10 07:55 Budapeszt (BUD)

  • W6

    W62205

    2020-01-10 12:40 Budapeszt (BUD) 2020-01-10 14:20 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2020-01-10 18:00 Londyn (LTN) 2020-01-10 23:30 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2020-01-18 00:05 Rzeszów (RZE) 2020-01-18 22:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 22h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2020-01-18 00:05 Burgas (BOJ) 2020-01-18 01:50 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2020-01-18 17:40 Londyn (LTN) 2020-01-18 21:05 Rzeszów (RZE)

Cena 926 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

54 opinie

Dodaj komentarz

  • 12-11-2019

    Czartery raczej latają w wakacje, nie pamiętam czy od maja czy później ale loty są do Bułgarii z Jasionki.

  • 14-10-2019

    Czy w sezonie letnim 2020 będą wznawiane loty do Burgas? Do tej pory linie nie powinny uzupełnić rozkładów? niektóre linie podają już ceny na nowy sezon letni. Chciałem zrobić żonie niespodziankę i kupić bilety.

  • 07-08-2019

    A gdzie najlepiej lecieć z Rzeszowa we wrześniu tak żeby była fajna pogoda i tanie bilety?

  • 27-06-2019

    Loty czarterowe latają z Rzeszowa do Burgas we wtorki i piątki, czyli można spokojnie się załapać na Bułgarię z Jasionki.

  • 20-05-2019

    A czy czartery też nie latają od nas z Jasionki do Bułgarii?

  • 18-04-2019

    Bardzo nam szkoda tego lotu, był naprawdę w dobrych cenach, wiele osób z niego korzystało. Może linie przywrócą go na nowo? Wszyscy na to czekamy !

  • 13-03-2019

    Jak do tej pory port lotniczy w Jasionce nie wypowiedział się na temat lotów do Bułgarii. Tanie linie Ryanair wycofały połączenie, ale też żadnego powodu w sumie nie podały, co było decyzją zawieszenia kierunku. Czekamy na wyjaśnienia.

  • 05-03-2019

    CZY LOTY DO BUŁGARII Z JASIONKI ZOSTANĄ WZNOWIONE?

  • 19-12-2018

    Oj Bułgarię wspominam zawsze miło, uwielbiam piaszczyste plaże których jest w Bułgarii pod dostatkiem.

  • 15-11-2018

    A czy na nowy sezon loty do Bułgarii będą tak jak w poprzednim na wakacjach? Czemu nie ma jeszcze w ofercie sprzedaży biletów?

  • 18-10-2018

    Apropo Bułgarii to nie było nigdy lotów "nie czarterowych" przez cały rok, zresztą czartery tez chyba latają z przerwami do Burgas. Pogoda w Bułgarii najlepsza jest od czerwca do października więc to najbardziej ruchliwy sezon.

  • 16-10-2018

    Myślałam że ten lot na stałe zagości w Jasionce, a tu proszę w zimie nie ma lotów , na wiosnę też nie wiadomo czy się pojawią....szkoda

  • 04-10-2018

    SZOK, BURGAS OSTATNI TYDZIEŃ OCT PUSZCZA ZA 40 PLN PLUS OPŁATY.

  • 05-09-2018

    Końcówka października do Bułgarii wróciła do tanich kwot, ostatnim wahadłem możecie się załapać na bardzo tanie bilety. Jeszcze czas kupić je. Miłych wakacji lekko przesuniętych.

  • 29-08-2018

    Ten kierunek to strzałą w 10, mam nadzieję ze na następny sezon wakacyjny będzie dalej z Jasionki latał

  • 21-08-2018

    Burgas nadal w dobrych cenach, pogoda gwarantowana, wakacje jeszcze świetnie można spędzić na pięknych piaszczystych plażach Słonecznego Brzegu.

  • 01-08-2018

    Najtańsze Burgas sprzedało się bardzo szybko. Wiadomo że każdy polował na najtańsze bilety. Teraz najtańsze ceny pojawiają się we wrześniu więc jeszcze macie szansę kupić bilety i spędzić urlop w Bułgarii.

  • 10-07-2018

    Ale przed sezonem Burgas było w bardzo niskich kwotach, teraz to już zostały średnie stawki. Choć pewnie czartery są droższe.

  • 06-07-2018

    Wrzesień do Burgas też znośny, ceny zadawalające, nie ma potrzeby czekać do października gdzie już tam będzie chyba po sezonie.

  • 25-06-2018

    Burgas w październiku od 56 zł, rewelacja !

  • 25-06-2018

    Taki kierunek to typowo w wakacje sie sprawdza, choć chętnych nie brakuje przez cały rok jednak to już zdecydowanie mniej ludzi wtedy lata wiec nie wiem czy liniom będzie się opłacało utrzymać ten kierunek

  • 20-06-2018

    Dobrze by było żeby cały rok te połączenia funkcjonowały, czasem dobrze sie wyrwać choćby na chwile

  • 08-06-2018

    Jest pełno podróżujących i czekających na najtańsze oferty. Nie dziwię się że taki kierunek jak Bułgaria ma zainteresowanie, sama obserwuje często ceny.

  • 06-06-2018

    Te loty Jasionki robią furorę, biorą pod uwage kierunek to ceny są bardzo atrakcyjne

  • 01-06-2018

    Jak na nowy kierunek z Jasionki to ceny są atrakcyjne ciekawe czy się długo utrzymają takie czy tylko pierwszy sezon

  • 22-05-2018

    Ta zmian dotyczy każdego- nie wiem czemu ma służyć, jak ktoś leci na krótko i nie ma dostępu do neta to troche głupio pewnie trzeba wtedy wykupić miejsce także wiadomo że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kase

  • 17-05-2018

    MAMY JUŻ WYKUPIONE MIEJSCA DO BUŁGARII, A NIEDAWNO DOSTALIŚMY INFORMACJĘ ŻE ZMIENIAJĄ SIĘ WARUNKI BEZPŁATNEJ ODPRAWY, Z 4 DNI NA 48 GODZIN. WY TEZ TAKA MACIE?

  • 09-05-2018

    Do Burgas w maju ceny za mniej niż 100 zł w dwie strony, czy to możliwe? Co to za tanie bilety, mega świetna oferta, wow,

  • 24-04-2018

    Jeden z lepszych kierunków jakie mogły przypaść w ofercie z Rzeszowa- super sprawa

  • 05-04-2018

    Burgas w czerwcu w rewelacyjnych cenach w porównaniu z innymi kierunkami. Kupujcie w tym roku loty do Bułgarii.

  • 14-03-2018

    Czuje że latem to połączenie zrobi furorę z Jasionki, fajny kierunek w fajnych cenach

  • 01-03-2018

    Widziałam i jestem w szoku, Bułgaria za grosze, tylko co tam można robić jak nie leżeć na plażach, a w kwietniu to raczej będzie za zimno, Takie ceny to raczej na wakacje były by rewelacyjnym zaskoczeniem dla wszystkich chętnych. czekamy zatem na obniżki czerwcowe- sierpnia.

  • 28-02-2018

    DO BURGAS REWELACYJNE CENY, JASIONKA PANY.

  • 12-02-2018

    Wybierajcie kwiecień do Burgas, z Jasionki mega niskie rabaty, a wczasy wszystko jedno w jakim miesiącu są czasem odpoczynku, opalicie się u siebie :) a chodzenie po plażach bezcenne.

  • 09-02-2018

    Poza sezonem ceny super sęk w tym ze większość osób chce w takich cenach lecieć w lecie to już jest problem

  • 01-02-2018

    Jeśli nie zależy komuś na danym terminie to można jeszcze znaleźć bilet w niskich cenach,

  • 29-01-2018

    Najwięcej osób kupuje bilety na okres wakacyjny stąd wysokie ceny, były na początku niskie, ale się wyprzedały. Burgas jest popularnym kierunkiem podróżowania.

  • 25-01-2018

    Linie na razie kuszą niskimi cenami do Burgas, by jak zwykle na wakacje przywalić konkretną kwotę.

  • 24-01-2018

    Liczymy na tak niskie ceny w okresie wakacyjnym do Burgas, wtedy będziemy największymi fanami Linii Ryanair.

  • 16-01-2018

    Ceny w kwietniu i w maju bardzo atrakcyjne ciekawe czy tylko na początek tak dali czy takie ceny się utrzymają przez cały czas

  • 11-01-2018

    Bułgaria zaczyna się promować, staje się bardzo popularna, coraz więcej osób tam lata i spędza wakacje. Ceny jak wszędzie lepsze przed i po sezonie.

  • 04-01-2018

    Widzieliście ceny z Jasionki do Burgas, np 4-11 kwietnia za 130 zł + opłaty w dwie strony. Taniej niż para jeansów.

  • 04-01-2018

    Chętnych na pewno nie zabraknie, zwłaszcza że jest to jedyne takie wakacyjne połączenie z Rzeszowa

  • 30-11-2017

    Oby ten lot utrzymał się jak najdłużej, bo co Jasionka wypuści jakieś fajne połączenie to zaraz znika, trzymam kciuki.

  • 24-11-2017

    BURGAS CHYBA OBNIŻYŁO CENY Z RZESZOWA. WSZYSTKICH OGARNĄŁ SZAŁ PRZECEN, TZW BLACK FRIDAY"

  • 15-11-2017

    Tylko raz w tygodniu, ale dobre cokolwiek. Jasionka się rozkręca na dobre. Coraz więcej dobrych nowości.

  • 13-11-2017

    Super kierunek i to z Rzeszowa-extra na pewno skorzyatm

  • 16-10-2017

    W maju temperatura wody w Burgas to około 14 stopni, raczej nie można jeszcze pływać, lepiej zapowiada się czerwiec, bo średnia temperatur to: 19 stopni - to ja rozumiem.

  • 11-10-2017

    Kto do Burgas w maju? Czy tam jest wtedy na tyle ciepło że można już pływać?

  • 29-09-2017

    Super- takich połączeń brakowało z Rzeszowa, na pewno zrobią furorę na przyszły wakacyjny sezon

  • 27-09-2017

    Nie trzeba będzie kombinować lotów z innych lotnisk, nareszcie bierzemy byka za rogi. Bułgarię aż się prosiło do nas wprowadzić. Dajcie też inne kierunki (może Hiszpanię?).

  • 25-09-2017

    JASIONKA SZALEJE, BEZPOŚREDNIE LOTY DO BUŁGARII. GRATULACJE.

  • 22-09-2017

    Ryanair pozazdrościł lotów czarterowych i sam postanowił latać z podkarpackiego Rzeszowa do Bułgarii. Pierwsze ceny od 159 pln w jedna stronę. No no...

  • 21-09-2017

    Nareszcie nowości, Rzeszów czekał na tak zacny kieruneczek. Bułgaria to najlepszy kierunek wakacyjny. Dziękujemy.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena