Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Czerwiec 2017

Powrót

Czerwiec 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-06-17 - 2017-11-03
Promocja aktualna: do 2017-06-30

Lot na trasie Warszawa - Burgas, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Bourgas Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Wtorek, Czwartek, Sobota) od 2017-06-17.

Z warszawskiego lotniska bezpośrednie połączenie na bułgarskie lotnisko Burgas oferują tanie linie Wizzair. Loty w sezonie letnim startują od 17 czerwca 2017 trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki i w soboty. Wylot odbywa się godzinie 10:55, planowane lądowanie o godzinie 14:05. Loty powrotne z Burgas do Warszawy odbywa się także 3 razy w tygodniu we wtorki, czwartki i w soboty w godzinach 09:30-10:25. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów do Burgas. Cena wraz z opłatami lotniskowymi i podatkami.

Pozostałe tanie loty do Burgas

Tanie Loty z Warszawy do Bułgaria

Informacje o lotach Warszawa - Burgas. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-06-09 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Burgas (BOJ).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-07-27 11:55 Warszawa (WAW) 2017-07-27 15:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1561

    2017-07-27 11:55 Warszawa (WAW) 2017-07-27 15:05 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2017-08-03 18:20 Warszawa (WAW) 2017-08-04 08:35 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 14h 15m / 1 przesiadka

  • FB

    1. FB 982

    2017-08-03 18:20 Sofia (SOF) 2017-08-03 19:10 Burgas (BOJ)

  • LO

    1. LO 636

    2017-08-04 06:40 Warszawa (WAW) 2017-08-04 07:35 Sofia (SOF)

Cena 1458 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-07-27 11:55 Warszawa (WAW) 2017-07-27 15:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1561

    2017-07-27 11:55 Warszawa (WAW) 2017-07-27 15:05 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2017-08-03 10:30 Warszawa (WAW) 2017-08-03 12:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1562

    2017-08-03 10:30 Warszawa (WAW) 2017-08-03 11:25 Burgas (BOJ)

Cena 986 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-07-27 21:15 Warszawa (WMI) 2017-07-28 18:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 19h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1405

    2017-07-27 21:15 Warszawa (WMI) 2017-07-27 23:05 Bonn (CGN)

  • XG

    1. XG 3207

    2017-07-28 14:20 Bonn (CGN) 2017-07-28 18:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2017-08-03 10:30 Warszawa (WMI) 2017-08-03 12:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1562

    2017-08-03 10:30 Warszawa (WAW) 2017-08-03 11:25 Burgas (BOJ)

Cena 1440 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-07-27 11:55 Warszawa (WAW) 2017-07-27 15:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1561

    2017-07-27 11:55 Warszawa (WAW) 2017-07-27 15:05 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2017-08-03 17:00 Warszawa (WAW) 2017-08-03 23:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 6h 55m / 1 przesiadka

  • OK

    1. OK 4859

    2017-08-03 17:00 Praga (PRG) 2017-08-03 18:15 Burgas (BOJ)

  • LO

    1. LO 526

    2017-08-03 21:40 Warszawa (WAW) 2017-08-03 22:55 Praga (PRG)

Cena 1425 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-07-27 11:55 Warszawa (WAW) 2017-07-27 15:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1561

    2017-07-27 11:55 Warszawa (WAW) 2017-07-27 15:05 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2017-08-03 17:30 Warszawa (WAW) 2017-08-03 23:55 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 6h 25m / 1 przesiadka

  • QS

    1. QS 1179

    2017-08-03 17:30 Praga (PRG) 2017-08-03 18:45 Burgas (BOJ)

  • LO

    1. LO 526

    2017-08-03 21:40 Warszawa (WAW) 2017-08-03 22:55 Praga (PRG)

Cena 1509 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-07-27 11:55 Warszawa (WAW) 2017-07-27 15:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1561

    2017-07-27 11:55 Warszawa (WAW) 2017-07-27 15:05 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2017-08-03 15:35 Warszawa (WAW) 2017-08-03 21:20 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1262

    2017-08-03 15:35 Katowice (KTW) 2017-08-03 16:30 Burgas (BOJ)

  • LO

    1. LO 3886

    2017-08-03 19:25 Warszawa (WAW) 2017-08-03 20:20 Katowice (KTW)

Cena 890 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-07-27 11:55 Warszawa (WAW) 2017-07-27 15:05 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1561

    2017-07-27 11:55 Warszawa (WAW) 2017-07-27 15:05 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2017-08-03 10:35 Warszawa (WAW) 2017-08-03 15:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 4h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2480

    2017-08-03 10:35 Budapeszt (BUD) 2017-08-03 11:10 Burgas (BOJ)

  • W6

    1. W6 2467

    2017-08-03 13:20 Warszawa (WAW) 2017-08-03 14:30 Budapeszt (BUD)

Cena 828 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-07-27 21:15 Warszawa (WMI) 2017-07-28 18:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 19h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1405

    2017-07-27 21:15 Warszawa (WMI) 2017-07-27 23:05 Bonn (CGN)

  • XG

    1. XG 3207

    2017-07-28 14:20 Bonn (CGN) 2017-07-28 18:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2017-08-03 15:35 Warszawa (WMI) 2017-08-03 21:20 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 5h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1262

    2017-08-03 15:35 Katowice (KTW) 2017-08-03 16:30 Burgas (BOJ)

  • LO

    1. LO 3886

    2017-08-03 19:25 Warszawa (WAW) 2017-08-03 20:20 Katowice (KTW)

Cena 1345 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-07-27 21:15 Warszawa (WMI) 2017-07-28 18:10 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 19h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1405

    2017-07-27 21:15 Warszawa (WMI) 2017-07-27 23:05 Bonn (CGN)

  • XG

    1. XG 3207

    2017-07-28 14:20 Bonn (CGN) 2017-07-28 18:10 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2017-08-03 10:35 Warszawa (WMI) 2017-08-03 15:30 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 4h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2480

    2017-08-03 10:35 Budapeszt (BUD) 2017-08-03 11:10 Burgas (BOJ)

  • W6

    1. W6 2467

    2017-08-03 13:20 Warszawa (WAW) 2017-08-03 14:30 Budapeszt (BUD)

Cena 1283 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-07-27 19:50 Warszawa (WAW) 2017-07-28 12:15 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 15h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1309

    2017-07-27 19:50 Warszawa (WAW) 2017-07-27 21:25 Londyn (LTN)

  • W6

    1. W6 4552

    2017-07-28 06:50 Londyn (LTN) 2017-07-28 12:15 Burgas (BOJ)

Podróż do Burgas

2017-08-03 15:05 Warszawa (WAW) 2017-08-04 02:25 Burgas (BOJ)
Całkowity czas podróży: 11h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 4553

    2017-08-03 15:05 Londyn (LTN) 2017-08-03 16:50 Burgas (BOJ)

  • W6

    1. W6 1310

    2017-08-03 22:00 Warszawa (WAW) 2017-08-04 01:25 Londyn (LTN)

Cena 1436 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

25 opinie

Dodaj komentarz

  • 18-05-2017

    Fajny kierunek, ceny nie powiem do najniższych nie należą ale wiadomo sporo chętnych wiec linie mogą sobie pozwolić na takie ceny

  • 17-03-2017

    SEZON NA BUŁGARIĘ STARTUJE ZAWSZE W CZERWCU? MYŚLAŁEM ŻE JUŻ W MAJU MOŻNA TAM WYRUSZYĆ NA PIERWSZE PO ZIMIE OPALANKO.

  • 14-11-2016

    Bułgaria ma coraz większe wzięcie. Bardzo kurczy się możliwość wakacyjnych miejsc ze względu na trudna sytuację niektórych państw i realne zagrożenie życia.

  • 25-10-2016

    Przeceny bliżej wiosny. Obserwujcie co się będzie działo w marcu. Bułgaria teraz ma wzięcie, dużo osób lata tam na wakacje. Sama się zastanawiam czy na następne lato nie jest to dobry pomysł.

  • 26-09-2016

    Ceny na następny sezon wysokie, kiedy można liczyć na obniżki? Każdy trąbi że jeśli się kupuje dużo wcześniej są tanie bilety, jakoś ich nie widać.

  • 16-09-2016

    Oj Bułgaria już ma przestój.

  • 31-08-2016

    Tak czy siak Bułgaria bezpośrednia leci tylko w lecie, jesień maja przestoje oraz w zimie więc dopiero na drugi rok możemy zaszaleć.

  • 16-08-2016

    Lot ma takie ceny ale tylko na początku jak przyjdzie co do czego to wywalają ceny w kosmos , wole już tym Wizzairem, zresztą ja i tak w okolicach Burgas lece wiec to wole

  • 10-08-2016

    LOT się ogłasza z trasą Warszawa Sofia od 149 złotych, zawsze coś się znajdzie, niekoniecznie do Burgas.

  • 29-07-2016

    To ceny wakacyjne, nie znajdziecie nic taniej, czartery w podobnych cenach, więc nie ma co zwlekać bo zapowiada się jeszcze drożej. Bułgaria jest w cenie.

  • 19-07-2016

    Szukam przystępnych cenowo lotów dla rodziny 4 osobowej do Burgas w sierpniu. Może podpowiecie. Wszystkie ceny od 900zł/osobę, to prawie wczasy maja takie ceny.

  • 15-07-2016

    Mam wykupiony bilet z bagażem podręcznym, czy mogę zabrać do niego kamerę cyfrową?

  • 12-07-2016

    Aniu wyślij zapytanie odnośnie grupy w zakładce "Podróże Grupowe". Dostaniesz odpowiedź na maila podanego w zapytaniu.

  • 04-07-2016

    Mamy ochotę większą ilością osób polecieć do Bułgarii, czy w związku z tym preferowane są zniżki dla grup? Będzie nas około 15 osób, czy możemy liczyć na niższą kwotę za bilety niż na stronie?

  • 18-05-2016

    Loty tak są sprytnie wycenione, że w jedna stronę niskie ceny a powroty bardzo drogo, więc tak czy siak drogo się kalkuluje. Wybieram chyba czarterem. Znalazłam fajne połączenie z Itaki.

  • 26-01-2016

    Bułgaria jest kierunkiem wakacyjnym więc same czartery albo sezonowe tanie połączenia lotami bezpośrednimi.

  • 25-11-2015

    Wszystko fajnie, ale jak można się dostac do Bułgarii lotem bezpośrednim zimą, czy sa jakieś inne połączenia.

  • 01-09-2015

    12 jest ostatni lot wrześniowy, a sam wylot w jedna stronę lotem W6 1561 2015-09-08 10:10 - 13:10 kosztuje 79zł plus opłaty więc bardzo niska cena. Ktoś chętny polecieć i zostać :D

  • 11-05-2015

    Nie wiedziałam ze tanie linie latają do Bułgarii. Jakoś zawsze byłam przekonana że tylko czartery, że nie ma bezpośrednich lotów, a jeśli nawet są to za drogie i z przesiadka, a lecieć z dziećmi i sie przesiadać to bardzo skomplikowane.

  • 24-09-2014

    W czerwcu rusza nowy sezon letni więc możesz kupować już na przyszły rok na pewno teraz będzie dużo taniej niż gdybyś kupował w ostatniej chwili. Pamiętajcie o tym kupując tanie linie lotnicze.

  • 03-09-2014

    Loty sezonowe jesienne są do 13 września i potem kiedy zaczynają się na nowo. Myślałem że do końca października spokojnie zdążę na wakacje a tu niespodzianka.

  • 07-04-2014

    PONAD TYSIĄC OD OSOBY TO ZA DUŻA CENA JAK NA TANIE LINIE. JEDYNY PLUS ZE BEZPOŚREDNIO LĄDUJE SIĘ W BURGAS.

  • 15-07-2013

    Mimo że ceny dosyć wysokie jak na tanie linie to i tak szczerze polecam, jak ktoś wcześniej jechał samochodem to napewno doceni lot

  • 19-07-2012

    Polecam linie Wizz Air, bardzo dobrze się lata, no i bezpośrednio do Bułgarii, bez przesiadek. Ceny przystepne, na wakacje ruszać czas.

  • 25-04-2012

    Świetna linia, bezpośrednio do Burgas. Ciekawe czy tylko na sezon otworzyli te loty? Oby jak najdłużej. Kocham plaże Bułgarii.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena