Wylot

Maj 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Maj 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-05-01 - 2021-10-27
Promocja aktualna: do 2021-05-13

Lot na trasie Rzeszów - Burgas, Wylot lotnisko : Jasionka - Rzeszów , Przylot lotnisko Burgas Airport Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

W południowo-wschodniej Bułgarii nad Zatoką Burgaską Morza Czarnego położony jest Burgas, czwarte co do wielkości miasto w kraju, stanowiące świetną bazę wypadową do pobliskich kurortów jak Słoneczny Brzeg czy Sozopol. Posiada międzynarodowy port lotniczy Burgas Intl Airport (BOJ) zlokalizowany około 10km na północny wschód od centru miasta.

W sezonie letnim Wakacyjne loty z Rzeszowa do Burgas oferują polskie linie LOT. Bezpośrednie rejsy z Jasionki wykonywane są raz w tygodniu w piątki o godz 09:30, planowane lądowanie w Burgas o godz 12:20. Loty relacji odwrotnej Burgas-Rzeszów także raz w tygodniu w piątki o godz 13:20-14:10. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Promocyjne loty z Rzeszowa do Burgas dostępne online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Rzeszów - Burgas

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Rzeszów do Burgas były oglądane 252 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najtańszy lot na trasie Rzeszów - Burgas rezerwowano:
średnio 167 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
122.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
614.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
602.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
606.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Rzeszów - Burgas:
Rzeszów (RZE) -> Warszawa (WAW) -> Burgas (BOJ)
Rzeszów (RZE) -> Londyn (STN) -> Burgas (BOJ)
Rzeszów (RZE) -> Londyn (LTN) -> Burgas (BOJ)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Burgas - Rzeszów:
Burgas (BOJ) -> Londyn (LTN) -> Rzeszów (RZE)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Październik (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Burgas z Katowic (299.00zł drożej o 145%), Warszawy (390.00zł drożej o 219%), Poznania (190.00zł drożej o 55%), Rzeszowa (152.00zł drożej o 24%), Krakowa (122.00zł), Gdańska (199.00zł drożej o 63%), Wrocławia (249.00zł drożej o 104%)

Pozostałe tanie loty do Burgas

Tanie Loty z Rzeszowa do Bułgaria

Informacje o lotach Rzeszów - Burgas. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-05-10 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Rzeszów (RZE) - Burgas (BOJ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 5 dni

Podróż z Rzeszów

2021-06-12 06:30 Rzeszów (RZE) 2021-06-12 15:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3804

    2021-06-12 06:30 Rzeszów (RZE) 2021-06-12 07:25 Warszawa (WAW)

  • FR

    FR3371

    2021-06-12 12:05 Warszawa (WMI) 2021-06-12 15:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2021-06-17 15:15 Rzeszów (RZE) 2021-06-17 23:35 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2021-06-17 15:15 Burgas (BOJ) 2021-06-17 16:55 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2021-06-17 19:10 Londyn (LTN) 2021-06-17 22:35 Rzeszów (RZE)

Cena 522 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Rzeszów

2021-06-08 06:30 Rzeszów (RZE) 2021-06-08 19:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3804

    2021-06-08 06:30 Rzeszów (RZE) 2021-06-08 07:25 Warszawa (WAW)

  • FR

    FR3371

    2021-06-08 16:50 Warszawa (WMI) 2021-06-08 19:55 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2021-06-17 15:15 Rzeszów (RZE) 2021-06-17 23:35 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2021-06-17 15:15 Burgas (BOJ) 2021-06-17 16:55 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2021-06-17 19:10 Londyn (LTN) 2021-06-17 22:35 Rzeszów (RZE)

Cena 525 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Rzeszów

2021-06-12 06:30 Rzeszów (RZE) 2021-06-12 15:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3804

    2021-06-12 06:30 Rzeszów (RZE) 2021-06-12 07:25 Warszawa (WAW)

  • FR

    FR3371

    2021-06-12 12:05 Warszawa (WMI) 2021-06-12 15:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2021-06-15 22:05 Rzeszów (RZE) 2021-06-16 21:45 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 23h 40m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2021-06-15 22:05 Burgas (BOJ) 2021-06-15 23:45 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2136

    2021-06-16 17:25 Londyn (STN) 2021-06-16 20:45 Rzeszów (RZE)

Cena 540 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Rzeszów

2021-06-08 06:30 Rzeszów (RZE) 2021-06-08 19:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3804

    2021-06-08 06:30 Rzeszów (RZE) 2021-06-08 07:25 Warszawa (WAW)

  • FR

    FR3371

    2021-06-08 16:50 Warszawa (WMI) 2021-06-08 19:55 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2021-06-15 22:05 Rzeszów (RZE) 2021-06-16 21:45 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 23h 40m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2021-06-15 22:05 Burgas (BOJ) 2021-06-15 23:45 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2136

    2021-06-16 17:25 Londyn (STN) 2021-06-16 20:45 Rzeszów (RZE)

Cena 544 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Rzeszów

2021-06-12 06:30 Rzeszów (RZE) 2021-06-12 15:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3804

    2021-06-12 06:30 Rzeszów (RZE) 2021-06-12 07:25 Warszawa (WAW)

  • FR

    FR3371

    2021-06-12 12:05 Warszawa (WMI) 2021-06-12 15:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2021-06-19 22:05 Rzeszów (RZE) 2021-06-20 16:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 18h 25m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2021-06-19 22:05 Burgas (BOJ) 2021-06-19 23:45 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2021-06-20 12:05 Londyn (LTN) 2021-06-20 15:30 Rzeszów (RZE)

Cena 573 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Rzeszów

2021-06-08 06:30 Rzeszów (RZE) 2021-06-08 19:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3804

    2021-06-08 06:30 Rzeszów (RZE) 2021-06-08 07:25 Warszawa (WAW)

  • FR

    FR3371

    2021-06-08 16:50 Warszawa (WMI) 2021-06-08 19:55 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2021-06-19 22:05 Rzeszów (RZE) 2021-06-20 16:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 18h 25m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2021-06-19 22:05 Burgas (BOJ) 2021-06-19 23:45 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2021-06-20 12:05 Londyn (LTN) 2021-06-20 15:30 Rzeszów (RZE)

Cena 576 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Rzeszów

2021-06-07 23:00 Rzeszów (RZE) 2021-06-08 21:35 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 21h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2137

    2021-06-07 23:00 Rzeszów (RZE) 2021-06-08 00:35 Londyn (STN)

  • W9

    W94552

    2021-06-08 16:10 Londyn (LTN) 2021-06-08 21:35 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2021-06-17 15:15 Rzeszów (RZE) 2021-06-17 23:35 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2021-06-17 15:15 Burgas (BOJ) 2021-06-17 16:55 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2021-06-17 19:10 Londyn (LTN) 2021-06-17 22:35 Rzeszów (RZE)

Cena 591 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Rzeszów

2021-06-10 23:00 Rzeszów (RZE) 2021-06-11 14:40 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3473

    2021-06-10 23:00 Rzeszów (RZE) 2021-06-11 00:35 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2021-06-11 09:15 Londyn (LTN) 2021-06-11 14:40 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2021-06-17 15:15 Rzeszów (RZE) 2021-06-17 23:35 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2021-06-17 15:15 Burgas (BOJ) 2021-06-17 16:55 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2021-06-17 19:10 Londyn (LTN) 2021-06-17 22:35 Rzeszów (RZE)

Cena 598 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Rzeszów

2021-06-08 22:50 Rzeszów (RZE) 2021-06-09 14:40 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 14h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3473

    2021-06-08 22:50 Rzeszów (RZE) 2021-06-09 00:25 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2021-06-09 09:15 Londyn (LTN) 2021-06-09 14:40 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2021-06-17 15:15 Rzeszów (RZE) 2021-06-17 23:35 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 8h 20m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2021-06-17 15:15 Burgas (BOJ) 2021-06-17 16:55 Londyn (LTN)

  • FR

    FR3472

    2021-06-17 19:10 Londyn (LTN) 2021-06-17 22:35 Rzeszów (RZE)

Cena 598 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Rzeszów

2021-06-07 23:00 Rzeszów (RZE) 2021-06-08 21:35 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 21h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2137

    2021-06-07 23:00 Rzeszów (RZE) 2021-06-08 00:35 Londyn (STN)

  • W9

    W94552

    2021-06-08 16:10 Londyn (LTN) 2021-06-08 21:35 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2021-06-15 22:05 Rzeszów (RZE) 2021-06-16 21:45 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 23h 40m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2021-06-15 22:05 Burgas (BOJ) 2021-06-15 23:45 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2136

    2021-06-16 17:25 Londyn (STN) 2021-06-16 20:45 Rzeszów (RZE)

Cena 599 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 30-03-2021

    Ja też jestem zainteresowana odpowiedzią od kiedy Burgas ma zaplanowane loty wakacyjne z Rzeszowa i czy już można je kupować jeśli tak?

  • 17-03-2021

    Przeczytałem że Stolica Podkarpacia zostanie połączona z bułgarskim kurortem - Warną.? Czy będą to loty rejsowe czy czarterowe, a drugie pytanie czy Burgas też wyleci z Rzeszowa?

  • 02-03-2021

    Zaczynało się już dobrze w Rzeszowie ale niestety covid-19 pokrzyżował plany nie tylko na Podkarpaciu co jest bardzo widoczne na radarach, odbywa się znikoma ilość lotów.

  • 23-09-2020

    Lotnisko w Rzeszowie bardzo się rozwinęło na przestrzeni lat, widać ogromny postęp, najwyraźniej maja dobrych zarządzających. Dużo kierunków od nas lata, a w tym sezonie wakacje wręcz kipiały od propozycji nowych krajów wprowadzonych do siatki.

  • 25-08-2020

    Fajna alternatywa zwłaszcza dla lotów czarterowych do tej pory jedynych możliwych lotów z Jasionki do Burgas

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena