Wylot

Czerwiec 2021

267 zł Czerwiec
310 zł Lipiec
233 zł Sierpień
129 zł Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16 605zł
17
18 865zł
19
20 521zł
21 641zł
22
23 641zł
24 267zł
25 865zł
26
27 744zł
28 744zł
29
30 478zł

Powrót

Czerwiec 2021

65 zł Czerwiec
73 zł Lipiec
392 zł Sierpień
192 zł Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16 392zł
17
18 267zł
19
20 233zł
21 310zł
22
23 201zł
24 65zł
25 233zł
26
27 254zł
28 154zł
29
30 179zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-06-12 - 2021-10-28
Promocja aktualna: do 2021-06-17

Lot na trasie Berlin - Sofia, Wylot lotnisko : Brandenburg - Berlin , Przylot lotnisko Sofia Airport Linie lotnicze Ryanair .

Sofia - stolica i największe miasto Bułgarii, położone w zachodniej części kraju, u stóp masywu Witoszy. 10 km na wschód od miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Sofia (SOF), popularnie nazywany Wrażdebna, jest to największe bułgarskie lotnisko. W sezonie letnim 2020 bezpośrednie loty na ten port z berlińskiego lotniska Schonefeld oferują linie lotnicze Ryanair. Połączenia odbywają się sześc razy w tygodniu. Wylot z Berlina w poniedziałki i środy w godz 19:35-22:45, w czwartki,piątki i soboty w godz 17:10-20:20 oraz w niedziele w godz 07:15-10:25. Loty z Sofii do Berlina także sześć razy w tygodniu. Loty w poniedziałki i środy 23:10-00:25, w czwartki, piątki i soboty o 20:45-22:00 oraz w niedziele w godz 10:50-12:05. Loty do Bułgarii w promocyjnych cenach, zapraszamy do zakupu.


Informacja o locie: Berlin - Sofia

Średni czas lotu Berlin - Sofia:
2h 10m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Berlin do Sofia były oglądane 310 razy w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Berlin do Sofia
w obencym miesiącu jest(są) 3 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Berlin - Sofia rezerwowano:
średnio 103 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
129.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
330.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
330.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
330.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Berlin - Sofia:
Berlin (BER) -> Bolonia (BLQ) -> Bari (BRI) -> Sofia (SOF)
Berlin (BER) -> Mediolan (BGY) -> Sofia (SOF)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Sofia - Berlin:
Sofia (SOF) -> Mediolan (BGY) -> Berlin (BER)
Sofia (SOF) -> Londyn (STN) -> Berlin (BER)
Sofia (SOF) -> Budapeszt (BUD) -> Berlin (BER)
Wysoki sezon przypada na Lipiec (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Wrzesień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Sofi z Warszawy (349.00zł drożej o 170%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Sofi

Informacje o lotach Berlin - Sofia. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-06-14 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Berlin (BER) - Sofia (SOF).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2021-07-11 14:05 Berlin (BER) 2021-07-11 17:15 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1148

    2021-07-11 14:05 Berlin (BER) 2021-07-11 17:15 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2021-07-16 17:40 Berlin (BER) 2021-07-16 19:55 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1149

    2021-07-16 17:40 Sofia (SOF) 2021-07-16 18:55 Berlin (BER)

Cena 802 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Berlin

2021-07-11 14:05 Berlin (BER) 2021-07-11 17:15 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1148

    2021-07-11 14:05 Berlin (BER) 2021-07-11 17:15 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2021-07-21 22:15 Berlin (BER) 2021-07-22 00:30 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1149

    2021-07-21 22:15 Sofia (SOF) 2021-07-21 23:30 Berlin (BER)

Cena 712 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2021-07-15 09:50 Berlin (BER) 2021-07-15 22:20 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 11h 30m / 2 przesiadki

  • FR

    FR136

    2021-07-15 09:50 Berlin (BER) 2021-07-15 11:35 Bolonia (BLQ)

  • W6

    W65624

    2021-07-15 14:05 Bolonia (BLQ) 2021-07-15 15:25 Bari (BRI)

  • W6

    W64362

    2021-07-15 20:00 Bari (BRI) 2021-07-15 22:20 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2021-07-22 18:10 Berlin (BER) 2021-07-22 23:55 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 5h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6323

    2021-07-22 18:10 Sofia (SOF) 2021-07-22 19:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4733

    2021-07-22 21:15 Mediolan (BGY) 2021-07-22 22:55 Berlin (BER)

Cena 381 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2021-07-13 10:25 Berlin (BER) 2021-07-13 20:05 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR136

    2021-07-13 10:25 Berlin (BER) 2021-07-13 12:10 Bolonia (BLQ)

  • W6

    W65624

    2021-07-13 14:05 Bolonia (BLQ) 2021-07-13 15:25 Bari (BRI)

  • W6

    W64362

    2021-07-13 17:45 Bari (BRI) 2021-07-13 20:05 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2021-07-22 18:10 Berlin (BER) 2021-07-22 23:55 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 5h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6323

    2021-07-22 18:10 Sofia (SOF) 2021-07-22 19:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4733

    2021-07-22 21:15 Mediolan (BGY) 2021-07-22 22:55 Berlin (BER)

Cena 391 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2021-07-14 10:25 Berlin (BER) 2021-07-14 22:05 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 10h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR136

    2021-07-14 10:25 Berlin (BER) 2021-07-14 12:10 Bolonia (BLQ)

  • W6

    W65624

    2021-07-14 14:05 Bolonia (BLQ) 2021-07-14 15:25 Bari (BRI)

  • FR

    FR5454

    2021-07-14 19:20 Bari (BRI) 2021-07-14 22:05 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2021-07-22 18:10 Berlin (BER) 2021-07-22 23:55 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 5h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6323

    2021-07-22 18:10 Sofia (SOF) 2021-07-22 19:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4733

    2021-07-22 21:15 Mediolan (BGY) 2021-07-22 22:55 Berlin (BER)

Cena 391 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Berlin

2021-07-13 10:25 Berlin (BER) 2021-07-13 20:05 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR136

    2021-07-13 10:25 Berlin (BER) 2021-07-13 12:10 Bolonia (BLQ)

  • W6

    W65624

    2021-07-13 14:05 Bolonia (BLQ) 2021-07-13 15:25 Bari (BRI)

  • W6

    W64362

    2021-07-13 17:45 Bari (BRI) 2021-07-13 20:05 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2021-07-16 13:10 Berlin (BER) 2021-07-16 20:35 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9962

    2021-07-16 13:10 Sofia (SOF) 2021-07-16 14:20 Londyn (STN)

  • FR

    FR8544

    2021-07-16 16:50 Londyn (STN) 2021-07-16 19:35 Berlin (BER)

Cena 410 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2021-07-14 08:05 Berlin (BER) 2021-07-14 19:40 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 10h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4732

    2021-07-14 08:05 Berlin (BER) 2021-07-14 09:45 Mediolan (BGY)

  • W6

    W64352

    2021-07-14 16:40 Mediolan (BGY) 2021-07-14 19:40 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2021-07-22 18:10 Berlin (BER) 2021-07-22 23:55 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 5h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6323

    2021-07-22 18:10 Sofia (SOF) 2021-07-22 19:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4733

    2021-07-22 21:15 Mediolan (BGY) 2021-07-22 22:55 Berlin (BER)

Cena 429 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Berlin

2021-07-11 14:35 Berlin (BER) 2021-07-11 21:45 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4732

    2021-07-11 14:35 Berlin (BER) 2021-07-11 16:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6324

    2021-07-11 18:50 Mediolan (BGY) 2021-07-11 21:45 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2021-07-22 18:10 Berlin (BER) 2021-07-22 23:55 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 5h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6323

    2021-07-22 18:10 Sofia (SOF) 2021-07-22 19:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4733

    2021-07-22 21:15 Mediolan (BGY) 2021-07-22 22:55 Berlin (BER)

Cena 450 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2021-07-11 14:35 Berlin (BER) 2021-07-11 21:45 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4732

    2021-07-11 14:35 Berlin (BER) 2021-07-11 16:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6324

    2021-07-11 18:50 Mediolan (BGY) 2021-07-11 21:45 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2021-07-16 13:10 Berlin (BER) 2021-07-16 20:35 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9962

    2021-07-16 13:10 Sofia (SOF) 2021-07-16 14:20 Londyn (STN)

  • FR

    FR8544

    2021-07-16 16:50 Londyn (STN) 2021-07-16 19:35 Berlin (BER)

Cena 469 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Berlin

2021-07-11 14:05 Berlin (BER) 2021-07-11 17:15 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR1148

    2021-07-11 14:05 Berlin (BER) 2021-07-11 17:15 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2021-07-21 10:50 Berlin (BER) 2021-07-21 23:40 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 12h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5571

    2021-07-21 10:50 Sofia (SOF) 2021-07-21 11:10 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR197

    2021-07-21 21:10 Budapeszt (BUD) 2021-07-21 22:40 Berlin (BER)

Cena 485 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Berlin

2021-07-10 15:10 Berlin (BER) 2021-07-10 22:05 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 5h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4734

    2021-07-10 15:10 Berlin (BER) 2021-07-10 16:50 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6324

    2021-07-10 19:10 Mediolan (BGY) 2021-07-10 22:05 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2021-07-22 18:10 Berlin (BER) 2021-07-22 23:55 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 5h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6323

    2021-07-22 18:10 Sofia (SOF) 2021-07-22 19:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4733

    2021-07-22 21:15 Mediolan (BGY) 2021-07-22 22:55 Berlin (BER)

Cena 522 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Berlin

2021-07-11 14:35 Berlin (BER) 2021-07-11 21:45 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4732

    2021-07-11 14:35 Berlin (BER) 2021-07-11 16:15 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR6324

    2021-07-11 18:50 Mediolan (BGY) 2021-07-11 21:45 Sofia (SOF)

Podróż do Sofia

2021-07-23 13:10 Berlin (BER) 2021-07-23 20:35 Sofia (SOF)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR9962

    2021-07-23 13:10 Sofia (SOF) 2021-07-23 14:20 Londyn (STN)

  • FR

    FR8544

    2021-07-23 16:50 Londyn (STN) 2021-07-23 19:35 Berlin (BER)

Cena 536 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena