Wylot

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2023-03-26 - 2023-10-31
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Poznań - Burgas, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Burgas Airport Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Poznania do Burgas na lotnisko Burgas Airport (BOJ) znajdujące się 10km na północny wschód od centrum miasta oferuja tanie linie Ryanair. Połączenia w sezonie letnim od 26 marca 2023 odbywają się dwa razy w tygodniu w czwartki oraz niedziele. Wyloty z Poznania w czwartki realizowane są o godz 11:50, lądowanie w Burgas o godz 15:10, w niedziele o godz 11:25-14:45. Powrotne loty z Burgas do Poznania także 2 razy w tygodniu, w czwartki o godz 15:35-16:55, w niedziele o godz 15:10-16:30. Zarezerwuj promocyjne loty do Burgas online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Poznań - Burgas

Ile trwa lot Poznań - Burgas:
2h 20m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Poznań do Burgas obecnie mają 525 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Burgas:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Poznań - Burgas rezerwowano:
średnio 156 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
318.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
642.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
642.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
570.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Burgas:
Poznań (POZ) -> Londyn (STN) -> Burgas (BOJ)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Burgas - Poznań:
Burgas (BOJ) -> Londyn (LTN) -> Poznań (POZ)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Maj (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Burgas z Katowic (299.00zł taniej o 6%), Warszawy (390.00zł drożej o 22%), Poznania (190.00zł taniej o 41%), Wrocławia (199.00zł taniej o 38%), Gdańska (199.00zł taniej o 38%), Krakowa (208.00zł taniej o 35%), Rzeszowa (199.00zł taniej o 38%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Burgas

Tanie Loty z Poznania do Bułgaria

Oferty lotów z Poznań - Burgas. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-27 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Burgas (BOJ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 14 dni

Podróż z Poznań

2023-03-26 12:25 Poznań (POZ) 2023-03-26 15:45 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6328

    2023-03-26 12:25 Poznań (POZ) 2023-03-26 15:45 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-04-09 16:10 Poznań (POZ) 2023-04-09 18:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6327

    2023-04-09 16:10 Burgas (BOJ) 2023-04-09 17:30 Poznań (POZ)

Cena 625 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Poznań

2023-03-26 12:25 Poznań (POZ) 2023-03-26 15:45 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6328

    2023-03-26 12:25 Poznań (POZ) 2023-03-26 15:45 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-04-06 16:35 Poznań (POZ) 2023-04-06 18:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 2h 20m / Bezpośrednio

  • FR

    FR6327

    2023-04-06 16:35 Burgas (BOJ) 2023-04-06 17:55 Poznań (POZ)

Cena 625 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Poznań

2023-01-09 06:30 Poznań (POZ) 2023-01-09 20:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1751

    2023-01-09 06:30 Poznań (POZ) 2023-01-09 07:40 Londyn (STN)

  • W9

    W94552

    2023-01-09 14:45 Londyn (LTN) 2023-01-09 20:15 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-01-13 20:50 Poznań (POZ) 2023-01-14 12:00 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 15h 10m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2023-01-13 20:50 Burgas (BOJ) 2023-01-13 22:45 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2023-01-14 07:50 Londyn (LTN) 2023-01-14 11:00 Poznań (POZ)

Cena 1158 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Poznań

2023-01-09 06:30 Poznań (POZ) 2023-01-09 20:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1751

    2023-01-09 06:30 Poznań (POZ) 2023-01-09 07:40 Londyn (STN)

  • W9

    W94552

    2023-01-09 14:45 Londyn (LTN) 2023-01-09 20:15 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-01-16 20:50 Poznań (POZ) 2023-01-17 22:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 25h 15m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2023-01-16 20:50 Burgas (BOJ) 2023-01-16 22:35 Londyn (LTN)

  • FR

    FR1750

    2023-01-17 18:10 Londyn (STN) 2023-01-17 21:05 Poznań (POZ)

Cena 1162 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2023-01-06 07:35 Poznań (POZ) 2023-01-06 20:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 11h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1751

    2023-01-06 07:35 Poznań (POZ) 2023-01-06 08:45 Londyn (STN)

  • W9

    W94552

    2023-01-06 14:45 Londyn (LTN) 2023-01-06 20:15 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-01-13 20:50 Poznań (POZ) 2023-01-14 12:00 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 15h 10m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2023-01-13 20:50 Burgas (BOJ) 2023-01-13 22:45 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2023-01-14 07:50 Londyn (LTN) 2023-01-14 11:00 Poznań (POZ)

Cena 1500 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena