Wylot

Czerwiec 2021

Grudzień
Styczeń
Luty
Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Czerwiec 2021

Grudzień
Styczeń
Luty
Marzec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-12-02 - 2023-03-27
Promocja aktualna: do 2022-12-03

Lot na trasie Wrocław - Burgas, Wylot lotnisko : Strachowice - Wrocław , Przylot lotnisko Burgas Airport Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Wrocławia do Burgas na lotnisko Burgas Airport (BOJ) znajdujące się 10km na północny wschód od miasta Burgas oferuje węgierski przewoźnik Wizzair. Połączenia w sezonie letnim 2022 odbywają się 2 razy w tygodniu czwartki oraz niedzielę. Wyloty z Wrocławia realizowane są w czwartki o godz 21:15, lądowanie w Burgas o godz 00:20. Natomiast w niedzielę do Burgas z Wrocławia wylecimy o godz. 09:20 lądowanie w Burgas o godz. 12:25. Loty powrotne z Burgas do Wrocławia także 2 razy w tygodniu (czwartki, niedzielę) w czwartki w godzinach wieczornych o 19:45 - 20:45. Natomiast w niedzielę w godzinach porannych o 7:40 - 8:50. Rezerwuj swój akacyjny bilet lotniczy do Bułgarii. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Burgas

Ile trwa lot Wrocław - Burgas:
2h 5m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Wrocław do Burgas obecnie mają 44 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Burgas:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Burgas rezerwowano:
średnio 303 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
149.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
918.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
843.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
790.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wrocław - Burgas:
Wrocław (WRO) -> Londyn (STN) -> Burgas (BOJ)
Wrocław (WRO) -> Londyn (LTN) -> Burgas (BOJ)
Wrocław (WRO) -> Warszawa (WAW) -> Londyn (LHR) -> Burgas (BOJ)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Burgas - Wrocław:
Burgas (BOJ) -> Londyn (LTN) -> Wrocław (WRO)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Październik (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Burgas z Katowic (299.00zł drożej o 100%), Warszawy (390.00zł drożej o 161%), Poznania (190.00zł drożej o 27%), Gdańska (199.00zł drożej o 33%), Krakowa (208.00zł drożej o 39%), Rzeszowa (199.00zł drożej o 33%), Wrocławia (199.00zł drożej o 33%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Burgas

Tanie Loty z Wrocławia do Bułgaria

Oferty lotów z Wrocław - Burgas. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-30 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Burgas (BOJ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2023-06-18 10:20 Wrocław (WRO) 2023-06-18 13:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61817

    2023-06-18 10:20 Wrocław (WRO) 2023-06-18 13:25 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-06-25 08:40 Wrocław (WRO) 2023-06-25 10:50 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61818

    2023-06-25 08:40 Burgas (BOJ) 2023-06-25 09:50 Wrocław (WRO)

Cena 571 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2023-06-15 22:15 Wrocław (WRO) 2023-06-16 01:20 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61817

    2023-06-15 22:15 Wrocław (WRO) 2023-06-16 01:20 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-06-22 20:35 Wrocław (WRO) 2023-06-22 22:45 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61818

    2023-06-22 20:35 Burgas (BOJ) 2023-06-22 21:45 Wrocław (WRO)

Cena 469 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2023-06-15 22:15 Wrocław (WRO) 2023-06-16 01:20 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • W6

    W61817

    2023-06-15 22:15 Wrocław (WRO) 2023-06-16 01:20 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-06-25 08:40 Wrocław (WRO) 2023-06-25 10:50 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    W61818

    2023-06-25 08:40 Burgas (BOJ) 2023-06-25 09:50 Wrocław (WRO)

Cena 460 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2023-01-03 21:50 Wrocław (WRO) 2023-01-04 11:50 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 13h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1152

    2023-01-03 21:50 Wrocław (WRO) 2023-01-03 23:05 Londyn (STN)

  • W9

    W94552

    2023-01-04 06:20 Londyn (LTN) 2023-01-04 11:50 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-01-09 20:50 Wrocław (WRO) 2023-01-10 12:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 15h 15m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2023-01-09 20:50 Burgas (BOJ) 2023-01-09 22:35 Londyn (LTN)

  • FR

    FR8405

    2023-01-10 08:10 Londyn (STN) 2023-01-10 11:05 Wrocław (WRO)

Cena 2045 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Wrocław

2023-01-03 19:40 Wrocław (WRO) 2023-01-04 11:50 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 15h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W61803

    2023-01-03 19:40 Wrocław (WRO) 2023-01-03 20:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2023-01-04 06:20 Londyn (LTN) 2023-01-04 11:50 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-01-09 20:50 Wrocław (WRO) 2023-01-10 12:50 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 16h 0m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2023-01-09 20:50 Burgas (BOJ) 2023-01-09 22:35 Londyn (LTN)

  • W6

    W61802

    2023-01-10 08:45 Londyn (LTN) 2023-01-10 11:50 Wrocław (WRO)

Cena 2133 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2022-12-29 12:50 Wrocław (WRO) 2022-12-30 20:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 30h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8408

    2022-12-29 12:50 Wrocław (WRO) 2022-12-29 14:05 Londyn (STN)

  • W9

    W94552

    2022-12-30 14:45 Londyn (LTN) 2022-12-30 20:15 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-01-04 12:25 Wrocław (WRO) 2023-01-05 01:20 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2023-01-04 12:25 Burgas (BOJ) 2023-01-04 14:10 Londyn (LTN)

  • FR

    FR8405

    2023-01-04 21:25 Londyn (STN) 2023-01-05 00:20 Wrocław (WRO)

Cena 2581 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2022-12-29 19:40 Wrocław (WRO) 2022-12-30 20:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 23h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    W61803

    2022-12-29 19:40 Wrocław (WRO) 2022-12-29 20:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2022-12-30 14:45 Londyn (LTN) 2022-12-30 20:15 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-01-04 12:25 Wrocław (WRO) 2023-01-05 01:20 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2023-01-04 12:25 Burgas (BOJ) 2023-01-04 14:10 Londyn (LTN)

  • FR

    FR8405

    2023-01-04 21:25 Londyn (STN) 2023-01-05 00:20 Wrocław (WRO)

Cena 2705 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2022-12-29 21:45 Wrocław (WRO) 2022-12-30 20:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 21h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR8406

    2022-12-29 21:45 Wrocław (WRO) 2022-12-29 23:00 Londyn (STN)

  • W9

    W94552

    2022-12-30 14:45 Londyn (LTN) 2022-12-30 20:15 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-01-04 12:25 Wrocław (WRO) 2023-01-05 01:20 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2023-01-04 12:25 Burgas (BOJ) 2023-01-04 14:10 Londyn (LTN)

  • FR

    FR8405

    2023-01-04 21:25 Londyn (STN) 2023-01-05 00:20 Wrocław (WRO)

Cena 2765 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2022-12-30 05:30 Wrocław (WRO) 2022-12-30 20:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 13h 45m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3850

    2022-12-30 05:30 Wrocław (WRO) 2022-12-30 06:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO281

    2022-12-30 07:35 Warszawa (WAW) 2022-12-30 09:35 Londyn (LHR)

  • W9

    W94552

    2022-12-30 14:45 Londyn (LTN) 2022-12-30 20:15 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-01-04 12:25 Wrocław (WRO) 2023-01-05 01:20 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 12h 55m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2023-01-04 12:25 Burgas (BOJ) 2023-01-04 14:10 Londyn (LTN)

  • FR

    FR8405

    2023-01-04 21:25 Londyn (STN) 2023-01-05 00:20 Wrocław (WRO)

Cena 3196 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2022-12-30 05:30 Wrocław (WRO) 2022-12-30 20:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 13h 45m / 3 przesiadki

  • LO

    LO3850

    2022-12-30 05:30 Wrocław (WRO) 2022-12-30 06:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3903

    2022-12-30 07:15 Warszawa (WAW) 2022-12-30 08:10 Kraków (KRK)

  • U2

    U22112

    2022-12-30 11:15 Kraków (KRK) 2022-12-30 12:45 Londyn (LTN)

  • W9

    W94552

    2022-12-30 14:45 Londyn (LTN) 2022-12-30 20:15 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2023-01-04 12:25 Wrocław (WRO) 2023-01-05 01:40 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży : 13h 15m / 1 przesiadka

  • W9

    W94551

    2023-01-04 12:25 Burgas (BOJ) 2023-01-04 14:10 Londyn (LTN)

  • W6

    W61804

    2023-01-04 21:35 Londyn (LTN) 2023-01-05 00:40 Wrocław (WRO)

Cena 3344 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 06-09-2022

    Jeszcze końcówkę sezonu można wykorzystać, wiadomo pogoda troszkę gorsza, ale nadal jest słonecznie, taniej i mniej tłocznie wiec w zależności jak kto lubi

  • 12-07-2022

    Idealne miejsce na wakacje, pogoda zapewniona, plaże, pyszna kuchnia -czego chcieć więcej

  • 04-01-2022

    No w wakacje takie kierunki będą oblegane, kto chętny niech już pomału myśli o biletach

  • 26-11-2021

    Loty odbywają się od czerwca, więc na wakacje można już się rozglądać za biletami póki się wszyscy nie rzucą

  • 25-01-2021

    Nareszcie nowości, widać że jest światełko w tunelu i nadzieja że loty powrócą do łask. Oby wakacje ruszyły już pełną parą.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena