Wylot

Maj 2022

452 zł Maj
348 zł Czerwiec
400 zł Lipiec
261 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18 664zł
19 821zł
20 770zł
21 772zł
22 709zł
23 581zł
24 594zł
25 748zł
26 827zł
27 839zł
28 639zł
29 691zł
30 565zł
31 452zł

Powrót

Maj 2022

212 zł Maj
178 zł Czerwiec
232 zł Lipiec
337 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17 528zł
18 727zł
19 544zł
20 704zł
21 451zł
22 510zł
23 212zł
24 300zł
25 467zł
26 552zł
27 655zł
28 496zł
29 499zł
30 536zł
31 404zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-05-02 - 2022-10-23
Promocja aktualna: do 2022-05-18

Lot na trasie Katowice - Warna, Wylot lotnisko : Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Warna Airport Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Katowic do Warny na lotnisko Warna Airport (VAR) położone 9km na zachód od centrum miasta oferują Polskie Linie Lotnicze LOT. Połączenia w sezonie letnim od 18 czerwca odbywają się dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki. Wyloty z Katowic wewtorki realizowane są o godz 18:05, lądowanie w Warnie o godz 21:00, wpiątki o godz 19:25-22:20. Loty powrotne relacji Warna-Katowice także 2 razy w tygodniu, we wtorki o godz 09:45-10:40 oraz w piątki o godz 23:20-00:15. W sezonie jesienno-zimowym połączenia są zawieszone. Zapraszamy do zakupu wakacyjnych lotów do Bułgarii. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Warna

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Warna były oglądane 342 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
676.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
676.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
676.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Warna:
Katowice (KTW) -> Dortmund (DTM) -> Warna (VAR)
Katowice (KTW) -> Warszawa (WAW) -> Kopenhaga (CPH) -> Warna (VAR)
Katowice (KTW) -> Londyn (LTN) -> Sofia (SOF) -> Warna (VAR)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warna - Katowice:
Warna (VAR) -> Londyn (LTN) -> Katowice (KTW)
Warna (VAR) -> Dortmund (DTM) -> Katowice (KTW)
Warna (VAR) -> Kolonia (CGN) -> Katowice (KTW)
Nasi Klienci wybrali również loty do Warna z Warszawy (249.00zł taniej o 22%)

Pozostałe tanie loty do Warna

Tanie Loty z Katowic do Bułgaria

Informacje o lotach Katowice - Warna. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-05-17 znaleziono 5 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Warna (VAR).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2022-06-30 07:00 Katowice (KTW) 2022-06-30 14:40 Warna (VAR)
Całkowity czas podróży : 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6892

    2022-06-30 07:00 Katowice (KTW) 2022-06-30 08:35 Dortmund (DTM)

  • W6

    W64510

    2022-06-30 10:55 Dortmund (DTM) 2022-06-30 14:40 Warna (VAR)

Podróż do Warna

2022-07-04 16:05 Katowice (KTW) 2022-07-05 03:10 Warna (VAR)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W9

    W94501

    2022-07-04 16:05 Warna (VAR) 2022-07-04 17:45 Londyn (LTN)

  • W6

    W61006

    2022-07-04 22:55 Londyn (LTN) 2022-07-05 02:10 Katowice (KTW)

Cena 1054 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Katowice

2022-06-30 08:00 Katowice (KTW) 2022-06-30 14:40 Warna (VAR)
Całkowity czas podróży : 5h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W61091

    2022-06-30 08:00 Katowice (KTW) 2022-06-30 09:40 Dortmund (DTM)

  • W6

    W64510

    2022-06-30 10:55 Dortmund (DTM) 2022-06-30 14:40 Warna (VAR)

Podróż do Warna

2022-07-04 16:05 Katowice (KTW) 2022-07-05 03:10 Warna (VAR)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 1 przesiadka

  • W9

    W94501

    2022-07-04 16:05 Warna (VAR) 2022-07-04 17:45 Londyn (LTN)

  • W6

    W61006

    2022-07-04 22:55 Londyn (LTN) 2022-07-05 02:10 Katowice (KTW)

Cena 1064 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2022-06-29 15:50 Katowice (KTW) 2022-06-30 03:35 Warna (VAR)
Całkowity czas podróży : 10h 45m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3884

    2022-06-29 15:50 Katowice (KTW) 2022-06-29 16:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61367

    2022-06-29 19:35 Warszawa (WAW) 2022-06-29 21:05 Kopenhaga (CPH)

  • D8

    D83786

    2022-06-29 23:40 Kopenhaga (CPH) 2022-06-30 03:35 Warna (VAR)

Podróż do Warna

2022-07-07 13:25 Katowice (KTW) 2022-07-07 21:30 Warna (VAR)
Całkowity czas podróży : 8h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W64509

    2022-07-07 13:25 Warna (VAR) 2022-07-07 15:15 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR6916

    2022-07-07 19:00 Dortmund (DTM) 2022-07-07 20:30 Katowice (KTW)

Cena 1115 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Katowice

2022-06-28 07:30 Katowice (KTW) 2022-06-28 21:50 Warna (VAR)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 2 przesiadki

  • W6

    W61001

    2022-06-28 07:30 Katowice (KTW) 2022-06-28 08:55 Londyn (LTN)

  • W6

    W64306

    2022-06-28 13:40 Londyn (LTN) 2022-06-28 18:50 Sofia (SOF)

  • FB

    FB973

    2022-06-28 21:00 Sofia (SOF) 2022-06-28 21:50 Warna (VAR)

Podróż do Warna

2022-07-07 15:55 Katowice (KTW) 2022-07-07 22:00 Warna (VAR)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W64517

    2022-07-07 15:55 Warna (VAR) 2022-07-07 17:50 Kolonia (CGN)

  • W6

    W61100

    2022-07-07 19:25 Kolonia (CGN) 2022-07-07 21:00 Katowice (KTW)

Cena 1118 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Katowice

2022-06-28 15:50 Katowice (KTW) 2022-06-29 03:55 Warna (VAR)
Całkowity czas podróży : 11h 5m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3884

    2022-06-28 15:50 Katowice (KTW) 2022-06-28 16:45 Warszawa (WAW)

  • W6

    W61307

    2022-06-28 18:35 Warszawa (WAW) 2022-06-28 20:10 Londyn (LTN)

  • W6

    W64504

    2022-06-28 22:45 Londyn (LTN) 2022-06-29 03:55 Warna (VAR)

Podróż do Warna

2022-07-07 15:55 Katowice (KTW) 2022-07-07 22:00 Warna (VAR)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • W6

    W64517

    2022-07-07 15:55 Warna (VAR) 2022-07-07 17:50 Kolonia (CGN)

  • W6

    W61100

    2022-07-07 19:25 Kolonia (CGN) 2022-07-07 21:00 Katowice (KTW)

Cena 1173 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-12-2021

    Linie LOT latają także do Sofii więc oprócz Warny i Burgas jest kolejny przystanek. Wakacje można już planować, Bułgaria jest bardzo modna tak samo jak Grecja.

  • 29-04-2021

    WRESZCIE WARNA NIECH BĘDZIE KILKA PROPOZYCJI DO BUŁGARII, TO TAKIE DUŻE PAŃSTWO. CZEKAMY NA WIĘCEJ.

  • 27-04-2021

    Dobra decyzja, lot bezpośredni do Warny już dawno powinni otworzyć, jak do tej pory wszystkie loty były kierowane do Burgas. Pomiędzy tymi miastami jest ok 2 godz drogi, ale czasami takie dojazdy też są skomplikowane.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena