Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Maj 2019

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Maj 2019

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2013-09-17 - 2013-10-18
Promocja aktualna: do 2013-09-30

Lot na trasie Poznań - Burgas, Wylot lotnisko : Poznań Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Bourgas Linie lotnicze Wizzair .

W sezonie letnim 2013 bezpośrednie połączenie z poznańskiego lotniska do Burgas (Bułgaria) oferują tanie linie Wizzair, Lot realizowany jest raz w tygodniu. Wylot odbywa się w sobotę o godzinie 06:20, lądowanie w Burgas o godzinie 09:25. Także połączenie z Burgas do Poznania odbywa się w soboty w godzinach 10:00 - 11:10. Zapraszamy do zakupu biletów do Burgas. Zapraszamy do rezerwacji Online lub telefonicznej 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Poznań - Burgas

Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Poznań - Burgas rezerwowano:
średnio 99 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
126.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
457.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
447.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
708.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Burgas:
Poznań (POZ) -> Londyn (LTN) -> Burgas (BOJ)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Burgas - Poznań:
Burgas (BOJ) -> Londyn (LTN) -> Poznań (POZ)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2019).

Najtańszy miesiąc na podróż to Sierpień (2019).
Nasi Klienci wybrali również loty do Burgas z Katowic (126.00zł), Warszawy (126.00zł), Rzeszowa (152.00zł drożej o 20%), Krakowa (102.00zł taniej o 20%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 19.05.2019
  • 18.05.2019

Pozostałe tanie loty do Burgas

Informacje o lotach Poznań - Burgas. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-05-05 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Burgas (BOJ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Poznań

2019-06-06 17:45 Poznań (POZ) 2019-06-07 05:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 10h 25m / 1 przesiadka

  • W9

    W91901

    2019-06-06 17:45 Poznań (POZ) 2019-06-06 18:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W94556

    2019-06-06 23:40 Londyn (LTN) 2019-06-07 05:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-06-11 06:25 Poznań (POZ) 2019-06-11 17:45 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • W9

    W94555

    2019-06-11 06:25 Burgas (BOJ) 2019-06-11 08:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2019-06-11 13:45 Londyn (LTN) 2019-06-11 16:45 Poznań (POZ)

Cena 501 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Poznań

2019-06-06 17:45 Poznań (POZ) 2019-06-07 05:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 10h 25m / 1 przesiadka

  • W9

    W91901

    2019-06-06 17:45 Poznań (POZ) 2019-06-06 18:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W94556

    2019-06-06 23:40 Londyn (LTN) 2019-06-07 05:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-06-12 06:25 Poznań (POZ) 2019-06-12 17:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 11h 30m / 1 przesiadka

  • W9

    W94555

    2019-06-12 06:25 Burgas (BOJ) 2019-06-12 08:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2019-06-12 13:55 Londyn (LTN) 2019-06-12 16:55 Poznań (POZ)

Cena 501 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2019-06-06 17:45 Poznań (POZ) 2019-06-07 05:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 10h 25m / 1 przesiadka

  • W9

    W91901

    2019-06-06 17:45 Poznań (POZ) 2019-06-06 18:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W94556

    2019-06-06 23:40 Londyn (LTN) 2019-06-07 05:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-06-13 06:25 Poznań (POZ) 2019-06-13 18:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • W9

    W94555

    2019-06-13 06:25 Burgas (BOJ) 2019-06-13 08:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2019-06-13 14:10 Londyn (LTN) 2019-06-13 17:10 Poznań (POZ)

Cena 501 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Poznań

2019-06-08 18:15 Poznań (POZ) 2019-06-09 05:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W91901

    2019-06-08 18:15 Poznań (POZ) 2019-06-08 19:30 Londyn (LTN)

  • W9

    W94556

    2019-06-08 23:40 Londyn (LTN) 2019-06-09 05:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-06-11 06:25 Poznań (POZ) 2019-06-11 17:45 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • W9

    W94555

    2019-06-11 06:25 Burgas (BOJ) 2019-06-11 08:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2019-06-11 13:45 Londyn (LTN) 2019-06-11 16:45 Poznań (POZ)

Cena 536 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2019-06-08 18:15 Poznań (POZ) 2019-06-09 05:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W91901

    2019-06-08 18:15 Poznań (POZ) 2019-06-08 19:30 Londyn (LTN)

  • W9

    W94556

    2019-06-08 23:40 Londyn (LTN) 2019-06-09 05:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-06-12 06:25 Poznań (POZ) 2019-06-12 17:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 11h 30m / 1 przesiadka

  • W9

    W94555

    2019-06-12 06:25 Burgas (BOJ) 2019-06-12 08:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2019-06-12 13:55 Londyn (LTN) 2019-06-12 16:55 Poznań (POZ)

Cena 536 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Poznań

2019-06-08 18:15 Poznań (POZ) 2019-06-09 05:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 9h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W91901

    2019-06-08 18:15 Poznań (POZ) 2019-06-08 19:30 Londyn (LTN)

  • W9

    W94556

    2019-06-08 23:40 Londyn (LTN) 2019-06-09 05:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-06-13 06:25 Poznań (POZ) 2019-06-13 18:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • W9

    W94555

    2019-06-13 06:25 Burgas (BOJ) 2019-06-13 08:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2019-06-13 14:10 Londyn (LTN) 2019-06-13 17:10 Poznań (POZ)

Cena 536 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Poznań

2019-06-05 17:40 Poznań (POZ) 2019-06-06 05:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • W9

    W91901

    2019-06-05 17:40 Poznań (POZ) 2019-06-05 18:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W94556

    2019-06-05 23:40 Londyn (LTN) 2019-06-06 05:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-06-11 06:25 Poznań (POZ) 2019-06-11 17:45 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 1 przesiadka

  • W9

    W94555

    2019-06-11 06:25 Burgas (BOJ) 2019-06-11 08:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2019-06-11 13:45 Londyn (LTN) 2019-06-11 16:45 Poznań (POZ)

Cena 547 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2019-06-05 17:40 Poznań (POZ) 2019-06-06 05:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • W9

    W91901

    2019-06-05 17:40 Poznań (POZ) 2019-06-05 18:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W94556

    2019-06-05 23:40 Londyn (LTN) 2019-06-06 05:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-06-12 06:25 Poznań (POZ) 2019-06-12 17:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 11h 30m / 1 przesiadka

  • W9

    W94555

    2019-06-12 06:25 Burgas (BOJ) 2019-06-12 08:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2019-06-12 13:55 Londyn (LTN) 2019-06-12 16:55 Poznań (POZ)

Cena 547 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2019-06-05 17:40 Poznań (POZ) 2019-06-06 05:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • W9

    W91901

    2019-06-05 17:40 Poznań (POZ) 2019-06-05 18:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W94556

    2019-06-05 23:40 Londyn (LTN) 2019-06-06 05:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-06-13 06:25 Poznań (POZ) 2019-06-13 18:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • W9

    W94555

    2019-06-13 06:25 Burgas (BOJ) 2019-06-13 08:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2019-06-13 14:10 Londyn (LTN) 2019-06-13 17:10 Poznań (POZ)

Cena 547 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2019-06-06 17:45 Poznań (POZ) 2019-06-07 05:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 10h 25m / 1 przesiadka

  • W9

    W91901

    2019-06-06 17:45 Poznań (POZ) 2019-06-06 18:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W94556

    2019-06-06 23:40 Londyn (LTN) 2019-06-07 05:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2019-06-15 06:25 Poznań (POZ) 2019-06-15 18:40 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 15m / 1 przesiadka

  • W9

    W94555

    2019-06-15 06:25 Burgas (BOJ) 2019-06-15 08:15 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2019-06-15 14:35 Londyn (LTN) 2019-06-15 17:40 Poznań (POZ)

Cena 564 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

21 opinie

Dodaj komentarz

  • 09-12-2013

    Liczyłam na to ze w zimie tez sa te połaczenia, chetnie bym wyskoczyła gdzies gdzie trochę cieplej.

  • 06-11-2013

    Szkoda ale z tego co wiem maja być od marca z powrotem, wiec jak sie tylko pojawia trzeba fajna cene znależx

  • 30-10-2013

    szkoda że tych lotów nie ma w zmie, fajnie by było na chwile poleciec jak u nas plucha

  • 24-09-2013

    Może nie najtańsza ale napewno najwygodniejsza i najszybsza podróż do Bułgarii

  • 25-07-2013

    Ok ceney sa jakie są ale w porównaniu za loty regularne na tej trasie gdzie w dodatku nie ma bezpośrednich to wychodzi dużo taniej, ale każdy ma wybór

  • 10-07-2013

    Za fajna kasę???? Właśnie oglądam ceny na sierpień na 14 dni - na osobę najtaniej 800zł z haczykiem, a gdzie do tego bagaż + hotel, czy wyżywienie :/ chyba bardziej kalkuluje sie pakiet usług za 1800zł/os. A miałam nadzieję że w tym roku wczasy będą tańsze....

  • 10-04-2013

    MOZNA ZA FAJNA KASE LECIEĆ W CUDNE MIEJSCE, GDZIE TO CO JEST PEWNE TO SŁONCE W LECIE A NIE TAK JAK NAD NASZYM MORZEM, CHOĆ PIĘKNE TO NIESTETY CZASEM POPROSTU ZA ZIMNE

  • 26-03-2013

    Nie wiem czy jest to niska czy wysoka cena dać za bilet samolotowy 450 zł za lot który trwa 2 godzinki niecałe ale jak sobie podliczę benzyne i czas jaki spędziłam w samochodzie na zeszłych wakacjach to wiem że nawet sie nie zawacham przy kuponie biletów

  • 22-03-2013

    Mimo że ciągle śnieg pada ja juz myślę o wakacjach,mam nadzieje że uda mi sie dograć noclegi itd i kupić bilet do Burgas w miare dobrej cenie, na razie orientacyjnie sprawdzam i ceny nawet nawet- szału nie ma ale nie jest źle

  • 18-03-2013

    Typowo letnie połączenie, szkoda bo tez bym się w zimie na słonko wypuścił, ale i tak warto skorzystać z tego połączenia szybko i taniej niz samochodem- wiadomo

  • 17-10-2012

    Czy to połączenie do Burgas jest przez cały rok czy tylko w okresie wakacyjnym? bo fajnie by było wyskoczyć teraz na jesieni jak u nas taka plucha

  • 25-09-2012

    Podbijam komentarz wyżej, byłam i polecam

  • 05-09-2012

    Polecam bo warto-poprostu

  • 29-08-2012

    Nie wiem czemu każdy dziwi się ze do Bułgarii lataja tanie linie, przecierz to nie koniec świata, a lot nie trwa dłużej niż do np Londynu gdzie ciągle lata kupe Polaków

  • 01-08-2012

    Nie spodziewałam się że do Burgas lataja tanie linie- super, byłam w Bułgarii lata temu samochodem teraz lece i mam nadzieje że bedzie super.

  • 14-07-2012

    Szkoda że na wakacje ceny tak podskoczyły w góre, za długo się zastanawiałęm i poszły w góre o ponad 200zł, ale i tak się skusze bo samochodem i mi sie nie chce, co roku jezdze do Bułgari więc samolot znacznie ułatwia sprawe

  • 06-07-2012

    Fajnie ze linie Wizz Air maja takie połaczenie w ofercie jako tanie linie na pewno bedą miec tańsze loty niż inni no i przedewszystkim + za bezpośredni lot

  • 04-07-2012

    Polecam każdemu kto kocha plaże i słońce, lot do Burgas to super połączenie z którego na pewno jeszcze skorzystam

  • 25-05-2012

    FAJNY POMYSL NA WAKACJE, JADAC WIEKSZA GRUPA AUTEM WYCHODZI TANIEJ TYLKO SZKODA MARNOWAC CAŁY DZIEŃ NA DOJAZD

  • 07-05-2012

    kilka godzin lotu i jestes na miejscu, super połaczenie w dość dobrych cenach

  • 19-04-2012

    super ze jest takie połączenie można się skusic, do tej pory tłukłem się samochodem -szkoda gadac, choc fakt faktem załadowany po sam dach jechałem a w samolocie jednak te ograniczenia bagażowe troche bolą...

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena