Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-02 - 2019-03-27
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Warszawa - Sofia, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Letishte Sofia-Vrazhdebna Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Sofii na największe lotnisko w Bułgarii, zwane także Wrażdebna (SOF), regularnymi liniami LOT. Wyloty z warszawskiego Okęcia w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 odbywają się dwa razy dziennie o godz 11:00 oraz 14:20, lot trwa 02h00min. Loty powrotne z Sofii do Warszawy także 2 razy dziennie w godz 14:40 oraz 17:55. Kub promocyjny bilet do bułgarskiej Sofii. Możliwa rezerwacja biletów lotniczych online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 15.12.2018
  • 14.12.2018

Tanie Loty z Warszawy do Bułgaria

Informacje o lotach Warszawa - Sofia. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-15 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Sofia (SOF).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-12-31 19:25 Warszawa (WMI) 2019-01-01 13:55 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 17h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4544

    2018-12-31 19:25 Warszawa (WMI) 2018-12-31 21:25 Dublin (DUB)

  • FR

    1 . FR 6016

    2019-01-01 08:10 Dublin (DUB) 2019-01-01 13:55 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2019-01-07 06:45 Warszawa (WMI) 2019-01-07 18:20 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6300

    2019-01-07 06:45 Ateny (ATH) 2019-01-07 08:10 Sofia (SOF)

  • A3

    1 . A3 872

    2019-01-07 15:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 17:20 Ateny (ATH)

Cena 813 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-12-31 13:45 Warszawa (WAW) 2019-01-01 16:40 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 25h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1311

    2018-12-31 13:45 Warszawa (WAW) 2018-12-31 15:35 Liverpool (LPL)

  • FR

    1 . FR 6338

    2019-01-01 11:25 Liverpool (LPL) 2019-01-01 16:40 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2019-01-07 06:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 18:20 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 11h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6300

    2019-01-07 06:45 Ateny (ATH) 2019-01-07 08:10 Sofia (SOF)

  • A3

    1 . A3 872

    2019-01-07 15:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 17:20 Ateny (ATH)

Cena 956 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-12-31 07:50 Warszawa (WAW) 2018-12-31 18:30 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 9h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 381

    2018-12-31 07:50 Warszawa (WAW) 2018-12-31 09:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • W6

    1 . W6 4330

    2018-12-31 15:10 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-12-31 18:30 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2019-01-07 06:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 20:20 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 13h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6300

    2019-01-07 06:45 Ateny (ATH) 2019-01-07 08:10 Sofia (SOF)

  • FR

    1 . FR 9021

    2019-01-07 17:35 Warszawa (WMI) 2019-01-07 19:20 Ateny (ATH)

Cena 925 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-12-31 19:25 Warszawa (WMI) 2019-01-01 13:55 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 17h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4544

    2018-12-31 19:25 Warszawa (WMI) 2018-12-31 21:25 Dublin (DUB)

  • FR

    1 . FR 6016

    2019-01-01 08:10 Dublin (DUB) 2019-01-01 13:55 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2019-01-07 06:45 Warszawa (WMI) 2019-01-07 20:20 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 13h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6300

    2019-01-07 06:45 Ateny (ATH) 2019-01-07 08:10 Sofia (SOF)

  • FR

    1 . FR 9021

    2019-01-07 17:35 Warszawa (WMI) 2019-01-07 19:20 Ateny (ATH)

Cena 685 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-12-31 06:50 Warszawa (WAW) 2018-12-31 18:30 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 10h 40m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1353

    2018-12-31 06:50 Warszawa (WAW) 2018-12-31 08:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • W6

    1 . W6 4330

    2018-12-31 15:10 Frankfurt nad Menem (FRA) 2018-12-31 18:30 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2019-01-07 06:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 20:20 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 13h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6300

    2019-01-07 06:45 Ateny (ATH) 2019-01-07 08:10 Sofia (SOF)

  • FR

    1 . FR 9021

    2019-01-07 17:35 Warszawa (WMI) 2019-01-07 19:20 Ateny (ATH)

Cena 924 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-12-31 06:05 Warszawa (WAW) 2018-12-31 18:10 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1443

    2018-12-31 06:05 Warszawa (WAW) 2018-12-31 08:35 Rzym (FCO)

  • AZ

    1 . AZ 520

    2018-12-31 15:20 Rzym (FCO) 2018-12-31 18:10 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2019-01-07 06:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 20:20 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 13h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6300

    2019-01-07 06:45 Ateny (ATH) 2019-01-07 08:10 Sofia (SOF)

  • FR

    1 . FR 9021

    2019-01-07 17:35 Warszawa (WMI) 2019-01-07 19:20 Ateny (ATH)

Cena 949 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-12-31 07:20 Warszawa (WAW) 2018-12-31 20:35 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 12h 15m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 265

    2018-12-31 07:20 Warszawa (WAW) 2018-12-31 09:40 Amsterdam (AMS)

  • HV

    1 . HV 5739

    2018-12-31 16:55 Amsterdam (AMS) 2018-12-31 20:35 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2019-01-07 06:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 20:20 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 13h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6300

    2019-01-07 06:45 Ateny (ATH) 2019-01-07 08:10 Sofia (SOF)

  • FR

    1 . FR 9021

    2019-01-07 17:35 Warszawa (WMI) 2019-01-07 19:20 Ateny (ATH)

Cena 943 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-12-31 19:25 Warszawa (WMI) 2019-01-01 13:55 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 17h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4544

    2018-12-31 19:25 Warszawa (WMI) 2018-12-31 21:25 Dublin (DUB)

  • FR

    1 . FR 6016

    2019-01-01 08:10 Dublin (DUB) 2019-01-01 13:55 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2019-01-07 11:15 Warszawa (WMI) 2019-01-08 00:50 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 13h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6427

    2019-01-07 11:15 Wenecja (TSF) 2019-01-07 12:15 Sofia (SOF)

  • FR

    1 . FR 1461

    2019-01-07 22:00 Warszawa (WMI) 2019-01-07 23:50 Wenecja (TSF)

Cena 936 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-12-31 13:45 Warszawa (WAW) 2019-01-01 16:40 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 25h 55m / 1 przesiadka

  • W6

    1 . W6 1311

    2018-12-31 13:45 Warszawa (WAW) 2018-12-31 15:35 Liverpool (LPL)

  • FR

    1 . FR 6338

    2019-01-01 11:25 Liverpool (LPL) 2019-01-01 16:40 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2019-01-07 06:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 20:20 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 13h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6300

    2019-01-07 06:45 Ateny (ATH) 2019-01-07 08:10 Sofia (SOF)

  • FR

    1 . FR 9021

    2019-01-07 17:35 Warszawa (WMI) 2019-01-07 19:20 Ateny (ATH)

Cena 828 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-12-31 19:25 Warszawa (WMI) 2019-01-01 13:55 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 17h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 4544

    2018-12-31 19:25 Warszawa (WMI) 2018-12-31 21:25 Dublin (DUB)

  • FR

    1 . FR 6016

    2019-01-01 08:10 Dublin (DUB) 2019-01-01 13:55 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2019-01-07 10:40 Warszawa (WMI) 2019-01-07 20:20 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 9h 40m / 1 przesiadka

  • A3

    1 . A3 981

    2019-01-07 10:40 Ateny (ATH) 2019-01-07 12:00 Sofia (SOF)

  • FR

    1 . FR 9021

    2019-01-07 17:35 Warszawa (WMI) 2019-01-07 19:20 Ateny (ATH)

Cena 906 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

11 opinie

Dodaj komentarz

  • 02-11-2018

    Piękne miejsce i chyba mało rozreklamowane i popularne , a szkoda...a może w zasadzie lepiej bo właśnie dlatego mi się tam podoba bo jest tak mało "komercyjnie"

  • 28-08-2017

    W dwie strony z bagażem 23kg Sofia wychodzi za około 1070 złotych, to zaledwie przelot, ceny noclegów możliwe że nie są zbyt drogie we wrześniu, ale łączna suma wyjdzie duża. A gdzie w tym rodzina np 4ch osób.

  • 09-03-2017

    Bułgaria ma moc, plaże jak w Hiszpanii, a dużo taniej, kto był?

  • 08-03-2017

    Bravo LOT, po co wpuszczać obcych przewoźników jak nasze rodzime mogą zarabiać i to na takich fajnych kierunkach

  • 10-04-2015

    Dobre połączenie, nie sądziłem że LOT wprowadził nawet znośne ceny, przeważnie wszędzie miał dużo drożej niż tanie loty, a tutaj jednak znośnie i to z dwoma bagażami. Czarter wychodzi drożej sprawdzałem.

  • 29-11-2012

    JESLI KTOŚ CHCE SIĘ DOSTAĆ DO SOFII TO NIE WIDZĘ LEPSZYCH MOŻLIWOŚCI.

  • 23-10-2012

    Do Sofii zbytnio wyboru nie ma i w zasadzie to połączenie Lotem jest jedyne na tej trasie, cenowo wychodzi nie najgorzej no i przede wszystkim jest to lot bezpośredni za co wielki plus

  • 28-06-2012

    Jak na połączenie LOTem to jeszcze nie wychodzi tak żle, a przynajmniej lecę elegancko , bagaż wliczony w cenę- super

  • 25-06-2012

    jedno z nielicznych połączeń do Bułgarii, bardzo fajne, wygodnie , szubko bez przesiadek, -lux

  • 11-05-2012

    ostatnio jechałam ponad 20 godzin nie było tak żle, ale samolotem bez porównania szybko i jak się wczesniej kupi bilet to w zasadzie porównywalna cena

  • 09-05-2012

    Chcąc lecieć do Sofi w zasadzie zostaje tylko ten lot ale jak dla mnie to fajne, bezpośrednie połacznie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena